z

Olsztyn

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 6

10.03.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 168 NOWAK IGOR WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2012 M 00:01:19
2 109 WIŚNIEWSKI JAN Przedszkole Miejskie Nr 2 2012 M 00:01:24
3 16 RYNKO KACPER ART SCHOOL 2012 M 00:01:25
4 30 KARWACKA HANNA DeLaval Runners 2012 K 00:01:27
5 22 LITWINIUK ALEKSANDER Kris Coaching 2012 M 00:01:34
6 28 KLACH LUCJAN Juniorek w Kieźlinach 2012 M 00:01:35
7 20 GÓRECKA LENA Przedszkole Śmieszek 2012 K 00:01:36
8 23 MICHALSKA ANTONINA DeLaval Runners 2013 K 00:01:44
9 15 DANIELEWICZ SZYMON Przedszkole Publiczne nr16 2012 M 00:01:45
10 27 DE TRAVERSAY GAUTIER DeLaval Runners 2013 M 00:01:46
11 163 PLISZKA MAJA Przedszkole Radość 2013 K 00:01:49
12 14 PAWLAK PRZEMEK PM 24 2012 M 00:01:50
13 165 ŻYJEWSKA ZOFIA WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2013 K 00:01:54
14 19 DZIUBA POLA Przedszkole Śmieszek 2013 K 00:01:56
15 11 ŚWIDZIŃSKI FILIP Pm 40 2012 M 00:01:58
16 166 REZA MICHAŁ 2012 M 00:01:59
17 8 OLSZEWSKI TYMEK 2014 M 00:02:03
18 150 MENDALKA LILIANA WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2013 K 00:02:10
19 146 BACZEWSKI FRANCISZEK WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2014 M 00:02:12
20 13 ŁAWRYNOWICZ LAURA Przedszkole Miejskie nr 3 Olsztyn 2014 K 00:02:12
21 21 RÓŻYCKI PIOTR PM nr 24 2014 M 00:02:23
22 5 NAJDZION NATALIA AKM OLSZTYN/sklepbiegacza.pl 2014 K 00:02:23
23 33 KOZAK ARKADIUSZ Pszczółkowski Team 2014 M 00:02:40
24 139 FORNALSKA ZOFIA 2015 K 00:04:02

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 143 CHOJECKI LESŁAW ANTONI WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2010 M 00:01:05
2 177 JĘDRUSZCZAK ŁUKASZ SP 3 Barczewo 2010 M 00:01:05
3 142 ZIOMEK MACIEJ NZSiP Ramsowo 2010 M 00:01:09
4 2 RYBICKI PIOTR SP 3 2010 M 00:01:11
5 13 STAŃCZUK GABRIEL Team Kopeć 2010 M 00:01:14
6 9 MOCZULSKA MAGDALENA Szkoła Podstawowa nr 18 Olsztyn 2010 K 00:01:14
7 144 KURCZYCKA EMILIA SP 2 Olsztyn 2010 K 00:01:19
8 1 NITKIEWICZ LENA Szkoła Podstawowa nr 33 w Olsztynie 2011 K 00:01:21
9 7 GRĄDZKI MARCELI DeLaval Runners 2011 M 00:01:21
10 16 KIEZIK JAŚ Skazani na sukces 2011 M 00:01:22
11 8 RÓŻYCKA NATALIA Szkoła Podstawowa nr 32 w Olsztynie 2011 K 00:01:23
12 25 ŁOŃSKA BASIA Sp 9 2010 K 00:01:25
13 176 MENDALKA KATARZYNA WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2010 K 00:01:26
14 172 ROPELEWSKA ŁUCJA Szkoła 34 2010 K 00:01:27
15 173 SZEWCZAK POLA WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2010 K 00:01:28
16 21 LIPNICKI ADAM AP Ostróda 2010 M 00:01:28
17 22 DUBLANKA ZOFIA Przedszkole nr.15 Olsztyn 2011 K 00:01:29
18 174 KARWACKA KORNELIA 2011 K 00:01:30
19 178 NOWAK GABRIELA SP nr 10 2010 K 00:01:32
20 170 TOCZYSKI JAN Przedszkole im. Św. Rodziny 2011 M 00:01:33
21 171 KRUPIŃSKA DANUSIA Przedszkole nr 14 2011 K 00:01:34
22 175 BACZEWSKA ANIELA WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2011 K 00:01:35
23 15 ROGOWSKA ZUZANNA 2011 K 00:01:35
24 27 DE TRAVERSAY BLANDINE DeLaval Runners 2011 K 00:01:39
25 19 DANIELEWICZ MICHAŁ Przedszkole Publiczne nr16 2011 M 00:02:14

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 3 TWARDOWSKI MICHAŁ Sp30 2009 M 00:02:20
2 27 MULKOWSKI TYMON Sp 29 Olsztyn 2008 M 00:02:28
3 8 WYRĘBSKI WIKTOR SP29 OLSZTYN 2008 M 00:02:29
4 116 ZIOMEK ARTUR NZSiP Ramsowo 2008 M 00:02:30
5 150 BORKO KACPER Tri NEGU Kids 2009 M 00:02:39
6 25 DE TRAVERSAY VICTOR DeLaval Runners 2009 M 00:02:44
7 22 GORECKI PATRYK SP 25 OlSZTYN 2008 M 00:02:48
8 139 KRUPIŃSKA URSZULA SP 18 Olsztyn 2008 K 00:02:50
9 138 ĆWIKLIŃSKI MICHAŁ Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2009 M 00:02:51
10 2 ZIEJA MAJA Skazani na Sukces 2008 K 00:02:52
11 5 MAJEWSKI ALEKSANDER Skazani na sukces 2009 M 00:02:53
12 28 MIKOŁAJEWSKI TOMASZ Szkoła Ruś 2009 M 00:03:01
13 21 DZIUBA KACPER SP33 OLSZTYN 2009 M 00:03:01
14 146 LITWINIUK NADIA Kris Coaching 2009 K 00:03:04
15 9 GRĄDZKA ZUZANNA DeLaval Runners 2009 K 00:03:07
16 14 BARTNIKOWSKI TYBERIUSZ Team Kopeć 2009 M 00:03:14
17 144 DZIEMIDOWICZ MIKOŁAJ SP 30 2009 M 00:03:16
18 1 SKOWRONEK MAJA SP33 2008 K 00:03:19
19 151 BIESIEKIERSKA OLGA SP7 2009 K 00:03:20
20 4 DROZDOWSKI WIKTOR DROZDY BIEGAJĄ 2009 M 00:03:25
21 17 KUPCHYK OLEKSANDER Grupa DBK 2009 M 00:03:31
22 15 ŚWIDZIŃSKI JAKUB sp25 2009 M 00:03:42
23 18 SZYMAŃSKI KAROL Sp 25 2009 M 00:03:46
24 140 MENDALKA ZUZANNA WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2008 K 00:04:24
PK 121 MIERZEJEWSKA NATALIA Olsztyńska Szkółka Triathlonu 2007 K 00:03:07

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 8 BIEŃKOWSKI MICHAŁ 2005 M 00:04:30
2 148 ROSA SZYMON NZSiP Ramsowo 2005 M 00:04:36
3 9 BIEŃKOWSKI MARCIN 2007 M 00:05:05
4 167 PIECZARKA JAKUB 2006 M 00:05:10
5 15 BORKO AMELIA Tri NEGU Kids 2006 K 00:05:13
6 155 JĘDRUSZCZAK ALEKSANDRA SP 3 Barczewo 2007 K 00:05:32
7 159 MALISZEWSKA WIKTORIA WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2005 K 00:05:40
8 151 KĘSZCZYK FABIAN NZSiP Ramsowo 2007 M 00:05:50
9 153 KURCZYCKI KACPER SP 2 Olsztyn 2007 M 00:05:56
10 160 ZIÓŁKIEWICZ SZYMON SP 7 2007 M 00:06:08
11 1 ZIEJA PAULINA Skazani na Sukces 2005 K 00:06:09
12 144 PIEŃKOSZ WIKTORIA NZSiP Ramsowo 2006 K 00:06:23
13 166 RADZIEWICZ SZYMON 2007 M 00:06:29
14 173 BUŁŁO LAURA WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2005 K 00:06:32
15 3 WITKIEWICZ EMILIA SP Ruś 2007 K 00:07:26
16 156 BIESIEKIERSKI WIKTOR SP7 2006 M 00:07:35

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 272 D'OBYRN BARTOSZ AZS UWM Olsztyn 2002 M 00:08:32
2 282 KUSTRA KAMIL SMS Olsztyn 2003 M 00:08:42
3 209 KRAWIEC WIKTORIA SMS Ostróda 2004 K 00:09:01
4 271 ŚWIĄTEK DAWID 2002 M 00:09:42
5 269 SOKOŁOWSKI KRYSTIAN SOSW Olsztyn 2002 M 00:09:52
6 255 KOWALSKA ALEKSANDRA 2002 K 00:10:06
7 274 MILEJSKA MATYLDA AZS Olsztyn 2003 K 00:10:14
8 273 BUŁŁO KLARA WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2004 K 00:10:25
9 202 DROZDOWSKI JULIAN DROZDY BIEGAJĄ 2003 M 00:11:24

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni