Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Klub | Rocznik | Płeć | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 | RAFAŁKO | ERYK | Przedszkole Niepubliczne Radość | 2012 | M | 00:01:21 |
2 | 68 | MROZOWSKI | WIKTOR | Przedszkole Radość | 2012 | M | 00:01:24 |
3 | 35 | MAJCHRZAK | NIKODEM | przedszkole kacperkowy swiatek | 2012 | M | 00:01:27 |
4 | 11 | DERING | WOJTEK | Bydgoskie Żółwie | 2012 | M | 00:01:28 |
5 | 18 | DAMSKI | GABRIEL | GardenFlora MTB Team | 2012 | M | 00:01:30 |
6 | 19 | DAMSKI | KACPER | GardenFlora MTB Team | 2012 | M | 00:01:31 |
7 | 32 | FRANCZAK | JAN | Przedszkole Radość | 2012 | M | 00:01:36 |
8 | 57 | WALCZAK | WOJCIECH | Słoneczko | 2013 | M | 00:01:37 |
9 | 33 | ROSICKI | IGNACY | Przedszkole Radosc | 2012 | M | 00:01:41 |
10 | 95 | KUJDA | REMIGIUSZ | Niepubliczne Przedszkole Zameczek | 2012 | M | 00:01:41 |
11 | 76 | TROSZYŃSKI | JAN | Przedszkole Sezamkowe | 2012 | M | 00:01:42 |
12 | 39 | BARSZCZ | JAKUB | Przedszkole STEP | 2013 | M | 00:01:44 |
13 | 27 | KUŹNIAK | KRYSTIAN | PRZEDSZKOLE RADOŚĆ | 2012 | M | 00:01:44 |
14 | 58 | POCIASK | FILIP | Przedszkole Św. Jadwigi Królowej | 2013 | M | 00:01:44 |
15 | 116 | ZIELIŃSKI | ANTONI | Przedszkole Zielona Kraina w Bydgoszczy | 2012 | M | 00:01:46 |
16 | 76 | ? | ? | 0 | M | 00:01:46 | |
17 | 24 | ZABOROWSKI | MAREK | Przedszkole Radość | 2012 | M | 00:01:49 |
18 | 77 | HEJNA | JULIAN | Ocochodziwbiegu | 2012 | M | 00:01:50 |
19 | 115 | GRZYBOWSKI | MATEUSZ | Skrzat | 2013 | M | 00:01:55 |
20 | 3 | WÓJCIK | MIKOŁAJ | 2013 | M | 00:01:58 | |
21 | 70 | KILIŃSKI | LEON | Przedszkole Zielona Kraina | 2012 | M | 00:01:58 |
22 | 68 | ERNEST | WOJCIECH | Przedszkole Radość | 2012 | M | 00:01:58 |
23 | 1 | FLOREK | STANISŁAW PIOTR | Zielona Kraina | 2013 | M | 00:02:00 |
24 | 40 | FILIPIAK | PIOTR | 2012 | M | 00:02:00 | |
25 | 26 | MCKENZIE | MAXI | 2013 | M | 00:02:01 | |
26 | 120 | KOWALCZUK | ANTONI | 2012 | M | 00:02:02 | |
27 | 59 | GAGACKI | FILIP | PRZEDSZKOLE NR 66 | 2012 | M | 00:02:04 |
28 | 64 | PIOTROWSKI | ALEKSANDER | PRZEDSZKOLE NR 66 | 2012 | M | 00:02:04 |
29 | 82 | GROCHOWSKI | WIKTOR | 2012 | M | 00:02:07 | |
30 | 75 | KRUK | KUBA | Przedszkole Tęczowa Kraina Niemcz | 2014 | M | 00:02:07 |
31 | 37 | KRAKOWSKI | EMIL | Przedszkole Radość | 2012 | M | 00:02:08 |
32 | 67 | MATTHEWS | SZYMON | Przedszkole Kacperek | 2013 | M | 00:02:09 |
33 | 112 | PAWLAK | FRANCISZEK | #frankonkor | 2013 | M | 00:02:12 |
34 | 56 | ŁOMASZEWICZ - SMOLIŃSKI | TYMON | Przedszkole nr 80 Królestwo Maciusia, Bydgoszcz | 2013 | M | 00:02:13 |
35 | 128 | GIZIŃSKI | MARCEL | Zielona Kraina | 2012 | M | 00:02:14 |
36 | 45 | BARAŃSKI | OSKAR | Kacperkowy Światek | 2013 | M | 00:02:16 |
37 | 87 | NOWAK | OLIVIER | 2016 | M | 00:02:16 | |
38 | 54 | SZYPER | FRANCISZEK | 2012 | M | 00:02:17 | |
39 | 66 | LENDO | MARCEL | Przedszkole Kacperkowy Światek | 2012 | M | 00:02:18 |
40 | 38 | ZYGMUNT | SZYMON | przedszkole nr. 49 | 2014 | M | 00:02:19 |
41 | 73 | PRUSS DA CRUZ | GABRIEL | Moje Trzy Kostki Czekolady | 2013 | M | 00:02:21 |
42 | 74 | ? | ? | PRZEDSZKOLE RADOŚĆ | 2012 | M | 00:02:21 |
43 | 65 | WASIŃSKI | JAN | PRZEDSZKOLE NR 66 | 2013 | M | 00:02:27 |
44 | 98 | BŁASZCZYK | FRANCISZEK | Przedszkole Kacperkowy Światek | 2014 | M | 00:02:32 |
45 | 28 | KUŹNIAK | OLIWIER | PRZEDSZKOLE RADOŚĆ | 2014 | M | 00:02:38 |
46 | 76 | ZIELIŃSKI | BENIAMIN | Przedszkole nr 24 - MOTYLKI | 2014 | M | 00:02:40 |
47 | 113 | ZIEMBIŃSKI | BORYS | Przedszkole nr 33 | 2013 | M | 00:02:41 |
48 | 88 | MATYASIK | RADOSŁAW | RADOŚĆ | 2014 | M | 00:02:42 |
49 | 79 | KOLASIŃSKI | KAZIMIERZ | Kacperkowy Światek | 2014 | M | 00:02:42 |
50 | 129 | BADYNA | RADOMIR | 2014 | M | 00:02:53 | |
51 | 90 | ? | ? | 0 | M | 00:02:53 | |
52 | 81 | GWIAZDOWSKI | IWO | 2016 | M | 00:03:28 | |
53 | 119 | KROGULEC | WOJCIECH | Przedszkole nr 49 w Bydgoszczy | 2014 | M | 00:03:33 |
54 | 85 | GROCHOWSKI | JAKUB | 2016 | M | 00:06:08 | |
55 | 126 | SZYMAŃSKI | JERZY | Primigenius Junior | 2015 | M | 00:06:42 |
56 | 107 | MCKENZIE | LEO | 2015 | M | 00:07:03 | |
57 | 87 | FRYDRYSZAK | OLIWIER | 2014 | M | 00:07:23 | |
58 | 112 | ? | ? | 2013 | M | 00:08:01 | |
59 | 118 | KUBIAK | JAN | 2016 | M | 00:08:44 |
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Klub | Rocznik | Płeć | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 88 | KOZŁOWSKI | MACIEJ | ZS nr 8 | 2010 | M | 00:01:07 |
2 | 64 | NAWROCKI | ALEKSANDER | Victoria Koronowo | 2010 | M | 00:01:07 |
3 | 1 | MEDZIŃSKI | BARTOSZ | SP 9 | 2010 | M | 00:01:08 |
4 | 76 | DRABIK | JONATHAN | 2010 | M | 00:01:09 | |
5 | 58 | SZYMAŃCZAK | KAJETAN | Szkoła Podstawowa nr.44 | 2010 | M | 00:01:12 |
6 | 75 | ŁOPUSZYŃSKI | HUBERT | SP 16 Bydgoszcz | 2010 | M | 00:01:13 |
7 | 57 | KLONOWSKI | MARCIN | Szkoła Podstawowa nr 44 MS w Bydgoszczy | 2010 | M | 00:01:14 |
8 | 87 | OZDYK | FILIP | ZS nr 8 Bydgoszcz | 2010 | M | 00:01:15 |
9 | 79 | HOFFMANN | KUBA | Przedszkole Jagódka | 2011 | M | 00:01:17 |
10 | 85 | PIETKIEWICZ | DOMINIK | Przedszkole nr 59 | 2011 | M | 00:01:18 |
11 | 93 | ROSA | MICHAŁ | Kacperkowy Światek | 2011 | M | 00:01:19 |
12 | 78 | BANASZEWSKI | BORYS | Przedszkole | 2011 | M | 00:01:21 |
13 | 90 | WALCZAK | JAKUB | S.P. nr 48 | 2009 | M | 00:01:21 |
14 | 99 | WEYNERT | JULIUSZ | 2011 | M | 00:01:22 | |
15 | 65 | DUSZKA | PAWEŁ | Przedszkole RADOŚĆ | 2011 | M | 00:01:23 |
16 | 39 | MICHALAK | BORYS | Kacperkowy Światek | 2011 | M | 00:01:25 |
17 | 81 | GIERACH | GRZEGORZ | SPTS w Bydgoszczy | 2011 | M | 00:01:25 |
18 | 77 | DRAUS | JAKUB | Szkoła podstawowa nr 18 | 2010 | M | 00:01:26 |
19 | 36 | ZYGMUNT | KACPER | Z. S. nr. 19 | 2010 | M | 00:01:26 |
20 | 49 | CIEMNOCZOŁOWSKI | WOJCIECH | Szkoła 4 Pory Roku | 2010 | M | 00:01:26 |
21 | 92 | GRZELAK | TYMON | Przedszkole Solec Kujawski | 2011 | M | 00:01:27 |
22 | 62 | CERAJEWSKI | HUBERT | PRZEDSZKOLE NR 66 | 2011 | M | 00:01:28 |
23 | 34 | SADAJ | PAWEŁ | Szkoła Podstawowa nr 63 | 2010 | M | 00:01:28 |
24 | 31 | GOLIMOWSKI | ERYK | 2011 | M | 00:01:29 | |
25 | 35 | IGNACZAK | JAN | Przedszkole Kacperkowy Światek | 2011 | M | 00:01:29 |
26 | 96 | GÓŹDŹ | JAN | Jaś biega | 2010 | M | 00:01:29 |
27 | 89 | GUZIWELAKIS | MAKSYMILIAN | Kacperkowy Światek | 2011 | M | 00:01:31 |
28 | 72 | BARTKOWIAK | OLIWIER | Przedszkole biedroneczka Bydgoszcz ul.Połczyńska 3 | 2011 | M | 00:01:32 |
29 | 12 | CHMIELEWSKI | PIOTR | PRZEDSZKOLE U KRECIKA SZYBOWNIKA | 2011 | M | 00:01:33 |
30 | 69 | PASZKO | TYMOTEUSZ | SP 20 | 2010 | M | 00:01:33 |
31 | 66 | WIĘCKOWSKI | BŁAŻEJ | PRZEDSZKOLE NR 66 | 2011 | M | 00:01:36 |
32 | 42 | BŁAZUCKI | JAN | Przedszkole nr 7 | 2011 | M | 00:01:44 |
33 | 29 | WILKE | GRZEGORZ | SP nr 32 | 2010 | M | 00:01:45 |
34 | 2 | STEJKA | JAKUB | Przedszkole nr 34 MALI ODKRYWCY | 2011 | M | 00:01:49 |
35 | 98 | PALACZ | DAWID | PRZEDSZKOLE PANDA | 2011 | M | 00:02:00 |
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Klub | Rocznik | Płeć | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 78 | GÓRA | MARCEL | 2008 | M | 00:02:12 | |
2 | 81 | KOWALCZYK | SEBASTIAN | SP nr 44 MS w Bydgoszczy | 2008 | M | 00:02:13 |
3 | 6 | MIODUSZEWSKI | PAWEŁ | MUKS Rekin Bydgoszcz | 2008 | M | 00:02:13 |
4 | 25 | GWIAZDOWSKI | DOMINIK | SP 15 | 2008 | M | 00:02:14 |
5 | 5 | MICHAŁEK | ŁUKASZ | SP Osielsko | 2008 | M | 00:02:21 |
6 | 85 | PROCH | TOBIASZ | SP 64 Bydgoszcz | 2008 | M | 00:02:22 |
7 | 82 | DULĘBA | IGOR | Szkoła Podstawowa nr. 9 | 2008 | M | 00:02:23 |
8 | 27 | KAWAŁKOWSKI | MARCEL | ENCE-PENCE RUN TEAM | 2008 | M | 00:02:24 |
9 | 48 | GRZELAK | TADEUSZ | SP1 Solec Kujawski | 2008 | M | 00:02:27 |
10 | 26 | JAROSZEWSKI | MARCEL | Szkoła Podstawowa nr 25 | 2009 | M | 00:02:28 |
11 | 44 | LYCZYWEK | DOMINIK | zs.nr10 bydgoszcz | 2008 | M | 00:02:28 |
12 | 75 | LEWANDOWSKI | BARTEK | SP 60 | 2008 | M | 00:02:30 |
13 | 72 | KOZŁOWSKI | DANIEL | SP 47 Bydgoszcz | 2008 | M | 00:02:34 |
14 | 79 | WEYNERT | MIKOŁAJ | 2009 | M | 00:02:35 | |
15 | 93 | TOPOLIŃSKI | MARCEL | Victoria Niemcz | 2008 | M | 00:02:36 |
16 | 57 | GIERACH | JAKUB | SPTS w Bydgoszczy | 2009 | M | 00:02:37 |
17 | 53 | DOMINICZAK | ŁUKASZ | sp nr 48 | 2008 | M | 00:02:38 |
18 | 22 | CUPA | FILIP | SP 56 | 2008 | M | 00:02:40 |
19 | 76 | ZIELIŃSKI | JAKUB | SP nr 64 w Bydgoszczy | 2009 | M | 00:02:41 |
20 | 4 | WÓJCIK | PIOTR | 2008 | M | 00:02:45 | |
21 | 55 | HOFFMANN | BARTOSZ | Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego | 2008 | M | 00:02:46 |
22 | 33 | KARPIŃSKI | JAKUB | SP 63 Bydgoszcz | 2008 | M | 00:02:47 |
23 | 70 | NOWAK | IGOR | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS | 2012 | M | 00:02:50 |
24 | 86 | PROCH | NIKODEM | SP 64 Bydgoszcz | 2009 | M | 00:02:51 |
25 | 84 | WEYNERT | CEZARY | SP 64 Bydgoszcz | 2008 | M | 00:02:52 |
26 | 35 | KNUT | SZYMON | Szkoła Podstawowa nr 64 Bydgoszcz | 2008 | M | 00:02:52 |
27 | 74 | SADOWY | JAKUB | Gregor GMZ Team | 2008 | M | 00:02:53 |
28 | 29 | JAROCKI | FRANCISZEK | Szkoła Podstawowa nr 47 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego | 2009 | M | 00:03:00 |
29 | 91 | ANIUKIEWICZ | MARCIN | 2009 | M | 00:03:00 | |
30 | 109 | ADAMOWSKI | MAKSYMILIAN | Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy | 2008 | M | 00:03:01 |
31 | 73 | KAMIŃSKI | KRZYSZTOF | SP nr 20 | 2009 | M | 00:03:03 |
32 | 21 | LEWANDOWSKI | BARTOSZ | SP 35 w Bydgoszczy | 2009 | M | 00:03:09 |
33 | 41 | PRZYBYLSKI | ALEKS | Szkoła podstawowa nr 47 w Bydgoszczy | 2008 | M | 00:03:22 |
34 | 87 | PAUSZEK | IGOR | Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy | 2008 | M | 00:03:43 |
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Klub | Rocznik | Płeć | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 26 | KURLAND | MATEUSZ | SP Nr 14 w Bydgoszczy | 2005 | M | 00:03:46 |
2 | 118 | WESOŁOWSKI | EMIL | SP Białe Błoto | 2007 | M | 00:03:50 |
3 | 53 | RUTKOWSKI | MARCIN | 2006 | M | 00:03:52 | |
4 | 51 | WĘGIERSKI | JAKUB | 2005 | M | 00:03:52 | |
5 | 63 | KOWALSKI | OSKAR | KSP | 2006 | M | 00:03:56 |
6 | 59 | KRUK | MATEUSZ | SP NIEMCZ | 2006 | M | 00:04:01 |
7 | 121 | NAWROCKI | MIKOŁAJ | Victoria Koronowo | 2006 | M | 00:04:01 |
8 | 72 | KANIEWSKI | MAKSYMILIAN | Klub UKS Czapla, Szkoła Podstawowa Białe Błota | 2006 | M | 00:04:02 |
9 | 157 | LWOWSKI | PATRYK | Szkoła podstawowa | 2005 | M | 00:04:04 |
10 | 119 | GLAZA | MIKOŁAJ | SP Białe Błoto | 2007 | M | 00:04:06 |
11 | 7 | MICHAŁEK | KRZYSZTOF | SP Osielsko | 2005 | M | 00:04:08 |
12 | 8 | DUDZIŃSKI | MIKOŁAJ | KS Gwiazda | 2006 | M | 00:04:08 |
13 | 54 | POLIWODZIŃSKI | MATEUSZ | KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon | 2007 | M | 00:04:10 |
14 | 160 | SZYMAŃSKI | WOJCIECH | UKS Czapla Białe Błota | 2007 | M | 00:04:17 |
15 | 10 | MIODUSZEWSKI | JAN | MUKS Rekin Bydgoszcz | 2006 | M | 00:04:19 |
16 | 61 | ANDRZEJEWSKI | JAKUB | SP19 w Bydgoszczy | 2007 | M | 00:04:21 |
17 | 155 | IGNAS | KRZYSZTOF | SPTS Bydgoszcz | 2007 | M | 00:04:22 |
18 | 74 | DOLNY | KAJETAN | Szkoła Podstawowa nr 35 Bydgoszcz | 2007 | M | 00:04:23 |
19 | 1 | DURA | ŁUKASZ | szkoła podstawowa nr 25 | 2007 | M | 00:04:23 |
20 | 23 | KRZYŻAŃSKI | KACPER | Międzynarodowa Szkoła Sokrates | 2007 | M | 00:04:24 |
21 | 111 | MAŁECKI | MATEUSZ | SP 66 | 2005 | M | 00:04:31 |
22 | 158 | BŁONSKI | MAKSYMILIAN | ZS 19 | 2007 | M | 00:04:35 |
23 | 5 | KARSKI | KRZYSZTOF | SP 66 Bydgoszcz | 2006 | M | 00:04:35 |
24 | 44 | JANKOWSKI | ROBERT | SP OSIELSKO | 2007 | M | 00:04:37 |
25 | 153 | ROHDE | PIOTR | Szkoła Podstawowa nr 12 | 2007 | M | 00:04:39 |
26 | 120 | DUSZKA | KUBA | szkoła | 2006 | M | 00:04:45 |
27 | 6 | DRAUS | KACPER | 2005 | M | 00:04:45 | |
28 | 70 | KUJDA | TYMOTEUSZ | ZS Osielsko | 2005 | M | 00:04:46 |
29 | 152 | ROHDE | ŁUKASZ | Szkoła Podstawowa nr 30 | 2005 | M | 00:04:47 |
30 | 18 | SMOLINSKI | GRZEGORZ | Sp25 | 2007 | M | 00:04:48 |
31 | 28 | ZDUNOWSKI | MATEUSZ | Sp nr 46 | 2006 | M | 00:04:50 |
32 | 123 | CHODOROWSKI | SZYMON | SP 15 BYDGOSZCZ | 2007 | M | 00:04:50 |
33 | 77 | GRABOWSKI | JAKUB | Szkoła | 2007 | M | 00:04:53 |
34 | 13 | CHMIELEWSKI | PAWEŁ | SZKOŁA NR 65 BYDGOSZCZ | 2006 | M | 00:04:53 |
35 | 57 | WYSMOLIŃSKI | ADAM | Osielsko | 2005 | M | 00:04:56 |
36 | 29 | ŚWIĘCICKI | MARCEL | SP 60 | 2007 | M | 00:04:59 |
37 | 76 | GIERACH | WOJCIECH | SPTS w Bydgoszczy | 2007 | M | 00:04:59 |
38 | 55 | KAPELA | KACPER | szkoła | 2007 | M | 00:05:00 |
39 | 21 | RUPIŃSKI | KRZYSZTOF | Zespół Szkół nr 19 | 2007 | M | 00:05:02 |
40 | 75 | GOŁOFIT | ADAM | Szkoła Podstawowa nr 12 w Bydgoszczy | 2006 | M | 00:05:02 |
41 | 50 | CERAJEWSKI | PIOTR | PRZEDSZKOLE NR 66 | 2007 | M | 00:05:09 |
42 | 27 | POLACKI | WOJCIECH | Biegaj z Dębami | 2005 | M | 00:05:10 |
43 | 130 | KAMIŃSKI | FILIP | Smok Smokowski | 2005 | M | 00:05:17 |
44 | 135 | PRZYBYŁA | FILIP | SP 63 | 2007 | M | 00:05:28 |
45 | 73 | MLICKI | MACIEJ | SP nr 35 | 2007 | M | 00:05:34 |
46 | 162 | NUNZEK | MATEUSZ | 2007 | M | 00:05:48 | |
47 | 60 | WINKLEWSKI | MAXYMILIAN | 2006 | M | 00:06:02 | |
48 | 137 | RADKIEWICZ | OSKAR | S.P. Białe Błota | 2007 | M | 00:06:21 |
49 | 37 | LASKOWSKI | BRUNO | Zespół Szkół nr19 | 2007 | M | 00:07:07 |
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Klub | Rocznik | Płeć | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 215 | CIEMNOCZOŁOWSKI | ANTONI | KSP | 2004 | M | 00:07:12 |
2 | 290 | HAJNCE | KORNEL | SP 18 | 2004 | M | 00:07:12 |
3 | 288 | ŁUKARSKI | JĘDRZEJ | SP 47 | 2003 | M | 00:07:24 |
4 | 265 | ULANOWSKI | LUCJAN | International School of Bydgoszcz | 2003 | M | 00:07:36 |
5 | 261 | KUNICKI | MICHAŁ | SP Łochowo | 2004 | M | 00:07:45 |
6 | 214 | KITKOWSKI | MACIEJ | Gimnazjum Osielsko | 2002 | M | 00:07:49 |
7 | 226 | ANISZCZYK | HUBERT | Gimnazjum 17 | 2002 | M | 00:07:51 |
8 | 289 | CZECHOWSKI | DAWID | SP 60 Bydgoszcz | 2004 | M | 00:08:12 |
9 | 284 | SŁOTWIŃSKI | BARTEK | Zawisza | 2003 | M | 00:08:18 |
10 | 212 | RYBAK | BARTOSZ | 2002 | M | 00:08:33 | |
11 | 202 | KUCHCZYŃSKI | JAKUB | BKS Bydgoszcz | 2002 | M | 00:08:37 |
12 | 216 | WŁOCH | MATEUSZ | S.P. nr8 ul. Pijarow | 2004 | M | 00:08:47 |
13 | 210 | BRACIKOWSKI | BARTOSZ | Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy | 2002 | M | 00:09:05 |
14 | 270 | GLAZA | MATEUSZ | Białe Błota | 2004 | M | 00:09:05 |
15 | 293 | SZULC | JAKUB | SP Przyłęki | 2004 | M | 00:09:12 |
16 | 218 | JANOWSKI | KACPER | ZS19-team | 2003 | M | 00:09:31 |
17 | 222 | JARCZEWSKI | JAKUB | Szkoła Podstawowa w osielsku | 2002 | M | 00:09:45 |
18 | 219 | GREGROWICZ | MARCIN | 2004 | M | 00:09:46 | |
19 | 225 | KUJDA | BARTOSZ | ZS Osielsko | 2003 | M | 00:07:49 |
20 | 285 | JAKIEL | WIKTOR | Zespół Szkół nr 19 Bydgoszcz | 2003 | M | 00:09:54 |
21 | 205 | BOLIŃSKI | IGOR | ZS19 team | 2004 | M | 00:10:03 |
22 | 282 | KOZŁOWSKI | KACPER | SP 12 | 2002 | M | 00:10:48 |
23 | 258 | KALINOWSKI | FRANCISZEK | SP 46 | 2004 | M | 00:10:48 |
24 | 217 | DULIŃSKI | BARTOSZ | SP Niemcz | 2004 | M | 00:11:09 |
25 | 220 | WYSMOLIŃSKI | JAN | Osielsko | 2002 | M | 00:12:16 |
26 | 10 | MILEWSKI | BŁAŻEJ | Gim 2 Międzychód | 2002 | M | 00:19:23 |
27 | 54 | ŁOPKA | FRANCISZEK | 2000 | M | 00:19:55 | |
28 | 4 | SŁOMCZEWSKI | MATEUSZ | Gim 2 Międzychód | 2002 | M | 00:20:12 |
29 | 30 | SCHAEFER | MAKSYMILIAN | Castle Nieruchomości Team | 2002 | M | 00:20:20 |