Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Klub | Rocznik | Płeć | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 30 | KARWACKA | HANNA | DeLaval Runners | 2012 | K | 00:01:27 |
2 | 20 | GÓRECKA | LENA | Przedszkole Śmieszek | 2012 | K | 00:01:36 |
3 | 23 | MICHALSKA | ANTONINA | DeLaval Runners | 2013 | K | 00:01:44 |
4 | 163 | PLISZKA | MAJA | Przedszkole Radość | 2013 | K | 00:01:49 |
5 | 165 | ŻYJEWSKA | ZOFIA | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS | 2013 | K | 00:01:54 |
6 | 19 | DZIUBA | POLA | Przedszkole Śmieszek | 2013 | K | 00:01:56 |
7 | 150 | MENDALKA | LILIANA | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS | 2013 | K | 00:02:10 |
8 | 13 | ŁAWRYNOWICZ | LAURA | Przedszkole Miejskie nr 3 Olsztyn | 2014 | K | 00:02:12 |
9 | 5 | NAJDZION | NATALIA | AKM OLSZTYN/sklepbiegacza.pl | 2014 | K | 00:02:23 |
10 | 139 | FORNALSKA | ZOFIA | 2015 | K | 00:04:02 |
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Klub | Rocznik | Płeć | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | MOCZULSKA | MAGDALENA | Szkoła Podstawowa nr 18 Olsztyn | 2010 | K | 00:01:14 |
2 | 144 | KURCZYCKA | EMILIA | SP 2 Olsztyn | 2010 | K | 00:01:19 |
3 | 1 | NITKIEWICZ | LENA | Szkoła Podstawowa nr 33 w Olsztynie | 2011 | K | 00:01:21 |
4 | 8 | RÓŻYCKA | NATALIA | Szkoła Podstawowa nr 32 w Olsztynie | 2011 | K | 00:01:23 |
5 | 25 | ŁOŃSKA | BASIA | Sp 9 | 2010 | K | 00:01:25 |
6 | 176 | MENDALKA | KATARZYNA | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS | 2010 | K | 00:01:26 |
7 | 172 | ROPELEWSKA | ŁUCJA | Szkoła 34 | 2010 | K | 00:01:27 |
8 | 173 | SZEWCZAK | POLA | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS | 2010 | K | 00:01:28 |
9 | 22 | DUBLANKA | ZOFIA | Przedszkole nr.15 Olsztyn | 2011 | K | 00:01:29 |
10 | 174 | KARWACKA | KORNELIA | 2011 | K | 00:01:30 | |
11 | 178 | NOWAK | GABRIELA | SP nr 10 | 2010 | K | 00:01:32 |
12 | 171 | KRUPIŃSKA | DANUSIA | Przedszkole nr 14 | 2011 | K | 00:01:34 |
13 | 175 | BACZEWSKA | ANIELA | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS | 2011 | K | 00:01:35 |
14 | 15 | ROGOWSKA | ZUZANNA | 2011 | K | 00:01:35 | |
15 | 27 | DE TRAVERSAY | BLANDINE | DeLaval Runners | 2011 | K | 00:01:39 |
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Klub | Rocznik | Płeć | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 139 | KRUPIŃSKA | URSZULA | SP 18 Olsztyn | 2008 | K | 00:02:50 |
2 | 2 | ZIEJA | MAJA | Skazani na Sukces | 2008 | K | 00:02:52 |
3 | 146 | LITWINIUK | NADIA | Kris Coaching | 2009 | K | 00:03:04 |
4 | 9 | GRĄDZKA | ZUZANNA | DeLaval Runners | 2009 | K | 00:03:07 |
5 | 1 | SKOWRONEK | MAJA | SP33 | 2008 | K | 00:03:19 |
6 | 151 | BIESIEKIERSKA | OLGA | SP7 | 2009 | K | 00:03:20 |
7 | 140 | MENDALKA | ZUZANNA | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS | 2008 | K | 00:04:24 |
PK | 121 | MIERZEJEWSKA | NATALIA | Olsztyńska Szkółka Triathlonu | 2007 | K | 00:03:07 |
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Klub | Rocznik | Płeć | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 15 | BORKO | AMELIA | Tri NEGU Kids | 2006 | K | 00:05:13 |
2 | 155 | JĘDRUSZCZAK | ALEKSANDRA | SP 3 Barczewo | 2007 | K | 00:05:32 |
3 | 159 | MALISZEWSKA | WIKTORIA | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS | 2005 | K | 00:05:40 |
4 | 1 | ZIEJA | PAULINA | Skazani na Sukces | 2005 | K | 00:06:09 |
5 | 144 | PIEŃKOSZ | WIKTORIA | NZSiP Ramsowo | 2006 | K | 00:06:23 |
6 | 173 | BUŁŁO | LAURA | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS | 2005 | K | 00:06:32 |
7 | 3 | WITKIEWICZ | EMILIA | SP Ruś | 2007 | K | 00:07:26 |
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Klub | Rocznik | Płeć | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 209 | KRAWIEC | WIKTORIA | SMS Ostróda | 2004 | K | 00:09:01 |
2 | 255 | KOWALSKA | ALEKSANDRA | 2002 | K | 00:10:06 | |
3 | 274 | MILEJSKA | MATYLDA | AZS Olsztyn | 2003 | K | 00:10:14 |
4 | 273 | BUŁŁO | KLARA | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS | 2004 | K | 00:10:25 |