z

Wrocław

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 3

02.12.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
22 Bielicki Dominik 2013 D0 Szkoła podstawowa nr 5
16 Bogacz Cezary 2012 D0 Sokół Smolec
13 Bób Joanna 2012 D0 ZP nr1
4 BRYLKA-NADOLSKI ARTUR 2012 D0 Przedszkole nr 1 Wroclaw
6 Chodlewska Gabriela 2013 D0 Przedszkole
7 Chodlewska Weronika 2016 D0 Przedszkole
19 Ciąder Mateusz 2013 D0 Przedszkole
Dąbrowska Aurelia 2014 D0
15 Gawęcki Kacper 2013 D0 Wrocławskie Krasnale
9 Kostkowska Jagoda 2013 D0 Przedszkole nr 50 Mały Kolejarz
18 Lekki Maja 2013 D0 Przedszkole UKŁADANKA
12 Łopuszyński Franciszek 2013 D0 TYGRYSKI
14 Majer-Chojnacki Nicolas 2012 D0 Przedszkole nr.99 we Wrocławiu
3 Markowska Emilia 2012 D0 Błękitne Ślimaczki
5 Murmyło Jadwiga 2013 D0 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Wrocław
24 Najbar Wojciech 2012 D0 NajTeam
20 Rzeczkowski Filip 2013 D0 Przedszkole
21 Stanisz Alicja 2014 D0 Przedszkole nr 20
23 SZACHEWICZ MAGDALENA 2014 D0 JEŻOZWIERZE GROUP
1 Szewczuk Antoni 2012 D0
2 Szewczuk Natan 2014 D0
25 Ważny Maksymilian 2013 D0 WAŻNY TEAM
17 Wesołowska Marysia 2014 D0 Przedszkole
8 Wieteska Dominik 2012 D0 City Kids
10 Żurowska Zosia 2012 D0 AZS AWF Wrocław
11 Żurowska Zuza 2015 D0

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
2 Bartosik Kosma 2010 D1 Night Runners Kids/#SobasTeamKids
35 Bobyk Karol 2011 D1 Mamka i Syn
16 Bogacz Ryszard 2010 D1 Sokół Smolec
17 Bozemoj Anastazja 2011 D1
13 Bób Aleksandra 2010 D1 ZP nr1
4 BRYLKA-NADOLSKI SEBASTIAN 2010 D1 SP50 Wroclaw
12 BUDNIK PAWEŁ 2010 D1
23 Caban Wojciech 2011 D1 Przedszkole Ludwikowice Kł.
34 Czerwińska Hanna 2010 D1 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 IM. ORŁA BIAŁEGO
3 Fidler Damian 2011 D1
14 Hawryliszyn Krzysztof 2010 D1 Łozina
11 Hotała Antonina 2011 D1 Przedszkole Ekologiczne
25 KACZOROWSKA EMILIA 2010 D1 SP nr 61 Wrocław
9 Kluczka Dominika 2010 D1 SP nr 61
15 Kołton Marta 2011 D1
20 Kopka Liwia 2010 D1 SP 50
6 Kornaś Jan 2010 D1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
24 KOZERA AMELIA 2010 D1 Szkoła Podstawowa PRIMUS Wrocław
29 Kubczak Daniel 2010 D1 SP25 Wrocław
30 Kubczak Łucja 2011 D1 Przedszkole 22 Muchoborek Wrocław
31 LARKOWSKI MATEUSZ 2011 D1 Happy Bees
36 Luchowski Dawid 2011 D1 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5
28 Łomnicki Sebastian 2011 D1 Wsoła gromadka
10 Łopuszyńska URSZULA 2010 D1 SP 22 PANTERY
19 Michalska Kalina 2010 D1 SP Primus
5 Murmyło Franciszek 2011 D1 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Wrocław
8 PĄGOWSKI Arkadiusz 2010 D1 SP 50
26 Rabsztyn Dominik 2011 D1
33 Schilling Krzysztof 2011 D1
21 Sosnowski Adam 2011 D1 Przedszkole
22 Stanisz Jakub 2010 D1 SP22
32 Staszak Tomasz 2011 D1 Przedszkole nr 27 Skrzaty
18 Stodółka Konrad 2011 D1 Leniwiec
1 Sztaba Bianka 2011 D1
27 Wasiukiewicz Filip 2011 D1
7 Wysocka Michalina 2010 D1 SP 1 Wrocław

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
9 Antoniewski Kacper 2008 D2 SP nr 11 w Jeleniej Górze
21 Bieniek Mikołaj 2009 D2 Sz. P. 28
6 Cywińska Hania 2008 D2
24 Dudzik Mateusz 2008 D2 Podstawowa nr. 90 ul. Orzechowa 62 Wrocław
7 Folcik Alicja 2009 D2 Zespół Szkół Nr 20, OSM nr 3
19 Górny Paweł 2009 D2 PRO-RUN WROCŁAW
18 Ignaszewska Zuzanna 2008 D2 SP68 Wrocław
4 Jabłoński Michał 2009 D2
12 Kaczmarek Adam 2009 D2 SP15
1 Kornaś Franciszek 2008 D2 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
26 Luchowski Filip 2009 D2 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5
22 Miłek Aleksandra 2009 D2 Szkoła w Smolcu
5 Miszkieło Aleksandra 2009 D2 Szkoła Podstawowa nr 20
17 Najbar Piotr 2008 D2 NajTeam
14 Niśkiewicz Wiktor 2008 D2 SP Raszków
20 Pabijańczyk Adam 2009 D2 WLKS Wrocław
3 Poliwoda Piotr 2008 D2 POLIWODA TEAM
25 Popławski Jakub 2008 D2 SP nr 3 w Środzie Śl.
23 Ptak Maksymilian 2009 D2 Spartanie Dzieciom
15 Raczyński Jakub 2008 D2
2 Rybiański Mateusz 2009 D2 SP24 Wrocław
13 Sarul Miłosz 2008 D2 Gabinety Stomatologiczne TARABUŁA
10 Skrzek Róża 2009 D2 SP68
16 Tetelewska Martyna 2009 D2
8 Wysocka Hanna 2008 D2 SP 21 Wrocław
11 Zaród Kajetan 2008 D2 SP Chrząstawa

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
21 Barwiński Kajetan 2006 D3
12 Bozmoj Aleksandra 2005 D3
37 Buk Matylda 2005 D3 SP76/MKS Parasol
10 Chojnacki Rafał 2007 D3 Szkoła podstawowa nr.3
36 Fedorowicz Antek 2007 D3 KB Vamos Amigos Wrocław
8 Hotała Jan 2006 D3 SP1 Wrocław
19 Kaczmarek Anna 2007 D3 SP15
5 Kluczka Mateusz 2006 D3 SP nr 61
17 Kłosowski Michał 2006 D3 SP 34
9 Kucharska Amelia 2007 D3
13 Kuchta Tomasz 2005 D3
22 Kułakowska Marysia 2007 D3 SP 3 Środa Śląska
23 Kuźmicki Piotr 2006 D3 MKS Parasol
29 Łomnicka Hanna 2006 D3 SP65
15 Michalska Hanna 2007 D3 SP Primus
34 MIERZWA Karol 2005 D3 SP Borowa
32 Minkowska Maja 2007 D3 Night Runners Wrocław
2 Pajęcka Lena 2007 D3 WLKS Wrocław
6 Pawlukiewicz Jan 2007 D3
7 Pawlukiewicz Lena 2005 D3
1 PĄGOWSKI Sławomir 2005 D3 SP 50
16 Piekarska Monika 2007 D3 SP 98
27 Piskorowska Dagmara 2006 D3 Team-Luks Żórawina-Wrocław / SP45 Wrocław
28 Piskorowska Daria 2006 D3 Team-Luks Żórawina-Wrocław / SP45 Wrocław
4 PLOCH ZUZANNA 2005 D3 SP 91
3 Poliwoda Jerzy 2007 D3 POLIWODA TEAM
33 Popławska Kornelia 2006 D3 SP nr 3 w Środzie Śl.
30 Ptak Kacper 2007 D3 Spartanie Dzieciom
20 Sarul Mateusz 2006 D3 Kabinety Stomatologiczne TARABUŁA
31 Schilling Mateusz 2005 D3
18 Skrzek Kinga 2007 D3 SP68
14 Stankiewicz Filip 2006 D3 SSP 46
26 SZACHEWICZ ADAM 2007 D3 JEŻOZWIERZE GROUP
24 Szumacher Apolonia 2005 D3 SP6 Brzeg Dolny
25 Szumacher Jan 2005 D3 SP6 Brzeg Dolny
38 Waloszczyk Dominik 2005 D3 ULKS Bystrzyca Kłodzka
11 Ważny Artur 2005 D3 MKS MOS Wrocław
35 Zinczenko Oliwia 2005 D3 Parasol

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
209 Andrzejczak Stanisła 2003 D4 Gimnazjum 24
212 Dudzik Wiktoria 2004 D4 Podstawowa nr. 90 ul. Orzechowa 62 Wrocław
202 Grela Rafał 2002 D4 Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu
213 Jarikre Jessica 2002 D4 MKS-MOS Wrocław
211 Kolebuk Hanna 2003 D4
204 Konieczna Julia 2002 D4
205 Kuźmicka Agata 2004 D4
206 Łomnicki Mateusz 2004 D4 SP65
214 Maćkała Amelia 2002 D4 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 we Wrocławiu
207 Mosur Wiktor 2003 D4 Gimnazjum nr 24
208 Pabijańczyk Patryk 2004 D4 WLKS Wrocław
203 Paś Dominik 2003 D4 Pasiol Team Wrocław
210 Raszeja Filip 2002 D4 MKS MOS Wrocław
201 WÓJCIK KINGA 2003 D4 KPZ SFORA