Trójmiasto

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5 - Gdańsk

13.03.2022 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 KLUCZNIK ANNA 2016 K 00:01:16
2 184 GUMIELA MIA przedszkole nr 75 2016 K 00:01:22
3 16 SZYCA BARBARA Przedszkole nr.73 2016 K 00:01:25
4 10 PEŁSZYŃSKA ZOSIA 2016 K 00:01:35
5 2 DOBRZENIECKA MAJA Słoneczna Kraina 2017 K 00:01:43
6 178 BICZKOWSKA HANNA Straszyn Biega 2018 K 00:01:44
7 5 CZARNOWSKA RÓŻA 2019 K 00:02:08
8 4 CZARNOWSKA MICHALINA 2017 K 00:02:15
9 182 TORBICZ ANIELA 2019 K 00:04:42
10 19 BĘTKOWSKA MATYLDA CITY TRAIL Team 2020 K 00:04:50

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 RASZPUNDA ADA SP 2 w Gdańsku 2014 K 00:01:01
2 156 KAMIŃSKA WIKTORIA Active Flow 2015 K 00:01:02
3 158 BONDARENKO JOANNA SP 85 Gdańsk 2014 K 00:01:09
4 159 GUMIELA WIKTORIA sp27 2014 K 00:01:10
5 153 NISIEWICZ LIDIA 2015 K 00:01:10
6 160 TRUSEWICZ -ŻYDOK SABINA Lamusy 2015 K 00:01:12
7 8 ŁUKWIŃSKA LIDIA Ninja kids 2015 K 00:01:14
8 164 PRASEK LEA Szkoła Podstawowa nr.20 Gdynia 2014 K 00:01:25

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 MAJEWSKA KONSTANCJA Active Flow / SP 17 2013 K 00:02:20
2 149 ŁASKOWSKA ALICJA 2012 K 00:02:28
3 6 WOLAŃSKA LENA Active Flow 2013 K 00:02:30
4 2 KLUCZNIK JOANNA GSS 2013 K 00:02:33
5 148 WYSIECKA JULIA 2012 K 00:02:36
6 154 PAWŁOWSKA POLA 2012 K 00:02:42
7 155 MUZA KORNELIA Sp33 2013 K 00:02:53

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 DANCEWICZ MILENA SP 8 2009 K 00:04:17
2 187 CICHY MAJA AMS 2009 K 00:04:21
3 185 ŁAGUNA ANNA 2009 K 00:04:21
4 23 DAWIDOWSKA ZOFIA Akademia Młodego Sportowca 2009 K 00:04:23
5 8 JANUSZKIEWICZ KINGA SP 27 Gdańsk 2010 K 00:04:39
6 14 MLECZEK MARTYNA SP75 2010 K 00:04:51
7 18 MIŁOŚ IZA Los Milos 2010 K 00:04:54
8 6 WITOSŁAWSKA WERONIKA 2011 K 00:04:54
9 5 RASZPUNDA IGA SP 6 w Gdańsku 2011 K 00:05:28
10 9 LEPEK WERONIKA SP 27 2010 K 00:05:30
11 182 GADOMSKA JULIA 2010 K 00:05:36
12 4 GOTARTOWSKA PAULINA 2011 K 00:05:50
13 2 WOLAŃSKA JULIA 2011 K 00:06:10

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 352 KULIK KAJA Tri-Team Rumia/CTS 2007 K 00:06:50
2 201 TESKA PATRYCJA Biegun OCR Team 2008 K 00:07:53
3 355 BUKOWSKA OLGA 2006 K 00:08:35
4 203 ZWARA JULIA Tri Talent Team Gdańsk 2008 K 00:09:26
5 350 LEYK AGATA 2006 K 00:09:54
6 202 MLECZEK ANTONINA 2008 K 00:11:32

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni