Trójmiasto

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4 - Gdynia

14.01.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 12 PASCHKE MARYSIA Przedszkole Pod Modrzewiem Nr 42 2012 K 00:01:54
2 10 SZCZYPKA ADRIANNA 2012 K 00:02:11
3 53 GONDEK LENA 2012 K 00:02:40
4 58 KLUCZNIK JOASIA 2013 K 00:02:44
5 14 RASZPUNDA ADA nr 52 w Gdańsku 2014 K 00:02:54
6 13 SEDLACZEK EWELINA Przedszkle Nr 11 2013 K 00:02:58
7 67 SIEROCIN NELA 2014 K 00:03:07

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 DRAGAN BLANKA 2010 K 00:01:26
2 15 TRZASKO MARTYNA SP nr 81 w Gdańsku 2011 K 00:01:34
3 16 SOBOCIŃSKA ZUZANNA Szkoła Podstawowa nr 21 2011 K 00:01:48
4 2 SYWANYCZ ZUZANNA SP 2 Gdańsk 2010 K 00:01:53
5 14 RASZPUNDA IGA nr 52 w Gdańsku 2011 K 00:01:59
6 63 BOROWIAK ZOFIA SP Pozytywna 2010 K 00:02:03
7 12 MARCINKOWSKA IGA 2011 K 00:02:29
PK 78 KOKOCIŃSKA LAURA Szkoła Podstawowa Nr 19 w Gdańsku 2011 K 00:00:00

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 70 ŚWIĄTKOWSKA NATALIA SP nr 75 Gdańsk 2008 K 00:02:12
2 21 PTACH WERONIKA SP nr 4 Pruszcz Gdański 2009 K 00:02:19
3 63 POBUDKIEWICZ ZUZANNA 2009 K 00:02:22
4 11 SZYMBORSKA MARIKA SP 50 2009 K 00:02:26
5 66 TASIOR AMELIA 2009 K 00:02:29
6 10 TRZASKO ALICJA SP nr 81 w Gdańsku 2008 K 00:02:33
7 2 SURYN HANNA 2008 K 00:02:46
8 8 WALENTYNOWICZ LENA Pruscz Biega/SP 4 2009 K 00:02:53
9 71 ŻELEWSKA ALEKSANDRA Nr 9 Rumia 2008 K 00:03:10
10 65 WANDOCH-DUBAJ WERONIKA 2009 K 00:04:31

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 64 JANICKA DOMINIKA SKLA Sopot 2005 K 00:03:47
2 73 GÓRSKA MAŁGORZATA SP6 Wejherowo / SKLA Sopot 2005 K 00:03:48
3 70 ŚLUSAŁEK WERONIKA Zorza Gdynia 2006 K 00:04:04
4 71 GOŁĄBEK SANDRA SP 3 Lębork 2005 K 00:04:25
5 5 STĘPIŃSKA KORNELIA Reda SP 4 2006 K 00:04:47
6 12 GULCZ BARBARA Runnersi S7 Banino 2007 K 00:05:00
7 4 PAWŁOWSKA JULIA SP 3 Braniewo 2007 K 00:05:12
8 13 SKRZYPKOWSKA DARIA Szkoła Podstawowa nr 48 Gdynia 2006 K 00:06:19

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 257 SIKORA PATRYCJA Zorza Gdynia 2002 K 00:08:12
2 202 DROSZKOWSKA ZUZANNA Lks Zorza Gdynia 2002 K 00:08:33
3 210 SZYMBORSKA MAŁGORZATA Gimnazjum nr 20 im. Hanzy 2004 K 00:08:40
4 203 JASZCZUK MARTA MOS ZATOKA BRANIEWO 2003 K 00:09:13
5 205 GUMKOWSKA ALICJA MMKS Gdańsk 2004 K 00:10:25

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni