Lublin

Listy startowe CITY TRAIL Junior

Bieg 2

16.12.2023 Dystans: 200 m - 1 km Rodzaj: City Trail Junior

Kategoria D0

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
2 Drob Maria 2019 D0
8 Gałka Pola 2020 D0 Przedszkole nr 19 Lublin
5 Głaz Gaja 2019 D0 Leśna Baza Basia
4 Graj Zofia 2019 D0 Banda Grudnia
3 Kocik Ryszard 2019 D0
10 Kropornicki Szymon 2020 D0 Przedszkole 72
6 Kundys Krzyś 2019 D0
7 Matuszak Benjamin 2021 D0
Myśliwiecka Marcelina 2020 D0 Przedszkole nr 12
1 Nieckarz Radomir 2019 D0 Kapibara
9 Rzędzian Łucja 2019 D0

Kategoria D1

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
2 Bogusz Dawid 2017 D1 Tur-Bo Drużyna
1 HERNAS-SZEWCZYK ANASTAZJA 2017 D1
9 Kuczyńska Julia 2017 D1
5 Majerska Hania 2018 D1 LTK FALA
7 Maślak Julian 2018 D1
6 Robak Andrzej 2018 D1
8 Skrzypczak Hubert 2017 D1
4 Stpiczyńska Julia 2017 D1 Przedszkole nr 18 w Lublinie
3 Szumilak Blanka 2017 D1 Przedszkole 87

Kategoria D2

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
7 Badach Wojtek 2015 D2 SP 30
8 Głaz Halszka 2016 D2 SP 27 im. Marii Montessori
2 Janisz Anna 2016 D2
14 Kropornicki Dominik 2015 D2
10 KUNDYS Jakub 2015 D2 Sp30
6 Lichman Nadia 2016 D2 Łęczna biega
5 Majerska Maria 2015 D2 LTK FALA
1 Nieckarz Helena 2016 D2 Kapibara
Odzioba Ignacy 2016 D2 SP nr 10 w Lublinie
3 Pietruczuk Oliwier 2015 D2
4 Stpiczyńska Hanna 2016 D2 Szkoła Podstawowa nr 18 w Lublinie
15 Szuba Alicja 2016 D2
13 Tołysz Tymoteusz 2015 D2 SP30 Lublin
9 Turowski Wojtek 2015 D2 Tur-Bo Drużyna
12 ZAJĄC JAN 2016 D2 SP.Piaski
11 Żurawska Alicja 2016 D2 PTYSIA TEAM

Kategoria D3

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
12 Banach KAROL 2013 D3
2 Bogusz Alicja 2013 D3 Tur-Bo Drużyna
7 Czapranski Dawid 2014 D3 Szkoła podstawowa w Wilczopole
4 Ćwikła Julian 2013 D3 Szkoła Podstawowa nr 47 w Lublinie
3 Drob Natalia 2013 D3
10 Guzowski Franciszek 2014 D3 SP 40
6 KOWALCZYK FRANCISZEK 2013 D3 SP 44 LUBLIN
5 Lichman Karol 2013 D3 Łęczna biega
Matyjaszczyk Wojciech 2013 D3 Łęczna Biega
11 Próchniewicz Pola 2013 D3
13 Rzędzian Błażej 2013 D3 Łęczna biega
14 Rzędzian Miłosz 2013 D3 Łęczna biega
8 Staniak Oliwia 2013 D3 Szkoła Podstawowa Nr 44/AZS UMCS Lublin
1 Wnuk Szymon 2014 D3
9 Zięba Szymon 2013 D3

Kategoria D4

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
2 Badach Antek 2011 D4 SP 30
Bronisz Aleksander 2011 D4 Skarpa Lublin
4 Guzowski Wojtek 2011 D4 AZS UMCS
1 Nowakowski Ignacy 2011 D4 Nowakowscy
7 Rzędzian Ignaś 2012 D4 SP 10
3 Wójcik Julia 2012 D4 SP. nr. 28 lUBLIN
5 Wyrwisz Łukasz 2011 D4 SP 16
6 Zgierski Michał 2012 D4 Sp im. śwPallottiego w Lublinie

Kategoria D5

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
206 Adamczyk Kacper 2010 D5 TS START LUBLIN
205 Dziki Kacper 2008 D5 AZS UMCS Lublin
202 Grams Sylwia 2010 D5 Szkoła Podstawowa Milejów
201 ostrowska Monika 2008 D5 AZS UMCS
208 Próchniewicz Hanna 2010 D5
204 Śmiechowicz KAJETAN 2009 D5 Stay Insane
203 Turowska Lena 2009 D5 Tur-Bo Drużyna
207 Zięba Karolina 2009 D5 MKS Stal Nowa Dęba

Sponsor tytularny