z

Trójmiasto

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4 - Gdynia

14.01.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 PIOTROWSKI TOMEK Przedszkole Biały Kotek OBC 2012 M 00:01:46
2 12 PASCHKE MARYSIA Przedszkole Pod Modrzewiem Nr 42 2012 K 00:01:54
3 10 SZCZYPKA ADRIANNA 2012 K 00:02:11
4 18 JELNICKI JAN przedszkole Kubuś Puchatek 2012 M 00:02:24
5 11 PASCHKE LEONARD 2016 M 00:02:29
6 53 GONDEK LENA 2012 K 00:02:40
7 58 KLUCZNIK JOASIA 2013 K 00:02:44
8 14 RASZPUNDA ADA nr 52 w Gdańsku 2014 K 00:02:54
9 13 SEDLACZEK EWELINA Przedszkle Nr 11 2013 K 00:02:58
10 2 SYWANYCZ ADAM Przedszkole 52 Gdańsk 2013 M 00:02:59
11 67 SIEROCIN NELA 2014 K 00:03:07
12 6 OSTROWSKI JACEK Publiczne Przedszkole w Lubichowie 2014 M 00:03:10
13 62 RYBARCZYK GRZEGORZ 2014 M 00:03:19
14 15 TRZASKO OLEG 2014 M 00:03:24
DNS 57 KABATA STANISŁAW EduMaluszek 2014 M 00:00:00

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 5 OSTROWSKI KONRAD SP Lubichowo 2010 M 00:01:17
2 66 ŁYSKANOWSKI MARCIN SP18/CTS 2010 M 00:01:20
3 17 BAGIŃSKI IGOR SP85 2010 M 00:01:23
4 1 DRAGAN BLANKA 2010 K 00:01:26
5 11 BANEL WOJCIECH 2010 M 00:01:30
6 15 TRZASKO MARTYNA SP nr 81 w Gdańsku 2011 K 00:01:34
7 9 ARMATYŃSKI TADEUSZ Mks gdańsk 2010 M 00:01:38
8 67 TORBICZ HENRYK przedszkole Wesole Skrzaty 2011 M 00:01:41
9 16 SOBOCIŃSKA ZUZANNA Szkoła Podstawowa nr 21 2011 K 00:01:48
10 10 STELLER DAWID SP 27 GDAŃSK 2010 M 00:01:50
11 2 SYWANYCZ ZUZANNA SP 2 Gdańsk 2010 K 00:01:53
12 6 RYBARCZYK PIOTR Przedszkole nr 16 2011 M 00:01:55
13 14 RASZPUNDA IGA nr 52 w Gdańsku 2011 K 00:01:59
14 63 BOROWIAK ZOFIA SP Pozytywna 2010 K 00:02:03
15 8 KABATA JAN Nasza Szkoła 2010 M 00:02:23
16 7 DAWIDOWICZ KAMIL Bogatka Biega 2011 M 00:02:24
17 12 MARCINKOWSKA IGA 2011 K 00:02:29
18 65 TRENKNER ZOFIA sp35 gdańsk 2011 M 00:02:38
PK 78 KOKOCIŃSKA LAURA Szkoła Podstawowa Nr 19 w Gdańsku 2011 K 00:00:00

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 SIKORA DAWID SP 31 Gdynia 2008 M 00:02:09
2 70 ŚWIĄTKOWSKA NATALIA SP nr 75 Gdańsk 2008 K 00:02:12
3 4 OSTROWSKI ADAM SP Lubichowo 2008 M 00:02:15
4 21 PTACH WERONIKA SP nr 4 Pruszcz Gdański 2009 K 00:02:19
5 63 POBUDKIEWICZ ZUZANNA 2009 K 00:02:22
6 72 LEMAŃSKI WIKTOR 2008 M 00:02:24
7 11 SZYMBORSKA MARIKA SP 50 2009 K 00:02:26
8 66 TASIOR AMELIA 2009 K 00:02:29
9 10 TRZASKO ALICJA SP nr 81 w Gdańsku 2008 K 00:02:33
10 69 TRENKNER FRANCISZEK 2009 M 00:02:44
11 2 SURYN HANNA 2008 K 00:02:46
12 77 KOKOCIŃSKI MATEUSZ Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku 2009 M 00:02:50
13 8 WALENTYNOWICZ LENA Pruscz Biega/SP 4 2009 K 00:02:53
14 71 ŻELEWSKA ALEKSANDRA Nr 9 Rumia 2008 K 00:03:10
15 65 WANDOCH-DUBAJ WERONIKA 2009 K 00:04:31

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 61 BUŚKO MATEUSZ 2006 M 00:03:46
2 64 JANICKA DOMINIKA SKLA Sopot 2005 K 00:03:47
3 73 GÓRSKA MAŁGORZATA SP6 Wejherowo / SKLA Sopot 2005 K 00:03:48
4 70 ŚLUSAŁEK WERONIKA Zorza Gdynia 2006 K 00:04:04
5 72 KRZYNÓWEK OSKAR Szkoła Podsdtawowa Nr. 17 Gdynia 2006 M 00:04:20
6 22 SMAL DAMIAN Szkola 2007 M 00:04:23
7 71 GOŁĄBEK SANDRA SP 3 Lębork 2005 K 00:04:25
8 65 TRENKNER MIKOŁAJ 2007 M 00:04:43
9 5 STĘPIŃSKA KORNELIA Reda SP 4 2006 K 00:04:47
10 14 JELNICKI FRANCISZEK SP 89 2006 M 00:04:52
11 12 GULCZ BARBARA Runnersi S7 Banino 2007 K 00:05:00
12 1 FILBRANDT MACIEJ SP 92 Gdańsk 2006 M 00:05:08
13 6 BAŁDYGA TYMON Runeda 2007 M 00:05:11
14 4 PAWŁOWSKA JULIA SP 3 Braniewo 2007 K 00:05:12
15 13 SKRZYPKOWSKA DARIA Szkoła Podstawowa nr 48 Gdynia 2006 K 00:06:19

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 213 RUSOŃ BARTOSZ SP SALEZJANEK RUMIA 2004 M 00:07:09
2 214 ICKOWSKI TOMASZ zorza gdynia 2002 M 00:07:19
3 206 BAŁDYGA MIŁOSZ Runeda 2004 M 00:07:21
4 253 LEMAŃSKI HUBERT 2004 M 00:07:37
5 257 SIKORA PATRYCJA Zorza Gdynia 2002 K 00:08:12
6 202 DROSZKOWSKA ZUZANNA Lks Zorza Gdynia 2002 K 00:08:33
7 210 SZYMBORSKA MAŁGORZATA Gimnazjum nr 20 im. Hanzy 2004 K 00:08:40
8 203 JASZCZUK MARTA MOS ZATOKA BRANIEWO 2003 K 00:09:13
9 209 SKOPCZYŃSKI JANEK biegowyswiat.pl/SP33Gdańsk 2004 M 00:09:27
10 205 GUMKOWSKA ALICJA MMKS Gdańsk 2004 K 00:10:25

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni