z

Olsztyn

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 4

05.01.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
4 Baranowski Bruno 2017 D0 Fundacja Przyszłość dla Dzieci
23 Bącik Maria 2015 D0 Przedszkole Miejskie nr. 9
24 Bącik Weronika 2013 D0 Przedszkole Miejskie nr. 9
28 Brzeziński Tymoteusz 2013 D0
12 Chwieduk Jan 2014 D0 Stawiguda
17 CZYŻEWSKI FILIP 2013 D0
18 CZYŻEWSKI PAWEŁ 2014 D0
25 de Traversay Gautier 2013 D0 DeLaval Runners
3 Drążczyk Kajetan 2014 D0 Przedszkole Radość
1 Fornalska Zofia 2015 D0
5 Jabłońska Julia 2013 D0 PM 5
21 Kozak Arkadiusz 2014 D0
2 Krysztul Julia 2013 D0 Junior Academy
20 Łabędzki Leon 2014 D0 Przedszkole miejskie nr 36
8 Ławrynowicz Laura 2014 D0 PM3 Olsztyn
Michalski Szymon 2015 D0
15 Musielak Nikodem 2014 D0 WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS
9 Nadulska Zuzanna 2013 D0 Team Kopeć
7 NAJDZION NATALIA 2014 D0 PRZEDSZKOLE RADOŚĆ-JANOWICZA OLSZTYN
14 Olszewski Tymek 2014 D0
26 PANIKOWSKA ZOFIA 2014 D0 TEAM KOPEĆ
27 PIOTROWSKI MARCEL 2014 D0 PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 6
11 PUCZEL OLIWIA 2016 D0
13 Różycki Piotr 2014 D0 PM nr 24 w Olsztynie
16 Strzelczak Filip 2014 D0 Publiczne Przedszkole Nr 16 AWP
10 Sudoł Michał 2014 D0 PM nr 20 Olsztyn
19 Trepanowska Jagoda 2013 D0 Biegające Bobry
6 Wyrębski Wojciech 2016 D0
22 Żyjewska Zofia 2013 D0 KAZA team

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
3 Baranowski Wiktor 2012 D1 Fundacja Przyszłość dla Dzieci
5 Chećko-Zaremba Jadwiga 2011 D1 Są Wolniejsi
12 Danielewicz Michał 2011 D1 SP 11
13 Danielewicz Szymon 2012 D1 SP 11
36 de Traversay Blandine 2011 D1 DeLaval Runners
22 Dublanka Zofia 2011 D1 Olsztyńska Szkoła Triathlonu "Wyderki"
10 górecka lena 2012 D1 śmieszek
20 Ilczuk Michał 2011 D1 Szkoła Podstawowa Nr 30
29 Karolewska Julia 2011 D1 Olsztyńska Szkółka Triathlonu
30 Karolewska Weronika 2011 D1 Olsztyńska Szkółka Triathlonu
14 Karwacka Hanna 2012 D1 DeLaval Runners
1 Klimaszewski Michał 2011 D1 SP im św Rodziny w Olsztynie
35 Konopnicki Tymon 2011 D1 Internet z Brzucha
31 Kozak Daria 2011 D1
17 Krupińska Danusia 2011 D1
28 Litwiniuk Olek 2012 D1 Kriss Coaching
16 Łaniewski Marcel 2012 D1 Pszczółkowski Team
39 Machel Marta 2012 D1 PM 29
40 Machel Michał 2012 D1 PM 29
24 Naworski Wojciech 2012 D1 PM 5
2 Nitkiewicz Lena 2011 D1 Szkoła Podstawowa nr 33 w Olsztynie
26 Nowak Igor 2012 D1 WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS
38 PANIKOWSKI ADAM 2011 D1 OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU
8 Pawlak Przemek 2012 D1 PM 24
37 Pietrzak Stanisław 2011 D1 SP 5
34 Piotrowicz Stanisław 2011 D1 Szkoła podstawowa nr 23 Mistrzostwa Sportowego Olsztyn
32 Reza Michał 2012 D1 szkoła
21 Różycka Natalia 2011 D1 Sp nr 34 w Olsztynie
18 Ruszczyńska lena 2011 D1 szkoła podstawowa nr 9 w Olsztynie
33 Rynko Kacper 2012 D1 Art School
7 Skowronek Kaja 2012 D1 Są Wolniejsi
27 Strzelczak Igor 2012 D1 Publiczne Przedszkole Nr 16 AWP
25 Szymanowicz Kornelia 2011 D1
9 Świdziński Filip 2012 D1 Pm 40 Olsztyn
19 Tankielun Kaja 2011 D1 Szkoła Podstawowa nr 29 Mistrzostwa Sportowego
15 Toczyski Jan 2011 D1 im. Świętej Rodziny w Olsztynie
6 Wawrzynkowski Paweł 2012 D1 Przedszkole Szesnastka Olsztyn
4 Wiśniewski Jan 2012 D1 Przedszkole Miejskie Nr 2
11 Woliński Dawid 2012 D1 Olsztyńska Szkółka Triathlonu
23 Wróblewska Łucja 2011 D1 SP3 Biskupiec/Biskupiec Biega

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
32 Arnister Kacper 2009 D2
21 Bartnikowski Tyberiusz 2009 D2 Team Kopeć
16 Bezlapowicz Julia 2009 D2 Grupa DBK Olsztyn
30 Borko Kacper 2009 D2 TRI NEGU KIDS
12 Chwieduk Mateusz 2009 D2 GKS Stawiguda
13 Chwieduk Piotr 2009 D2 GKS Stawiguda
31 de Traversay Victor 2009 D2 DeLaval Runners
Drozdowski Wiktor 2009 D2 VOLLEY TYPERS
18 Dziemidowicz Mikołaj 2009 D2 Sp30
1 Jabłońska Martyna 2010 D2 SP 25
19 Jakuta Zuzanna 2009 D2
24 Jędruszczak Łukasz 2010 D2 SP3 Barczewo
8 Kapuściński Ksawery 2009 D2 SP 9 OLSZTYN
14 Kupchyk Oleksadr 2009 D2 SP 15
26 Lejman Radosław 2009 D2
17 Lipnicki Adam 2010 D2 Pszczółkowski Team
28 Litwiniuk Nadia 2009 D2 Kriss Coaching
25 Łońska Basia 2010 D2 SP9 Olsztyn
15 Majewski Aleksander 2009 D2 Skazani na sukces
5 Moczulska Magdalena 2010 D2
23 Naworska Zofia 2010 D2 SP Bartąg
27 Nowak Gabriela 2010 D2 WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS
29 Rogowski Jakub 2010 D2 SP 18 Olsztyn
2 Salik Jan 2009 D2 TEMPOO
3 Salik Olgierd 2010 D2 TEMPOO
35 Sangowski NATALIA 2009 D2 Szkoła podstawowa w Tolkmicko.
33 Sirocka Patrycja 2010 D2 Szkoła Podstawowa nr 9
22 STANISŁAWSKI ALEXANDER 2009 D2 SP33
10 Sudoł Łukasz 2010 D2 SP 34
11 SZEWCZYK NINA 2009 D2
20 Szymański Karol 2009 D2 szkoła
7 Świdziński Jakub 2009 D2 Sp 25 Olsztyn
4 TWARDOWSKI Michał 2009 D2 SP 30
6 Wawrzynkowska Maria 2010 D2 Szkoła Mistrzostwa Sportowego nr 23 Olsztyn
9 Wolińska Emilia 2010 D2 Olsztyńska Szkółka Triathlonu
34 Żochowska Nina 2010 D2 DeLaval Runners

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
21 Bącik Amelka 2007 D3 SP 2 Olsztyn
19 Borko Amelia 2006 D3 TRI NEGU KIDS
6 Butlewska Maja 2008 D3 Szkoła
14 Dublanka Igor 2007 D3 Olsztyńska Szkoła Triathlonu "Wyderki"
11 Galewski Olaf 2007 D3
10 Gogolewski Marcin 2006 D3
9 górecki patryk 2008 D3 śmieszek
18 Jarczyk Helena 2006 D3
16 Jędruszczak Aleksandra 2007 D3 SP3 Barczewo
1 Klimaszewski Hubert 2008 D3 SP im św Rodziny w Olsztynie
8 Ławrynowicz Natalia 2008 D3 SP6 Olsztyn
15 Łazicki Wojciech 2008 D3 sp33
22 Machel Weronika 2007 D3 SP30 Olsztyn
4 Radziewicz Szymon 2007 D3
20 Sangowski Jakub 2006 D3 Szkoła podstawowa w Tolkmicko.
17 Sinkiewicz Mikołaj 2007 D3 Szkoła Podstawowa w Pasymiu
7 Skowronek Maja 2008 D3 Są Wolniejsi
12 Tankielun Mariusz 2007 D3 Szkola Podstawowa nr 30
2 Uscinowicz Pawel 2006 D3
13 Wróblewska Helena 2008 D3 SP3 Biskupiec/Biskupiec Biega
5 Wyrębski Wiktor 2008 D3 SP29
3 ZIEJA MAJA 2008 D3 SKAZANI NA SUKCES/SP9

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
205 Bułło Klara 2004 D4 SP 2
206 Bułło Laura 2005 D4 SP 2
Drozdowski Julian 2003 D4 VOLLEY TYPERS
204 Filak Krzysztof 2005 D4 GRUPA DBK OLSZTYN
209 Jachimowicz Milena 2005 D4
211 Krawiec Wiktoria 2004 D4 MLKS Ostróda
213 Krupiński Wojciech 2004 D4 SKS
203 Kustra Kamil 2003 D4 KSC Olsztyn
212 Michalak Szymon 2004 D4 Ostróda Runners
207 Rak Jakub 2003 D4
202 TWARDOWSKA Julia Maria 2004 D4 SP 30
208 Zaniewski Tomasz 2003 D4 Najmowicz Triathlon
201 ZIEJA Paulina 2005 D4 Skazani na sukces/SP9
210 Ziółek Weronika 2003 D4 Gimnazjum nr 3 Olsztyn

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni