z

Poznań

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

18.01.2020 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 68 MIKULSKI STASIU Pro366 2014 M 00:01:15
2 12 ŁASOCHA ADAM Przedszkole nr 35 2014 M 00:01:17
3 4 KOWALCZYK SERGIO Przedszkole nr 35 im. Króla Maciusia I 2014 M 00:01:20
4 29 KRUSZNIEWICZ PAWEŁ Kruchy Team 2014 M 00:01:21
5 14 GUZIK WIKTOR Przedszkole nr 69 w Poznaniu 2014 M 00:01:27
6 309 GRZESZCZYK KACPER 2014 M 00:01:28
7 44 ANIOŁEK OLA Przedszkole Wesoła Gromada 2014 K 00:01:30
8 8 HUMBLA KAZIMIERZ 2014 M 00:01:31
9 53 MARCINIAK STANISŁAW Poznań 2014 M 00:01:32
10 50 ŚLASKI KRZYSZTOF 2014 M 00:01:38
11 20 LEWICKA ESTERA Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 2016 K 00:01:40
12 22 LEWICKA MARTA Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 2016 K 00:01:42
13 295 KOŁOWSKI TOMASZ Knurki 2015 M 00:01:42
14 233 BONCLER NIKODEM 2014 M 00:01:43
15 293 URBANIAK MIKOŁAJ Poznań 2014 M 00:01:43
16 7 GURDZIOŁEK LILIANA www.podrozekunaturze.pl 2014 K 00:01:44
17 9 HOWIL-MELNYK MARCEL KORALIKI NR 77 2014 M 00:01:44
18 38 OLEJNICKI ANTONI Słoneczny Świat 2015 M 00:01:45
19 54 FOKSOWICZ MARYSIA Ene Due Rabe 2014 K 00:01:46
20 62 DONDAJEWSKI WIKTOR 2014 M 00:01:49
21 21 LEWICKA FAUSTYNA Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 2016 K 00:01:49
22 39 OLEJNICKI STANISŁAW Słoneczny Świat 2014 M 00:01:50
23 64 LISOWSKA POLA Suchy Las 2014 K 00:01:53
24 78 BASIŃSKI TOMEK Z Mchu i Paproci 2015 M 00:01:55
25 302 RÓŻANEK OLAF Zaczarowana Kraina Bnin 2014 M 00:01:57
26 17 DOWHAŃ POLA 2015 K 00:02:00
27 42 LISIEWICZ WŁADYSŁAW Przedszkole Jarzębinka 2014 M 00:02:06
28 72 ZANDECKA KONSTANCJA Ciekawska Hop Sa Sówka 2014 K 00:02:06
29 292 MARCINIAK-BOYCE KAYDEN KIDS RUN ACADEMY 2015 M 00:02:08
30 13 KOWALONEK PAWEŁ 2015 M 00:02:09
31 52 LESICKA MARTA Wesoły Delfinek 2015 K 00:02:10
32 26 LEMAŃSKA MAJA PRZEDSZKOLE POD WESOŁĄ CHMURKĄ 2015 K 00:02:11
33 2 KRZYWOSZ LILIANA Piątkowo na Biegowo 2015 K 00:02:11
34 63 JANKOWSKI JACEK Wesoły Delfinek - Suchy Las 2015 M 00:02:13
35 231 PTASIŃSKA IZABELA 2014 K 00:02:13
36 10 MAZUREK TEOFIL Przedszkole Zaczarowana Podkowa w Zalasewie 2016 M 00:02:16
37 34 CICHOWLAS ANNA Poznań 2015 K 00:02:21
38 79 GIERA KUBA VICTORIUS 2015 M 00:02:22
39 301 SULIŃSKI KAJETAN 2016 M 00:02:22
40 33 STENCEL WITOLD 2015 M 00:02:25
41 16 DOWHAŃ ALEKSANDER 2017 M 00:02:29
42 51 WAWRZYNIAK EMILKA Przedszkole Dopiewo 2016 K 00:02:32
43 32 MITURA PIOTR Przedszkole z Innej bajki w Komornikach 2015 M 00:02:39
44 57 LIBERA DOMINIK LUCKY LUZERS 2016 M 00:02:42
45 55 FOKSOWICZ TOSIA Ene Due Rabe 2016 K 00:02:43
46 56 FRĄCKOWIAK DAWID Przedszkole 127 2016 M 00:02:44
47 61 ZWOLIŃSKA WIKTORIA PRZEDSZKOLE NUMER 7 POZNAŃ 2016 K 00:02:45
48 294 JANKOWIAK ALEKSANDRA 2016 K 00:02:47
49 235 SPYCHAŁA MAREK 2016 M 00:02:47
50 1 MIERZEJEWSKA KAJA Przedszkole nr 140 Majsterklepka 2016 K 00:02:49
51 49 MYTNIK ZUZIA Mali Poznaniacy 2016 K 00:02:52
52 230 PTASIŃSKA ELŻBIETA 2016 K 00:02:58
53 310 BINKOWSKI NIKODEM Ptasie Radio 2016 M 00:02:59
54 305 ŻUCHOWSKI NATAN 2017 M 00:03:18
55 77 BASIŃSKI JULEK Z Mchu i Paproci 2016 M 00:03:29
56 304 RÓŻANEK ZOJA Zaczarowana Kraina Bnin 2017 K 00:03:29
57 28 ŁUKOWICZ MIKOŁAJ 2016 M 00:03:32
58 73 ZANDECKI ALEKSANDER Ciekawska Hop Sa Sówka 2014 M 00:03:49
59 81 GAWARECKI REMIGIUSZ Rabowice 2017 M 00:04:06
60 308 STENCEL WANDA 2018 K 00:06:25

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 LEHWARK WOJCIECH Drużyna Szpiku 2012 M 00:01:02
2 31 HIBNER EMILIA 2012 K 00:01:06
3 44 JANKOWIAK WOJCIECH Publiczna Szkoła i Przedszkole Cogito 2012 M 00:01:08
4 3 GNIATCZYK NATALIA Przedszkole nr 35 2013 K 00:01:08
5 246 BALCERZAK WOJCIECH SP KONARZEWO 2012 M 00:01:11
6 11 LEWICKA ZUZANNA Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 1 w Poznaniu 2012 K 00:01:11
7 257 KRASZKA POLA SP nr.23 w Poznaniu 2012 K 00:01:13
8 30 CZERNIAK OLIWIA 2012 K 00:01:16
9 27 KOMOROWSKI JACEK Poznań 89 SP im. KK Baczyńskiego 2012 M 00:01:16
10 49 PIĄTEK ALEKSANDRA POZNAŃ 2013 K 00:01:17
11 43 STEFANOWICZ MARYSIA Stefanowicz Running Academy 2013 K 00:01:18
12 256 MORKOWSKI SASHA 2012 M 00:01:19
13 21 MATUSZEK JULIA Przedszkole Buratino 2013 K 00:01:20
14 42 CZARNOCIŃSKI STAŚ 2012 M 00:01:20
15 47 MITURA ANNA SP62 Poznań 2012 K 00:01:21
16 262 LEKKI MAKSYMILIAN 2012 M 00:01:21
17 38 PRZYBYLSKI SZYMEK Tajemnicza Wyspa Luboń 2013 M 00:01:21
18 35 FOKSOWICZ HANIA 2012 K 00:01:22
19 23 DEMBSKA ALICJA Sp 51 2012 K 00:01:22
20 17 ŚWIĄTNICKA MIA Bieganie Jest Przereklamowane 2013 K 00:01:23
21 4 GAWARECKI ALEKS Rabowice 2012 M 00:01:24
22 15 KACZMARCZYK FILIP Szkoła Podstawowa nr 89 2012 M 00:01:25
23 24 GARCZYK JAKUB KSP 2012 M 00:01:25
24 32 DOBRZYKOWSKA MARCJANNA Sp 51 2012 K 00:01:26
25 18 MITURA KACPER Sp 1 Komorniki 2012 M 00:01:26
26 16 ŁAŹNIAK LILA s 2012 K 00:01:26
27 29 BABICZ KACPER Przedszkole nr 35 2013 M 00:01:29
28 10 KONIECZNA BASIA SP 69 2012 K 00:01:30
29 2 LEC-MAJER BORYS Galileo 2013 M 00:01:30
30 34 KOZIEŁ GABRIELA DFDS Polska Running Team 2012 K 00:01:30
31 202 BINKOWSKA HANNA Mosina 2013 K 00:01:31
32 229 SROKA HELENA Nowe Miasto n. Wartą 2012 K 00:01:32
33 7 WICHER ANNA SP1 Poznań 2012 K 00:01:33
34 46 TALAREK ANTONI 2013 M 00:01:34
35 40 JANKOWSKI KRZYSZTOF Wesoły Delfinek - Suchy Las 2013 M 00:01:35
36 28 MYTNIK ALA Mali Poznaniacy 2013 K 00:01:36
37 5 MAZUREK ANASTAZJA Przedszkole Malowany Konik w Zalasewie 2013 K 00:01:41
38 6 BĄK NADIA SP 83 Łejery 2012 K 00:01:42
39 22 MIKOŁAJCZAK MARIA Przedszkole Osiedlowe Skrzaty 2013 K 00:01:56
PK 37 GĄSIOROWSKA KLARA PKKK 2012 K 00:01:33

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 SZYMCZAK STANISŁAW SP89 Poznań 2010 M 00:01:58
2 29 CHŁODNICKI JEDREK Warta Poznań 2010 M 00:02:05
3 2 KOWALEWSKI JAKUB Olimpia Poznań 2011 M 00:02:08
4 71 WIOREK MARCEL Sp 13 Poznań 2010 M 00:02:09
5 9 BARANOWSKA BARBARA Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia 2010 K 00:02:10
6 156 ŻOK IGOR 2010 M 00:02:12
7 54 MICHNIKOWSKI JAKUB Sp 54 Poznań 2010 M 00:02:14
8 162 KĄCKA KAJA SP 83 Łejery 2010 K 00:02:15
9 80 STAŚKIEWICZ MAJA OKL Oborniki 2010 K 00:02:16
10 153 SERAFIN NATALIA Rokietnica 2010 K 00:02:17
11 146 FEHLAU MIKOŁAJ Warta Poznań 2010 M 00:02:17
12 48 BABISTA ADAM SP nr.51 2010 M 00:02:18
13 40 RYBICKA NATASZA Poznańska Szkoła Chóralna Jerzego Kurczewskiego 2010 K 00:02:20
14 81 BARTZ EWA SP 67 Poznań 2010 K 00:02:22
15 60 BĄCZKOWSKI WIKTOR SP66/Poznaniak/Night Runners Kids 2010 M 00:02:27
16 74 GADOMSKI FILIP ZS w Krośnie 2010 M 00:02:28
17 72 AST PRZEMYSŁAW SP 11 2011 M 00:02:31
18 44 MACIEJEWSKI JAN SP 70 Poznań 2011 M 00:02:34
19 160 ŁĄTKOWSKA GABRIELA SP. ŁEJERY,KB Maniac 2010 K 00:02:35
20 24 GURDAK POLA Sp3 2010 K 00:02:36
21 42 LORENZ ANTONINA SP nr 28 w Poznaniu 2010 K 00:02:37
22 70 KĘSICKI STANISŁAW Szkoła 2010 M 00:02:37
23 12 RURA ANTONI Tarnowo Podgórne 2011 M 00:02:41
24 46 GOZDALSKA AMELIA Manufaktura mieszkań 2011 K 00:02:41
25 11 GUZIK KAROL Zespół Szkół Zakonu Pijarów im. Św. Józefa Kalasancjusza 2010 M 00:02:42
26 35 ANIOŁEK BARTEK Szkoła Podstawowa 18 2010 M 00:02:43
27 165 SZUDA KACPER SP2 Plewiska 2010 M 00:02:43
28 59 DOMAŃ ZUZANNA Piątkowska Szkoła Społeczna 2010 K 00:02:44
29 26 CICHOWLAS HUBERT Poznań 2011 M 00:02:44
30 65 SZÓSTAK IGOR SP 62 Poznań/Piątkowo na Biegowo 2011 M 00:02:45
31 157 GRONOWSKA EMILIA SP 83 Łejery 2010 K 00:02:46
32 45 CZERNIAK MAJA 2010 K 00:02:46
33 3 NOWAK WERONIKA SP 27 2010 K 00:02:47
34 166 PRZYBYLAK SZYMON SP 67 2011 M 00:02:48
35 158 KONTSCHYTS-JASIK NATASZA SP 83 Łejery 2010 K 00:02:48
36 73 GILEWICZ POLA SP nr 83 Łejery im. Emilii Waśniowskiej 2010 K 00:02:49
37 142 SPYCHAŁA STANISŁAW 2011 M 00:02:49
38 23 ZWIERŻDŻYŃSKA AMELIA Szkoła Podstawowa nr 48 Poznań 2010 K 00:02:51
39 22 ŚWIĄTNICKI IGOR Bieganie Jest Przereklamowane 2011 M 00:02:52
40 47 GOZDALSKA ZUZANNA Manufaktura mieszkań 2011 K 00:02:52
41 55 ZWOLIŃSKI JAKUB SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 POZNAŃ 2011 M 00:02:52
42 61 MIKULSKI FRANEK Pro366 2010 M 00:02:53
43 66 NAPIERAŁA ROZALIA Zespół Szkół Urszulańskich w Poznaniu 2010 K 00:02:56
44 37 PERZ ZOSIA Zespół Szkół Zakonu Pijarów 2010 K 00:02:57
45 126 SROKA JAN Nowe Miasto n. Wartą 2011 M 00:03:01
46 5 JASIŃSKA ZOFIA Poznań SP 1 2011 K 00:03:01
47 159 ADAMKIEWICZ JOLANTA 2011 K 00:03:02
48 32 KAMIŃSKI TYMOTEUSZ 2010 M 00:03:02
49 14 PAWLUS MACIEJ 2011 M 00:03:03
50 161 MICHALSKI OSKAR SP nr 83, Poznań 2010 M 00:03:04
51 25 KOWALSKA HANNA SP 3 Oborniki 2010 K 00:03:05
52 57 DONDAJEWSKI ALEXANDER 2011 M 00:03:07
53 41 MYTNIK ZOSIA SP 91 2011 K 00:03:09
54 76 GŁADYSIAK PIOTR SP nr 1 Komorniki 2011 M 00:03:11
55 17 RATAJCZAK JADWIGA SP1 2011 K 00:03:18
56 8 HOJAN PAULINA Szkoła Podstawowa nr 28 w Poznaniu 2011 K 00:03:19
57 127 SPYCHAŁA MARIA 2010 K 00:03:20
58 19 SKWARYŁO URSZULA SP2 Kórnik 2010 K 00:03:20
59 43 BABICZ JOANNA SP nr 17 2011 K 00:03:21
60 56 OLESZCZAK JAKUB Night Runners 2010 M 00:03:21
61 6 MAZUREK DEBORAH SP2 Zalasewo 2010 K 00:03:23

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 NOWAK MICHAŁ Sp29/AZS 2009 M 00:05:16
2 19 PROTASEWICZ JAKUB RKL Kusy Rokietnica 2008 M 00:05:23
3 63 NOWAK-ŁAŻEWSKA DOROTA Poznań 2007 K 00:05:23
4 1 JANKOWSKI KACPER SP 69 2007 M 00:05:30
5 39 JANKOWIAK WIKTOR UKS Lusowo 2007 M 00:05:30
6 170 KORALEWSKI ADRIAN sp.70Poznań 2007 M 00:05:31
7 101 STAŚKIEWICZ ZOFIA OKL Oborniki 2007 K 00:05:33
8 72 KLAUS MICHAŁ SP20 P-Ń/AKADEMIA LEKKOATLETYCZNA MARCINA URBASIA 2008 M 00:05:38
9 15 WITKOWIAK KAMIL Szkoła Podstawowa nr 5 Luboń 2008 M 00:05:41
10 60 ROSIN ZOFIA OKL Oborniki 2007 K 00:05:43
11 88 PIETRASIK MIKOŁAJ sp14 2009 M 00:05:44
12 163 UCIŃSKI MATEUSZ OKL Oborniki 2007 M 00:05:49
13 62 JASKÓLSKI WOJCIECH UKS Lusowo 2008 M 00:05:53
14 155 MARCHWICKI KACPER RKL Kusy Rokietnica 2008 M 00:05:53
15 4 KOWALEWSKA POLA Olimpia Poznań 2007 K 00:05:56
16 154 DUDEK MARYSIA Uks lusowo 2007 K 00:05:56
17 102 PIĄTEK JAN Szkoła Podstawowa nr 1 Poznań 2007 M 00:05:58
18 92 KWAŚNIEWSKI FILIP MUKS Jedynka Międzychód 2007 M 00:05:58
19 24 TORZ AGATA SP 51 2008 K 00:06:00
20 6 GURDZIOŁEK ALICJA UKS LUSOWO 2009 K 00:06:01
21 67 GURANOWSKI JAKUB Akademia Urbasia 2007 M 00:06:04
22 83 FERCHMIN FRANCISZEK AZS UAM Triathlon Poznań 2008 M 00:06:05
23 61 SIEDLECKA ALICJA OKL Oborniki 2007 K 00:06:07
24 104 GLAPA MARTYNA AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ 2009 K 00:06:07
25 79 SIKORA JULIA KLUB AZS UAM Poznań 2008 K 00:06:08
26 16 CZERNIAK FRANCISZEK 2007 M 00:06:12
27 13 KOWALONEK STANISŁAW SP Urszulanki 2007 M 00:06:14
28 40 ADAMCZYK GABRIELA PSChJK 2009 K 00:06:24
29 165 SULIKOWSKI PIOTR 2008 M 00:06:25
30 86 BIELECKA MAGDALENA OŚ AZS Poznań 2007 K 00:06:25
31 133 BUGAJEWSKA ALEKSANDRA Szkoła podstawowa 67 2007 K 00:06:26
32 55 HIBNER ZOFIA UKS Lusowo 2008 K 00:06:30
33 89 SOKOŁOWSKI STANISŁAW 2007 M 00:06:30
34 85 NAPIERAŁA LEON Publiczna Saleziańska Szkoła Podstawowa Poznań 2008 M 00:06:30
35 43 PISANKO FRANCISZEK UKS LUSOWO 2008 M 00:06:33
36 26 OSTROWSKI JAREK SP2 Puszczykowo 2008 M 00:06:35
37 171 OSTROWSKI TOMEK SP2 Puszczykowo 2007 M 00:06:36
38 152 CHOJNACKA KALINA Sp17 Poznań 2009 K 00:06:36
39 3 SZYMCZAK WOJCIECH SP89 Poznań 2008 M 00:06:37
40 46 JAROSZ JAN SP83 Łejery 2008 M 00:06:37
41 78 TOBIS KACPER MUKS Jedynka Międzychód 2009 M 00:06:39
42 20 ŁACEK MILENA S.P. nr 51 Poznań 2007 K 00:06:51
43 47 NOWAK ZOSIA SP Kaźmierz 2008 K 00:06:51
44 76 KRAWCZYK KATARZYNA 2007 K 00:06:52
45 82 BERNAT OLGA UAM Triathlon Poznań 2009 K 00:06:53
46 5 STACHOWIAK SZYMON Rokietnica Biega/SP Rokietnica 2008 M 00:06:57
47 34 ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI MIKOŁAJ Sp 27 2007 M 00:07:04
48 36 STĘPNIAK KUBA Sp 18 2008 M 00:07:06
49 12 WICHER MATEUSZ SP1 Poznań 2009 M 00:07:06
50 41 ADAMCZYK STANISŁAW PSChJK 2009 M 00:07:10
51 137 KRYSZCZYŃSKA POLA Czerwonak Biega 2008 K 00:07:10
52 29 KOZŁOWSKA OLIWIA Zespół Szkół w Luboniu 2008 K 00:07:11
53 59 MIELCARZEWICZ ANTONI Jerzykowo 2009 M 00:07:13
54 158 DUDA JULIA 2009 K 00:07:17
55 7 WOJTKOWIAK MIKOŁAJ SP 22 2007 M 00:07:19
56 166 WITKOWSKI STEFAN 2008 M 00:07:23
57 9 LITKE OLGA OJO TEAM 2008 K 00:07:24
58 35 MACIEJAK MICHALINA Gaudium et Studium 2007 K 00:07:27
59 168 PIETRASIK MARIA Łejery 2009 K 00:07:27
60 68 PRZYBYLSKI KAMIL SP5 Luboń 2007 M 00:07:29
61 18 KIWERSKI MACIEJ SP 17 2007 M 00:07:30
62 100 JORDAN JAKUB SP2 Tarnowo Podgórne 2007 M 00:07:37
63 140 KĄCKA WIKTORIA SP 83 Łejery 2009 K 00:07:40
64 99 BAJERLEIN JAKUB Szkoła Podstawowa nr 56 im. Charles de Gaulle a 2009 M 00:07:49
65 28 GAWĘCKA MAŁGORZATA Zespół Szkół w Luboniu 2008 K 00:07:53
66 38 LEGENZA ZUZANNA Sp 3 Luboń 2009 K 00:08:02
67 64 NASTAROWICZ KINGA MUKS Jedynka Międzychód 2008 K 00:08:11
68 143 BENROT TOSIA 2009 K 00:08:13
69 48 GERWAZIK JULIA SP46-POZNAŃ 2007 K 00:08:16
70 8 MAZUREK MARCEL SP2 Zalasewo 2007 M 00:08:18
71 27 ŚWIĄTNICKA MATYLDA Bieganie Jest Przereklamowane 2008 K 00:08:21
72 21 WOJTKOWIAK MAJA SP 22 2009 K 00:08:22
73 157 MOLAK NADIA RKL KUSY Rokietnica 2009 M 00:08:26
74 70 OLSZANOWSKI KONRAD GES 2007 M 00:08:39
75 66 GĄSIOROWSKI HUBERT PKKK 2009 M 00:08:42
76 87 WÓJCIK NEL Poznań 2008 K 00:08:54
77 98 GŁADYSIAK URSZULA SP nr 1 Komorniki 2009 K 00:08:56
78 32 KOWALSKA ALEKSANDRA SP 3 Oborniki 2007 K 00:08:57
79 159 KRUSZYŃSKA ZOSIA Spark academy-szkoła podstawowa 2007 K 00:09:12
80 65 MIELCARZEWICZ URSZULA Jerzykowo 2007 K 00:09:20
81 91 DZIERLA PATRYCJA MUKS Jedynka Międzychód 2008 K 00:09:20
82 125 KONIECZNA KAJA 2008 K 00:09:23
83 53 ZAMELCZYK ZOSIA SP89Poznań 2008 K 00:09:24
84 51 KOMOROWSKA JULIA Poznań, 89 SP im. KK Baczyńskiego 2008 K 00:09:53
85 58 CZERNIAK WOJCIECH 2009 M 00:10:13
86 69 NAMYSŁOWSKA ALICJA SP Łejery 2007 K 00:10:16
87 57 CZERNIAK URSZULA 2009 K 00:10:24
88 71 PECZYŃSKA JULIA Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie 2009 K 00:10:25

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 347 TWARDOŃ SZYMON Murowana Goślina 2004 M 00:06:42
2 243 SOKOŁOWSKI KAMIL AZS Poznań 2004 M 00:06:43
3 236 GLAPA FILIP AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ 2004 M 00:06:50
4 220 HAUPT MACIEJ Suchy Las 2005 M 00:07:06
5 240 BERNAT OSKAR AZS UAM Triathlon Poznań 2004 M 00:07:21
6 210 PISANKO MICHAŁ UKS LUSOWO 2005 M 00:07:22
7 225 DOROBA ZUZANNA MUKS Jedynka Międzychód 2006 K 00:07:23
8 203 MALUŚKI TOMASZ 2005 M 00:07:23
9 337 KUŹMA JULIAN UKS Lusowo 2005 M 00:07:25
10 228 GURANOWSKI WOJCIECH UKS Lusowo 2004 M 00:07:33
11 233 SOBIERAJSKI OSKAR MUKS Jedynka Międzychód 2005 M 00:07:48
12 238 JANICKA PAULA AZS UAM Triathlon Poznań 2004 K 00:07:54
13 211 ŁUCZKA JAN UKS Lusowo 2005 M 00:07:55
14 345 DANEK MARCIN SP 1 2006 M 00:07:56
15 241 FERCHMIN ALEKSANDRA AZS UAM Triathlon Poznań 2004 K 00:08:09
16 221 BABISTA DOMINIKA SP nr. 51 2006 K 00:08:10
17 224 KACZMAREK MIKOŁAJ AZS Poznań 2006 M 00:08:18
18 341 RUNKA LAURA Energetyk Poznań 2004 K 00:08:18
19 346 STACHOWIAK KAMIL ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM 2006 M 00:08:27
20 342 SOŁTYSIAK URSZULA 2004 K 00:08:31
21 212 DEMBIŃSKI OLIWIER Łejery 2005 M 00:08:33
22 234 MIKOŁAJCZAK MALWINA AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ 2006 K 00:08:34
23 215 KOSTKA MACIEJ UKS Lusowo 2005 M 00:08:36
24 331 SZYMCZAK ADAM UKS Lusowo 2005 M 00:08:40
25 202 BARANOWSKI ADAM Społeczna Czwórka 2005 M 00:08:46
26 343 KAPUSTKA DAWID 2006 M 00:09:05
27 235 FILUT ZUZANNA AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ 2006 K 00:09:12
28 219 GÓRSKI SAMUEL SP nr 1 w Poznaniu 2006 M 00:09:19
29 207 BARANEK ALEKSANDRA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2004 K 00:09:20
30 229 NAMYSŁOWSKI LECH SP Łejery 2005 M 00:09:47
31 217 GRATKOWSKA ZUZANNA SP 74 2006 K 00:09:58
32 206 RATAJCZAK JERZY LO4 2004 M 00:10:13
33 231 MANTAS PAULINA SP1/Drużyna Szpiku 2005 K 00:10:24
34 246 GŁADYSIAK GABRIELA SP nr 1 Komorniki 2006 K 00:10:24
35 335 BALCERZAK MICHAŁ 2004 M 00:13:00
36 247 RUTA MIKOŁAJ MUKS Jedynka Międzychód 2005 M 00:14:15

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni