z

Poznań

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 6

02.03.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 21 GNIATCZYK NATALIA Przedszkole nr 35 2013 K 00:01:20
2 36 MATUSZEK JULIA AutoPoBabci.pl 2013 K 00:01:22
3 58 KUCHARCZYK JAN Przedszkole nr 25, Poznań 2014 M 00:01:23
4 291 WACHOWIAK ALEKSANDER ANDRZEJ Przedszkole Małe Talenty 2013 M 00:01:27
5 308 PIĄTEK ALEKSANDRA 2013 K 00:01:27
6 47 MIKULSKI STAŚ PRO366 2014 M 00:01:28
7 44 KRUSZNIEWICZ PAWEŁ 2014 M 00:01:31
8 24 ŚWIĄTNICKA MIA Fehlau Run Team Junior 2013 K 00:01:32
9 42 ENGLER JAKUB Przedszkole nr 14 2013 M 00:01:34
10 73 MAZUREK ANASTAZJA Przedszkole Zaczarowana Podkowa Zalasewo 2013 K 00:01:35
11 16 BARON ŁUKASZ Przedszkole 127 2013 M 00:01:36
12 289 ZAWIERACZ AMELIA Przedszkole Czarodziejski Ogród w Luboniu 2013 K 00:01:37
13 34 ANIOŁEK ALEKSANDRA Przedszkole 144 / Mud Goats 2014 K 00:01:37
14 18 MYTNIK ALA Mali Poznaniacy 2013 K 00:01:38
15 307 SIKORA ANTONI 2013 M 00:01:39
16 69 JANKOWSKI KRZYSZTOF Wesoły Delfinek 2013 M 00:01:40
17 50 LESICKA JULIA Wesoły Delfinek 2013 K 00:01:46
18 301 BELCARZ JAKUB Król Maciuś I 2014 M 00:01:48
19 37 HUMBLA KAZIMIERZ Jarzębinka 2014 M 00:01:49
20 45 GOŹDZIEWSKA HANNA P47 2013 K 00:01:49
21 13 MARCINIAK STANISŁAW 2014 M 00:01:53
22 43 BEHRENDT KINGA Przedszkole nr 118 2013 K 00:01:55
23 299 GRZESZCZYK KACPER 2014 M 00:01:56
24 55 GOŁĘBIOWSKI KRZYŚ 2013 M 00:01:57
25 32 FOKSOWICZ MARYSIA Ene Due Rabe 2014 K 00:01:58
26 305 KOGUT NATALIA Przedszkole Nr. 104 Poznań 2014 K 00:02:05
27 59 SKRZYPCZAK BIANKA Przedszkole 110 Poznań 2014 K 00:02:06
28 8 DONDAJEWSKI WIKTOR 2014 M 00:02:08
29 12 SOBIECH DOMINIKA Night Runners 2014 K 00:02:09
30 311 OLEJNICKI STANISŁAW 2014 M 00:02:28
31 64 KOZŁOWSKI OSKAR Hansa-Flex 2015 M 00:02:29
32 2 KRZYWOSZ LILIANA Piątkowo na Biegowo 2015 K 00:02:31
33 309 GINTROWICZ FILIP 2016 M 00:02:33
34 314 CICHOWLAS ANNA Przedszkole 44 Poznań 2015 K 00:02:38
35 312 PONIEDZIAŁEK WOJCIECH 2015 M 00:02:42
36 310 OLEJNICKI ANTONI 2015 M 00:02:42
37 61 SZYMANIAK PATRYCJA 2015 K 00:02:44
38 303 MARCINIAK-BOYCE KAYDEN Mamy-Biegamy Kids 2015 M 00:02:47
39 51 LESICKA MARTA Wesoły Delfinek 2015 K 00:02:54
40 304 PIECHNIK OLIWIA 2016 2016 K 00:02:58
41 316 SKORYNA URSZULA 2015 K 00:03:14
42 3 ŁUKOWICZ MIKOŁAJ 2016 M 00:03:28
43 71 NAPIERAŁA WANDA Przedszkole nr 26 2014 K 00:03:49
44 1 MIERZEJEWSKA KAJA żłobek zielona żabka 2016 K 00:03:55
45 33 FOKSOWICZ TOSIA 2016 K 00:04:02

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 20 KOWALEWSKI JAKUB 2011 M 00:01:02
2 31 MELLER JAKUB S.P. 17 2011 M 00:01:05
3 264 LEHWARK WOJCIECH Drużyna Szpiku 2012 M 00:01:06
4 30 ŁĄCZKA PATRYCJA 2011 K 00:01:11
5 56 RURA ANTEK Akademia Pitagorasa w Baranowie 2011 M 00:01:12
6 268 KRÜGER BRUNO Szkoła podstawowa nr 70 Poznań 2011 M 00:01:15
7 42 HIBNER EMILIA 2012 K 00:01:15
8 276 HYPŚ MARCEL Przedszkole 2012 M 00:01:16
9 68 PĘDZIWIATR JOACHIM Przedszkole Pod Topolą 2012 M 00:01:16
10 260 GOZDALSKA ZUZANNA Manufaktura mieszkań 2011 K 00:01:16
11 14 MYTNIK ZOSIA SP 91 2011 K 00:01:18
12 37 KWIATEK FRANEK 2012 M 00:01:18
13 252 GOZDALSKA AMELIA Manufaktura mieszkań 2011 K 00:01:19
14 25 PRZYBYLAK SZYMON SP 67 2011 M 00:01:19
15 239 SZCZEPANIAK SZYMON Przedszkole 69 2012 M 00:01:19
16 21 LEWICKA ZUZANNA Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 2012 K 00:01:20
17 18 CICHOWLAS HUBERT 2011 M 00:01:20
18 271 KRASZKA POLA 2012 K 00:01:20
19 62 SIEBRECHT SZYMON Przedszkole 150/ Koziołek Poznań 2012 M 00:01:20
20 269 ZWOLIŃSKI JAN AZS UAM Triathlon 2012 M 00:01:21
21 278 GRATKOWSKI JĘDRZEJ Grunwald Team Poznań 2012 M 00:01:21
22 35 KOWALONEK GRZEGORZ 2012 M 00:01:22
23 47 SKRZYPCZAK ALEKSANDER SP 70 Poznań 2011 M 00:01:23
24 22 FOKSOWICZ HANIA 2012 K 00:01:23
25 270 ZWOLIŃSKI ADAM AZS UAM Triathlon 2012 M 00:01:25
26 267 SKOTNICKA LENA Przedszkole im. Dziadka Borodzieja 2012 K 00:01:25
27 231 WĘGLARZ BRUNO 2012 M 00:01:25
28 273 GINTROWICZ SZYMON SP nr 2 Puszczykowo 2012 M 00:01:26
29 274 TORZ AMELIA Twórcze Misie 2012 K 00:01:26
30 40 LEHMANN TOMASZ 2012 M 00:01:27
31 11 DONDAJEWSKI ALEXANDER 2011 M 00:01:28
32 8 FRĄCKOWIAK WERONIKA Szkoła Podstawowa 89 2011 K 00:01:30
33 41 GŁADYSIAK PIOTR SP nr 1 Komorniki 2011 M 00:01:32
34 4 HOJAN PAULINA Szkoła Podstawowa nr 28 w Poznaniu 2011 K 00:01:32
35 16 BOTOREK BŁAŻEJ 2012 M 00:01:33
36 277 WALKOWIAK MIESZKO SP 75 2012 M 00:01:34
37 272 KUTKOWSKA JULIA Przedszkole nr 69 im. Chopina Poznań 2012 K 00:01:35
38 48 KONIECZNA BASIA PRZEDSZKOLE NR 67 POZNAŃ 2012 K 00:01:36
39 54 MITURA KACPER 2012 M 00:01:38
40 59 WICHER ANNA Przedszkole nr 121 2012 K 00:01:39
41 29 LEKKI - JARONI MAKSYMILIAN 2012 M 00:01:41
42 43 KOZIEŁ GABRIELA Przedszkole 2012 K 00:01:45
43 9 BĄK NADIA Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 2012 K 00:01:47

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 NOWAK MICHAŁ AZS Poznań 2009 M 00:02:05
2 51 SZYMCZAK STANISŁAW SP89 Poznań 2010 M 00:02:13
3 64 PIETRASIK MIKOŁAJ SP 14 2009 M 00:02:17
4 23 KUCHARCZYK EMILIA szkoła podstawowa 77 , poznań 2009 K 00:02:18
5 30 RYBICKA NATASZA PSCHJK 2010 K 00:02:20
6 55 BARANOWSKA BARBARA Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia 2010 K 00:02:24
7 130 GLAPA MARTYNA UAM TRIATHLON POZNAŃ 2009 K 00:02:26
8 37 GÓRKA SZYMON Piątkowo na Biegowo 2010 M 00:02:26
9 121 KOGUT IGOR SP 79 Poznań 2009 M 00:02:26
10 146 ANDRZEJEWSKI KAMIL Sportowa Szkoła Podstawowa nr 14 2009 M 00:02:27
11 49 JÓŹWIAK WOJCIECH Szkoła Podstawowa nr.35 Władysława Łokietka 2010 M 00:02:32
12 31 MARCINKOWSKA JULIA Szkola podst 57 2010 K 00:02:36
13 17 SERAFIN NATALIA SP 1 2010 K 00:02:38
14 122 KRÜGER ZBYSZEK Szkoła podstawowa nr 70 Poznań 2009 M 00:02:41
15 54 PECZYŃSKA JULIA Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie 2009 K 00:02:41
16 56 RURA JAŚ Akademia Pitagorasa 2009 M 00:02:42
17 66 WAWRZYNIAK JAKUB SP 67 Poznań 2009 M 00:02:42
18 38 MIKULSKI FRANEK PRO366 2010 M 00:02:45
19 8 HAMPEL ALEKSANDRA SP nr 11 w Poznaniu 2009 K 00:02:46
20 2 ZAGÓRSKI MARCEL SP70 2009 M 00:02:47
21 48 KUCHARCZYK MICHALINA szkoła podstawowa nr 77, Poznań 2009 K 00:02:47
22 9 NOWAK WERONIKA SP27 2010 K 00:02:49
23 141 SZUDA KACPER SP2 Plewiska 2010 M 00:02:50
24 3 ZAGÓRSKI MIŁOSZ SP70 2010 M 00:02:51
25 57 WICHER MATEUSZ SP1 Poznań ul. Hezjoda 2009 M 00:02:51
26 118 GUZIK KAROL Zespół Szkół Zakonu Pijarów im. Św. Józefa Kalasancjusza 2010 M 00:02:52
27 47 KUCHARCZYK MAJA szkoła podstawowa nr 77, Poznań 2010 K 00:02:52
28 25 ANIOŁEK BARTOSZ SP18 / Mud Goats 2010 M 00:02:57
29 145 FLEISZAR MAKSYM Atimex.BY /WOJTOWICZ TRI TEAM 2010 M 00:02:58
30 42 GŁADYSIAK URSZULA SP nr 1 Komorniki 2009 K 00:02:59
31 13 SZYGENDA KLARA Tiger Team 2009 K 00:03:00
32 136 GINTROWICZ KAROL SP nr 2 Puszczykowo 2009 M 00:03:00
33 21 NOWAK IWO John dewey school Oborniki 2009 M 00:03:01
34 137 ISAŃSKA ANNA Pijarzy Poznań 2010 K 00:03:03
35 5 PERZ ZOSIA UKS Dąb Suchy Las 2010 K 00:03:03
36 4 HOJAN AMELIA Szkoła Podstawowa nr 28 w Poznaniu 2009 K 00:03:03
37 62 NAPIERAŁA ROZALIA POZNAŃSKA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA. I STOPNIA NR 2 2010 K 00:03:04
38 22 PIĄTEK NATAN SP nr 17 2010 M 00:03:08
39 143 KOŁACKA MICHALINA Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia 2009 K 00:03:09
40 20 OLESZCZAK JAKUB Night Runners 2010 M 00:03:12
41 33 KARPOWICZ IGOR Szkoła Podstawowa w Święciechowie 2009 M 00:03:16
42 65 PĘDZIWIATR WILHELM Szkoła podstawowa nr 70 2010 M 00:03:19
43 147 KAMIŃSKI TYMOTEUSZ 2010 M 00:03:19
44 36 ROSZAK MARTYNA SDS Kids 2010 K 00:03:26
45 10 MAZUREK DEBORAH Szkoła Podstawowa nr 2 w Zalasewie 2010 K 00:03:27
46 11 SKWARYŁO URSZULA SP nr 2 w Kórniku 2010 K 00:03:37

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 165 FERCHMIN KACPER KS UAM Triathon Poznań 2008 M 00:05:02
2 12 KOWALCZYK DIEGO AP REISSA 2006 2006 M 00:05:12
3 173 ROTH ANTONI Night Runners / SP 17 2007 M 00:05:17
4 53 CHOMIAK EMILKA UKS HALSZKA SZAMOTUŁY 2006 K 00:05:19
5 51 BABISTA DOMINIKA Sp nr.51 2006 K 00:05:26
6 82 PROTASEWICZ JAKUB SP Rokietnica 2008 M 00:05:29
7 175 MOŚ ANTONI 2007 M 00:05:30
8 180 NOWAK-ŁAŻEWSKA DOROTA AZS Poznań 2007 K 00:05:35
9 186 ZIARKIEWICZ HANNA SP 18 2006 K 00:05:35
10 60 MICHTA MICHALINA szkoła podstawowa w Rokietnicy 2006 K 00:05:35
11 172 MACHURA JULIA SP 1 Poznań 2006 K 00:05:40
12 154 TORZ AGATA SP51 Poznań 2008 K 00:05:41
13 72 JASKÓLSKI WOJCIECH UKS Lusowo 2008 M 00:05:43
14 178 STACHOWIAK KAMIL Sp nr80 Poznań 2006 M 00:05:45
15 80 KOWALCZYK IGOR Helios Czempiń 2006 M 00:05:45
16 26 WITKOWIAK KAMIL Szkoła Podstawowa nr 4 Luboń 2008 M 00:05:46
17 81 CYBAK MICHALINA Helios Czempiń 2006 K 00:05:53
18 28 KOWALEWSKA POLA 2007 K 00:05:53
19 168 FERCHMIN FRANCISZEK KS UAM Triathon Poznań 2008 M 00:05:54
20 29 PIĄTEK JAN Szkoła Podstawowa nr 1 Poznań 2007 M 00:05:56
21 184 OSTROWSKI TOMEK Rehau Tri Team 2007 M 00:05:57
22 43 GÓRSKI SAMUEL Sp nr 1 w Poznaniu 2006 M 00:06:00
23 176 DANEK MARCIN SP 1 Poznań 2006 M 00:06:04
24 20 CZERNIAK FRANCISZEK 2007 M 00:06:06
25 88 STEFANIAK JAN OŚ AZS Poznań 2006 M 00:06:08
26 66 PISANKO FRANCISZEK UKS Lusowo 2008 M 00:06:08
27 91 JANKOWSKI KACPER Szkoła 2007 M 00:06:09
28 179 GURANOWSKI KUBA SP 58 2007 M 00:06:09
29 57 KACZMAREK MIKOŁAJ Szkoła Podstawowa nr 1 2006 M 00:06:10
30 170 DUDEK MARYSIA Uks lusowo 2007 K 00:06:11
31 183 OSTROWSKI JAREK Rehau Tri Team 2008 M 00:06:12
32 174 GAŁKA RYSZARD 2008 M 00:06:17
33 181 JANECZEK LILIANA SP 51 2008 K 00:06:19
34 89 NAPIERAŁA LEON Publiczna Saleziańska Szkoła Podstawowa Poznań 2008 M 00:06:19
35 67 DUDA TYMON Sp 58 im. Kukuczki 2007 M 00:06:21
36 64 HIBNER ZOFIA UKS Lusowo 2008 K 00:06:22
37 169 ZWOLIŃSKA AMELIA UAM Triathlon Poznań 2008 K 00:06:24
38 157 SIKORA JULIA UAM Triathlon Poznań 2008 K 00:06:27
39 79 SULIKOWSKI PIOTR Społeczna Jedynka 2008 M 00:06:35
40 69 SZYMCZAK WOJCIECH SP89 Poznań 2008 M 00:06:44
41 127 SOKOŁOWSKA ZUZANNA ISOP 2007 K 00:06:45
42 84 KUBIAK ZOSIA Szkoła Podstawowa nr4 w Poznaniu 2007 K 00:06:46
43 3 STACHOWIAK SZYMON SP Rokietnica/Rokietnica Biega 2008 M 00:06:51
44 13 BIELECKA MAGDALENA SP 1 KOMORNIKI 2007 K 00:06:51
45 9 ZAREMBA OLIWIA ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW 2007 K 00:06:53
46 95 TOMASZEWSKA LUIZA Sp nr 51 poznań 2008 K 00:06:53
47 177 CUPA AMELIA SP nr 51 Poznań 2008 K 00:06:54
48 6 LITKE OLGA OJO TEAM 2008 K 00:07:03
49 34 STĘPNIAK KUBA SP 18 2008 M 00:07:03
50 86 SIEBRECHT KACPER Sp 85 Poznań / Koziołek Poznań 2006 M 00:07:04
51 163 ISAŃSKA JADWIGA KS UAM Triathon Poznań 2006 K 00:07:06
52 83 GACA JULIA Szkoła Podstawowa nr1 Poznań 2008 K 00:07:09
53 59 GŁADYSIAK GABRIELA SP nr 1 Komorniki 2006 K 00:07:14
54 22 ZAPARTY TYMOTEUSZ Zalew Jerzykowo sekcja kajakowa 2006 M 00:07:15
55 45 MARCINKOWSKA ZUZANNA Szkola podst 57 2008 K 00:07:17
56 40 MELLER WOJCIECH S.P. 17 2007 M 00:07:19
57 44 KOWALONEK STANISŁAW KSP Poznań 2007 M 00:07:19
58 96 KALISZAN MARTYNA Szkoła Podstawowa nr 89 w Poznaniu 2007 K 00:07:23
59 70 WOJTKOWIAK MIKOŁAJ SP22 2007 M 00:07:26
60 182 RESZKE JAKUB Szkola Podstawowa w Biskupicach Wlkp 2006 M 00:07:27
61 14 SOBIECH WIKTORIA Night Runners 2008 K 00:07:29
62 65 RADECKA ZUZIA FEHLAU RUN TEAM 2006 K 00:07:30
63 42 GÓRSKA SARA Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa 2008 K 00:07:31
64 52 NOWAK ZOSIA SP Kaźmierz 2008 K 00:07:36
65 159 WÓJCIK NEL Da Vinci 2008 K 00:07:41
66 31 PIĄTEK AARON SP nr 17 2008 M 00:07:49
67 185 JORDAN JAKUB Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II 2007 M 00:07:58
68 24 PRZYBYLSKI KAMIL SP5 LUBOŃ 2006 M 00:08:00
69 18 ILLMANN DAMIAN 2006 M 00:08:01
70 49 BANASZKIEWICZ ALICJA SP 2 Suchy Las 2008 K 00:08:21
71 48 GOŹDZIEWSKA MAJA SP 74 2008 K 00:08:57
72 104 OLSZANOWSKI KONRAD Gaudio 2007 M 00:09:16
73 11 MAZUREK MARCEL Szkoła Podstawowa nr 2 w Zalasewie 2007 M 00:09:17
74 5 KOBER LUISE Speed Feet 16 2006 K 00:09:28
75 58 FURMANIUK MAGDALENA SP 51 2006 K 00:09:28

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 247 KOWALSKI MACIEJ OŚ AZS Poznań 2003 M 00:06:36
2 209 BIELECKI MAREK OŚ AZS POZNAŃ 2003 M 00:06:38
3 234 SOKOŁOWSKI KAMIL OŚ A 2004 M 00:06:40
4 364 JANICKI KAROL UAM TRIATHLON POZNAŃ 2003 M 00:06:54
5 232 ŻAK MATEUSZ AZS Poznań 2003 M 00:06:55
6 365 GLAPA FILIP UAM TRIATHLON POZNAŃ 2004 M 00:06:57
7 224 GURANOWSKI WOJCIECH UKS Lusowo 2004 M 00:07:19
8 362 HAUPT MACIEJ AZS Poznań 2005 M 00:07:20
9 221 PISANKO MICHAŁ UKS Lusowo 2005 M 00:07:25
10 356 MELIŃSKI MIKOŁAJ AZS Poznań 2005 M 00:07:28
11 371 PODLEWSKI JOSHUA AZS Poznań 2003 M 00:07:36
12 376 ORYWAŁ MATEUSZ Energetyk Poznań/AZS 2003 M 00:07:39
13 373 BIERNAT OSKAR UAM Triathlon Poznań 2004 M 00:07:50
14 370 WOJTOWIAK WIKTORIA AZS Poznań 2003 K 00:07:52
15 367 JANICKA PAULA UAM Triathlon Poznań 2004 K 00:07:55
16 381 KUJAWA JULIA AZS Poznań 2003 K 00:07:57
17 369 RUNKA LAURA Energetyk Poznań 2004 K 00:07:59
18 358 WIECZORKIEWICZ IGOR UKS Lusowo 2004 M 00:08:00
19 382 KOGUT MAJA AZS Poznań 2005 K 00:08:03
20 228 ŁUCZKA JAN UKS Lusowo 2005 M 00:08:10
21 350 SOŁTYSIAK ULA UKS Lusowo 2004 K 00:08:11
22 231 SZYMCZAK ADAM UKS LUSOWO 2005 M 00:08:15
23 372 RADECKI JAKUB UAM Triathlon Poznań 2003 M 00:08:21
24 203 DEMBINSKI OLIWIER Łejery 2005 M 00:08:42
25 377 GRAMZA OLIWIA AZS Poznań 2004 K 00:08:45
26 245 BARANOWSKI ADAM 2005 M 00:08:47
27 212 BARANEK ALEKSANDRA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2004 K 00:08:47
28 213 NERĆ PATRYCJA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2003 K 00:08:57
29 380 PODBIELSKA ADRIANNA AZS Poznań 2005 K 00:09:11
30 339 SOŁTYSIAK ZOSIA UKS Lusowo 2003 K 00:09:15
31 379 BURDZIAK ZUZANNA AZS Poznań 2005 K 00:09:47
32 378 IWAN WERONIKA AZS Poznań 2005 K 00:09:47
33 374 DANEK MARTA Gimnazjum Marcinek 2003 K 00:09:48
34 210 SZYGENDA JULIA Tiger Team 2004 K 00:09:49
35 214 MATUSZCZAK GABRYSIA MKS Juvenia Puszczykowo 2003 K 00:10:08
36 225 SZARLIK JĘDRZEJ SP nr 90 Poznań 2005 M 00:10:15
37 205 STACHOWIAK EWA SP Rokietnica/Rokietnica Biega 2005 K 00:11:05
38 223 FURMANIUK ALICJA SP 51 2004 K 00:12:07

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni