z

Poznań

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

18.11.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 43 DRASZKIEWICZ JASIU Przedszkole nr 13 Poznań 2013 M 00:01:35
2 49 HIBNER EMILIA 2012 K 00:01:37
3 102 KOWALSKI IGOR 2012 M 00:01:39
4 106 OLSZANOWSKI ADAM Przedszkole nr 47 Poznań 2012 M 00:01:39
5 101 MATUSZEK SZYMON 2012 M 00:01:44
6 10 BIECHOŃSKA DOBROMIŁA Przedszkole Słoneczka Chatka Poznań 2012 K 00:01:47
7 47 PIASZYK LEON Ene due rabe 2012 M 00:01:47
8 3 GAWARECKI ALEKS Swarzędzkie Pszczółki 2012 M 00:01:48
9 32 JUDEK IGNACY Kropka 2013 M 00:01:50
10 52 RADZIMIRSKI OSKAR Przedszkole nr 189 w Poznaniu 2013 M 00:01:53
11 21 ŁAŹNIAK LILA Przedszkole Pod topolą nr 71 2012 K 00:01:54
12 17 ŁUKASIK STANISŁAW 2012 M 00:01:54
13 57 KOZIELSKA HANNA 2012 K 00:01:55
14 8 MIKULSKI STANISŁAW Parkowe Skrzaty 2014 M 00:01:56
15 41 FOKSOWICZ HANIA Ene Due Rabe 2012 K 00:01:57
16 59 LEHMANN TOMASZ 2012 M 00:02:01
17 66 GOŁĘBIOWSKI KRZYŚ 2013 M 00:02:01
18 44 LEKKI - JARONI MAKSYMILIAN 2012 M 00:02:02
19 107 MICHALAK ADAM 2014 M 00:02:02
20 9 LISIECKA NINA ChampionMan Team 2013 K 00:02:04
21 67 JANKOWSKI KRZYSZTOF Wesoły Delfinek 2013 M 00:02:05
22 58 KOLENDO JANKA Yanosik team 2012 K 00:02:08
23 1 KOWALCZYK SERGIO 2014 M 00:02:10
24 18 MYTNIK ALA Mali Poznaniacy 2013 K 00:02:10
25 37 WESOŁOWSKA SONIA 2012 K 00:02:16
26 5 BARON ŁUKASZ RedBaron 2013 M 00:02:18
27 50 LEC-MAJER BORYS Niepubliczne Przedszkole GALILEO ul. Słowackiego 58/60 2013 M 00:02:20
28 110 SZYMANIAK FILIP - 2012 M 00:02:20
29 22 KRUŚ LENA Pomóż Tosi 2013 K 00:02:25
30 61 ŚWIĄTNICKA MIA Fehlau Run Team Junior 2013 K 00:02:28
31 42 FOKSOWICZ MARYSIA Ene Due Rabe 2014 K 00:02:33
32 27 FIAŁKIEWICZ MICHAŁ Przyjaciele Włóczykija 2013 M 00:02:47
33 53 PRZYBYLSKI SZYMON Tajemnicza Wyspa Luboń 2013 M 00:02:47
34 30 GOŹDZIEWSKA HANNA Goździki/P47 2013 K 00:02:51
35 35 WOJCIECHOWSKA MARIA Przedszkole Zielony Zakątek Plewiska 2013 K 00:02:52
36 108 LESICKA JULIA 2013 K 00:02:53
37 38 SKRZYPCZAK BIANKA Przedszkole 110 Poznań 2014 K 00:02:54
38 104 WIECZÓR FRANCISZEK 2015 M 00:03:07
39 103 WALOSZCZYK ZOFIA 2013 K 00:03:09
40 65 BABICA AMELIA 2013 K 00:03:15
41 111 KOGUT NATALIA Przedszkole nr. 104 2014 K 00:03:21
42 29 KURDYK AMELIA PRZEDSZKOLE MISIA CORALGOLA 2012 K 00:03:24
43 24 RUTKOWSKI TYMON 2015 M 00:03:31
44 28 MARCINIAK-BOYCE KAYDEN Mamy Biegamy Kids 2015 M 00:03:32
45 2 ŁUKOWICZ MIKOŁAJ 2016 M 00:03:36
46 14 STĘPNIAK ANTONI 2015 M 00:03:37
47 60 WITECKA KAROLINA Przedszkole 58 2014 K 00:03:37
48 26 SOBIECH DOMINIKA Night Runners 2014 K 00:04:00
49 109 LESICKA MARTA 2015 K 00:04:18
50 11 KOSSOWSKA ANTONINA Makotechnika 2016 K 00:05:25
51 105 JANKOWSKI JACEK 2015 M 00:05:46

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 54 CHŁODNICKI JĘDRZEJ SP 13 2010 M 00:01:06
2 104 KOCIOŁEK MATEUSZ Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 Poznań 2010 M 00:01:06
3 32 MAĆKOWSKI MIESZKO Zespół Szkół Kąkolewo 2010 M 00:01:10
4 108 GÓRKA SZYMON Sp67 2010 M 00:01:10
5 40 SOBKOWSKI JASIU Zespół Przedszkolny nr 1 w Międzychodzie 2011 M 00:01:10
6 3 KOWALSKI JAKUB SP Lusówko 2010 M 00:01:14
7 38 OSMAŃSKI FILIP Jeżyce biegają 2010 M 00:01:14
8 106 JÓŹWIAK WOJCIECH ZS 1 Poznań 2010 M 00:01:17
9 47 ANIOŁEK BARTOSZ Mud Goats / Orlik Poznań 2010 M 00:01:18
10 1 JANIAK ANTEK MKS Dopiewo 2011 M 00:01:18
11 70 KOWALEWSKI JAKUB Akademia Smyka 2011 M 00:01:19
12 27 SZÓSTAK IGOR SP62/Piątkowo Na Biegowo 2011 M 00:01:21
13 72 KOZIELSKI FILIP 2010 M 00:01:21
14 107 CUMMING MIA SP 1 Poznań 2010 K 00:01:22
15 101 KOWALSKA JULIA SP 1 Poznań 2010 K 00:01:22
16 5 MIKULSKI FRANCISZEK sp60 2010 M 00:01:22
17 55 MELLER JAKUB Baśniowy Zamek 2011 M 00:01:23
18 39 JANASIK MARYSIA szkoła podstawowa nr 77 w Poznaniu 2010 K 00:01:23
19 29 BABISTA ADAM SP nr.51 Poznań 2010 M 00:01:24
20 75 SZUDA KACPER SP2 Plewiska 2010 M 00:01:25
21 66 KONTSCHYTS-JASIK NATASZA Łejery 2010 K 00:01:25
22 46 KAŁEK ALEKSANDRA SP1 2010 K 00:01:26
23 49 MROCZEK ZOFIA SP 51 Poznań 2010 K 00:01:26
24 24 FLEISZAR MAKSYM Wójtowicz TRI Team 2010 M 00:01:26
25 20 ŁOBODA MARIA 2010 K 00:01:27
26 43 DRASZKIEWICZ MIKOŁAJ Szkoła Podstawowa nr 7 Poznań 2010 M 00:01:29
27 17 SPALONY FILIP AKADEMIA REJSA 2011 M 00:01:29
28 105 PERZ ZOFIA ZS Zakon Pijarów 2010 K 00:01:31
29 53 ROGOWSKI MICHAŁ SP 89 Poznań 2010 M 00:01:31
30 65 RADZIMIRSKI FILIP Przedszkole nr 189 w Poznaniu 2011 M 00:01:32
31 67 WIŚNIEWSKI JANEK 2011 M 00:01:34
32 6 ZAGÓRSKI MIŁOSZ Poznań Race Team 2010 M 00:01:34
33 8 LISIECKI ALEKSANDER ChampionMan Team 2010 M 00:01:35
34 77 CICHOWLAS HUBERT 2011 M 00:01:35
35 50 GRZESIK AMELIA Zespół Szkół w Krosnie-Mosina. 2011 K 00:01:35
36 62 BORYSIAK ZUZANNA Szkoła nr 28 w Poznaniu 2010 K 00:01:36
37 37 PIĄTEK NATAN SP nr 17 w Poznaniu 2010 M 00:01:37
38 41 ŚWIĄTNICKI IGOR Fehlau Run Team Junior 2011 M 00:01:37
39 23 JASIŃSKA ZOFIA Przedszkole nr 77 2011 K 00:01:37
40 44 PRZYBYLAK SZYMON Przedszkole 190 2011 M 00:01:38
41 109 FLORCZAK SZYMON 2010 M 00:01:38
42 9 SOSIŃSKA LENA - 2011 K 00:01:39
43 69 NAPIERAŁA ROZALIA Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 2 2010 K 00:01:39
44 12 ZAPARTY BŁAŻEJ Szkoła Podstawowa Jerzykowo 2010 M 00:01:40
45 22 KRYSIAK ANGELIKA Przedszkole 35 2011 K 00:01:40
46 102 KOWALSKI TOMASZ SP 1 Poznań 2010 M 00:01:41
47 11 ROSZAK MARTYNA SDS 2010 K 00:01:41
48 61 SKWARYŁO ULA Szkoła Podstawowa nr 2 w Kórniku 2010 K 00:01:42
49 13 PRZYBORSKA MAGDALENA gRUNwald team Poznań 2010 K 00:01:43
50 16 MYTNIK ZOSIA Mali Poznaniacy 2011 K 00:01:43
51 33 SKRZYPCZAK ALEKSANDER SP 70 Poznań 2011 M 00:01:44
52 2 FRACKOWIAK WERONIKA Jeżyce Biegają 2011 K 00:01:45
53 103 MAKSIMCZYK FILIP 2011 M 00:01:46
54 18 MAZUREK ALICJA Przedszkole Bajeczka w Rokietnicy 2011 K 00:01:47
55 110 OLSZANOWSKA NATALIA SP nr 74 Poznań 2012 K 00:01:47
56 58 HOJAN PAULINA Szkoła Podstawowa nr 28 w Poznaniu 2011 K 00:01:48
57 26 RATAJCZAK JADWIGA SP1 Poznań 2011 K 00:01:51
58 60 SZPUREK MARTYNA Bukowski Klub Biegacza 2011 K 00:02:04
59 74 NOWAK WERONIKA SP27 2010 K 00:02:06
60 7 PŁOSAJKIEWICZ FILIP Leśny Zakątek 2011 M 00:02:21

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 62 TARGOSZ IGOR SP Opalenica 2008 M 00:02:16
2 66 KASPRZAK KAJETAN MUKS Jedynka Międzychód 2008 M 00:02:17
3 52 MAĆKOWSKI MARCEL Zespół Szkół Kąkolewo 2009 M 00:02:19
4 61 NOWAK MICHAŁ Sp29 2009 M 00:02:20
5 65 JAKUBOWSKI ANTONI Opalenica 2008 M 00:02:20
6 117 FALKOWSKI JULIAN SKS Unia Swarzędz 2008 M 00:02:21
7 110 OTOCKI LEONARD SP 64 2008 M 00:02:26
8 3 ADAMCZEWSKA BIANKA SP7 2008 K 00:02:27
9 86 PODOLSKI JAN Podstawowa Chrzypsko Wielkie 2008 M 00:02:28
10 121 KĄDZIELAK DOMINIK Drużyna Szpiku 2008 M 00:02:29
11 77 NAPIERAŁA LEON Publiczna Saleziańska Szkoła Podstawowa Poznań 2008 M 00:02:29
12 113 KLESZCZ JULIA SP Opalenica 2008 K 00:02:32
13 108 PISANKO FRANCISZEK UKS Lusowo 2008 M 00:02:32
14 51 KUCHARCZYK EMILIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 77 , POZNAŃ 2009 K 00:02:33
15 12 KACZMAREK PRZEMYSŁAW SP nr 2 w Zalasewie 2009 M 00:02:33
16 8 LITKE OLGA OJO TEAM 2008 K 00:02:33
17 39 FIAŁKIEWICZ FILIP Poznańska 13 2008 M 00:02:33
18 14 BIECHOŃSKA MICHALINA Szkoła Podstawowa COGITO Poznań 2009 K 00:02:34
19 28 GURDZIOŁEK ALICJA UKS Lusowo 2009 K 00:02:35
20 114 PRYPUTNIEWICZ WIKTORIA SP Opalenica 2008 K 00:02:35
21 20 GROSZEWSKI OLAF Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego nr 2 w Poznaniu 2009 M 00:02:35
22 56 ŁUKASZEWSKA NIKOLA SP2 GNIEZNO/ UKS GNIEZNO BIEGA 2008 K 00:02:36
23 29 GACA JULIA SP1 Poznań 2008 K 00:02:37
24 38 JASIŃSKI JAKUB SP nr 1 Poznań, ul Hezjoda 2008 M 00:02:38
25 57 GORZELANY KAMIL SP6 Gniezno 2008 M 00:02:39
26 26 MELLER JAN SZKOŁA PODSTAWOWA NR 70 w POZNANIU 2009 M 00:02:40
27 22 STĘPNIAK KUBA SP 18 2008 M 00:02:41
28 59 ZAWADZKI JAKUB SP 40 Poznań 2008 M 00:02:43
29 58 ŁĄCZKA MATEUSZ 2008 M 00:02:43
30 63 HIBNER ZOFIA UKS Lusowo 2008 K 00:02:43
31 5 RYBACKA MAŁGORZATA RybaTeam 2008 K 00:02:45
32 17 OSTROWSKI JAREK RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team 2008 M 00:02:45
33 2 STACHOWIAK SZYMON SP Rokietnica/Rokietnica Biega 2008 M 00:02:46
34 70 KISELOVA OLENA MUKS Jedynka Międzychód 2008 K 00:02:46
35 18 NOWICKI TYMON Łejery 2009 M 00:02:48
36 53 PIĄTEK AARON SP nr 17 w Poznaniu 2008 M 00:02:48
37 10 KROMA GRZEGORZ NASTĘPCY BOLTA 2009 M 00:02:48
38 60 RYBARCZYK ZOSIA Synchro Poznań 2009 K 00:02:53
39 112 POPIELA IGOR SP Opalenica 2008 M 00:02:54
40 7 BANASZKIEWICZ ALICJA Szkoła Podstawowa Suchy Las Filia 2008 K 00:02:56
41 118 STRYJSKA JAGODA SP1 Poznań 2008 K 00:02:56
42 87 WŁOCH SZYMON 2009 M 00:02:56
43 79 KOLENDO TYMON Yanosik team 2009 M 00:02:57
44 116 HADRYŚ EMILIA SP 18 2009 K 00:02:58
45 80 GÓRSKA SARA Sp nr 1 w Poznaniu 2008 K 00:02:58
46 42 MODELEWSKI TOMASZ SP nr 4, Poznań 2009 M 00:02:59
47 83 WAWRZYNIAK JAKUB SP 17 Poznań 2009 M 00:03:02
48 33 KRUŚ BARTOSZ Pomóż Tosi 2008 M 00:03:02
49 11 ZAGÓRSKI MARCEL Poznań Race Team 2009 M 00:03:03
50 21 NOWAK ZOFIA SP Kaźmierz 2008 K 00:03:03
51 105 PERSLEY NATAN SP 70 Poznań 2009 M 00:03:03
52 15 SOSIŃSKA KINGA - 2008 K 00:03:06
53 109 KOGUT IGOR SP Nr. 79 2009 M 00:03:07
54 54 BINCZEWSKI MIKOŁAJ Fehlau Run Team Junior 2009 M 00:03:08
55 101 MATUSZEK MARCIN 2009 M 00:03:09
56 74 HAMPEL ALEKSANDRA S.P. NR 11 w Poznaniu 2009 K 00:03:09
57 25 ŁUKASIK ZOSIA 2009 K 00:03:10
58 120 SMORAWSKA AGATA 2008 K 00:03:11
59 102 ZALESINSKA MARIA SP 2009 K 00:03:14
60 40 DRAJERCZAK OLIWIA PODSTAWOWA NR 27 2009 K 00:03:14
61 34 SZYGENDA KLARA TIGER TEAM 2009 K 00:03:15
62 43 JUDEK ANTONI Spark Academy 2009 M 00:03:16
63 36 KRYSIAK MARCIN SP 17 2009 M 00:03:17
64 104 WIECZÓR ANTONINA SzP nr1 we Wronkach 2008 K 00:03:19
65 37 SZYMCZAK ANIELA UKS Lusowo 2009 K 00:03:19
66 119 KOLAŃCZYK ZOSIA GES 2008 K 00:03:20
67 13 BERNAT OLGA PSS Poznań 2009 K 00:03:21
68 41 GOŹDZIEWSKA MAJA Goździki /SP74 2008 K 00:03:22
69 55 ŚWIĄTNICKA MATYLDA Fehlau Run Team Junior 2008 K 00:03:23
70 115 NETTMANN ANTONINA UKS Lusowo 2008 K 00:03:23
71 68 HOJAN AMELIA Szkoła Podstawowa nr 28 w Poznaniu 2009 K 00:03:29
72 45 LENIEC LETYCJA SP 18 Poznań 2009 K 00:03:43
73 50 WESOŁOWSKA OLGA 2008 K 00:03:44
74 82 ŁAGOWSKI PIOTR Night Runners 2008 M 00:03:48
75 32 ŁAŹNIAK KRZYŚ Szkoła Podstawowa nr.71 2009 M 00:03:55
76 44 MIKOŁAJCZAK MAJA SP3 Środa Wlkp 2009 K 00:04:04
77 69 SZPUREK ZUZANNA Bukowski Klub Biegacza 2009 K 00:04:08

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 25 PISANKO MICHAŁ UKS Lusowo 2005 M 00:05:16
2 1 KOWALCZYK DIEGO AP REISSA 2006 M 00:05:23
3 33 ROTH ANTONI Sp17/Night Runners 2007 M 00:05:31
4 61 KŁAK MATEUSZ SKS Unia Swarzędz 2005 M 00:05:33
5 64 REMBECKI ARKADIUSZ SKS Unia Swarzędz 2005 M 00:05:34
6 98 SZCZODRZYŃSKA AGATA UKS Dąb Suchy Las 2005 K 00:05:36
7 43 CHOMIAK EMILIA Koziegłowy 2006 K 00:05:43
8 34 KOSTKA MACIEJ UKS Lusowo 2005 M 00:05:46
9 62 NOWAKOWSKA OLGA SKS Unia Swarzędz 2005 K 00:05:48
10 147 MIZERA ANTONI Szkoła Podstawowa w Lusowie 2006 M 00:05:48
11 39 JANKOWIAK WIKTOR UKS Lusowo 2007 M 00:05:50
12 4 JANASIAK PIOTR SP 1 Szamotuły 2005 M 00:05:55
13 65 WICOREK OSKAR SKS Unia Swarzędz 2005 M 00:05:56
14 75 NOWAK KACPER MUKS Jedynka Międzychód 2005 M 00:05:57
15 66 WILK TOMASZ Unia Swarzędz 2006 M 00:05:58
16 143 MACHURA JULIA SL Olimpia Poznań 2006 K 00:05:58
17 18 GÓRECKI IGNACY 2007 M 00:05:58
18 38 BABISTA DOMINIKA SP nr.51 Poznań 2006 K 00:05:59
19 116 SOBCZAK DAWID SP 4 Oborniki 2005 M 00:06:00
20 96 ZIARKIEWICZ HANIA SP 18 Poznań 2006 K 00:06:01
21 91 KOGUT MAJA AZS Poznań 2005 K 00:06:02
22 71 KOWALEWSKA POLA Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Poznaniu 2007 K 00:06:03
23 142 OSICKA ZUZANNA SP 65 Poznań 2006 K 00:06:07
24 140 BOROWCZAK JAKUB SP Opalenica 2007 M 00:06:09
25 27 SZYMCZAK ADAM UKS Lusowo 2005 M 00:06:11
26 97 PIĄTEK JAN SP 1 Poznań 2007 M 00:06:12
27 100 STRYJSKI MIESZKO SP1 Poznań 2005 M 00:06:22
28 10 OSTROWSKI TOMEK RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team 2007 M 00:06:25
29 94 SZYMAŃSKI KUBA ŁEJERY 2005 M 00:06:29
30 90 KOWALCZYK IGOR SZKOŁA PODSTAWOWA W CZEMPINIU 2006 M 00:06:31
31 7 DEMBIŃSKI OLIWIER ŁEJERY 2005 M 00:06:32
32 92 GURANOWSKI KUBA SP 58 Poznań 2007 M 00:06:34
33 52 KUCHARSKI OLIWIER MUKS Jedynka Międzychód 2005 M 00:06:36
34 146 KAŹMIERCZAK FILIP MUKS Jedynka Międzychód 2005 M 00:06:41
35 55 WALOSZCZYK MACIEJ KOSM Poznań 2005 M 00:06:42
36 37 NAMYSŁOWSKI LECH SP Łejery 2005 M 00:06:43
37 74 MALINOWSKI IGOR MUKS Jedynka Międzychód 2006 M 00:06:43
38 11 KOWALSKI LEON SP 83 Łejery 2007 M 00:06:44
39 149 ŁUCZKA JAN UKS Lusowo 2005 M 00:06:46
40 35 ROLIŃSKI MIŁOSZ 2007 M 00:06:46
41 13 CZERNIAK FRANCISZEK 2007 M 00:06:49
42 5 KROMA ARKADIUSZ NASTĘPCY BOLTA 2007 M 00:06:52
43 19 SZYMAŃSKA ZUZANNA ŁEJERY 2007 K 00:06:53
44 77 ILLMANN DAMIAN 2006 M 00:06:53
45 59 MANTAS PAULINA SP1/DRUŻYNA SZPIKU 2005 K 00:07:00
46 73 KOLENDO KAJETAN Yanosik team 2007 M 00:07:02
47 141 SILSKI ALEKSANDER SP Opalenica 2007 M 00:07:03
48 28 PRZYBYLSKI KAMIL SP5 Luboń 2006 M 00:07:06
49 150 HADRYŚ NATALIA SP 18 2006 K 00:07:08
50 134 PRZYŚLEWICZ JAN UKS Lusowo 2006 M 00:07:08
51 32 LENIEC WIKTORIA SP 18 Poznań 2006 K 00:07:09
52 8 KONARCZAK JAKUB sp 1 poznań 2005 M 00:07:13
53 99 NOWAK-ŁAŻEWSKA DOROTA SP Zakonu Pijarów 2007 K 00:07:16
54 68 LORENC BRAJAN MUKS Jedynka Międzychód 2005 M 00:07:18
55 76 GÓRSKI SAMUEL Sp nr 1 w Poznaniu 2006 M 00:07:23
56 6 JASIŃSKI MAREK FORMATIQ RUN 2007 M 00:07:27
57 67 PILARZ MICHAŁ Szkoła Muzyczna 2007 M 00:07:29
58 41 WITKOWIAK ALICJA Szkoła Podstawowa Nr 4 Luboń 2005 K 00:07:30
59 56 WALOSZCZYK MALWINA SP Łejery Poznań 2007 K 00:07:32
60 95 ADAMCZEWSKI SZYMON 2007 M 00:07:33
61 12 RABSCH ZUZANNA SP 62 Poznań 2005 K 00:07:35
62 2 STACHOWIAK EWA SP Rokietnica/Rokietnica Biega 2005 K 00:07:44
63 3 KOWALSKA NATALIA SP Lusówko 2007 K 00:07:45
64 24 MIKOŁAJCZAK LENA Halfworn Team 2007 K 00:07:47
65 102 SOKOŁOWSKA ZUZANNA IZOP 2007 K 00:07:51
66 30 PINDRAS PIOTR Szkoła Podstawowa nr 15 w Koninie 2007 M 00:07:53
67 115 ZIELIŃSKA ANIA MUKS Jedynka Międzychód 2005 K 00:07:53
68 109 GOMUŁKA KAMIL SP nr 2 Międzychód 2005 M 00:07:57
69 110 TALAREK GABRIELA SP 2 Międzychód 2005 K 00:07:58
70 117 SOCHACKI DOMINIK Sp nr 1 w Poznaniu 2007 M 00:07:59
71 113 PIOTROWSKI WIKTOR 2007 M 00:08:03
72 93 ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI MIKOŁAJ 2007 M 00:08:13
73 47 WINIARSKI ALEKSANDER KALOGERO MOTORS 2007 M 00:08:13
74 57 MAJCHRZAK OLGA SP 84 2007 K 00:08:21
75 145 MELLER WOJCIECH S.P. 17 2007 M 00:08:31
76 36 NAMYSŁOWSKA ALICJA SP Łejery 2007 K 00:08:34
77 124 FLORCZAK DOMINIKA 2006 K 00:08:39
78 114 ZAMOŻNIEWICZ WIKTORIA MUKS Jedynka Międzychód 2005 K 00:08:56
79 125 SZOSZOREK ZOFIA szkoła SP1 Poznań 2007 K 00:09:31
80 23 RUTKOWSKA ZUZANNA SP1 2006 K 00:10:29
PK 105 SIEROŃ KORNELIA SP 2 Międzychód 2004 K 00:06:46
PK 108 BIAŁECKA KORNELIA SP 2 Międzychód 2002 K 00:08:11
PK 107 MARTYŃSKA MARCELINA SP 2 Międzychód 2002 K 00:08:17
PK 103 MAJEWSKA MARTYNA SP 2 Międzychód 2002 K 00:08:18
PK 106 NYGA NIKOLA SP nr 2 Międzychód 2002 K 00:08:43
PK 104 WABERSKA LARYSA SP 2 Międzychód 2002 K 00:08:43

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 257 MOLSKI AMADEUSZ SP 2 Oborniki 2002 M 00:06:28
2 222 SOKOŁOWSKI KAMIL AZS Poznań 2004 M 00:06:34
3 259 MATYJA KAMIL Olimpia Poznań 2002 M 00:06:41
4 245 BIELECKI MAREK SL Olimpia Poznań 2003 M 00:06:42
5 268 RÓŻAŃSKI FILIP MOS Śrem 2003 M 00:06:46
6 210 KUŁDO JAKUB SL OLIMPIA POZNAŃ 2003 M 00:06:48
7 275 KACZMAREK SEBASTIAN UKS Lusowo 2003 M 00:06:50
8 285 FERCHMIN STANISŁAW UAM Triatlon 2003 M 00:06:57
9 219 ORYWAŁ MATEUSZ KS Energetyk Poznań 2003 M 00:07:04
10 282 WAWRZYNIAK OLIWIA AZS Poznań 2002 K 00:07:18
11 225 GORZELANY MACIEJ GIM 1 Gniezno 2003 M 00:07:22
12 283 GURANOWSKI WOJTEK UKS Lusowo 2004 M 00:07:22
13 223 ŻAK MATEUSZ Olimpia Poznań 2003 M 00:07:27
14 272 KUBIAK JĘDRZEJ SP w Opalenicy 2004 M 00:07:32
15 254 KUCHTA HUBERT SP 2 w Międzychodzie 2003 M 00:07:35
16 204 KACZMAREK JAKUB Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu 2004 M 00:07:37
17 280 BOGUCKI PIOTR SKS Unia Swarzędz 2003 M 00:07:40
18 202 JANASIAK JAKUB Szamotuły 2004 M 00:07:46
19 211 WYRWIŃSKA MARIA 2003 K 00:07:57
20 287 NOWICKI JAKUB AZS Poznań Energetyk 2004 M 00:08:02
21 205 BERNAT OSKAR UAM Triathlon Poznań 2004 M 00:08:02
22 224 WIECZOREK MIŁOSZ sp 28 / gim 67 2002 M 00:08:03
23 260 KĘDRA JAKUB UKS Lusowo 2002 M 00:08:06
24 267 ŁUCZKA ADAM UKS Lusowo 2002 M 00:08:14
25 268
368*
SOŁTYSIAK ULA UKS Lusowo 2004 K 00:08:18
26 227 WIECZOREK ŁUKASZ MUKS Jedynka Międzychód 2002 M 00:08:20
27 230 KASPRZAK SAMANTA MUKS Jedynka Międzychód 2004 K 00:08:33
28 256 KRYGIER KACPER MUKS Jedynka Międzychód 2004 M 00:08:37
29 279 ISANSKA MARIANNA UAM triathlon Poznan 2002 K 00:08:50
30 286 KOCZOROWSKI JAN Gimnazjum Sióstr Urszulanek Poznań 2003 M 00:08:53
31 269 RUNKA LAURA SP 13 2004 K 00:08:55
32 216 MAZUREK PAWEŁ Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy 2004 M 00:08:55
33 281 DANEK MARTA Gimnazjum Marcinek 2003 K 00:09:02
34 271 ALBRECHT MARIA UKS Lusowo 2002 K 00:09:10
35 215 WALKOWIAK STANISŁAW Szkoła Podstawowa nr 61 wPoznaniu 2004 M 00:09:12
36 266 SOŁTYSIAK ZOSIA UKS Lusowo 2003 K 00:09:15
37 234 KUC AGNIESZKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Obornikach 2003 K 00:09:17
38 213 PERZ MARIANNA UKS Dąb Suchy Las 2004 K 00:09:18
39 255 SYNORADZKI DOMINIK SP 2 w Międzychodzie 2002 M 00:09:26
40 242 PACHUCKA JULITA UKS Lusowo 2003 K 00:09:40
41 232 SZUKAŁA ALEKSANDRA MUKS Jedynka Międzychód 2002 K 00:09:45
42 253
2530*
SZCZEPANIAK MICHAŁ SP 2 Międzychód 2003 M 00:09:49
43 253 SZYMAŃSKI DAMIAN Dynamo Śmiga 2002 M 00:09:49
44 206 FILIPIAK ADRIANNA Zespół Szkół w Puszczykowie 2003 K 00:09:53
45 212 KOWALSKI KSAWERY SP 83 Łejery 2004 M 00:09:54
46 273 MICHALAK DOMINIKA 2004 K 00:09:58
47 220 RATAJCZAK JERZY SP1 Poznań 2004 M 00:10:13
48 233 STRZYŻEWSKA WERONIKA UAM Triathlon Poznań 2002 K 00:10:19
49 217 SZYGENDA JULIA TIGER TEAM 2004 K 00:10:28
50 284 KOŁODZIEJCZAK MARIA 2002 K 00:10:31
51 231 LEPSZA MICHALINA MUKS Jedynka Międzychód 2004 K 00:10:45
52 251 MARTYŃSKA FLORENTYNA SP 2 w Międzychodzie 2002 K 00:11:08
53 203 RETELEWSKA JULIA Szkoła Podstawowa nr 1 w Poznaniu 2004 K 00:11:17
54 241 DOBKOWICZ JULIA MUKS Jedynka Międzychód 2004 K 00:11:34
55 235 GUZIK JAN ISOP 2004 M 00:11:39
56 252 TALAREK WIKTORIA SP 2 w Międzychodzie 2002 K 00:11:43
57 214 FURMANIUK ALICJA Szkoła Podstawowa 51 2004 K 00:12:19
58 250 KOWALCZYK MARTA GIMNAZJUM W BOROWIE 2003 K 00:13:25
59 209 DEMBIŃSKA AMELIA ŁEJERY 2003 K 00:14:21

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni