z

Bydgoszcz

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

19.11.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 RAFAŁKO ERYK Przedszkole Niepubliczne Radość 2012 M 00:01:21
2 68 MROZOWSKI WIKTOR Przedszkole Radość 2012 M 00:01:24
3 35 MAJCHRZAK NIKODEM przedszkole kacperkowy swiatek 2012 M 00:01:27
4 44 WIJATA ZUZANNA Przedszkole Nr 66 Bydgoszcz 2012 K 00:01:27
5 11 DERING WOJTEK Bydgoskie Żółwie 2012 M 00:01:28
6 42 STRZELINSKA KORNELIA PRZEDSZKOLE NR 61 W BYDGOSZCZY 2012 K 00:01:28
7 18 DAMSKI GABRIEL GardenFlora MTB Team 2012 M 00:01:30
8 19 DAMSKI KACPER GardenFlora MTB Team 2012 M 00:01:31
9 89 BILSKA JUDYTA 2012 K 00:01:32
10 96 BOLIŃSKA BARBARA ZS 19 Team 2012 K 00:01:34
11 84 ANDRZEJEWSKA JULIA Przedszkole Promyczek 2012 K 00:01:36
12 32 FRANCZAK JAN Przedszkole Radość 2012 M 00:01:36
13 41 KRZYSIAK HANIA Przedszkole wróżka Białe Błota 2012 K 00:01:36
14 57 WALCZAK WOJCIECH Słoneczko 2013 M 00:01:37
15 110 KACZMAREK ZUZIA Przedszkole akademickie 2012 K 00:01:38
16 74 GUZIŃSKA AMELIA PRZEDSZKOLE RADOŚĆ 2012 K 00:01:40
17 33 ROSICKI IGNACY Przedszkole Radosc 2012 M 00:01:41
18 95 KUJDA REMIGIUSZ Niepubliczne Przedszkole Zameczek 2012 M 00:01:41
19 76 TROSZYŃSKI JAN Przedszkole Sezamkowe 2012 M 00:01:42
20 39 BARSZCZ JAKUB Przedszkole STEP 2013 M 00:01:44
21 27 KUŹNIAK KRYSTIAN PRZEDSZKOLE RADOŚĆ 2012 M 00:01:44
22 58 POCIASK FILIP Przedszkole Św. Jadwigi Królowej 2013 M 00:01:44
23 105 ? ? 0 K 00:01:44
24 116 ZIELIŃSKI ANTONI Przedszkole Zielona Kraina w Bydgoszczy 2012 M 00:01:46
25 76 ? ? 0 M 00:01:46
26 12 SMOLINSKA WIKTORIA Przedszkole Promyczek 2013 K 00:01:48
27 24 ZABOROWSKI MAREK Przedszkole Radość 2012 M 00:01:49
28 108 DANIELEWSKA NATALIA PRZEDSZKOLE BAJKA 2012 K 00:01:49
29 77 HEJNA JULIAN Ocochodziwbiegu 2012 M 00:01:50
30 125 SZYMAŃSKA ANASTAZJA Przedszkole KORONA w Murowańcu 2012 K 00:01:50
31 99 RZESZOTARSKA ALICJA Radość 2012 K 00:01:51
32 60 GRZEGOREK NATALIA PRZEDSZKOLE NR 66 2012 K 00:01:53
33 63 PAWLAK HANIA PRZEDSZKOLE NR 66 2013 K 00:01:54
34 115 GRZYBOWSKI MATEUSZ Skrzat 2013 M 00:01:55
35 61 JANCZEWSKA HANIA PRZEDSZKOLE NR 66 2012 K 00:01:55
36 123 LEWANDOWSKA DOMINIKA 2012 K 00:01:56
37 14 RIVAT NINA 2014 K 00:01:57
38 3 WÓJCIK MIKOŁAJ 2013 M 00:01:58
39 72 JARZEMSKA ZOFIA Mungo 2014 K 00:01:57
40 70 KILIŃSKI LEON Przedszkole Zielona Kraina 2012 M 00:01:58
41 68 ERNEST WOJCIECH Przedszkole Radość 2012 M 00:01:58
42 1 FLOREK STANISŁAW PIOTR Zielona Kraina 2013 M 00:02:00
43 40 FILIPIAK PIOTR 2012 M 00:02:00
44 26 MCKENZIE MAXI 2013 M 00:02:01
45 70 ŁOPUSZYŃSKA IGA 2013 K 00:02:01
46 120 KOWALCZUK ANTONI 2012 M 00:02:02
47 59 GAGACKI FILIP PRZEDSZKOLE NR 66 2012 M 00:02:04
48 64 PIOTROWSKI ALEKSANDER PRZEDSZKOLE NR 66 2012 M 00:02:04
49 82 GROCHOWSKI WIKTOR 2012 M 00:02:07
50 75 KRUK KUBA Przedszkole Tęczowa Kraina Niemcz 2014 M 00:02:07
51 37 KRAKOWSKI EMIL Przedszkole Radość 2012 M 00:02:08
52 67 MATTHEWS SZYMON Przedszkole Kacperek 2013 M 00:02:09
53 78 GRONKIEWICZ HANIA 2013 K 00:02:12
54 112 PAWLAK FRANCISZEK #frankonkor 2013 M 00:02:12
55 56 ŁOMASZEWICZ - SMOLIŃSKI TYMON Przedszkole nr 80 Królestwo Maciusia, Bydgoszcz 2013 M 00:02:13
56 128 GIZIŃSKI MARCEL Zielona Kraina 2012 M 00:02:14
57 75 SIWIŃSKA MARTYNKA Przedszkole Radość 2013 K 00:02:14
58 45 BARAŃSKI OSKAR Kacperkowy Światek 2013 M 00:02:16
59 87 NOWAK OLIVIER 2016 M 00:02:16
60 54 SZYPER FRANCISZEK 2012 M 00:02:17
61 66 LENDO MARCEL Przedszkole Kacperkowy Światek 2012 M 00:02:18
62 38 ZYGMUNT SZYMON przedszkole nr. 49 2014 M 00:02:19
63 69 SZYMAŃSKA ZUZANNA Przedszkole Radość 2012 K 00:02:19
64 22 BARAN KALINA Przedszkole RADOŚĆ 2013 K 00:02:20
65 73 PRUSS DA CRUZ GABRIEL Moje Trzy Kostki Czekolady 2013 M 00:02:21
66 74 ? ? PRZEDSZKOLE RADOŚĆ 2012 M 00:02:21
67 23 SZWARC URSZULA RUN BYDGOSZCZ 2012 K 00:02:25
68 0 0 00:02:26
69 71 CHODOROWSKA ZOFIA LOKOMOTYWA BYDGOSZCZ 2013 K 00:02:26
70 8 KNUT WIKTORIA Przedszkole Kacperkowy Światek 2013 K 00:02:27
71 65 WASIŃSKI JAN PRZEDSZKOLE NR 66 2013 M 00:02:27
72 64 CIEŚLARCZYK LAURA Kacperkowy Światek 2014 K 00:02:29
73 100 ADAMOWSKA LAURA Kacperkowy Światek 2014 K 00:02:31
74 124 KUCZKO-KANIEWSKA ZOFIA Przedszkolne chatka 2014 K 00:02:31
75 92 ? ? 0 K 00:02:31
76 98 BŁASZCZYK FRANCISZEK Przedszkole Kacperkowy Światek 2014 M 00:02:32
77 50 KARNOWSKA KARINA Przedszkolna Chatka 2013 K 00:02:34
78 2 STEJKA EWA Osiedle Górzyskowo 2015 K 00:02:36
79 28 KUŹNIAK OLIWIER PRZEDSZKOLE RADOŚĆ 2014 M 00:02:38
80 117 WAWRZYNIAK MICHALINA 2013 K 00:02:39
81 67 WIĘCKOWSKA NIKOLA Przedszkole Nr 66 2014 K 00:02:39
82 121 WILK MAJA runaddicts 2013 K 00:02:40
83 76 ZIELIŃSKI BENIAMIN Przedszkole nr 24 - MOTYLKI 2014 M 00:02:40
84 113 ZIEMBIŃSKI BORYS Przedszkole nr 33 2013 M 00:02:41
85 34 JAROCKA ZOFIA Przedszkole Akademickie WSG 2014 K 00:02:41
86 88 MATYASIK RADOSŁAW RADOŚĆ 2014 M 00:02:42
87 79 KOLASIŃSKI KAZIMIERZ Kacperkowy Światek 2014 M 00:02:42
88 66
666*
WIESE MAJA Przedszkole Nr 66 2012 K 00:02:46
89 129 BADYNA RADOMIR 2014 M 00:02:53
90 90 ? ? 0 M 00:02:53
91 30 GOLIMOWSKA MARTA 2014 K 00:02:56
92 15 RIVAT SARAH 2013 K 00:03:01
93 0 0 00:03:12
94 71
710*
GRZECHNIK AGATA Kacperkowy Światek 2014 K 00:03:17
95 109 ? ? 0 K 00:03:24
96 109 ? ? 0 K 00:03:24
97 127 KULIBERDA ANTONINA 2014 K 00:03:25
98 81 GWIAZDOWSKI IWO 2016 M 00:03:28
99 119 KROGULEC WOJCIECH Przedszkole nr 49 w Bydgoszczy 2014 M 00:03:33
100 6 LIBERA MAJA FIDES-TRAVEL BYDGOSZCZ 2014 K 00:03:43
101 80 GWIAZDOWSKA ZOE 2014 K 00:04:34
102 72 PRUSS DA CRUZ GLORIA VICTORIA Moje trzy kostki czekolady 2015 K 00:05:47
103 93 JAGIELSKA OLGA 2016 K 00:06:05
104 85 GROCHOWSKI JAKUB 2016 M 00:06:08
105 126 SZYMAŃSKI JERZY Primigenius Junior 2015 M 00:06:42
106 122 PIOTROWSKA OLIWIA Przedszkole 66 Bydgoszcz 2016 K 00:06:46
107 107 MCKENZIE LEO 2015 M 00:07:03
108 87 FRYDRYSZAK OLIWIER 2014 M 00:07:23
109 31 LUBIŃSKA BLANKA 2016 K 00:07:58
110 112 ? ? 2013 M 00:08:01
111 114 PAWLAK KONSTANCJA #frankonkor 2014 K 00:08:06
112 118 KUBIAK JAN 2016 M 00:08:44
113 10 PIEKARSKA BLANKA RESTAURACJA KING FU BYDGOSZCZ 2016 K 00:08:44

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 88 KOZŁOWSKI MACIEJ ZS nr 8 2010 M 00:01:07
2 64 NAWROCKI ALEKSANDER Victoria Koronowo 2010 M 00:01:07
3 1 MEDZIŃSKI BARTOSZ SP 9 2010 M 00:01:08
4 76 DRABIK JONATHAN 2010 M 00:01:09
5 56 LADA AGNIESZKA SP Zelgno 2011 K 00:01:10
6 58 SZYMAŃCZAK KAJETAN Szkoła Podstawowa nr.44 2010 M 00:01:12
7 75 ŁOPUSZYŃSKI HUBERT SP 16 Bydgoszcz 2010 M 00:01:13
8 57 KLONOWSKI MARCIN Szkoła Podstawowa nr 44 MS w Bydgoszczy 2010 M 00:01:14
9 47 RYBAK ZUZANNA Montesorii Niemcz 2011 K 00:01:14
10 87 OZDYK FILIP ZS nr 8 Bydgoszcz 2010 M 00:01:15
11 79 HOFFMANN KUBA Przedszkole Jagódka 2011 M 00:01:17
12 17 STRUENSEE IWONA Kacperkowy Światek 2011 K 00:01:17
13 85 PIETKIEWICZ DOMINIK Przedszkole nr 59 2011 M 00:01:18
14 11 WIATROWSKA EWA Przedszkole nr 68 2011 K 00:01:19
15 93 ROSA MICHAŁ Kacperkowy Światek 2011 M 00:01:19
16 97 SADOWY JULIA Gregor GMZ Team 2010 K 00:01:19
17 60 IGNASIAK WERONIKA SP nr 66 Bydgoszcz 2010 K 00:01:19
18 78 BANASZEWSKI BORYS Przedszkole 2011 M 00:01:21
19 90 WALCZAK JAKUB S.P. nr 48 2009 M 00:01:21
20 99 WEYNERT JULIUSZ 2011 M 00:01:22
21 65 DUSZKA PAWEŁ Przedszkole RADOŚĆ 2011 M 00:01:23
22 3 BUSSE PAULINA 2011 K 00:01:24
23 39 MICHALAK BORYS Kacperkowy Światek 2011 M 00:01:25
24 22 ŁYSZCZARZ MARIA Przedszkole Radość 2011 K 00:01:25
25 73 HEJNA POLA Ocochodziwbiegu 2010 K 00:01:25
26 81 GIERACH GRZEGORZ SPTS w Bydgoszczy 2011 M 00:01:25
27 77 DRAUS JAKUB Szkoła podstawowa nr 18 2010 M 00:01:26
28 36 ZYGMUNT KACPER Z. S. nr. 19 2010 M 00:01:26
29 49 CIEMNOCZOŁOWSKI WOJCIECH Szkoła 4 Pory Roku 2010 M 00:01:26
30 91 KNAPIK KAMILA SP 64 Bydgoszcz 2010 K 00:01:27
31 92 GRZELAK TYMON Przedszkole Solec Kujawski 2011 M 00:01:27
32 86 BENTKOWSKA LILKA SP Przyłęki 2011 K 00:01:28
33 62 CERAJEWSKI HUBERT PRZEDSZKOLE NR 66 2011 M 00:01:28
34 19 ANDRZEJEWSKA NINA ZS 19 Team 2011 K 00:01:28
35 34 SADAJ PAWEŁ Szkoła Podstawowa nr 63 2010 M 00:01:28
36 32 DZIEWECZYŃSKA MAJA SP 64 Bydgoszcz 2010 K 00:01:28
37 16 CYRSKA ANTONINA 2010 K 00:01:28
38 31 GOLIMOWSKI ERYK 2011 M 00:01:29
39 33 SZRAJBER ROZALIA Przedszkole nr 66 2011 K 00:01:29
40 35 IGNACZAK JAN Przedszkole Kacperkowy Światek 2011 M 00:01:29
41 96 GÓŹDŹ JAN Jaś biega 2010 M 00:01:29
42 89 GUZIWELAKIS MAKSYMILIAN Kacperkowy Światek 2011 M 00:01:31
43 100 KULIBERDA ZOFIA 2011 K 00:01:31
44 37 HUK NATALIA Przedszkole nr 66 2011 K 00:01:32
45 72 BARTKOWIAK OLIWIER Przedszkole biedroneczka Bydgoszcz ul.Połczyńska 3 2011 M 00:01:32
46 12 CHMIELEWSKI PIOTR PRZEDSZKOLE U KRECIKA SZYBOWNIKA 2011 M 00:01:33
47 69 PASZKO TYMOTEUSZ SP 20 2010 M 00:01:33
48 51 JAKUBCZAK PATRYCJA Szkoła Podstawowa nr 48 2010 K 00:01:34
49 4 WYRĘBSKA ANTONINA 2010 K 00:01:34
50 95 KASPEREK OLIWIA Przedszkole Bajka 2010 K 00:01:35
51 66 WIĘCKOWSKI BŁAŻEJ PRZEDSZKOLE NR 66 2011 M 00:01:36
52 46 BAJAN ZUZANNA Przedszkole Wróżka Białe Błota 2011 K 00:01:36
53 26 HETMAN MATYLDA Szkoła Podstawowa nr 35 w Bydgoszczy 2011 K 00:01:37
54 60 ŁOMASZEWICZ - SMOLIŃSKA LENA Przedszkole nr 80 Królestwo Maciusia, Bydgoszcz 2011 K 00:01:37
55 18 WIERZBOWSKA JULKA Szkoła podstawowa nr 63 2010 K 00:01:38
56 10 OSTROWSKA MAGDA Kacperkowy Światek 2011 K 00:01:38
57 83 KALINOWSKA ANIELA SP 46 2010 K 00:01:38
58 55 JABŁOŃSKA NATALIA SP 61 w Bydgoszczy 2010 K 00:01:39
59 84 PIETRZAK ALEKSANDRA BYDGOSZCZ 2010 K 00:01:39
60 68 SOSNA MILENA Przedszkole Niepubliczne Promyczek 2011 K 00:01:40
61 94 KIEŁPIKOWSKA MARIA Kacperkowy Światek 2010 K 00:01:41
62 61 POCIASK DANUTA Przedszkole Św. Jadwigi Królowej 2011 K 00:01:44
63 42 BŁAZUCKI JAN Przedszkole nr 7 2011 M 00:01:44
64 29 WILKE GRZEGORZ SP nr 32 2010 M 00:01:45
65 82 GRONKIEWICZ MARIA 2010 K 00:01:45
66 72 ZALEWSKA NATALIA Rufin Zalewski 2011 K 00:01:46
67 54 PRZYBYŁA LENA Przedszkole 66 Bydgoszcz 2011 K 00:01:46
68 9 KAWA EMILIA Przedszkole Chatka Puchatka 2011 K 00:01:46
69 2 STEJKA JAKUB Przedszkole nr 34 MALI ODKRYWCY 2011 M 00:01:49
70 21 PIASECZNA ALICJA Przedszkole Kacperkowy Światek 2011 K 00:01:55
71 24 LEWANDOWSKA MARTA Przedszkole Zielona Kraina 2011 K 00:01:59
72 98 PALACZ DAWID PRZEDSZKOLE PANDA 2011 M 00:02:00

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 8 TOPCZEWSKA LEONIA 2008 K 00:01:28
2 43 LADA WERONIKA SP Zelgno 2009 K 00:01:30
3 45 ADAMCZYK MARTYNA SP47 Bydgoszcz 2008 K 00:01:35
4 16 LANGE MARTA SP 64 Bydgoszcz 2008 K 00:01:37
5 20 KRZYŻAŃSKA POLA Międzynarodowa Szkoła Sokrates 2009 K 00:01:39
6 56 CYCKOWSKA BLANKA Sp64 2008 K 00:01:41
7 18 ŁAZ MARTA RUN BYDGOSZCZ/Międzynarodowa Szkoła SOKRATES 2008 K 00:01:41
8 42 KRALL MARTYNA Szkoła Podstawowa w Turze 2008 K 00:01:42
9 1 CZUCZEJKO MICHALINA SPTS 2008 K 00:01:42
10 88 POŻAROWSKA JULIA KEEEPER 2008 K 00:01:43
11 80 ZIENKIEWICZ AMELIA TRISPACE / Allianz Running Team 2008 K 00:01:43
12 12 WIATROWSKA AGATA Sp 47 2009 K 00:01:45
13 32 FILIPIAK WERONIKA 2009 K 00:01:45
14 83 FELINIAK NIKOLA 2008 K 00:01:45
15 50 IWANOWSKI ZUZANNA MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2008 K 00:01:45
16 67 KOLASIŃSKA ANTONINA SP 64 2008 K 00:01:46
17 77 BARAŃCZUK ALEKSANDRA SP 65 2009 K 00:01:46
18 124 PĄCZKA CELINA SP 61 2009 K 00:01:46
19 92 PIOTROWSKA MILENA Kujavia3Team 2008 K 00:01:47
20 2 DRZEWIECKA AMELIA Run4Fun www.bytpak.pl 2009 K 00:01:48
21 69 KNAPIK DAGMARA SP 64 Bydgoszcz 2008 K 00:01:49
22 63 KNUT ZUZANNA SP Człuchów 2008 K 00:01:52
23 24 SKRZYPNIK LUIZA SP nr 63 2009 K 00:01:52
24 90 ŁUKARSKA OLIWIA SP 65 2009 K 00:01:54
25 68 BILSKA LUIZA SP 64 Bydgoszcz 2008 K 00:01:54
26 34 MICHNIEWSKA MAJA Szkoła Podstawowa nr 18 2009 K 00:01:55
27 49 BARTKOWIAK NADIA Szkoła Podstawowa nr.32 Bydgoszcz ul.Bałtycka 59 2008 K 00:02:05
28 30 KŁEMBOWSKA KLAUDIA Szkoła Podstawowa nr 41 2008 K 00:02:08
29 78 GÓRA MARCEL 2008 M 00:02:12
30 81 KOWALCZYK SEBASTIAN SP nr 44 MS w Bydgoszczy 2008 M 00:02:13
31 6 MIODUSZEWSKI PAWEŁ MUKS Rekin Bydgoszcz 2008 M 00:02:13
32 25 GWIAZDOWSKI DOMINIK SP 15 2008 M 00:02:14
33 5 MICHAŁEK ŁUKASZ SP Osielsko 2008 M 00:02:21
34 85 PROCH TOBIASZ SP 64 Bydgoszcz 2008 M 00:02:22
35 82 DULĘBA IGOR Szkoła Podstawowa nr. 9 2008 M 00:02:23
36 27 KAWAŁKOWSKI MARCEL ENCE-PENCE RUN TEAM 2008 M 00:02:24
37 9 KAWA LILIANA SP nr 40 2008 K 00:02:26
38 48 GRZELAK TADEUSZ SP1 Solec Kujawski 2008 M 00:02:27
39 26 JAROSZEWSKI MARCEL Szkoła Podstawowa nr 25 2009 M 00:02:28
40 44 LYCZYWEK DOMINIK zs.nr10 bydgoszcz 2008 M 00:02:28
41 75 LEWANDOWSKI BARTEK SP 60 2008 M 00:02:30
42 72 KOZŁOWSKI DANIEL SP 47 Bydgoszcz 2008 M 00:02:34
43 0 0 00:02:35
44 79 WEYNERT MIKOŁAJ 2009 M 00:02:35
45 93 TOPOLIŃSKI MARCEL Victoria Niemcz 2008 M 00:02:36
46 57 GIERACH JAKUB SPTS w Bydgoszczy 2009 M 00:02:37
47 53 DOMINICZAK ŁUKASZ sp nr 48 2008 M 00:02:38
48 22 CUPA FILIP SP 56 2008 M 00:02:40
49 76 ZIELIŃSKI JAKUB SP nr 64 w Bydgoszczy 2009 M 00:02:41
50 4 WÓJCIK PIOTR 2008 M 00:02:45
51 55 HOFFMANN BARTOSZ Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego 2008 M 00:02:46
52 33 KARPIŃSKI JAKUB SP 63 Bydgoszcz 2008 M 00:02:47
53 52 SUBKOWSKA NATALIA 2008 K 00:02:50
54 52 SUBKOWSKA NATALIA 2008 K 00:02:50
55 70 NOWAK IGOR WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS 2012 M 00:02:50
56 86 PROCH NIKODEM SP 64 Bydgoszcz 2009 M 00:02:51
57 84 WEYNERT CEZARY SP 64 Bydgoszcz 2008 M 00:02:52
58 35 KNUT SZYMON Szkoła Podstawowa nr 64 Bydgoszcz 2008 M 00:02:52
59 74 SADOWY JAKUB Gregor GMZ Team 2008 M 00:02:53
60 29 JAROCKI FRANCISZEK Szkoła Podstawowa nr 47 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 2009 M 00:03:00
61 91 ANIUKIEWICZ MARCIN 2009 M 00:03:00
62 109 ADAMOWSKI MAKSYMILIAN Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy 2008 M 00:03:01
63 73 KAMIŃSKI KRZYSZTOF SP nr 20 2009 M 00:03:03
64 54 POCZWARDOWSKA PAULINA Szkoła Podstawowa nr 16 2008 K 00:03:06
65 21 LEWANDOWSKI BARTOSZ SP 35 w Bydgoszczy 2009 M 00:03:09
66 41 PRZYBYLSKI ALEKS Szkoła podstawowa nr 47 w Bydgoszczy 2008 M 00:03:22
67 87 PAUSZEK IGOR Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy 2008 M 00:03:43

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 26 KURLAND MATEUSZ SP Nr 14 w Bydgoszczy 2005 M 00:03:46
2 118 WESOŁOWSKI EMIL SP Białe Błoto 2007 M 00:03:50
3 53 RUTKOWSKI MARCIN 2006 M 00:03:52
4 51 WĘGIERSKI JAKUB 2005 M 00:03:52
5 63 KOWALSKI OSKAR KSP 2006 M 00:03:56
6 156 OSTROMĘCKA KINGA SP 69 2005 K 00:03:56
7 59 KRUK MATEUSZ SP NIEMCZ 2006 M 00:04:01
8 121 NAWROCKI MIKOŁAJ Victoria Koronowo 2006 M 00:04:01
9 72 KANIEWSKI MAKSYMILIAN Klub UKS Czapla, Szkoła Podstawowa Białe Błota 2006 M 00:04:02
10 157 LWOWSKI PATRYK Szkoła podstawowa 2005 M 00:04:04
11 119 GLAZA MIKOŁAJ SP Białe Błoto 2007 M 00:04:06
12 12 SZCZEŚNIAK ZOFIA DKS SZCZESNIAK 2006 K 00:04:06
13 7 MICHAŁEK KRZYSZTOF SP Osielsko 2005 M 00:04:08
14 8 DUDZIŃSKI MIKOŁAJ KS Gwiazda 2006 M 00:04:08
15 54 POLIWODZIŃSKI MATEUSZ KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon 2007 M 00:04:10
16 160 SZYMAŃSKI WOJCIECH UKS Czapla Białe Błota 2007 M 00:04:17
17 49 WOŹNIAK MICHALINA SP 63 Bydgoszcz 2007 K 00:04:18
18 10 MIODUSZEWSKI JAN MUKS Rekin Bydgoszcz 2006 M 00:04:19
19 151 KALKA MICHALINA SP Osielsko 2005 K 00:04:20
20 61 ANDRZEJEWSKI JAKUB SP19 w Bydgoszczy 2007 M 00:04:21
21 155 IGNAS KRZYSZTOF SPTS Bydgoszcz 2007 M 00:04:22
22 74 DOLNY KAJETAN Szkoła Podstawowa nr 35 Bydgoszcz 2007 M 00:04:23
23 1 DURA ŁUKASZ szkoła podstawowa nr 25 2007 M 00:04:23
24 23 KRZYŻAŃSKI KACPER Międzynarodowa Szkoła Sokrates 2007 M 00:04:24
25 32 DURAŁEK LAURA SP Pruszcz 2006 K 00:04:27
26 111 MAŁECKI MATEUSZ SP 66 2005 M 00:04:31
27 158 BŁONSKI MAKSYMILIAN ZS 19 2007 M 00:04:35
28 5 KARSKI KRZYSZTOF SP 66 Bydgoszcz 2006 M 00:04:35
29 38 PAWŁOWSKA AGATA GardenFlora MTB Team 2007 K 00:04:35
30 44 JANKOWSKI ROBERT SP OSIELSKO 2007 M 00:04:37
31 122 ZALEWSKA MICHALINA UKS KOPERNIK 2007 K 00:04:38
32 136 PICHŁACZ ZUZANNA Gregor GMZ Team 2007 K 00:04:38
33 138 GAŁBECKA AGATA SP 12 2005 K 00:04:39
34 153 ROHDE PIOTR Szkoła Podstawowa nr 12 2007 M 00:04:39
35 11 KOWALSKA NINA SP46 2007 K 00:04:40
36 159 ZAKRZEWSKA ZUZANNA Nr 1 Solec Kujawski 2005 K 00:04:42
37 9 TROCHYMIUK LENA SP46 2006 K 00:04:45
38 120 DUSZKA KUBA szkoła 2006 M 00:04:45
39 6 DRAUS KACPER 2005 M 00:04:45
40 70 KUJDA TYMOTEUSZ ZS Osielsko 2005 M 00:04:46
41 152 ROHDE ŁUKASZ Szkoła Podstawowa nr 30 2005 M 00:04:47
42 18 SMOLINSKI GRZEGORZ Sp25 2007 M 00:04:48
43 132 KOZŁOWSKA MAGDA SP 47 Bydgoszcz 2005 K 00:04:50
44 28 ZDUNOWSKI MATEUSZ Sp nr 46 2006 M 00:04:50
45 123 CHODOROWSKI SZYMON SP 15 BYDGOSZCZ 2007 M 00:04:50
46 154 RYBAK EMILIA SP 63 2007 K 00:04:51
47 62 GIEŁZAK ADRIANNA ZS Nr 19 2007 K 00:04:51
48 77 GRABOWSKI JAKUB Szkoła 2007 M 00:04:53
49 13 CHMIELEWSKI PAWEŁ SZKOŁA NR 65 BYDGOSZCZ 2006 M 00:04:53
50 25 STASIAK JULIA Szkoła 2007 K 00:04:54
51 16 STRUENSEE AGATA Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy 2005 K 00:04:55
52 139 SKARBIŃSKA OLIWIA 2005 K 00:04:56
53 57 WYSMOLIŃSKI ADAM Osielsko 2005 M 00:04:56
54 43 KITKOWSKA JAGODA SP Osielsko 2007 K 00:04:57
55 29 ŚWIĘCICKI MARCEL SP 60 2007 M 00:04:59
56 76 GIERACH WOJCIECH SPTS w Bydgoszczy 2007 M 00:04:59
57 55 KAPELA KACPER szkoła 2007 M 00:05:00
58 21 RUPIŃSKI KRZYSZTOF Zespół Szkół nr 19 2007 M 00:05:02
59 39 MARĆ KLARA SOKRATES 2006 K 00:05:02
60 75 GOŁOFIT ADAM Szkoła Podstawowa nr 12 w Bydgoszczy 2006 M 00:05:02
61 50 CERAJEWSKI PIOTR PRZEDSZKOLE NR 66 2007 M 00:05:09
62 27 POLACKI WOJCIECH Biegaj z Dębami 2005 M 00:05:10
63 65 MALCHERCZYK EMMA Zespół Szkół nr 16 w Bydgoszczy 2006 K 00:05:13
64 64 FRANCO JANECKA ZOFIA MAGDALENA Szkola 2007 K 00:05:15
65 22 GUŹDZIOŁ ROKSANA zespół szkół nr 1 w Solcu Kujawskim 2005 K 00:05:16
66 130 KAMIŃSKI FILIP Smok Smokowski 2005 M 00:05:17
67 19 DRAUS ZUZANNA 2005 K 00:05:18
68 67 BŁASZCZYKOWSKA WIKTORIA Szkoła Podstawowa Nr 44 Mistrzostwa Sportowego Bydgoszcz 2007 K 00:05:22
69 24 RYŁKO WERONIKA ZS19-team 2007 K 00:05:23
70 148 ANIUKIEWICZ DOMINIKA 2006 K 00:05:25
71 33 SUBKOWSKA ZUZANNA 2005 K 00:05:27
72 66 WILCZYŃSKA WERONIKA SP nr 44 MS 2007 K 00:05:27
73 0 0 00:05:28
74 135 PRZYBYŁA FILIP SP 63 2007 M 00:05:28
75 4 NURKIEWICZ ZOFIA Kung fu Pandy 3 2005 K 00:05:30
76 73 MLICKI MACIEJ SP nr 35 2007 M 00:05:34
77 68 BINIENDA MARTYNA SP Kruszyn 2007 K 00:05:42
78 69 NOWAK OLIWIA SP nr 12 2007 K 00:05:45
79 17 KARDACH LAURA ZS19-team 2006 K 00:05:46
80 162 NUNZEK MATEUSZ 2007 M 00:05:48
81 128 NOWACZYK NATALIA SP 9 2006 K 00:05:50
82 161 KULIBERDA MARIA 2006 K 00:05:50
83 60 WINKLEWSKI MAXYMILIAN 2006 M 00:06:02
84 144 WOJCIECHOWSKA WIKTORIA SP nr 12 Bydgoszcz 2007 K 00:06:03
85 35 JAGIELSKA AMELIA Szkoła Podstawowa nr 16 w Bydgoszczy 2007 K 00:06:14
86 137 RADKIEWICZ OSKAR S.P. Białe Błota 2007 M 00:06:21
87 126 HALINOWSKA ROZALIA SP 46 2007 K 00:06:35
88 37 LASKOWSKI BRUNO Zespół Szkół nr19 2007 M 00:07:07
89 30 BRACIKOWSKA ZUZANNA Szkoła Podstawowa nr 25 w Bydgoszczy 2007 K 00:07:25

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 215 CIEMNOCZOŁOWSKI ANTONI KSP 2004 M 00:07:12
2 290 HAJNCE KORNEL SP 18 2004 M 00:07:12
3 288 ŁUKARSKI JĘDRZEJ SP 47 2003 M 00:07:24
4 265 ULANOWSKI LUCJAN International School of Bydgoszcz 2003 M 00:07:36
5 261 KUNICKI MICHAŁ SP Łochowo 2004 M 00:07:45
6 214 KITKOWSKI MACIEJ Gimnazjum Osielsko 2002 M 00:07:49
7 226 ANISZCZYK HUBERT Gimnazjum 17 2002 M 00:07:51
8 213 KORALEWSKA JULIA Zawisza Bydgoszcz 2002 K 00:08:02
9 289 CZECHOWSKI DAWID SP 60 Bydgoszcz 2004 M 00:08:12
10 284 SŁOTWIŃSKI BARTEK Zawisza 2003 M 00:08:18
11 212 RYBAK BARTOSZ 2002 M 00:08:33
12 264 MŁYNAREK MONIKA GIM 48 2002 K 00:08:34
13 202 KUCHCZYŃSKI JAKUB BKS Bydgoszcz 2002 M 00:08:37
14 216 WŁOCH MATEUSZ S.P. nr8 ul. Pijarow 2004 M 00:08:47
15 263 WALDON NATALIA Białe Błota 2003 K 00:09:03
16 210 BRACIKOWSKI BARTOSZ Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy 2002 M 00:09:05
17 270 GLAZA MATEUSZ Białe Błota 2004 M 00:09:05
18 293 SZULC JAKUB SP Przyłęki 2004 M 00:09:12
19 262 KOZERA NATALIA Żnin 2003 K 00:09:22
20 218 JANOWSKI KACPER ZS19-team 2003 M 00:09:31
21 269 MAŁECKA WIKTORIA sp 66 2004 K 00:09:31
22 222 JARCZEWSKI JAKUB Szkoła Podstawowa w osielsku 2002 M 00:09:45
23 219 GREGROWICZ MARCIN 2004 M 00:09:46
24 225 KUJDA BARTOSZ ZS Osielsko 2003 M 00:07:49
25 285 JAKIEL WIKTOR Zespół Szkół nr 19 Bydgoszcz 2003 M 00:09:54
26 291 IGNAS MAŁGORZATA GTS 2003 K 00:10:02
27 206 BIERNAT JUSTYNA MKS Inowrocław 2002 K 00:10:03
28 205 BOLIŃSKI IGOR ZS19 team 2004 M 00:10:03
29 274 KRUCZKOWSKA ESTERA SP 47 2004 K 00:10:15
30 276 CZUBACHOWSKA MAGDALENA SP 47 2004 K 00:10:20
31 270 CYLKOWSKA MARTYNA Gimnazjum 31 2003 K 00:10:20
32 287 GROCHOWSKA DARIA szkoła 2003 K 00:10:38
33 282 KOZŁOWSKI KACPER SP 12 2002 M 00:10:48
34 258 KALINOWSKI FRANCISZEK SP 46 2004 M 00:10:48
35 278 NOWAK DARIA SP 12 2002 K 00:10:48
36 224 CZERWIAKOWSKA NIKOLA 2002 K 00:10:49
37 203 RUPIŃSKA ZOFIA Zespół Szkół nr 10 2003 K 00:11:08
38 277 PICHŁACZ MARCELINA SP Wiecbork 2004 K 00:11:08
39 217 DULIŃSKI BARTOSZ SP Niemcz 2004 M 00:11:09
40 223 BINIENDA EMILIA 47 Gimnazjum 2004 K 00:11:47
41 220 WYSMOLIŃSKI JAN Osielsko 2002 M 00:12:16
42 292 FERKS LAURA SP 12 2002 K 00:12:23
43 281 SCIESZYNSKA ZUZANNA SP 12 2002 K 00:16:27
44 283 SZUBERGA JESSICA SP 12 2002 K 00:09:53
45 280 SARDARYAN ANAHIT SP 12 2003 K 00:17:11
46 279 WOŹNIAK MARTYNA SP 12 2002 K 00:17:11
47 13 TALAREK WIKTORIA SP 2 w Międzychodzie 2002 K 00:19:04
48 10 MILEWSKI BŁAŻEJ Gim 2 Międzychód 2002 M 00:19:23
49 64 RĄCZKOWIAK MARCELINA Szkolny Klub Biegacza Drezdenko 2002 K 00:19:38
50 63 POCHRZĄSZCZ OLIMPIA Szkolny Klub Biegacza Drezdenko 2002 K 00:19:38
51 26 SIP MONIKA Gim 1 Drezdenko 2001 K 00:19:39
52 54 ŁOPKA FRANCISZEK 2000 M 00:19:55
53 4 SŁOMCZEWSKI MATEUSZ Gim 2 Międzychód 2002 M 00:20:12
54 30 SCHAEFER MAKSYMILIAN Castle Nieruchomości Team 2002 M 00:20:20

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni