Olsztyn

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 1

07.10.2023 Dystans: 200 m - 1 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
Burzyński Paweł 2020 D0 Szybkie Dziki
2 Drążczyk Kaja 2020 D0 Przedszkole Nad Jeziorem Długim
6 Jacyszyn Liliana 2020 D0 Lekkoatletyka dla Najmłodszych
3 Lewicki Radosław 2019 D0 Przedszkole Nad Jeziorem Długim
Łach Barbara 2019 D0 Przedszkole Krasnal
4 Morgiewicz Zofia 2019 D0
7 Rusanowska Antonina 2019 D0 Przedszkole w Bartągu
5 Rykowski Maciej 2019 D0
1 Suchodolska Wiktoria 2019 D0 TuliLuli

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
6 Chrzanowska Ala 2018 D1 WarmiaAktywnie
Daszkiewicz Kuba 2017 D1 Przedszkole Jonkowo
Dimmer ROBERT 2017 D1 Lekkoatletyka dla najmłodszych
7 GIERSZEWSKI Krzysztof 2017 D1
13 Godlewska Zofia 2017 D1 Przedszkole Miejskie nr 2
16 Jacyszyn Oliwier 2018 D1 Lekkoatletyka dla Najmłodszych
Kalinowski Wojtek 2017 D1 Biegam z Tatą
9 Kamieński Kuba 2017 D1 Kamyk Team
Koc Konstanty 2017 D1 Przedszkole
12 Kostrzewa Natalia 2018 D1 Przedszkole nr 16
1 kowalska iga 2017 D1 Akademia przedszkolaka
8 Lewicki Przemysław 2017 D1 Przedszkole Nad Jeziorem Długim
14 Łabędzka Aleksandra 2017 D1 AgropartS
10 Michalski Jan 2017 D1
5 Milewski Adam 2018 D1 Promyczek
15 Pietrzak EMILIA 2017 D1 8 ODH Szperacze
3 Pliszka Barbara 2017 D1 Pliszka Biega
Poterała Kaja 2018 D1 Przedszkole nr 39
11 Tumiński Mikołaj 2017 D1 PM 17
Uścinowicz Zuzanna 2017 D1 Przedszkole nr 16 AWP
4 Wawrzynkowska Julia 2018 D1 Szesnastka
2 WÓJTOWICZ ALEKSANDRA 2017 D1

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
10 Bartoszewicz Julia 2015 D2 AZS Olsztyn
9 Bernacka Nela 2015 D2 SP 3 Biskupiec
Bojarski Mikołaj 2016 D2
7 Chrzanowski Jaś 2016 D2 WarmiaAktywnie
6 Dombkowski Sebastian 2016 D2 DOMBKI
2 Dziwiszek Antonina 2016 D2
28 Gadecki Franek 2016 D2
1 Gruszka Henryk 2016 D2 Szkoła Piątka
26 Jurkiewicz Ignacy 2016 D2
5 Kamiński Bartosz 2015 D2 Szkoła w Bartągu
22 Korpusik Maja 2016 D2 Szkoła Podstawowa nr 7 w Olsztynie
17 Kostrzewa Ignacy 2015 D2 SP nr9
11 Kwiatkowska Asia 2015 D2
27 Leńska Emilia 2015 D2 SP 5 Olsztyn
Leszczawski Dawid 2016 D2 Lekkoatletyka Dla Najmłodszych
23 Lewandowski Filip 2016 D2
Łach Helena 2016 D2 Szkoła Podstawowa nr 2 w Olsztynie
12 Marciniak Antonina 2016 D2 Lekkoatletyka dla najmłodszych
3 Marciniak Kacper 2015 D2 Sp.11 / Stomil
4 Masłowski Franciszek 2016 D2 Szkoła
13 Michalska Helena 2015 D2 UKS PIORUN BARCZEWO
Mikołajczyk Karolina 2015 D2 LEKKOATLETYKA DLA NAJMŁODSZYCH
15 Nadulski Adam 2016 D2
24 Noga Hania 2016 D2 KSM Szalone Tygryski
21 Olszewska Martyna 2016 D2
29 Pietrzak BARBARA 2015 D2 8 ODH Szperacze
16 PIOTROWSKA MARIA 2016 D2 Szkoła Podstawowa nr 18
18 Piotrowski Leon 2015 D2 Szkoła
31 Rusanowska Małgorzata 2015 D2 Szkoła w Bartągu
19 Sałamacha Mateusz 2016 D2 SP 7/Mamy Biegamy
8 SUBCZYŃSKA Maja 2015 D2 Szkoła Podstawowa we Wrzesinie
20 Szczepkowska Iga 2016 D2 Szkoła Podstawowa im. 11 Listopada w Rusi. Filia w Bartągu
14 Toczyski Franciszek 2016 D2 SP nr 22
25 Wawrzyn Tomasz 2016 D2 Szkoła Piątka Olsztyn

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
Bartosiński Maksymilian 2013 D3 Olsztyńska Szkółka Triatlonu
7 Berliński Jan 2013 D3 Szkoła Lekkiej Olsztyn
11 Bernacki Franciszek 2013 D3 SP 3 Biskupiec
Bogucki Marcel 2014 D3 MICHELIN ALDO TEAM
19 Czechyra Piotr 2013 D3
Dimmer Nadia 2014 D3 Sp29
9 Drążczyk Kajetan 2014 D3 SP 14
6 Dubilas Krystyna 2014 D3 Szkoła podstawowa nr 2
22 Jabłoński Aleksander 2014 D3 SP12
21 Kiezik Dominik 2013 D3 Taekwondo Olsztyn
23 Kulwicki Szymon 2014 D3 Pszczółkowski Team
2 Kunkowski Szymon 2014 D3 SP14
Kupis Anastazja 2013 D3 Szkoła Lekkiej
10 Lemański Olek 2013 D3 Szkoła Lekkiej Olsztyn
20 Łabędzki Leon 2014 D3 AgropartS
4 Łukaszewicz Jerzy 2013 D3 KS Szkola lekkiej Olsztyn
13 Michalak Maksymilian 2014 D3 SP 2 Olsztyn
5 Mielczarski Adam 2014 D3 Szkoła Podstawowa nr 2 w Olsztynie
17 Mogielnicka Maja 2014 D3 Wydry Olsztyńska Szkółka Triathlonu
14 Nadulska Zuzanna 2013 D3
15 PIOTROWSKI MARCEL 2014 D3 Szkoła Podstawowa nr 18
3 Pliszka Maja 2013 D3 Pliszka Biega
29 PODLECKA ALEKSANDRA 2013 D3 SP 2/SZKOŁA LEKKIEJ
30 PODLECKA MAGDALENA 2013 D3 SP 2/SZKOŁA LEKKIEJ
8 Rohde Zuzanna 2013 D3 Szkoła Lekkiej Olsztyn
12 Skierkowska Ula 2013 D3 Szkoła Lekkiej
1 Szewczyk Ada 2014 D3 Szkoła lekkiej Olsztyn
Szymaniak Natalia 2013 D3 Szkoła Lekkiej
16 Tumiński Tymon 2014 D3 SP 10
Uścinowicz Hanna 2013 D3 Szkoła Lekkiej Olsztyn
Warmińska Agata 2013 D3 Szkoła Lekkiej Olsztyn
18 Wilczewska Pola 2014 D3 Szkoła Podstawowa nr 7

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Abramczyk Aleksandra 2011 D4 WMKS Olsztyńska Szkółka Triathlonu
43 Bogdańska Aleksandra 2012 D4 SP2 Biskupiec
36 Borodziewicz Michał 2012 D4 8ODH SZPERACZE
10 Budzisz Barbara 2011 D4 Szkoła Lekkiej SP2
5 Chećko-Zaremba Jadwiga 2011 D4 AZS UWM Olsztyn/WMKS Olsztynska Szkółka Triathlonu
39 Czechyra Michał 2012 D4
41 Danielewicz Michał 2011 D4 SP 11
4 DANIELEWICZ Szymon 2012 D4 Wydry WMKS
Daszkiewicz Zuzanna 2011 D4 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
37 Dowgird Jan 2011 D4 8 ODH Szperacze
38 Dowgird Michał 2011 D4 8 ODH Szperacze
18 Dubilas Barbara 2012 D4 Szkoła lekkiej
32 Dublanka Zofia 2011 D4 WMKS olsztyńska szkółka triathlonu
22 Duda Max 2011 D4 Olsztyn Szkoła Lekkiej
Głowacka Alicja 2012 D4 Szkoła Lekkiej
42 górecka Lena 2012 D4 Sp2
Grabarczyk Jan 2011 D4 8 ODH
6 Gruszka Tymon 2012 D4 Szkoła Lekkiej
13 Grzybowska Kinga 2011 D4 SP2/KS Szkoła Lekkiej
14 Jerulank Kinga 2012 D4 Szkoła Lekkiej
2 Kamiński Bruno 2012 D4 SP2 Olsztyn
7 Karwacka Hanna 2012 D4 Szkoła Lekkiej Olsztyn
35 Kopcewicz Maja 2012 D4 Wydry Olsztyńska Szkółka Triathlonu
31 Kostrzewa Adam Oisin 2011 D4 Szkoła Lekkiej
29 Kujda Remigiusz 2012 D4 Szkoła Podstawowa nr 1 Giżycko
28 Kwiatkowska Ola 2011 D4 AZS UWM
46 Litwiniuk Aleksander 2012 D4 Olsztyńska Szkółka Triathlonu / KK
11 Łukaszewicz Aniela 2011 D4 KS Szkola lekkiej Olsztyn
26 Machel Marta 2012 D4 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
27 Machel Michał 2012 D4 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
34 Maciejko Jerzy 2011 D4 Wydry
9 Malicka Weronika 2011 D4 KS Szkoła lekkiej
20 Marczak Michalina 2012 D4 Szkoła Lekkiej/SP2 Olsztyn
19 Martyniuk Oliwia 2012 D4 Szkoła Lekkiej Olsztyn
30 Melnyk Grzegorz 2011 D4 8 ODH SZPERACZE
12 Mielczarski Krzysztof 2012 D4 KS Szkoła Lekkiej
8 Onichimowska Iga 2012 D4 WMKS Olsztyńska Szkółka Triathlonu
16 Pietkun Kaja 2012 D4 Szkoła Lekkiej - Olsztyn
45 Pietrzak STANISŁAW 2011 D4 8 ODH Szperacze
Poterała Blanka 2011 D4 Wydry Olsztyńska Szkółka Triathlonu
24 Prusik Gabriela 2012 D4 KS Szkoła Lekkiej
25 Sabat Jan 2012 D4 8 ODH Szperacze
33 Sądej Jędrzej 2012 D4 8 ODH Szperacze
17 Sienkiewicz Julianna 2012 D4 Szkoła Lekkiej Olsztyn
15 Szczepkowska Maja 2011 D4 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
21 Szyszkowska Debora 2012 D4 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
40 Świątecki Maciej 2011 D4 Szkoła
23 Tański Kostek 2011 D4 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
Urban Nikodem 2012 D4 Szkoła Podstawowa nr. 2 w Olsztynie - Szkoła Lekkiej
44 Więcek Nikola 2012 D4 SP2 Biskupiec
3 WÓJTOWICZ LENA 2012 D4 Szkoła Lekkiej Olsztyn

Kategoria D5

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
207 Chudzik Agnieszka 2010 D5 Drużyna ML
208 Chudzik Rafał 2008 D5 Drużyna ML
212 Czechyra Krzysztof 2010 D5
210 Danelczyk Weronika 2010 D5 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
206 Dudkiewicz Maja 2008 D5 Fundacja Drużyna ML
202 Helbrecht Lena 2010 D5 Szkoła Lekkiej - Olsztyn
214 Kuciejewska Jadwiga 2010 D5 KS Szkola Lekkiej w Olsztynie
213 Kurczycka Emilia 2010 D5 Szkoła lekkiej
211 Makoś Katarzyna 2008 D5
203 Młodziejewski HUBERT 2008 D5
215 Orzołek Krzysztof 2010 D5
205 Pucuła Julia 2010 D5 KS SZKOŁA LEKKIEJ OLSZTYN
204 Radłowska Magdalena 2010 D5 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
201 Randzio Oliwia 2009 D5 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
209 Sądej Tymoteusz 2009 D5 8 ODH Szperacze
216 Sirocka Patrycja 2010 D5 Szkoła Podstawowa nr 9
Wójcik Michał 2008 D5 Szczypiorniak Olsztyn

Sponsor tytularny