z

Olsztyn

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 3

25.11.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
29 Banaszek Borys 2012 D0 Przedszkole Promyczek
32 Baranowski Wiktor 2012 D0
9 Chełchowska Hanna 2013 D0
26 Czaplicki Michał 2012 D0
15 Danielewicz Szymon 2012 D0 Przedszkole Publiczne nr16
27 de Traversay Gautier 2013 D0 DeLaval Runners
7 Dowgiałło Franek 2014 D0
19 Dziuba Pola 2013 D0 Przedszkole Śmieszek
24 Gajewska Dominika 2012 D0 Skazani na sukces
25 Gajewski Piotr 2014 D0 Skazani na sukces
20 Górecka Lena 2012 D0 Przedszkole Śmieszek
12 Jabłońska Julia 2013 D0 Przedszkole Miejskie Nr5
30 Karwacka Hanna 2012 D0 DeLaval Runners
28 Klach Lucjan 2012 D0 Juniorek w Kieźlinach
33 Kozak Arkadiusz 2014 D0 Pszczółkowski Team
31 Kurdynowski Felix 2015 D0 SPORT MASTER ROWERY
22 Litwiniuk Aleksander 2012 D0 Kris Coaching
10 Łaniewski Marcel 2012 D0 NapierajJakByNieByłoJutraSquad
13 Ławrynowicz Laura 2014 D0 Przedszkole Miejskie nr 3 Olsztyn
4 Mazur Paula 2013 D0
23 Michalska Antonina 2013 D0 DeLaval Runners
Musielak Nikodem 2014 D0 WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS
6 Nadulska Zuzanna 2013 D0 Team Kopeć Junior
5 NAJDZION NATALIA 2014 D0 AKM OLSZTYN/sklepbiegowy.com
8 OLSZEWSKI TYMEK 2014 D0
14 Pawlak Przemek 2012 D0 PM 24
17 Pępiak Karolina 2013 D0 przedszkole
18 Pępiak Maria 2015 D0 Żłobek
21 Różycki Piotr 2014 D0 PM nr 24
16 Rynko Kacper 2012 D0 ART SCHOOL
Siwiak Natalia 2013 D0 WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS
1 Skowronek Kaja 2012 D0 Niepubliczne Przedszkole Śmieszek
2 Sudoł Michał 2014 D0 PM nr 20 Olsztyn
11 Świdziński Filip 2012 D0 Pm 40
3 Woliński Dawid 2012 D0

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
28 Banaszek Bianka 2011 D1 niepubliczna szkola podstawowa Piatka
19 Danielewicz Michał 2011 D1 Przedszkole Publiczne nr16
27 de Traversay Blandine 2011 D1 DeLaval Runners
22 Dublanka Zofia 2011 D1 Przedszkole nr.15 Olsztyn
23 Gajewska Agnieszka 2010 D1 Skazani na sukces
7 Grądzki Marceli 2011 D1 DeLaval Runners
14 Jabłońska Martyna 2010 D1 SP 25 w Olsztynie
17 Karolewska Julia 2011 D1 Pszczółkowski Team
18 Karolewska Weronika 2011 D1 Pszczółkowski Team
16 Kiezik Jaś 2011 D1 Skazani na sukces
26 Konopnicki Tymon 2011 D1 Internet z Brzucha
31 Kozak Daria 2011 D1 Pszczółkowski Team
4 Kruba Maciej 2011 D1 DeLaval Runners
30 Kurdynowski Franciszek 2011 D1 SPORT MASTER ROWERY
21 Lipnicki Adam 2010 D1 AP Ostróda
20 Łodziana Mateusz 2011 D1 Pszczółkowski Team
25 Łońska Basia 2010 D1 Sp 9
6 Mazur Natan 2011 D1
9 Moczulska Magdalena 2010 D1 Szkoła Podstawowa nr 18 Olsztyn
1 Nitkiewicz Lena 2011 D1 Szkoła Podstawowa nr 33 w Olsztynie
15 Rogowska Zuzanna 2011 D1
29 Rogowski Jakub 2010 D1 Szkoła Podstawowa nr. 18 w Olsztynie
12 Rojek Estera 2010 D1
8 Różycka Natalia 2011 D1 Szkoła Podstawowa nr 32 w Olsztynie
2 Rybicki Piotr 2010 D1 SP 3
11 Salik Olgierd 2010 D1 TEMPOO
24 Sirocka Patrycja 2010 D1 Leśni Biegacze
Siwiak Nadia 2010 D1 WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI KIDS
13 Stańczuk Gabriel 2010 D1 Team Kopeć
3 Sudoł Łukasz 2010 D1 SP 32
10 Toczyski Jan 2011 D1 Przedszkole im. Św. Rodziny
5 Wolińska Emilia 2010 D1

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
14 Bartnikowski Tyberiusz 2009 D2 Team Kopeć
20 Biesiekierska Olga 2009 D2 SP7
16 Bogdański Aleksander 2009 D2 Szkoła Podstawowa Ruś
11 Chwieduk Mateusz 2009 D2 Stawiguda
12 Chwieduk Piotr 2009 D2 Stawiguda
25 de Traversay Victor 2009 D2 DeLaval Runners
4 Drozdowski Wiktor 2009 D2 DROZDY BIEGAJĄ
21 Dziuba Kacper 2009 D2 SP33 OLSZTYN
Frala Michał 2009 D2 Szkoła Podstawowa Dywity
24 Gajewska Małgorzata 2009 D2 Skazani na sukces
22 Gorecki Patryk 2008 D2 SP 25 OlSZTYN
9 Grądzka Zuzanna 2009 D2 DeLaval Runners
26 Jakuta Zuzanna 2009 D2
19 Janczewska Zuzanna 2009 D2 SP 25
17 Kupchyk Oleksander 2009 D2 Grupa DBK
23 Litwiniuk Nadia 2009 D2 Kris Coaching
5 Majewski Aleksander 2009 D2 Skazani na sukces
6 Mętel Tosia 2009 D2 Szkoła Podstawowa nr 4 w Ornecie
7 Mętel Zuzia 2008 D2 Szkoła Podstawowa nr 4 w Ornecie
27 Mulkowski Tymon 2008 D2 Sp 29 Olsztyn
13 Salik Jan 2009 D2 TEMPOO
1 Skowronek Maja 2008 D2 SP33
10 Szewczyk NINA 2009 D2
18 Szymański Karol 2009 D2 Sp 25
15 Świdziński Jakub 2009 D2 sp25
3 Twardowski MICHAŁ 2009 D2 Sp30
8 Wyrębski Wiktor 2008 D2 SP29 OLSZTYN
2 Zieja Maja 2008 D2 Skazani na Sukces

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
9 Bieńkowski Marcin 2007 D3
8 Bieńkowski Michał 2005 D3
12 Biesiekierski Wiktor 2006 D3 SP7
15 Borko Amelia 2006 D3 Tri NEGU Kids
4 chodkiewicz amelia 2006 D3 szkoła podstawowa nr 1 w Ornecie
16 Dublanka Igor 2007 D3 Sp.30 Olsztyn
Frala Basia 2007 D3 Szkoła Podstawowa Dywity
13 Jarczyk Helena 2006 D3
7 Koszczuk Maksymilian 2006 D3
11 Kozłowska Natalia 2007 D3 SP 34
19 Kurdynowski Filip 2007 D3 SP3 Barczewo/SPORT MASTER ROWERY
14 LIPNICKA Marta 2005 D3 SP 1 Ostróda
Łaszkowski Tadeusz 2005 D3 K.S ViS
17 Małysza Maciek 2006 D3 Grupa DBK Olsztyn
10 Mondry Weronika 2005 D3 SP. w Witkowie
Radziewicz Szymon 2007 D3
18 Sinkiewicz Mikołaj 2007 D3 SP w Pasymiu
2 Sobczak Tamara 2007 D3 Sp 34 Olsztyn
3 Witkiewicz Emilia 2007 D3 SP Ruś
6 Wróbel Sylwia 2006 D3 Szkoła Podstawowa Nr 2/KS AZS UWM Olsztyn
5 ZBOROWSKA IZABELA 2007 D3 SP 5 KĘTRZYN
1 Zieja Paulina 2005 D3 Skazani na Sukces

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
208 Brzóska Grzegorz 2003 D4
202 Drozdowski Julian 2003 D4 DROZDY BIEGAJĄ
205 Jabłoński Karol 2002 D4 Pszczółkowski Team Kids
204 Kardaś Kacper 2002 D4 Gimnazjum 3
207 Kraushar Julia 2003 D4 azs uwm olsztyn
209 Krawiec Wiktoria 2004 D4 SMS Ostróda
206 Mondry Jakub 2002 D4 Gimnazjum w Witkowie
PARKASIEWICZ KLARA 2004 D4 SP 29 OLSZTYN
203 Sobczak Igor 2004 D4 Sp 30 Olsztyn
201 Twardowska Julia 2004 D4 Sp30