z

Poznań

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

22.02.2020 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 68 MIKULSKI STASIU Pro366 2014 M 00:01:15
2 4 KOWALCZYK SERGIO Przedszkole nr 35 im. Króla Maciusia I 2014 M 00:01:18
3 12 ŁASOCHA ADAM Przedszkole nr 35 2014 M 00:01:19
4 14 GUZIK WIKTOR Przedszkole nr 69 w Poznaniu 2014 M 00:01:24
5 44 ANIOŁEK OLA Przedszkole Wesoła Gromada 2014 K 00:01:25
6 15 KRÓL TOSIA 2014 K 00:01:29
7 319 GRZESZCZYK KACPER 2014 M 00:01:29
8 39 OLEJNICKI STANISŁAW Słoneczny Świat 2014 M 00:01:30
9 53 MARCINIAK STANISŁAW Poznań 2014 M 00:01:31
10 7 GURDZIOŁEK LILIANA www.podrozekunaturze.pl 2014 K 00:01:31
11 230 WŁODARCZYK OLIWIA F84 team 2015 K 00:01:32
12 8 HUMBLA KAZIMIERZ 2014 M 00:01:32
13 38 OLEJNICKI ANTONI Słoneczny Świat 2015 M 00:01:38
14 69 URBANIAK MIKOŁAJ Poznań 2014 M 00:01:41
15 54 FOKSOWICZ MARYSIA Ene Due Rabe 2014 K 00:01:42
16 204 BONCLER NIKODEM 2014 M 00:01:43
17 292 BORUCZKOWSKI KSAWERY 2015 M 00:01:47
18 62 DONDAJEWSKI WIKTOR 2014 M 00:01:48
19 321 BINKOWSKI JAN Świerczewo Run 2014 M 00:01:50
20 2 KRZYWOSZ LILIANA Piątkowo na Biegowo 2015 K 00:01:52
21 20 LEWICKA ESTERA Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 2016 K 00:01:53
22 322 BICZKOWSKI JAN 2014 M 00:01:55
23 309 MATYNIA JAN Przedszkole Liczmanek 2015 M 00:01:55
24 26 LEMAŃSKA MAJA PRZEDSZKOLE POD WESOŁĄ CHMURKĄ 2015 K 00:01:55
25 48 SKRZYPCZAK BIANKA Poznań 2014 K 00:01:56
26 11 LEWTAK IGOR Poznań 2016 M 00:01:57
27 52 LESICKA MARTA Wesoły Delfinek 2015 K 00:01:58
28 326 RÓŻANEK OLAF Zaczarowana Kraina Bnin 2014 M 00:01:58
29 310 FRĄCKOWIAK NIKODEM Przedszkole 2015 M 00:01:58
30 22 LEWICKA MARTA Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 2016 K 00:01:59
31 21 LEWICKA FAUSTYNA Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 2016 K 00:02:00
32 84 SIEJA ALICJA 2016 K 00:02:01
33 41 MACIEJEWSKI TOMASZ Czmoń 2014 M 00:02:03
34 323 BICZKOWSKI ANTONI 2015 M 00:02:04
35 13 KOWALONEK PAWEŁ 2015 M 00:02:05
36 42 LISIEWICZ WŁADYSŁAW Przedszkole Jarzębinka 2014 M 00:02:05
37 72 ZANDECKA KONSTANCJA Ciekawska Hop Sa Sówka 2014 K 00:02:06
38 27 KACZMARCZYK IGA Przedszkole nr 129 2015 K 00:02:06
39 320 BINKOWSKI FRANEK Świerczewo Run 2016 M 00:02:08
40 328 WACHOWIAK MAŁGORZATA Przedszkole 36 2015 K 00:02:09
41 317 SULIŃSKI KAJETAN 2016 M 00:02:09
42 36 STĘPNIAK ANTONI Liczmanek 2015 M 00:02:09
43 17 DOWHAŃ POLA 2015 K 00:02:15
44 33 STENCEL WITOLD 2015 M 00:02:18
45 63 JANKOWSKI JACEK Wesoły Delfinek - Suchy Las 2015 M 00:02:19
46 34 CICHOWLAS ANNA Poznań 2015 K 00:02:20
47 73 ZANDECKI ALEKSANDER Ciekawska Hop Sa Sówka 2014 M 00:02:23
48 56 FRĄCKOWIAK DAWID Przedszkole 127 2016 M 00:02:29
49 61 ZWOLIŃSKA WIKTORIA PRZEDSZKOLE NUMER 7 POZNAŃ 2016 K 00:02:36
50 16 DOWHAŃ ALEKSANDER 2017 M 00:02:42
51 51 WAWRZYNIAK EMILKA Przedszkole Dopiewo 2016 K 00:02:49
52 313 WALKOWIAK MAKSYMILIAN 2017 M 00:02:54
53 55 FOKSOWICZ TOSIA Ene Due Rabe 2016 K 00:03:00
54 1 MIERZEJEWSKA KAJA Przedszkole nr 140 Majsterklepka 2016 K 00:03:01
55 28 ŁUKOWICZ MIKOŁAJ 2016 M 00:03:07
56 3 NOWAK WOJCIECH Night Runners 2016 M 00:03:08
57 32 MITURA PIOTR Przedszkole z Innej bajki w Komornikach 2015 M 00:03:22
58 295 KACZMAREK EMILIA Strefa Psychologii Sortu 2017 K 00:03:38
59 327 RÓŻANEK ZOJA Zaczarowana Kraina Bnin 2017 K 00:03:43
60 81 GAWARECKI REMIGIUSZ Rabowice 2017 M 00:04:14
61 324 BICZKOWSKA HANNA 2018 K 00:04:27
62 37 GACKA ZUZANNA Gacusie Team Rabowice 2017 K 00:05:01
63 236 STENCEL WANDA 2018 K 00:05:31
64 325 DĄBROWSKI MICHAŁ Poznań 2018 M 00:06:09

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 LEHWARK WOJCIECH Drużyna Szpiku 2012 M 00:00:59
2 292 BORUCZKOWSKI ALEKSANDER SP Łejery 2012 M 00:01:03
3 44 JANKOWIAK WOJCIECH Publiczna Szkoła i Przedszkole Cogito 2012 M 00:01:04
4 31 HIBNER EMILIA 2012 K 00:01:05
5 48 WOLAŃSKA ZUZANNA 2012 K 00:01:05
6 13 KRASZKA POLA SP nr.23 w Poznaniu 2012 K 00:01:10
7 11 LEWICKA ZUZANNA Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 1 w Poznaniu 2012 K 00:01:13
8 30 CZERNIAK OLIWIA 2012 K 00:01:14
9 27 KOMOROWSKI JACEK Poznań 89 SP im. KK Baczyńskiego 2012 M 00:01:14
10 49 PIĄTEK ALEKSANDRA POZNAŃ 2013 K 00:01:14
11 43 STEFANOWICZ MARYSIA Stefanowicz Running Academy 2013 K 00:01:15
12 8 KOWALONEK GRZEGORZ SP Urszulanki 2012 M 00:01:15
13 32 DOBRZYKOWSKA MARCJANNA Sp 51 2012 K 00:01:16
14 35 FOKSOWICZ HANIA 2012 K 00:01:17
15 14 KWIATEK FRANEK SP 38 2012 M 00:01:17
16 21 MATUSZEK JULIA Przedszkole Buratino 2013 K 00:01:17
17 23 DEMBSKA ALICJA Sp 51 2012 K 00:01:18
18 272 BALCERZAK WOJCIECH SP KONARZEWO 2012 M 00:01:19
19 273 LEKKI MAKSYMILIAN 2012 M 00:01:23
20 18 MITURA KACPER Sp 1 Komorniki 2012 M 00:01:24
21 267 FRĄCKOWIAK DAWID Przedszkole 2013 M 00:01:25
22 41 SKOTNICKA LENA Szkoła Podstawowa 35 2012 K 00:01:25
23 4 GAWARECKI ALEKS Rabowice 2012 M 00:01:25
24 24 GARCZYK JAKUB KSP 2012 M 00:01:26
25 34 KOZIEŁ GABRIELA DFDS Polska Running Team 2012 K 00:01:28
26 12 TORZ AMELIA POSM2 2012 K 00:01:28
27 262 SROKA HELENA Nowe Miasto n. Wartą 2012 K 00:01:29
28 10 KONIECZNA BASIA SP 69 2012 K 00:01:29
29 271 WALKOWIAK MIESZKO Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia 2012 M 00:01:29
30 6 BĄK NADIA SP 83 Łejery 2012 K 00:01:30
31 270 MATYNIA ZUZANNA Sp 18 Poznań 2012 K 00:01:31
32 37 GĄSIOROWSKA KLARA PKKK 2012 K 00:01:31
33 7 WICHER ANNA SP1 Poznań 2012 K 00:01:32
34 46 TALAREK ANTONI 2013 M 00:01:33
35 265 ABEL MICHAŁ 2012 M 00:01:38
36 33 LESICKA JULIA Wesoły Delfinek 2013 K 00:01:42
37 20 BEHRENDT KINGA 2013 K 00:01:43
38 40 JANKOWSKI KRZYSZTOF Wesoły Delfinek - Suchy Las 2013 M 00:01:46
PK 17 ŚWIĄTNICKA MIA Bieganie Jest Przereklamowane 2013 K 00:05:05

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 29 CHŁODNICKI JEDREK Warta Poznań 2010 M 00:02:07
2 176 WIOREK MARCEL Sp 13 Poznań 2010 M 00:02:07
3 2 KOWALEWSKI JAKUB Olimpia Poznań 2011 M 00:02:09
4 146 ŻOK IGOR 2010 M 00:02:12
5 166 MICHNIKOWSKI JAKUB Sp 54 Poznań 2010 M 00:02:15
6 171 KĄCKA KAJA SP 83 Łejery 2010 K 00:02:16
7 48 BABISTA ADAM SP nr.51 2010 M 00:02:21
8 161 FEHLAU MIKOŁAJ Warta Poznań 2010 M 00:02:24
9 80 STAŚKIEWICZ MAJA OKL Oborniki 2010 K 00:02:26
10 62 GÓRKA SZYMON Piątkowo na Biegowo 2010 M 00:02:26
11 175 SERAFIN NATALIA Rokietnica 2010 K 00:02:28
12 81 BARTZ EWA SP 67 Poznań 2010 K 00:02:28
13 177 ŁĄTKOWSKA GABRIELA SP. ŁEJERY,KB Maniac 2010 K 00:02:30
14 70 KĘSICKI STANISŁAW Szkoła 2010 M 00:02:30
15 44 MACIEJEWSKI JAN SP 70 Poznań 2011 M 00:02:35
16 24 GURDAK POLA Sp3 2010 K 00:02:36
17 72 AST PRZEMYSŁAW SP 11 2011 M 00:02:37
18 46 GOZDALSKA AMELIA Manufaktura mieszkań 2011 K 00:02:38
19 42 LORENZ ANTONINA SP nr 28 w Poznaniu 2010 K 00:02:40
20 47 GOZDALSKA ZUZANNA Manufaktura mieszkań 2011 K 00:02:40
21 12 RURA ANTONI Tarnowo Podgórne 2011 M 00:02:41
22 11 GUZIK KAROL Zespół Szkół Zakonu Pijarów im. Św. Józefa Kalasancjusza 2010 M 00:02:41
23 61 MIKULSKI FRANEK Pro366 2010 M 00:02:43
24 26 CICHOWLAS HUBERT Poznań 2011 M 00:02:43
25 67 MARSZAŁ FILIP Pijarzy Poznań 2010 M 00:02:44
26 37 PERZ ZOSIA Zespół Szkół Zakonu Pijarów 2010 K 00:02:45
27 35 ANIOŁEK BARTEK Szkoła Podstawowa 18 2010 M 00:02:45
28 3 NOWAK WERONIKA SP 27 2010 K 00:02:46
29 45 CZERNIAK MAJA 2010 K 00:02:47
30 66 NAPIERAŁA ROZALIA Zespół Szkół Urszulańskich w Poznaniu 2010 K 00:02:48
31 52 FRĄCKOWIAK WERONIKA SP38 2011 K 00:02:48
32 10 PRZYBYLAK SZYMON SP 67 2011 M 00:02:49
33 160 GĄSIOROWSKA HELENA 2010 K 00:02:49
34 13 KRÓL JĘDREK 2011 M 00:02:50
35 5 JASIŃSKA ZOFIA Poznań SP 1 2011 K 00:02:50
36 174 ADAMKIEWICZ JOLANTA 2011 K 00:02:50
37 167 MICHAŁOWSKI KONRAD Cogito 2010 M 00:02:50
38 23 ZWIERŻDŻYŃSKA AMELIA Szkoła Podstawowa nr 48 Poznań 2010 K 00:02:50
39 22 ŚWIĄTNICKI IGOR Bieganie Jest Przereklamowane 2011 M 00:02:52
40 21 GRZĘDA ERYK SP89 2011 M 00:02:53
41 154 SROKA JAN Nowe Miasto n. Wartą 2011 M 00:02:55
42 59 DOMAŃ ZUZANNA Piątkowska Szkoła Społeczna 2010 K 00:02:55
43 55 ZWOLIŃSKI JAKUB SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 POZNAŃ 2011 M 00:02:56
44 32 KAMIŃSKI TYMOTEUSZ 2010 M 00:02:56
45 28 MACIEJAK MARCELINA Gaudium et Studium 2010 K 00:02:58
46 39 SKRZYPCZAK ALEKSANDER Poznań 2011 M 00:03:00
47 25 KOWALSKA HANNA SP 3 Oborniki 2010 K 00:03:00
48 170 FOLTANOWA LEJANA 2010 K 00:03:01
49 157 MICHALSKI OSKAR SP nr 83, Poznań 2010 M 00:03:01
50 73 GILEWICZ POLA SP nr 83 Łejery im. Emilii Waśniowskiej 2010 K 00:03:01
51 14 PAWLUS MACIEJ 2011 M 00:03:01
52 76 GŁADYSIAK PIOTR SP nr 1 Komorniki 2011 M 00:03:04
53 34 WACHOWIAK EMILIA SP 58 2011 K 00:03:07
54 63 GRAJEK JAKUB 2010 M 00:03:09
55 169 GRONOWSKA EMILIA SP 83 Łejery 2010 K 00:03:11
56 50 NOWICKA MARIA SSP 29 2010 K 00:03:12
57 64 GRAJEK MICHAŁ 2010 M 00:03:14
58 56 OLESZCZAK JAKUB Night Runners 2010 M 00:03:29
59 19 SKWARYŁO URSZULA SP2 Kórnik 2010 K 00:03:30
60 8 HOJAN PAULINA Szkoła Podstawowa nr 28 w Poznaniu 2011 K 00:03:31
61 17 RATAJCZAK JADWIGA SP1 2011 K 00:03:37
62 156 KOWALCZYK MAJA SP 83 Łejery 2010 K 00:03:44

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 JANKOWSKI KACPER SP 69 2007 M 00:05:17
2 145 WILCZĄB JAKUB 2007 M 00:05:20
3 63 NOWAK-ŁAŻEWSKA DOROTA Poznań 2007 K 00:05:23
4 2 NOWAK MICHAŁ Sp29/AZS 2009 M 00:05:24
5 503 KORALEWSKI ADRIAN sp.70Poznań 2007 M 00:05:27
6 19 PROTASEWICZ JAKUB RKL Kusy Rokietnica 2008 M 00:05:30
7 39 JANKOWIAK WIKTOR UKS Lusowo 2007 M 00:05:32
8 60 ROSIN ZOFIA OKL Oborniki 2007 K 00:05:35
9 6 GURDZIOŁEK ALICJA UKS LUSOWO 2009 K 00:05:36
10 170 DUDEK MARYSIA Uks lusowo 2007 K 00:05:39
11 101 STAŚKIEWICZ ZOFIA OKL Oborniki 2007 K 00:05:40
12 88 PIETRASIK MIKOŁAJ sp14 2009 M 00:05:41
13 102 PIĄTEK JAN Szkoła Podstawowa nr 1 Poznań 2007 M 00:05:46
14 4 KOWALEWSKA POLA Olimpia Poznań 2007 K 00:05:47
15 187 UCIŃSIKI MATEUSZ 2007 M 00:05:53
16 104 GLAPA MARTYNA AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ 2009 K 00:05:58
17 55 HIBNER ZOFIA UKS Lusowo 2008 K 00:06:02
18 24 TORZ AGATA SP 51 2008 K 00:06:03
19 16 CZERNIAK FRANCISZEK 2007 M 00:06:04
20 161 FERCHMIN FRANCISZEK AZS UAM Triathlon Poznań 2008 M 00:06:05
21 166 CHOJNACKA KALINA Sp17 Poznań 2009 K 00:06:10
22 43 PISANKO FRANCISZEK UKS LUSOWO 2008 M 00:06:18
23 13 KOWALONEK STANISŁAW SP Urszulanki 2007 M 00:06:19
24 67 GURANOWSKI JAKUB Akademia Urbasia 2007 M 00:06:21
25 144 BUGAJEWSKA ALEKSANDRA Szkoła podstawowa 67 2007 K 00:06:23
26 40 ADAMCZYK GABRIELA PSChJK 2009 K 00:06:30
27 86 BIELECKA MAGDALENA OŚ AZS Poznań 2007 K 00:06:36
28 34 ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI MIKOŁAJ Sp 27 2007 M 00:06:39
29 92 KWAŚNIEWSKI FILIP MUKS Jedynka Międzychód 2007 M 00:06:39
30 73 KASPRZAK KAJETAN MUKS Jedynka Międzychód 2008 M 00:06:39
31 85 NAPIERAŁA LEON Publiczna Saleziańska Szkoła Podstawowa Poznań 2008 M 00:06:42
32 172 DUDA JULIA 2009 K 00:06:43
33 29 KOZŁOWSKA OLIWIA Zespół Szkół w Luboniu 2008 K 00:06:46
34 20 ŁACEK MILENA S.P. nr 51 Poznań 2007 K 00:06:48
35 168 BERNAT OLGA UAM Triathlon Poznań 2009 K 00:06:54
36 54 BORAWSKI-REKS MATEUSZ SP 38 Poznań 2009 M 00:06:54
37 78 TOBIS KACPER MUKS Jedynka Międzychód 2009 M 00:06:58
38 76 KRAWCZYK KATARZYNA 2007 K 00:06:59
39 12 WICHER MATEUSZ SP1 Poznań 2009 M 00:06:59
40 103 KRAM MAJA MUKS Jedynka Międzychód 2009 K 00:07:00
41 64 NASTAROWICZ KINGA MUKS Jedynka Międzychód 2008 K 00:07:00
42 502 GRAMOWSKI ANTONI SP 83 Łejery 2009 M 00:07:01
43 41 ADAMCZYK STANISŁAW PSChJK 2009 M 00:07:09
44 5 STACHOWIAK SZYMON Rokietnica Biega/SP Rokietnica 2008 M 00:07:13
45 36 STĘPNIAK KUBA Sp 18 2008 M 00:07:15
46 52 KUCHARCZYK EMILIA szkoła podstawowa nr 77 Poznań 2009 K 00:07:21
47 97 WOLAŃSKI SZYMON 2009 M 00:07:21
48 180 KRZAK SZYMON SP Łejery 2009 M 00:07:28
49 28 GAWĘCKA MAŁGORZATA Zespół Szkół w Luboniu 2008 K 00:07:30
50 35 MACIEJAK MICHALINA Gaudium et Studium 2007 K 00:07:33
51 100 JORDAN JAKUB SP2 Tarnowo Podgórne 2007 M 00:07:43
52 99 BAJERLEIN JAKUB Szkoła Podstawowa nr 56 im. Charles de Gaulle a 2009 M 00:07:58
53 27 ŚWIĄTNICKA MATYLDA Bieganie Jest Przereklamowane 2008 K 00:07:58
54 75 MLECZAK JULIA MUKS Jedynka Międzychód 2008 K 00:07:58
55 91 DZIERLA PATRYCJA MUKS Jedynka Międzychód 2008 K 00:07:59
56 87 WÓJCIK NEL Poznań 2008 K 00:08:02
57 193 KRUSZYŃSKA ZOSIA Spark academy-szkoła podstawowa 2007 K 00:08:23
58 173 GŁADYSIAK URSZULA SP nr 1 Komorniki 2009 K 00:08:44
59 177 OLSZANOWSKI KONRAD GES 2007 M 00:08:45
60 66 GĄSIOROWSKI HUBERT PKKK 2009 M 00:08:45
61 32 KOWALSKA ALEKSANDRA SP 3 Oborniki 2007 K 00:09:10
62 189 KĄCKA WIKTORIA SP 83 Łejery 2009 K 00:10:01
63 192 BORUCZKOWSKA WIKTORIA SP Łejery 2009 K 00:10:12
64 69 NAMYSŁOWSKA ALICJA SP Łejery 2007 K 00:10:23
65 71 PECZYŃSKA JULIA Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie 2009 K 00:10:29
66 79 SIKORA JULIA KLUB AZS UAM Poznań 2008 K 00:11:07

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 349 TWARDOŃ SZYMON Murowana Goślina 2004 M 00:06:51
2 220 HAUPT MACIEJ Suchy Las 2005 M 00:06:57
3 210 PISANKO MICHAŁ UKS LUSOWO 2005 M 00:07:07
4 339 MELIŃSKI MIKOŁAJ AZS Poznań 2005 M 00:07:11
5 203 MALUŚKI TOMASZ 2005 M 00:07:11
6 240 BERNAT OSKAR AZS UAM Triathlon Poznań 2004 M 00:07:18
7 228 GURANOWSKI WOJCIECH UKS Lusowo 2004 M 00:07:22
8 215 KOSTKA MACIEJ UKS Lusowo 2005 M 00:07:24
9 225 DOROBA ZUZANNA MUKS Jedynka Międzychód 2006 K 00:07:30
10 342 DANEK MARCIN SP 1 2006 M 00:07:36
11 233 SOBIERAJSKI OSKAR MUKS Jedynka Międzychód 2005 M 00:07:47
12 211 ŁUCZKA JAN UKS Lusowo 2005 M 00:07:52
13 238 JANICKA PAULA AZS UAM Triathlon Poznań 2004 K 00:08:00
14 241 FERCHMIN ALEKSANDRA AZS UAM Triathlon Poznań 2004 K 00:08:06
15 334 RUNKA LAURA Energetyk Poznań 2004 K 00:08:07
16 234 MIKOŁAJCZAK MALWINA AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ 2006 K 00:08:11
17 221 BABISTA DOMINIKA SP nr. 51 2006 K 00:08:14
18 218 MACHURA JULIA SP1 Poznań OŚ AZS Poznań 2006 K 00:08:21
19 224 KACZMAREK MIKOŁAJ AZS Poznań 2006 M 00:08:22
20 346 STACHOWIAK KAMIL ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM 2006 M 00:08:33
21 202 BARANOWSKI ADAM Społeczna Czwórka 2005 M 00:08:36
22 341 SOŁTYSIAK URSZULA UKS Lusowo 2004 K 00:08:40
23 235 FILUT ZUZANNA AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ 2006 K 00:08:54
24 219 GÓRSKI SAMUEL SP nr 1 w Poznaniu 2006 M 00:09:28
25 229 NAMYSŁOWSKI LECH SP Łejery 2005 M 00:09:29
26 231 MANTAS PAULINA SP1/Drużyna Szpiku 2005 K 00:09:36
27 206 RATAJCZAK JERZY LO4 2004 M 00:09:55
28 246 GŁADYSIAK GABRIELA SP nr 1 Komorniki 2006 K 00:10:01
29 222 SZARLIK JĘDRZEJ SP Nr 90 Poznań 2005 M 00:10:17
30 217 GRATKOWSKA ZUZANNA SP 74 2006 K 00:10:22
31 201 STACHOWIAK EWA Rokietnica Biega/SP Rokietnica 2005 K 00:10:47
32 204 FURMANIUK ALICJA 38 Liceum Ogólnokształcące 2004 K 00:12:00
33 223 SZARLIK JULIA SP Nr 90 Poznań 2005 K 00:12:52
34 247 RUTA MIKOŁAJ MUKS Jedynka Międzychód 2005 M 00:15:27
PK 350 PODLEWSKI JOSHUA 2003 M 00:06:54

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni