z

Poznań

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

27.01.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 105 KOWALSKI IGOR 2012 M 00:01:27
2 43 DRASZKIEWICZ JASIU Przedszkole nr 13 Poznań 2013 M 00:01:30
3 57 KOZIELSKA HANNA 2012 K 00:01:33
4 49 HIBNER EMILIA 2012 K 00:01:33
5 134 GINTROWICZ SZYMON Przedszkole Chatka Kubusia Puchatka Puszczykowo 2012 M 00:01:35
6 10 BIECHOŃSKA DOBROMIŁA Przedszkole Słoneczka Chatka Poznań 2012 K 00:01:39
7 59 LEHMANN TOMASZ 2012 M 00:01:43
8 41 FOKSOWICZ HANIA Ene Due Rabe 2012 K 00:01:46
9 8 MIKULSKI STANISŁAW Parkowe Skrzaty 2014 M 00:01:49
10 17 ŁUKASIK STANISŁAW 2012 M 00:01:50
11 52 RADZIMIRSKI OSKAR Przedszkole nr 189 w Poznaniu 2013 M 00:01:50
12 32 JUDEK IGNACY Kropka 2013 M 00:01:52
13 130 KOPEĆ MACIEJ Przedszkole nr189 w Poznaniu 2012 M 00:01:52
14 141 SZYMANIAK FILIP - 2012 M 00:01:55
15 133 RYBARCZYK CEZARY 2013 M 00:01:55
16 138 OLESZAK LENA Natural Born Runners 2013 K 00:01:59
17 18 MYTNIK ALA Mali Poznaniacy 2013 K 00:02:00
18 27 FIAŁKIEWICZ MICHAŁ Przyjaciele Włóczykija 2013 M 00:02:02
19 3 GAWARECKI ALEKS Swarzędzkie Pszczółki 2012 M 00:02:02
20 67 JANKOWSKI KRZYSZTOF Wesoły Delfinek 2013 M 00:02:04
21 137 SZCZĘSNA EWA Przedszkole Hobarki 2013 K 00:02:05
22 140 GRZESZCZYK KACPER 2014 M 00:02:06
23 53 PRZYBYLSKI SZYMON Tajemnicza Wyspa Luboń 2013 M 00:02:17
24 28 MARCINIAK-BOYCE KAYDEN Mamy Biegamy Kids 2015 M 00:02:17
25 143 LESICKA JULIA 2013 K 00:02:19
26 31 KOWALSKA WIKTORIA Przedszkole Misia Colargola 2012 K 00:02:21
27 45 ANIOŁEK ALEKSANDRA Mud Goats 2014 K 00:02:23
28 35 WOJCIECHOWSKA MARIA Przedszkole Zielony Zakątek Plewiska 2013 K 00:02:26
29 142 BARSZCZ ANTONINA PRO366 2014 K 00:02:27
30 19 NOWAK MILENA Przedszkole Estetyczne 2012 K 00:02:28
31 42 FOKSOWICZ MARYSIA Ene Due Rabe 2014 K 00:02:30
32 20 NOWAK OLIWIA Przedszkole Estetyczne 2014 K 00:02:34
33 136 GINTROWICZ FILIP 2016 M 00:02:43
34 37 WESOŁOWSKA SONIA 2012 K 00:02:44
35 65 BABICA AMELIA 2013 K 00:02:46
36 38 SKRZYPCZAK BIANKA Przedszkole 110 Poznań 2014 K 00:02:46
37 6 ZDANOWSKA JAGNA enduhub.com 2014 K 00:02:56
38 24 RUTKOWSKI TYMON 2015 M 00:03:01
39 139 GURDZIOŁEK LILIANA www.podrozekunaturze.pl 2014 K 00:03:20
40 68 DOWHAŃ POLA 2015 K 00:03:31
41 15 KRZYWOSZ LILIANA Piątkowo na Biegowo 2015 K 00:03:35
42 26 SOBIECH DOMINIKA Night Runners 2014 K 00:03:39
43 2 ŁUKOWICZ MIKOŁAJ 2016 M 00:03:51
44 129 ADAMSKA MAJA Kobiety Biegają 2016 K 00:04:23

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 54 CHŁODNICKI JĘDRZEJ SP 13 2010 M 00:01:06
2 146 KOCIOŁEK MATEUSZ Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 Poznań 2010 M 00:01:08
3 43 DRASZKIEWICZ MIKOŁAJ Szkoła Podstawowa nr 7 Poznań 2010 M 00:01:09
4 78 GÓRKA SZYMON Sp67 2010 M 00:01:10
5 32 MAĆKOWSKI MIESZKO Zespół Szkół Kąkolewo 2010 M 00:01:14
6 34 KLAUZA BORYS Szkoła Prywatna nr 1 w Biedrusku 2011 M 00:01:15
7 47 ANIOŁEK BARTOSZ Mud Goats / Orlik Poznań 2010 M 00:01:16
8 72 KOZIELSKI FILIP 2010 M 00:01:16
9 143 KOWALSKA JULIA SP 1 Poznań 2010 K 00:01:16
10 55 MELLER JAKUB Baśniowy Zamek 2011 M 00:01:17
11 70 KOWALEWSKI JAKUB Akademia Smyka 2011 M 00:01:17
12 73 HETMANOWSKI MIKOŁAJ Zspig w Nochowie 2010 M 00:01:17
13 38 OSMAŃSKI FILIP Jeżyce biegają 2010 M 00:01:18
14 45 PACHALSKI SZYMON SP Pitagoras Baranowo 2010 M 00:01:18
15 116 SERAFIN NATALIA SP 1 Poznań 2010 K 00:01:19
16 177 CUMMING MIA SP 1 Poznań 2010 K 00:01:22
17 6 ZAGÓRSKI MIŁOSZ Poznań Race Team 2010 M 00:01:22
18 46 KAŁEK ALEKSANDRA SP1 2010 K 00:01:23
19 145 PERZ ZOFIA ZS Zakonu Pijarów 2010 K 00:01:24
20 15 KOROŃSKA ALEKSANDRA Polne Kwiaty 2011 K 00:01:25
21 35 KLAUZA JAKUB Szkoła Prywatna nr 1 w Biedrusku 2011 M 00:01:26
22 130 LORENZ ANTONINA Kibolski KS 2010 K 00:01:26
23 5 MIKULSKI FRANCISZEK sp60 2010 M 00:01:27
24 20 ŁOBODA MARIA 2010 K 00:01:27
25 147 DOPIERAŁA MARCELINA SP nr 6 w Poznaniu 2010 K 00:01:28
26 144 SPALONY FILIP AKADEMIA REJSA 2011 M 00:01:28
27 23 JASIŃSKA ZOFIA Przedszkole nr 77 2011 K 00:01:29
28 61 SKWARYŁO ULA Szkoła Podstawowa nr 2 w Kórniku 2010 K 00:01:29
29 142 KOWALSKI TOMASZ SP 1 Poznań 2010 M 00:01:31
30 135 FLORCZAK SZYMON SP 1 Poznań 2010 M 00:01:31
31 62 BORYSIAK ZUZANNA Szkoła nr 28 w Poznaniu 2010 K 00:01:32
32 25 MAŁECKI PATRYK SP w Czerwonaku 2010 M 00:01:32
33 77 CICHOWLAS HUBERT 2011 M 00:01:32
34 133 CZAJKOWSKI JAN KALOGERO MOTORS 2010 M 00:01:33
35 41 ŚWIĄTNICKI IGOR Fehlau Run Team Junior 2011 M 00:01:34
36 2 FRACKOWIAK WERONIKA Jeżyce Biegają 2011 K 00:01:34
37 57 GROBELNY DOMINIK Szkoła podstawowa nr 11 2010 M 00:01:34
38 132 RYBARCZYK CYPRIAN 2011 M 00:01:35
39 37 PIĄTEK NATAN SP nr 17 w Poznaniu 2010 M 00:01:37
40 16 MYTNIK ZOSIA Mali Poznaniacy 2011 K 00:01:38
41 9 SOSIŃSKA LENA - 2011 K 00:01:38
42 12 ZAPARTY BŁAŻEJ Szkoła Podstawowa Jerzykowo 2010 M 00:01:39
43 36 OLESZCZAK JAKUB Night Runners 2010 M 00:01:40
44 11 ROSZAK MARTYNA SDS 2010 K 00:01:40
45 13 PRZYBORSKA MAGDALENA gRUNwald team Poznań 2010 K 00:01:41
46 58 HOJAN PAULINA Szkoła Podstawowa nr 28 w Poznaniu 2011 K 00:01:41
47 63 GŁADYSIAK PIOTR SP Komorniki 2011 M 00:01:42
48 52 WACHOWIAK EMILIA Przedszkole 110 2011 K 00:01:43
49 33 SKRZYPCZAK ALEKSANDER SP 70 Poznań 2011 M 00:01:46
50 127 PAWLUS MACIEJ 2011 M 00:01:48
51 18 MAZUREK ALICJA Przedszkole Bajeczka w Rokietnicy 2011 K 00:01:50

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 61 NOWAK MICHAŁ Sp29 2009 M 00:02:14
2 3 ADAMCZEWSKA BIANKA SP7 2008 K 00:02:15
3 66 KASPRZAK KAJETAN MUKS Jedynka Międzychód 2008 M 00:02:17
4 62 TARGOSZ IGOR SP Opalenica 2008 M 00:02:22
5 52 MAĆKOWSKI MARCEL Zespół Szkół Kąkolewo 2009 M 00:02:24
6 9 WITKOWIAK KAMIL Szkoła Podstawowa Nr 4 Luboń 2008 M 00:02:25
7 28 GURDZIOŁEK ALICJA UKS Lusowo 2009 K 00:02:26
8 132 JASKÓLSKI WOJCIECH UKS Lusowo 2008 M 00:02:26
9 76 URBANIAK OLIWIA UKS Dąb Suchy Las 2008 K 00:02:26
10 38 JASIŃSKI JAKUB SP nr 1 Poznań, ul Hezjoda 2008 M 00:02:27
11 56 ŁUKASZEWSKA NIKOLA SP2 GNIEZNO/ UKS GNIEZNO BIEGA 2008 K 00:02:27
12 8 LITKE OLGA OJO TEAM 2008 K 00:02:28
13 39 FIAŁKIEWICZ FILIP Poznańska 13 2008 M 00:02:32
14 134 PISANKO FRANCISZEK UKS Lusowo 2008 M 00:02:35
15 57 GORZELANY KAMIL SP6 Gniezno 2008 M 00:02:38
16 59 ZAWADZKI JAKUB SP 40 Poznań 2008 M 00:02:38
17 29 GACA JULIA SP1 Poznań 2008 K 00:02:38
18 70 KISELOVA OLENA MUKS Jedynka Międzychód 2008 K 00:02:40
19 135 KLESZCZ JULIA SP Opalenica 2008 K 00:02:41
20 2 STACHOWIAK SZYMON SP Rokietnica/Rokietnica Biega 2008 M 00:02:42
21 14 BIECHOŃSKA MICHALINA Szkoła Podstawowa COGITO Poznań 2009 K 00:02:43
22 63 HIBNER ZOFIA UKS Lusowo 2008 K 00:02:44
23 87 WŁOCH SZYMON 2009 M 00:02:45
24 107 KASPRZAK OLIWIER MUKS Jedynka Międzychód 2009 M 00:02:46
25 7 BANASZKIEWICZ ALICJA Szkoła Podstawowa Suchy Las Filia 2008 K 00:02:46
26 136 STRYJSKA JAGODA SP1 Poznań 2008 K 00:02:46
27 80 GÓRSKA SARA Sp nr 1 w Poznaniu 2008 K 00:02:47
28 13 BERNAT OLGA PSS Poznań 2009 K 00:02:49
29 49 ZAMELCZYK ZOSIA SP89 2008 K 00:02:50
30 42 MODELEWSKI TOMASZ SP nr 4, Poznań 2009 M 00:02:50
31 10 KROMA GRZEGORZ NASTĘPCY BOLTA 2009 M 00:02:51
32 60 RYBARCZYK ZOSIA Synchro Poznań 2009 K 00:02:52
33 31 PECZYŃSKA JULIA Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie 2009 K 00:02:55
34 125 GINTROWICZ KAROL SP 2 Puszczykowo 2009 M 00:02:55
35 11 ZAGÓRSKI MARCEL Poznań Race Team 2009 M 00:02:56
36 21 NOWAK ZOFIA SP Kaźmierz 2008 K 00:02:57
37 131 CHOMIAK AMELIA SP Kozie Głowy 2009 K 00:02:58
38 84 SOBIECH WIKTORIA Night Runners 2008 K 00:02:59
39 55 ŚWIĄTNICKA MATYLDA Fehlau Run Team Junior 2008 K 00:02:59
40 40 DRAJERCZAK OLIWIA PODSTAWOWA NR 27 2009 K 00:03:03
41 138 HADRYŚ EMILIA SP 18 2009 K 00:03:08
42 6 BOJEWSKA INGA Szkoła Podstawowa w Nochowie 2009 K 00:03:11
43 25 ŁUKASIK ZOSIA 2009 K 00:03:11
44 88 NETTMANN ANTONINA UKS Lusowo 2008 K 00:03:14
45 27 GÓRECKA MAJA 2009 K 00:03:15
46 137 MIŚKOWICZ MIŁKA SP Nr 7 2009 K 00:03:16
47 41 GOŹDZIEWSKA MAJA Goździki /SP74 2008 K 00:03:22
48 37 SZYMCZAK ANIELA UKS Lusowo 2009 K 00:03:23
49 68 HOJAN AMELIA Szkoła Podstawowa nr 28 w Poznaniu 2009 K 00:03:24
50 50 WESOŁOWSKA OLGA 2008 K 00:03:25
51 82 ŁAGOWSKI PIOTR Night Runners 2008 M 00:03:52

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 58 DOROBA ZUZANNA MUKS Jedynka Międzychód 2006 K 00:05:06
2 25 PISANKO MICHAŁ UKS Lusowo 2005 M 00:05:10
3 44 TARGOSZ WIKTOR SP Przezmierowo 2005 M 00:05:11
4 152 FERCHMIN KACPER UAM Triatlon 2006 M 00:05:16
5 43 CHOMIAK EMILIA Koziegłowy 2006 K 00:05:36
6 38 BABISTA DOMINIKA SP nr.51 Poznań 2006 K 00:05:42
7 33 ROTH ANTONI Sp17/Night Runners 2007 M 00:05:44
8 52 KUCHARSKI OLIWIER MUKS Jedynka Międzychód 2005 M 00:06:07
9 34 KOSTKA MACIEJ UKS Lusowo 2005 M 00:06:08
10 155 PIĄTEK JAN SP 1 Poznań 2007 M 00:06:14
11 76 GÓRSKI SAMUEL Sp nr 1 w Poznaniu 2006 M 00:06:17
12 151 STRYJSKI MIESZKO SP1 Poznań 2005 M 00:06:21
13 51 FRAMSKI ŁUKASZ MUKS Jedynka Międzychód 2006 M 00:06:23
14 9 WYRWIŃSKI KAROL 2005 M 00:06:23
15 6 JASIŃSKI MAREK FORMATIQ RUN 2007 M 00:06:24
16 31 RATAJCZAK JAN SP1 Poznań 2007 M 00:06:26
17 20 SZYMAŃSKI KUBA ŁEJERY 2005 M 00:06:27
18 133 X X 0 M 00:06:29
19 7 DEMBIŃSKI OLIWIER ŁEJERY 2005 M 00:06:32
20 78 SZCZEŚNIAK EMILKA Olimpia Poznań 2005 K 00:06:33
21 150 GURANOWSKI KUBA SP 58 Poznań 2007 M 00:06:37
22 8 KONARCZAK JAKUB sp 1 poznań 2005 M 00:06:45
23 90 KOWALCZYK IGOR SZKOŁA PODSTAWOWA W CZEMPINIU 2006 M 00:06:49
24 148 ŁUCZKA JAN UKS Lusowo 2005 M 00:06:52
25 59 MANTAS PAULINA SP1/DRUŻYNA SZPIKU 2005 K 00:06:55
26 35 ROLIŃSKI MIŁOSZ 2007 M 00:06:59
27 5 KROMA ARKADIUSZ NASTĘPCY BOLTA 2007 M 00:07:00
28 29 KOWALONEK STANISŁAW KSP Poznań 2007 M 00:07:05
29 154 FRĘSKO FILIP SP 34 2007 M 00:07:08
30 11 KOWALSKI LEON SP 83 Łejery 2007 M 00:07:10
31 145 BOROWCZAK JAKUB SP Opalenica 2007 M 00:07:14
32 157 NOWAK-ŁAŻEWSKA DOROTA SP Zakonu Pijarów 2007 K 00:07:17
33 130 KARZKOWIAK MATEUSZ SP 2 Miedzychód 2007 M 00:07:18
34 136 TALAREK GABRIELA SP 2 Międzychód 2005 K 00:07:19
35 37 NAMYSŁOWSKI LECH SP Łejery 2005 M 00:07:21
36 19 SZYMAŃSKA ZUZANNA ŁEJERY 2007 K 00:07:21
37 28 PRZYBYLSKI KAMIL SP5 Luboń 2006 M 00:07:22
38 60 GŁADYSIAK GABRIELA SP Komorniki 2006 K 00:07:24
39 68 LORENC BRAJAN MUKS Jedynka Międzychód 2005 M 00:07:26
40 121 GOMUŁKA ADAM SP 2 Miedzychód 2007 M 00:07:28
41 77 ILLMANN DAMIAN 2006 M 00:07:28
42 40 KRAHEL OLGIERD UKS Błyskawica 2007 M 00:07:31
43 156 ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI MIKOŁAJ 2007 M 00:07:33
44 14 ZAPARTY TYMOTEUSZ Szkoła Podstawowa Jerzykowo 2006 M 00:07:37
45 80 KOZAK ADAM 2006 M 00:07:44
46 53 PETRYCKI NIKODEM MUKS Jedynka Międzychód 2006 M 00:07:46
47 138 SOKOŁOWSKA ZUZANNA IZOP 2007 K 00:07:57
48 2 STACHOWIAK EWA SP Rokietnica/Rokietnica Biega 2005 K 00:08:17
49 137 FLORCZAK DOMINIKA SP 1 Poznań 2006 K 00:08:20
50 153 MELLER WOJCIECH S.P. 17 2007 M 00:08:39
51 47 WINIARSKI ALEKSANDER KALOGERO MOTORS 2007 M 00:08:46
52 89 SZOSZOREK ZOFIA szkoła SP1 Poznań 2007 K 00:09:24
53 36 NAMYSŁOWSKA ALICJA SP Łejery 2007 K 00:09:40
54 17 KOBER LUISE Speed Feet 16 2006 K 00:09:57
55 57 MAJCHRZAK OLGA SP 84 2007 K 00:10:09
56 23 RUTKOWSKA ZUZANNA SP1 2006 K 00:10:10
PK 134 SIEROŃ KORNELIA SP 2 Międzychód 2004 K 00:06:21
PK 120 MARTYŃSKA MARCELINA SP 2 Międzychód 2002 K 00:07:30
PK 113 MAJEWSKA MARTYNA SP 2 Międzychód 2002 K 00:07:30

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 237 KOWALSKI MACIEJ GUŁTOWY 2003 M 00:06:41
2 222 SOKOŁOWSKI KAMIL AZS Poznań 2004 M 00:06:51
3 252 GAŁĘŻEWSKI JAN SP 2 w Międzychodzie 2002 M 00:06:55
4 283 MATYJA KAMIL Olimpia Poznań 2002 M 00:06:58
5 245 BIELECKI MAREK SL Olimpia Poznań 2003 M 00:07:15
6 210 KUŁDO JAKUB SL OLIMPIA POZNAŃ 2003 M 00:07:20
7 281 WAWRZYNIAK OLIWIA AZS Poznań 2002 K 00:07:27
8 284 KACZMAREK SEBASTIAN UKS Lusowo 2003 M 00:07:32
9 285 FALBOGOWSKI MICHAŁ UAM Triathlon Poznań 2002 M 00:07:37
10 225 GORZELANY MACIEJ GIM 1 Gniezno 2003 M 00:07:44
11 219 ORYWAŁ MATEUSZ KS Energetyk Poznań 2003 M 00:07:44
12 211 WYRWIŃSKA MARIA 2003 K 00:07:50
13 266 KUCHTA HUBERT SP 2 w Międzychodzie 2003 M 00:08:00
14 205 BERNAT OSKAR UAM Triathlon Poznań 2004 M 00:08:23
15 278 SOŁTYSIAK ULA UKS Lusowo 2004 K 00:08:23
16 227 WIECZOREK ŁUKASZ MUKS Jedynka Międzychód 2002 M 00:08:25
17 224 WIECZOREK MIŁOSZ sp 28 / gim 67 2002 M 00:08:26
18 223 ŻAK MATEUSZ Olimpia Poznań 2003 M 00:08:29
19 280 ŁUCZKA ADAM UKS Lusowo 2002 M 00:08:33
20 287 SOKOŁOWSKI JULIAN Tarnovia 2003 M 00:08:33
21 229 FRAMSKI MARCIN MUKS Jedynka Międzychód 2004 M 00:08:33
22 221 ROLIŃSKA INGA 2004 K 00:08:34
23 256 GACKOWSKI JEREMI SP 2 Międzychód 2002 M 00:08:38
24 282 WIECZORKIEWICZ IGOR GKS Tarnowia 2004 M 00:08:46
25 276 KRYGIER KACPER MUKS Jedynka Międzychód 2004 M 00:08:51
26 230 KASPRZAK SAMANTA MUKS Jedynka Międzychód 2004 K 00:08:56
27 286 DANEK MARTA Gimnazjum Marcinek 2003 K 00:08:59
28 288 RUNKA LAURA SP 13 2004 K 00:09:02
29 243 ZAWIERACZ MATEUSZ SP nr 35 w Poznaniu 2004 M 00:09:18
30 279 ALBRECHT MARIA UKS Lusowo 2002 K 00:09:19
31 242 PACHUCKA JULITA UKS Lusowo 2003 K 00:09:23
32 277 SOŁTYSIAK ZOSIA UKS Lusowo 2003 K 00:09:23
33 232 SZUKAŁA ALEKSANDRA MUKS Jedynka Międzychód 2002 K 00:10:03
34 206 FILIPIAK ADRIANNA Zespół Szkół w Puszczykowie 2003 K 00:10:03
35 216 MAZUREK PAWEŁ Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy 2004 M 00:10:06
36 271 SZCZEPANIAK MICHAŁ SP 2 Międzychód 2003 M 00:10:20
37 207 JASIŃSKA ALEKSANDRA FORMATIQ RUN 2003 K 00:10:31
38 233 STRZYŻEWSKA WERONIKA UAM Triathlon Poznań 2002 K 00:10:43
39 212 KOWALSKI KSAWERY SP 83 Łejery 2004 M 00:10:49
40 269 SYNORADZKI DOMINIK SP 2 w Międzychodzie 2002 M 00:11:02
41 203 RETELEWSKA JULIA Szkoła Podstawowa nr 1 w Poznaniu 2004 K 00:11:10
42 241 DOBKOWICZ JULIA MUKS Jedynka Międzychód 2004 K 00:11:28
43 231 LEPSZA MICHALINA MUKS Jedynka Międzychód 2004 K 00:11:30
44 275 DWIECKA OLIWIA MUKS Jedynka Międzychód 2004 K 00:11:31
45 274 TALAREK WIKTORIA SP 2 w Międzychodzie 2002 K 00:12:42
46 250 KOWALCZYK MARTA GIMNAZJUM W BOROWIE 2003 K 00:13:23
PK 273 TOMASZEWSKI JAKUB SP 2 w Międzychodzie 2001 M 00:09:23

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni