z

Poznań

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

30.11.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 29 KRUSZNIEWICZ PAWEŁ Kruchy Team 2014 M 00:01:11
2 45 KUCHARCZYK JAN Przedszkole 2014 M 00:01:15
3 7 GURDZIOŁEK LILIANA www.podrozekunaturze.pl 2014 K 00:01:15
4 68 MIKULSKI STASIU Pro366 2014 M 00:01:16
5 22 LEWICKA MARTA Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 2016 K 00:01:19
6 304 KOGUT NATALIA 2014 K 00:01:21
7 4 KOWALCZYK SERGIO Przedszkole nr 35 im. Króla Maciusia I 2014 M 00:01:23
8 15 KRÓL TOSIA 2014 K 00:01:25
9 287 OLIWIECKI MAKSYMILIAN 2014 M 00:01:25
10 295 FOKSOWICZ MARYSIA Ene Due Rabe 2014 K 00:01:26
11 290 GRZESZCZYK KACPER 2014 M 00:01:27
12 48 SKRZYPCZAK BIANKA Poznań 2014 K 00:01:27
13 14 GUZIK WIKTOR Przedszkole nr 69 w Poznaniu 2014 M 00:01:28
14 60 WAWRZYNIAK LEON Kaczka Dziwaczka 2015 M 00:01:28
15 20 LEWICKA ESTERA Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 2016 K 00:01:28
16 9 HOWIL-MELNYK MARCEL KORALIKI NR 77 2014 M 00:01:29
17 50 ŚLASKI KRZYSZTOF 2014 M 00:01:30
18 294 MARCINIAK STANISŁAW Poznań 2014 M 00:01:31
19 39 OLEJNICKI STANISŁAW Słoneczny Świat 2014 M 00:01:33
20 223 CZARNA GABRYŚKA 2014 K 00:01:35
21 35 PIĄTEK PIOTR Kraina Talentów 2014 M 00:01:36
22 21 LEWICKA FAUSTYNA Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 2016 K 00:01:36
23 8 HUMBLA KAZIMIERZ 2014 M 00:01:37
24 62 DONDAJEWSKI WIKTOR 2014 M 00:01:37
25 270 SITKO POLA Przedszkole 2016 K 00:01:37
26 231 KOŁOWSKI TOMASZ Knurki 2015 M 00:01:40
27 84 SIEJA ALICJA 2016 K 00:01:40
28 69 URBANIAK MIKOŁAJ Poznań 2014 M 00:01:42
29 26 LEMAŃSKA MAJA PRZEDSZKOLE POD WESOŁĄ CHMURKĄ 2015 K 00:01:45
30 2 KRZYWOSZ LILIANA Piątkowo na Biegowo 2015 K 00:01:46
31 27 KACZMARCZYK IGA Przedszkole nr 129 2015 K 00:01:48
32 43 WACHOWIAK MAŁGORZATA Przedszkole 36 2015 K 00:01:52
33 222 PACZKOWSKI SZYMON Przedszkole nr 35 w Poznaniu 2015 M 00:01:55
34 13 KOWALONEK PAWEŁ 2015 M 00:01:56
35 78 BASIŃSKI TOMEK Z Mchu i Paproci 2015 M 00:01:59
36 34 CICHOWLAS ANNA Poznań 2015 K 00:01:59
37 11 LEWTAK IGOR Poznań 2016 M 00:01:59
38 203 RÓŻANEK OLAF Zaczarowana Kraina Bnin 2014 M 00:02:06
39 73 ZANDECKI ALEKSANDER Ciekawska Hop Sa Sówka 2014 M 00:02:07
40 72 ZANDECKA KONSTANCJA Ciekawska Hop Sa Sówka 2014 K 00:02:08
41 10 MAZUREK TEOFIL Przedszkole Zaczarowana Podkowa w Zalasewie 2016 M 00:02:09
42 61 ZWOLIŃSKA WIKTORIA PRZEDSZKOLE NUMER 7 POZNAŃ 2016 K 00:02:10
43 38 OLEJNICKI ANTONI Słoneczny Świat 2015 M 00:02:10
44 33 STENCEL WITOLD 2015 M 00:02:14
45 301 FOKSOWICZ TOSIA Ene Due Rabe 2016 K 00:02:15
46 63 JANKOWSKI JACEK Wesoły Delfinek - Suchy Las 2015 M 00:02:17
47 79 GIERA KUBA VICTORIUS 2015 M 00:02:22
48 49 MYTNIK ZUZIA Mali Poznaniacy 2016 K 00:02:24
49 289 FRĄCKOWIAK DAWID Przedszkole 127 2016 M 00:02:27
50 220 PACZKOWSKI JAN Przedszkole nr 35 w Poznaniu 2015 M 00:02:28
51 236 JANKOWIAK ALEKSANDRA 2016 K 00:02:30
52 1 MIERZEJEWSKA KAJA Przedszkole nr 140 Majsterklepka 2016 K 00:02:32
53 32 MITURA PIOTR Przedszkole z Innej bajki w Komornikach 2015 M 00:02:33
54 283 DĄBROWSKA NINA Leśne Gzubki 2016 K 00:02:36
55 286 OLIWIECKA KLARA 2017 K 00:02:36
56 302 KACZMAREK EMILIA Strefa Psychologii Sortu 2017 K 00:02:39
57 65 CZARNOCIŃSKI BARTEK 2016 M 00:02:42
58 288 LIBERA DOMINIK LUCKY LUZERS 2016 M 00:02:56
59 3 NOWAK WOJCIECH Night Runners 2016 M 00:02:56
60 28 ŁUKOWICZ MIKOŁAJ 2016 M 00:03:05
61 235 TOMASZEWSKI KASJAN Przedszkole zielony gaik Poznań 2016 M 00:03:12
62 260 ŻELEWSKI BRUNO 2017 M 00:03:12
63 77 BASIŃSKI JULEK Z Mchu i Paproci 2016 M 00:03:22
64 303 BOJARSKI MICHAŁ KORALIKI NR 77 2016 M 00:04:06
65 81 GAWARECKI REMIGIUSZ Rabowice 2017 M 00:04:43
66 284 DĄBROWSKI MICHAŁ Poznań 2018 M 00:05:11
67 37 GACKA ZUZANNA Gacusie Team Rabowice 2017 K 00:06:15
68 230 WIŚNIEWSKA MARYSIA 2018 K 00:11:10
PK 83 MIELCARZEWICZ LEON 2015 M 00:01:44

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 LEHWARK WOJCIECH Drużyna Szpiku 2012 M 00:01:03
2 254 JANKOWIAK WOJCIECH Publiczna Szkoła i Przedszkole Cogito 2012 M 00:01:04
3 51 SZMAJA MIKOŁAJ UKS Sprint Przeźmierowo 2013 M 00:01:06
4 262 HIBNER EMILIA 2012 K 00:01:07
5 250 BORUCZKOWSKI ALEKSANDER SP Łejery 2012 M 00:01:08
6 11 LEWICKA ZUZANNA Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 1 w Poznaniu 2012 K 00:01:09
7 8 KOWALONEK GRZEGORZ SP Urszulanki 2012 M 00:01:10
8 13 KRASZKA POLA SP nr.23 w Poznaniu 2012 K 00:01:10
9 267 FOKSOWICZ HANIA 2012 K 00:01:11
10 50 HYPŚ MARCEL Szkoła nr 67 w Poznaniu 2012 M 00:01:12
11 3 GNIATCZYK NATALIA Przedszkole nr 35 2013 K 00:01:13
12 30 CZERNIAK OLIWIA 2012 K 00:01:14
13 23 DEMBSKA ALICJA Sp 51 2012 K 00:01:15
14 32 DOBRZYKOWSKA MARCJANNA Sp 51 2012 K 00:01:15
15 42 CZARNOCIŃSKI STAŚ 2012 M 00:01:15
16 49 PIĄTEK ALEKSANDRA POZNAŃ 2013 K 00:01:15
17 48 WOLAŃSKA ZUZANNA 2012 K 00:01:16
18 229 KLOREK NIKODEM SSP 3 Dębinka 2012 M 00:01:16
19 19 KONARCZAK ANTONIA Szkoła podstawowa nr 22 2013 K 00:01:16
20 43 STEFANOWICZ MARYSIA Stefanowicz Running Academy 2013 K 00:01:16
21 21 MATUSZEK JULIA Przedszkole Buratino 2013 K 00:01:17
22 15 KACZMARCZYK FILIP Szkoła Podstawowa nr 89 2012 M 00:01:18
23 41 SKOTNICKA LENA Szkoła Podstawowa 35 2012 K 00:01:18
24 14 KWIATEK FRANEK SP 38 2012 M 00:01:19
25 38 PRZYBYLSKI SZYMEK Tajemnicza Wyspa Luboń 2013 M 00:01:20
26 18 MITURA KACPER Sp 1 Komorniki 2012 M 00:01:20
27 24 GARCZYK JAKUB KSP 2012 M 00:01:21
28 265 LEKKI MAKSYMILIAN 2012 M 00:01:22
29 16 ŁAŹNIAK LILA s 2012 K 00:01:23
30 40 JANKOWSKI KRZYSZTOF Wesoły Delfinek - Suchy Las 2013 M 00:01:23
31 17 ŚWIĄTNICKA MIA Bieganie Jest Przereklamowane 2013 K 00:01:23
32 204 WALKOWIAK MIESZKO Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia 2012 M 00:01:24
33 34 KOZIEŁ GABRIELA DFDS Polska Running Team 2012 K 00:01:24
34 7 WICHER ANNA SP1 Poznań 2012 K 00:01:26
35 12 TORZ AMELIA POSM2 2012 K 00:01:27
36 4 GAWARECKI ALEKS Rabowice 2012 M 00:01:27
37 2 LEC-MAJER BORYS Galileo 2013 M 00:01:28
38 256 SITKO BARBARA 2013 K 00:01:28
39 6 BĄK NADIA SP 83 Łejery 2012 K 00:01:29
40 46 TALAREK ANTONI 2013 M 00:01:29
41 47 MITURA ANNA SP62 Poznań 2012 K 00:01:29
42 37 GĄSIOROWSKA KLARA PKKK 2012 K 00:01:30
43 33 LESICKA JULIA Wesoły Delfinek 2013 K 00:01:31
44 28 MYTNIK ALA Mali Poznaniacy 2013 K 00:01:31
45 54 RYCICKI ANTOS Przedszkole 2013 M 00:01:31
46 268 BOJARSKA IZABELLA Koraliki 2013 K 00:01:33
47 20 BEHRENDT KINGA 2013 K 00:01:35
48 5 MAZUREK ANASTAZJA Przedszkole Malowany Konik w Zalasewie 2013 K 00:01:36
49 257 ABEL MICHAŁ 2012 M 00:01:38
50 246 CZARNA AMELKA 2013 K 00:01:39
51 36 LIBERA ZUZANNA LUCKY Luzers 2013 K 00:01:54
52 22 MIKOŁAJCZAK MARIA Przedszkole Osiedlowe Skrzaty 2013 K 00:02:05

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 SZYMCZAK STANISŁAW SP89 Poznań 2010 M 00:02:01
2 2 KOWALEWSKI JAKUB Olimpia Poznań 2011 M 00:02:06
3 9 BARANOWSKA BARBARA Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia 2010 K 00:02:06
4 71 WIOREK MARCEL Sp 13 Poznań 2010 M 00:02:12
5 80 STAŚKIEWICZ MAJA OKL Oborniki 2010 K 00:02:12
6 127 KĄCKA KAJA SP 83 Łejery 2010 K 00:02:14
7 62 GÓRKA SZYMON Piątkowo na Biegowo 2010 M 00:02:15
8 48 BABISTA ADAM SP nr.51 2010 M 00:02:17
9 49 JÓŹWIAK WOJCIECH Szkoła Podstawowa nr 35 2010 M 00:02:21
10 72 AST PRZEMYSŁAW SP 11 2011 M 00:02:24
11 7 KOWALSKI JAKUB SP Lusówko 2010 M 00:02:26
12 126 ŁĄTKOWSKA GABRIELA SP. ŁEJERY,KB Maniac 2010 K 00:02:26
13 44 MACIEJEWSKI JAN SP 70 Poznań 2011 M 00:02:26
14 12 RURA ANTONI Tarnowo Podgórne 2011 M 00:02:30
15 70 KĘSICKI STANISŁAW Szkoła 2010 M 00:02:31
16 24 GURDAK POLA Sp3 2010 K 00:02:32
17 67 MARSZAŁ FILIP Pijarzy Poznań 2010 M 00:02:36
18 78 SZMAJA JAN UKS Sprint Przeźmierowo 2011 M 00:02:36
19 3 NOWAK WERONIKA SP 27 2010 K 00:02:37
20 11 GUZIK KAROL Zespół Szkół Zakonu Pijarów im. Św. Józefa Kalasancjusza 2010 M 00:02:37
21 65 SZÓSTAK IGOR SP 62 Poznań/Piątkowo na Biegowo 2011 M 00:02:38
22 26 CICHOWLAS HUBERT Poznań 2011 M 00:02:38
23 13 KRÓL JĘDREK 2011 M 00:02:39
24 23 ZWIERŻDŻYŃSKA AMELIA Szkoła Podstawowa nr 48 Poznań 2010 K 00:02:39
25 45 CZERNIAK MAJA 2010 K 00:02:40
26 46 GOZDALSKA AMELIA Manufaktura mieszkań 2011 K 00:02:40
27 47 GOZDALSKA ZUZANNA Manufaktura mieszkań 2011 K 00:02:43
28 31 KONARCZAK MARIA Szkoła podstawowa nr 22 2011 K 00:02:43
29 73 GILEWICZ POLA SP nr 83 Łejery im. Emilii Waśniowskiej 2010 K 00:02:44
30 36 KUCHARCZYK MAJA Szkoła 2010 K 00:02:44
31 107 KOŁOWSKA ZUZANNA Knurki 2011 K 00:02:45
32 37 PERZ ZOSIA Zespół Szkół Zakonu Pijarów 2010 K 00:02:45
33 30 CUMMING MIA SP 1 2010 K 00:02:47
34 134 MICHAŁOWSKI KONRAD Cogito 2010 M 00:02:48
35 5 JASIŃSKA ZOFIA Poznań SP 1 2011 K 00:02:48
36 61 MIKULSKI FRANEK Pro366 2010 M 00:02:48
37 25 KOWALSKA HANNA SP 3 Oborniki 2010 K 00:02:49
38 4 SPALONY FILIP Sp59 2011 M 00:02:49
39 22 ŚWIĄTNICKI IGOR Bieganie Jest Przereklamowane 2011 M 00:02:50
40 63 GRAJEK JAKUB 2010 M 00:02:51
41 66 NAPIERAŁA ROZALIA Zespół Szkół Urszulańskich w Poznaniu 2010 K 00:02:51
42 28 MACIEJAK MARCELINA Gaudium et Studium 2010 K 00:02:51
43 21 GRZĘDA ERYK SP89 2011 M 00:02:51
44 50 NOWICKA MARIA SSP 29 2010 K 00:02:52
45 39 SKRZYPCZAK ALEKSANDER Poznań 2011 M 00:02:52
46 55 ZWOLIŃSKI JAKUB SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 POZNAŃ 2011 M 00:02:54
47 69 MIELCARZEWICZ ZOSIA Jerzykowo 2010 K 00:02:55
48 34 WACHOWIAK EMILIA SP 58 2011 K 00:02:56
49 17 RATAJCZAK JADWIGA SP1 2011 K 00:02:56
50 32 KAMIŃSKI TYMOTEUSZ 2010 M 00:02:58
51 41 MYTNIK ZOSIA SP 91 2011 K 00:02:58
52 10 PRZYBYLAK SZYMON SP 67 2011 M 00:02:58
53 64 GRAJEK MICHAŁ 2010 M 00:03:01
54 140 BOJARSKA HANNA Da Vinci 2011 K 00:03:04
55 76 GŁADYSIAK PIOTR SP nr 1 Komorniki 2011 M 00:03:06
56 139 PIĄTEK NATAN SP nr 17 2010 K 00:03:08
57 8 HOJAN PAULINA Szkoła Podstawowa nr 28 w Poznaniu 2011 K 00:03:10
58 6 MAZUREK DEBORAH SP2 Zalasewo 2010 K 00:03:11
59 27 PIĄTEK JAN Szkoła Podstawowa nr 1 w Komornikach 2010 M 00:03:11
60 75 ARCHANIOŁOWICZ OLIWIA MUAY RUNNNIG KIDS 2011 K 00:03:13
61 68 TOMASZEWSKA JESSICA Sp nr 51 poznań 2011 K 00:03:14
62 115 KOWALCZYK MAJA SP 83 Łejery 2010 K 00:03:15
63 20 BASIAGA JAKUB 2011 M 00:03:16
64 53 LIBERA MATEUSZ LUCKY LUZERS 2011 M 00:03:42
PK 142 GRAMOWSKI ANTONI SP 83 Łejery 2009 M 00:02:20
PK 138 KOGUT IGOR SP 79 2009 M 00:02:29

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 NOWAK MICHAŁ Sp29/AZS 2009 M 00:05:19
2 63 NOWAK-ŁAŻEWSKA DOROTA Poznań 2007 K 00:05:31
3 140 UCIŃSKI MATEUSZ OKL Oborniki 2007 M 00:05:33
4 19 PROTASEWICZ JAKUB RKL Kusy Rokietnica 2008 M 00:05:39
5 60 ROSIN ZOFIA OKL Oborniki 2007 K 00:05:40
6 88 PIETRASIK MIKOŁAJ sp14 2009 M 00:05:47
7 15 WITKOWIAK KAMIL Szkoła Podstawowa nr 5 Luboń 2008 M 00:05:51
8 4 KOWALEWSKA POLA Olimpia Poznań 2007 K 00:05:54
9 72 KLAUS MICHAŁ SP20 P-Ń/AKADEMIA LEKKOATLETYCZNA MARCINA URBASIA 2008 M 00:05:55
10 6 GURDZIOŁEK ALICJA UKS LUSOWO 2009 K 00:05:56
11 102 PIĄTEK JAN Szkoła Podstawowa nr 1 Poznań 2007 M 00:06:04
12 61 SIEDLECKA ALICJA OKL Oborniki 2007 K 00:06:06
13 56 HAUPT JAKUB Suchy Las 2008 M 00:06:09
14 121 DUDEK MARYSIA Uks lusowo 2007 K 00:06:10
15 134 SULIKOWSKI PIOTR 2008 M 00:06:11
16 101 STAŚKIEWICZ ZOFIA OKL Oborniki 2007 K 00:06:11
17 16 CZERNIAK FRANCISZEK 2007 M 00:06:12
18 24 TORZ AGATA SP 51 2008 K 00:06:17
19 67 GURANOWSKI JAKUB Akademia Urbasia 2007 M 00:06:19
20 143 MADAJ PATRYK SP 28 2009 M 00:06:21
21 104 GLAPA MARTYNA AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ 2009 K 00:06:21
22 3 SZYMCZAK WOJCIECH SP89 Poznań 2008 M 00:06:32
23 13 KOWALONEK STANISŁAW SP Urszulanki 2007 M 00:06:33
24 126 WAWRZYNIAK JAKUB SP 67 2009 M 00:06:34
25 89 SOKOŁOWSKI STANISŁAW 2007 M 00:06:40
26 141 GÓRECKI IGNACY SP 1 2007 M 00:06:40
27 86 BIELECKA MAGDALENA OŚ AZS Poznań 2007 K 00:06:41
28 82 BERNAT OLGA UAM Triathlon Poznań 2009 K 00:06:45
29 76 KRAWCZYK KATARZYNA 2007 K 00:06:46
30 47 NOWAK ZOSIA SP Kaźmierz 2008 K 00:06:51
31 103 KRAM MAJA MUKS Jedynka Międzychód 2009 K 00:06:51
32 137 ANDRZEJEWSKI KAMIL SSP 14 Poznań 2009 M 00:06:53
33 5 STACHOWIAK SZYMON Rokietnica Biega/SP Rokietnica 2008 M 00:06:53
34 40 ADAMCZYK GABRIELA PSChJK 2009 K 00:06:55
35 128 PAKUŁA BARTEK SP Biskupice 2007 M 00:06:57
36 59 MIELCARZEWICZ ANTONI Jerzykowo 2009 M 00:06:58
37 41 ADAMCZYK STANISŁAW PSChJK 2009 M 00:06:59
38 37 ORGANA RAFAŁ KSP Poznań 2008 M 00:07:01
39 20 ŁACEK MILENA S.P. nr 51 Poznań 2007 K 00:07:03
40 18 KIWERSKI MACIEJ SP 17 2007 M 00:07:04
41 133 DUDA JULIA 2009 K 00:07:06
42 139 CHOJNACKA KALINA Sp17 Poznań 2009 K 00:07:07
43 23 JASIŃSKI MAREK FORMATIQ RUN 2007 M 00:07:14
44 96 TOMASZEWSKA LUIZA Sp nr 51 poznań 2008 K 00:07:18
45 99 BAJERLEIN JAKUB Szkoła Podstawowa nr 56 im. Charles de Gaulle a 2009 M 00:07:19
46 68 PRZYBYLSKI KAMIL SP5 Luboń 2007 M 00:07:21
47 48 GERWAZIK JULIA SP46-POZNAŃ 2007 K 00:07:23
48 35 MACIEJAK MICHALINA Gaudium et Studium 2007 K 00:07:24
49 28 GAWĘCKA MAŁGORZATA Zespół Szkół w Luboniu 2008 K 00:07:28
50 100 JORDAN JAKUB SP2 Tarnowo Podgórne 2007 M 00:07:29
51 12 WICHER MATEUSZ SP1 Poznań 2009 M 00:07:29
52 97 WOLAŃSKI SZYMON 2009 M 00:07:30
53 49 KUBIAK ZOSIA SP 77 Poznań 2007 K 00:07:30
54 52 KUCHARCZYK EMILIA szkoła podstawowa nr 77 Poznań 2009 K 00:07:31
55 27 ŚWIĄTNICKA MATYLDA Bieganie Jest Przereklamowane 2008 K 00:07:48
56 66 GĄSIOROWSKI HUBERT PKKK 2009 M 00:08:07
57 10 KOWALSKA NATALIA SP Lusówko 2007 K 00:08:11
58 70 OLSZANOWSKI KONRAD GES 2007 M 00:08:12
59 98 GŁADYSIAK URSZULA SP nr 1 Komorniki 2009 K 00:08:13
60 136 ANDRZEJEWSKI IGOR SSP 14 Poznań 2007 M 00:08:16
61 8 MAZUREK MARCEL SP2 Zalasewo 2007 M 00:08:18
62 29 KOZŁOWSKA OLIWIA Zespół Szkół w Luboniu 2008 K 00:08:18
63 87 WÓJCIK NEL Poznań 2008 K 00:08:21
64 132 SAWICZ NINA SP DaVinci 2008 K 00:08:21
65 91 DZIERLA PATRYCJA MUKS Jedynka Międzychód 2008 K 00:08:24
66 64 NASTAROWICZ KINGA MUKS Jedynka Międzychód 2008 K 00:08:25
67 65 MIELCARZEWICZ URSZULA Jerzykowo 2007 K 00:08:29
68 38 LEGENZA ZUZANNA Sp 3 Luboń 2009 K 00:08:41
69 21 WOJTKOWIAK MAJA SP 22 2009 K 00:08:42
70 32 KOWALSKA ALEKSANDRA SP 3 Oborniki 2007 K 00:08:52
71 90 CHROBOT MATEUSZ MUKS Jedynka Międzychód 2008 M 00:09:09
72 50 KUCHARCZYK MICHALINA Szkoła 2009 K 00:09:27
73 30 KOŁACKA MICHALINA AKADEMIA LEKKOATLETYCZNA MARCINA URBASIA 2009 K 00:09:56
74 138 NAMYSŁOWSKA ALICJA SP Łejery 2007 K 00:10:01
75 58 CZERNIAK WOJCIECH 2009 M 00:10:10
76 57 CZERNIAK URSZULA 2009 K 00:10:11
77 113 BORUCZKOWSKA WIKTORIA SP Łejery 2009 K 00:10:17
78 105 PACZKOWSKA JULIA SP17 w Poznaniu 2009 K 00:10:20

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 331 TWARDOŃ SZYMON Murowana Goślina 2004 M 00:06:33
2 236 GLAPA FILIP AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ 2004 M 00:06:36
3 220 HAUPT MACIEJ Suchy Las 2005 M 00:07:10
4 322 KUŹMA JULIAN UKS Lusowo 2005 M 00:07:15
5 203 MALUŚKI TOMASZ 2005 M 00:07:16
6 228 GURANOWSKI WOJCIECH UKS Lusowo 2004 M 00:07:36
7 232 SKROBANEK HANNA MKP Szczecinek 2005 K 00:07:37
8 325 FERCHMIN ALEKSANDRA AZS UAM Triathlon Poznań 2004 K 00:07:46
9 233 SOBIERAJSKI OSKAR MUKS Jedynka Międzychód 2005 M 00:07:47
10 323 MACHURA JULIA SP1 Poznań OŚ AZS Poznań 2006 K 00:07:55
11 329 DANEK MARCIN SP 1 2006 M 00:07:55
12 330 ZIARKIEWICZ HANNA SP 18 2006 K 00:07:58
13 211 ŁUCZKA JAN UKS Lusowo 2005 M 00:08:03
14 234 MIKOŁAJCZAK MALWINA AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ 2006 K 00:08:06
15 224 KACZMAREK MIKOŁAJ AZS Poznań 2006 M 00:08:22
16 242 STEFANIAK JAN AZS Poznań 2006 M 00:08:24
17 328 STACHOWIAK KAMIL ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM 2006 M 00:08:26
18 317 SOŁTYSIAK URSZULA UKS Lusowo 2004 K 00:08:43
19 207 BARANEK ALEKSANDRA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2004 K 00:08:48
20 327 JANIELUCHA ZUZANNA AZS Poznań 2005 K 00:08:56
21 235 FILUT ZUZANNA AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ 2006 K 00:09:11
22 326 PODBIELSKA ADA AZS Poznań 2005 K 00:09:15
23 333 BUREK DAWID 2004 M 00:09:26
24 219 GÓRSKI SAMUEL SP nr 1 w Poznaniu 2006 M 00:09:30
25 245 WÓJCIK-SANGABI ROSANNA LO VII 2004 K 00:09:31
26 332 NAMYSŁOWSKI LECH SP Łejery 2005 M 00:09:39
27 206 RATAJCZAK JERZY LO4 2004 M 00:09:40
28 231 MANTAS PAULINA SP1/Drużyna Szpiku 2005 K 00:09:45
29 246 GŁADYSIAK GABRIELA SP nr 1 Komorniki 2006 K 00:09:56
30 201 STACHOWIAK EWA Rokietnica Biega/SP Rokietnica 2005 K 00:10:31
31 320 SOWIŃSKA NATASZA UKS Lusowo 2006 K 00:11:00
32 244 FABIANOWSKI KAMIL Zespół szkół handlowych 2004 M 00:11:20
33 204 FURMANIUK ALICJA 38 Liceum Ogólnokształcące 2004 K 00:11:51
34 247 RUTA MIKOŁAJ MUKS Jedynka Międzychód 2005 M 00:13:31

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni