Trójmiasto

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5 - Gdańsk

13.03.2022 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 BARCZAK ADAM Przedszkole 39 Gdańsk 2016 M 00:01:04
2 22 CHOJNACKI MIKOŁAJ Active Flow 2016 M 00:01:11
3 17 GAŁKA ALEKSANDER Przedszkole nr 13 w Gdańsku 2016 M 00:01:18
4 3 DOBRZENIECKI LEON Słoneczna kraina 2016 M 00:01:21
5 118 JASINSKI MARCEL 2016 M 00:01:22
6 20 SZWEDEK KAROL SP NR 26 W GDYNI 2016 M 00:01:26
7 23 ROGOWSKI JAN Gedania 1922 Gdańsk 2016 M 00:01:34
8 176 ŁASKARZEWSKI MAKSYMILIAN 2016 M 00:01:37
9 15 ŁUKWIŃSKI KRZYSZTOF Przedszkole 75 2017 M 00:01:37
10 185 TRUSEWICZ-ŻYDOK LEONARD Lamusy 2017 M 00:01:48
11 186 PRASEK TYTUS Przedszkole nr.54 Gdynia 2017 M 00:01:51
12 180 MODZELEWSKI JERZY 2016 M 00:02:01
13 181 ORŁOWSKI FRANCISZEK 2018 M 00:02:05
14 11 PEŁSZYŃSKI MIKOŁAJ 2019 M 00:02:59
15 14 ŁUKWIŃSKI GRZEGORZ 2021 M 00:04:01

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 5 BARCZAK MICHAŁ SP 35 Gdańsk 2014 M 00:00:59
2 157 WEJS BENJAMIN 2014 M 00:01:00
3 154 BICZKOWSKI JAN Straszyn Biega 2014 M 00:01:06
4 15 TRZASKO OLEG Harpagan/SP81 Gdańsk 2014 M 00:01:06
5 169 RYBARCZYK GRZEGORZ KS Barrakuda Gdańsk 2014 M 00:01:10
6 155 BICZKOWSKI ANTONI Straszyn Biega 2015 M 00:01:13
7 163 KONKEL WOJTEK 2016 M 00:01:16
8 10 MLECZEK TOBIASZ Przedszkole72 2015 M 00:01:19
9 1 PIECHOCIŃSKI GNIEWKO 2015 M 00:01:27

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 8 LACHOWICZ SZYMON SP20 Gdynia 2012 M 00:02:18
2 153 PAWLAK LEON 2012 M 00:02:20
3 15 MINKIEWICZ BORYS Żyrafia Osada 2013 M 00:02:23
4 1 PIOTROWSKI TOMASZ UKS Neptun Gdańsk 2012 M 00:02:25
5 19 MIŁOŚ KAROL Los Milos 2012 M 00:02:27
6 12 JURCZAK FRANCISZEK 2013 M 00:02:30
7 14 JELNICKI JAN SP 89 2012 M 00:02:32
8 16 KRYGER JAN CRITERS TEAM 2013 M 00:02:36
9 20 SZOSTAK MIKOŁAJ 2012 M 00:02:58

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 20 WALAS DANIEL Sp 75 2009 M 00:03:57
2 15 KRYGER PATRYK CRITERS TEAM 2009 M 00:04:00
3 189 KUCHTA ANTONI Sp 75 Gdańsk 2009 M 00:04:04
4 186 OSTROWSKI KONRAD SP Lubichowo 2010 M 00:04:37
5 16 KRYGER PAWEŁ CRITERS TEAM 2010 M 00:04:41
6 179 ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI KAROL SP 1 Gdańsk 2009 M 00:04:46
7 13 BRZESKI MARCEL 2011 M 00:04:50
8 188 CICHY BARTOSZ AMS 2011 M 00:05:07
9 184 TRUSKOLAWSKI WIKTOR Szkoła Podstawowa nr 37 2011 M 00:05:13
10 180 RYBARCZYK PIOTR KS Barrakuda Gdańsk 2011 M 00:05:32
11 183 DOBROCHOWSKI FRANCISZEK 2011 M 00:05:32

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 208 RADOMSKI MAKSYMILIAN SKLA SOPOT 2006 M 00:06:46
2 354 OSTROWSKI ADAM SP Lubichowo 2008 M 00:07:43
3 206 PEŁSZYŃSKI TOMASZ Gedanensis 2007 M 00:07:55
4 212 LISZEWSKI SZYMON Chwaszczyno 2007 M 00:08:05
5 207 ROGOWSKI WIKTOR Gedania 1922 Gdańsk 2008 M 00:08:12
6 353 FRONC TYMON 2007 M 00:10:03
7 351 ELWART KSAWERY 2008 M 00:15:06
8 205 TORŁOP WOJTEK Szkoła podstawowa 26 2006 M 00:15:34

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni