Trójmiasto

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4 - Gdynia

14.01.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 PIOTROWSKI TOMEK Przedszkole Biały Kotek OBC 2012 M 00:01:46
2 18 JELNICKI JAN przedszkole Kubuś Puchatek 2012 M 00:02:24
3 11 PASCHKE LEONARD 2016 M 00:02:29
4 2 SYWANYCZ ADAM Przedszkole 52 Gdańsk 2013 M 00:02:59
5 6 OSTROWSKI JACEK Publiczne Przedszkole w Lubichowie 2014 M 00:03:10
6 62 RYBARCZYK GRZEGORZ 2014 M 00:03:19
7 15 TRZASKO OLEG 2014 M 00:03:24
DNS 57 KABATA STANISŁAW EduMaluszek 2014 M 00:00:00

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 5 OSTROWSKI KONRAD SP Lubichowo 2010 M 00:01:17
2 66 ŁYSKANOWSKI MARCIN SP18/CTS 2010 M 00:01:20
3 17 BAGIŃSKI IGOR SP85 2010 M 00:01:23
4 11 BANEL WOJCIECH 2010 M 00:01:30
5 9 ARMATYŃSKI TADEUSZ Mks gdańsk 2010 M 00:01:38
6 67 TORBICZ HENRYK przedszkole Wesole Skrzaty 2011 M 00:01:41
7 10 STELLER DAWID SP 27 GDAŃSK 2010 M 00:01:50
8 6 RYBARCZYK PIOTR Przedszkole nr 16 2011 M 00:01:55
9 8 KABATA JAN Nasza Szkoła 2010 M 00:02:23
10 7 DAWIDOWICZ KAMIL Bogatka Biega 2011 M 00:02:24
11 65 TRENKNER ZOFIA sp35 gdańsk 2011 M 00:02:38

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 SIKORA DAWID SP 31 Gdynia 2008 M 00:02:09
2 4 OSTROWSKI ADAM SP Lubichowo 2008 M 00:02:15
3 72 LEMAŃSKI WIKTOR 2008 M 00:02:24
4 69 TRENKNER FRANCISZEK 2009 M 00:02:44
5 77 KOKOCIŃSKI MATEUSZ Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku 2009 M 00:02:50

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 61 BUŚKO MATEUSZ 2006 M 00:03:46
2 72 KRZYNÓWEK OSKAR Szkoła Podsdtawowa Nr. 17 Gdynia 2006 M 00:04:20
3 22 SMAL DAMIAN Szkola 2007 M 00:04:23
4 65 TRENKNER MIKOŁAJ 2007 M 00:04:43
5 14 JELNICKI FRANCISZEK SP 89 2006 M 00:04:52
6 1 FILBRANDT MACIEJ SP 92 Gdańsk 2006 M 00:05:08
7 6 BAŁDYGA TYMON Runeda 2007 M 00:05:11

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 213 RUSOŃ BARTOSZ SP SALEZJANEK RUMIA 2004 M 00:07:09
2 214 ICKOWSKI TOMASZ zorza gdynia 2002 M 00:07:19
3 206 BAŁDYGA MIŁOSZ Runeda 2004 M 00:07:21
4 253 LEMAŃSKI HUBERT 2004 M 00:07:37
5 209 SKOPCZYŃSKI JANEK biegowyswiat.pl/SP33Gdańsk 2004 M 00:09:27

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni