Nr |
Nazwisko |
Imię |
Rocznik |
Kategoria |
Klub |
50 |
Adamczyk |
Amelia |
2013 |
D3 |
|
31 |
Ambroziak |
Marcin |
2014 |
D3 |
Ducla Academy Warszawa |
25 |
Arcidiacono |
Davide |
2014 |
D3 |
Kids Run Academy |
9 |
BAŁDYGA |
EWA |
2014 |
D3 |
SP Nr 132 |
13 |
Baran |
Pola Anna |
2014 |
D3 |
Ducla Academy |
48 |
Berbenychuk |
Pavlo |
2013 |
D3 |
Szkoła Podstawowa w Mrokowie |
6 |
Biernacka |
Alicja |
2014 |
D3 |
SP 3 Siedlce/Grupa Biegaczy Skórzec Biega |
12 |
Bloch |
Michał |
2014 |
D3 |
ACCENTURE |
3 |
Borejko |
Filip |
2013 |
D3 |
KIDS RUNNING ACADEMY |
36 |
Byrne |
Mila |
2014 |
D3 |
KIDS RUNNING ACADEMY |
16 |
Carboni |
Luca |
2013 |
D3 |
Sp Mroków |
61 |
Chmielewski |
Antoni |
2013 |
D3 |
|
33 |
Cieplak |
Ryszard |
2014 |
D3 |
UKS Diamond Athletics |
59 |
Ćwil |
Zosia |
2014 |
D3 |
SP 110 |
39 |
Deja |
Franciszek |
2013 |
D3 |
Kids Running Academy |
19 |
Druciarek |
Michalina |
2014 |
D3 |
Kids Running Academy |
52 |
Dryl |
Patrycja |
2013 |
D3 |
|
11 |
Duda |
Wojciech |
2014 |
D3 |
|
18 |
Ejchart |
Filip |
2014 |
D3 |
Ducla Academy |
43 |
Głuchowski |
Piotr |
2014 |
D3 |
KIDS RUNNING ACADEMY / SP400 |
17 |
Gozdek |
Michał |
2014 |
D3 |
UKS Diamond |
47 |
Górka |
Tymoteusz |
2013 |
D3 |
369 |
58 |
Jachymski |
Zbigniew |
2013 |
D3 |
UKS G8 Bielany |
27 |
Kaseja |
Ola |
2014 |
D3 |
Niezła Korba |
21 |
KAŹMIERCZAK |
ANNA |
2013 |
D3 |
UKS LIDER ZAKROCZYM |
42 |
Klimiuk |
Leon |
2014 |
D3 |
|
56 |
Koterski |
Maurycy |
2014 |
D3 |
Szkoła 303 |
|
Kowalewski |
Szymon |
2014 |
D3 |
Ks Orlęta Czosnów |
57 |
Krypa |
Helena |
2013 |
D3 |
|
28 |
Kwaśniewski |
Filip |
2014 |
D3 |
SP5 Piastów |
32 |
Łukowska |
Maja |
2014 |
D3 |
Ducla Academy Warszawa |
49 |
Mazgajska |
Gabriela |
2013 |
D3 |
|
4 |
Mazurkiewicz |
Mikołaj |
2014 |
D3 |
UKS Kraken 227 |
41 |
Milewska |
Natalia |
2013 |
D3 |
Ducla Academy |
5 |
Miotk |
Miłosz |
2014 |
D3 |
SP 367, Escola Varsovia |
1 |
Niewiadomska |
Zofia |
2013 |
D3 |
Ducla Academy |
63 |
Nowaczek |
Jeremi |
2013 |
D3 |
|
2 |
Obłudka |
Milena |
2013 |
D3 |
|
29 |
Oczkowska |
Ula |
2013 |
D3 |
#zabieganidobrowolscy |
55 |
Orkisz |
Tadeusz |
2013 |
D3 |
Lekkoatletyka dla dzieci i młodzieży Kamil Żewłakow |
40 |
Osińska |
Lena |
2013 |
D3 |
SP Mroków |
20 |
Pedrycz |
Bogumił |
2014 |
D3 |
KIDS RUNNING ACADEMY |
37 |
Peterlik |
Michalina |
2014 |
D3 |
Kids Running Academy |
|
Pyłko |
Paweł |
2014 |
D3 |
AS Progres Białystok |
34 |
Raczkiewicz |
Maja |
2014 |
D3 |
SP NR 92 im. JANA BRZECHWY |
44 |
Raczko |
Jerzy |
2014 |
D3 |
Kids Running Academy |
24 |
Redkiewicz |
Kaja |
2013 |
D3 |
Team ZabieganeDni |
38 |
Rojek |
Joanna |
2014 |
D3 |
Kids Running Academy |
|
Różański |
Mikołaj |
2014 |
D3 |
Szkoła Podstawowa Nr 77 w Warszawie |
23 |
Rudziński |
Stefan |
2014 |
D3 |
Kids Running Academy |
|
Rzeczkowska |
Alicja |
2013 |
D3 |
UKS G-8 Bielany-Triathlon |
14 |
Sacharowska |
Amelia |
2013 |
D3 |
SP im. 362 |
30 |
Sawicki |
Maksymilian |
2013 |
D3 |
|
64 |
Senk |
Krzysztof |
2013 |
D3 |
KIDS RUNNING ACADEMY |
10 |
Słowiak |
Dominik |
2013 |
D3 |
SP80 Warszawa |
54 |
Smejda |
Witek |
2014 |
D3 |
SP nr 321 |
60 |
Sochacki |
Oliwier |
2013 |
D3 |
Szkoła Podstawowa Mroków |
|
Sosnowska |
Hanna |
2014 |
D3 |
UKS Orlęta Czosnów |
45 |
Szczutowska |
Lidia |
2013 |
D3 |
|
|
Ściuba |
Adrian |
2014 |
D3 |
Ks Atleta |
|
Świesiulska |
Zofia |
2013 |
D3 |
Szkoła podstawowa nr 263 w Warszawie |
8 |
Święcicka |
Jagna |
2013 |
D3 |
Kids Running Academy |
51 |
Tereshchuk |
Mykhailo |
2013 |
D3 |
Szkoła |
26 |
Tranda |
Jan |
2014 |
D3 |
UKS HEROS |
53 |
Turulska |
Aleksandra |
2013 |
D3 |
Kids Running Academy |
15 |
Turyk |
Filip |
2013 |
D3 |
SP nr 143 |
7 |
Vasileva |
Lea |
2013 |
D3 |
AZS AWF Warszawa |
22 |
Wojciechowski |
Aleksander |
2014 |
D3 |
UKS Diamond Athletics Białołęka |
62 |
Woźniak |
Franciszek |
2014 |
D3 |
Szkoła podstawowa w Mrokowie |
|
Wróblewski |
Tomasz |
2014 |
D3 |
SP 77 |
35 |
Zawada |
Ryszard |
2014 |
D3 |
Kids Running Academy |
46 |
Zgórzak |
Michał |
2014 |
D3 |
SP 368 im. Polskich Olimpijczyków |