z

Warszawa

Listy startowe

Bieg 5

02.02.2020 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Jabłoński Artur 1981 M30 DREAM RUN/NATIONALE-NEDERLANDEN
4 Oskierko Łukasz 1989 M30 adidas runners Warsaw
5 Stelmach Dominika 1982 K30 Adidas Runners Warsaw
6 Gromek Radosław 1983 M30 TrenerBiegania.pl by Żyj Bardziej
8 Josypenko Jędrzej 1986 M30 DREAM RUN
9 Zdanowski Łukasz 1990 M20 Zdanowskiteam
11 Ślusarczyk Mariola 1990 K20 UKS Barnim Goleniów
12 Wicha Iwona 1987 K30 DREAM RUN/OCRA POLAND
13 Wiśniewska Martyna 1988 K30 adidas Runners Warsaw
14 Kostrzewska Justyna 1982 K30 Adidas Runner Warsaw
16 Brzozowski Artur 1966 M50
17 Kropiewnicki Jerzy 1980 M30
18 Majewski Artur 1974 M40 Accenture
19 Szewczyk Marek 1959 M60 Face Nordic Walking Team
20 Kądzielska Magdalena 1976 K40 INS
21 Wróbel Joanna 1991 K20
22 Szewczyk Agnieszka 1975 K40 Face Nordic Walking Team
23 Waszczak Agata 1989 K30
24 Waszczak Bartosz 1987 M30
25 Piotrowski Paweł 1993 M20
26 Pytel Anna 1983 K30
27 Mezglewski Kamil 1999 M20 AZS WAT Warszawa
28 Kroszka Beata 1971 K40 KS Staszewscy
29 Kowalczyk Klaudia 1994 K20
30 Lewandowski Michał 1991 M20 Izabelin na Start
31 Onopiuk Jakub 2003 M16
32 Chaberska Agata 1994 K20
33 Sałata Karol 1995 M20
34 Stępień Dorota 1984 K30 adidas Runners Warsaw
35 Murawski Michal 1982 M30
36 Dermańska Marta 1984 K30
37 Rączkowski Adam 1981 M30 MYKK
38 Żurawski Kamil 1993 M20 ENTRE.PL / ZURAWSKI_ULTRA
39 Świć Bartłomiej 1985 M30
40 Kondracka Justyna 1985 K30 HOSPIFARM S.C.
41 Brzeczkowski Piotr 1988 M30
42 Czapinska Katarzyna 1981 K30 AR Warsaw
43 Dąbrowski Marcin 1967 M50
44 Pisarczyk Grzegorz 1980 M30 Naprzód Młociny
45 Sobieszczuk Maciej 1984 M30
46 Brzeczkowski Paweł 1981 M30 Power Training
47 Różańska Magdalena 1976 K40
48 Bogusz Marcin 1973 M40
49 Różański Robert 1969 M50
50 Mróz Gabriela 1993 K20 MUKS Podkarpacie Jedlicze
51 Rzymowska Krystyna 1969 K50 Reebok RUN CREW
52 Pniewska Edyta 1976 K40 Adidas Runners Warsaw
53 Koć Marcin 1977 M40 wkurw_team Warszawa
54 Smoczyk Mirosława 1975 K40
55 Rąbalski Marcin 1985 M30 adidas Runners Warsaw
56 Zawadzka Magdalena 1981 K30 AKS Polonia Warszawa
57 Kuder Anna 1990 K20 SBRT
58 Kuder Anna 1965 K50
59 Matuszewski Łukasz 1986 M30 SBRT Warszawa
60 Ogrocka Agnieszka 1979 K40 adidas Runners Warsaw
61 Steć Adrianna 1988 K30 Adidas Runners Warsaw
62 Gliński Paweł 1978 M40
63 Mitura Marek 1977 M40
64 Frątczak Mateusz 1983 M30 Adidas Runners Warsaw
65 Górzyńska Anna 1978 K40
66 Krywczuk Tomasz 1995 M20 Adidas Runners Warsaw
67 Pietrzak Krzysztof 1977 M40 adidas Runners Warsaw
68 Zbroszczyk Michał 1989 M30
69 Sierzputowska Ewa 1966 K50 Niezrzeszona
70 Pawlik Mateusz 1985 M30
71 Gruza Marek 1976 M40 BieganiePo40 w Nudne Piątki
72 Trościańczyk Piotr 1976 M40
73 Trościańczyk Agata 1975 K40
74 Winnicka Edyta 1988 K30 adidas Runners Warsaw / Słodkie Pączki
75 Ptasiński Piotr 1970 M40
76 Gos Mariusz 1975 M40 ARW
77 Zawiślak Ola 1986 K30
78 glasser marek 1949 M60
79 Maron Jacek 1968 M50 Adidas Runners Warsaw / Jack team
80 Cichocka Magdalena 1983 K30
81 Kołosowski Michał 1975 M40
82 Olejnik Tomasz 1973 M40 Łomiankowska Grupa Biegowa /RUN Oley
83 Dziekonski Jacek 1957 M60
84 Suchanecka Aleksandra 1995 K20 Good Coach Team
85 Gumowska Beata 1969 K50 Łomiankowska Grupa Biegowa
86 Stańczuk Wojciech 1977 M40 Grupa Biegowa CHTMO
87 Fornalski Andrzej 1969 M50
88 Próchniewicz Dominik 1981 M30
89 Bochenek JERZY 1954 M60 Auto-mex
90 Napieraj Rafał 1981 M30
91 Stańczyk Karolina 1974 K40 Dream Run
92 Kociołek Michał 1978 M40 Stare Babice Biegają
93 Zieliński Krystian 1975 M40 Brzeski Biegacz
94 Lipiński Oskar 1987 M30
95 Kozłowski Andrzej 1970 M40
96 Kaźmierski Janusz 1955 M60 DA SIĘ
97 Jaczyński Marcin 1979 M40 Motointegrator Running Team
98 Słodownik Renata 1968 K50
99 Krochmal Paweł 1993 M20 PAWKO RUNNER TEAM
100 Kielewicz Kazimierz 1952 M60
101 Wnorowska Magdalena 1977 K40 RMF4RT Gladiators
102 Dziedzic Marlena 1976 K40 TRUCHT TARCHOMIN TEAM
103 Glinicki Jarosław 1976 M40 UKS Diamond Athletics Białołęka
104 Rutkowska Marta 1982 K30 DREAM RUN
105 Anuszewski Michał 1981 M30 Dream Run
106 Korczykowski Artur 1966 M50
107 Jurkowska Irena 1949 K60
108 Jędrzejczyk Agnieszka 1971 K40 Triathlon Serwis
109 Fabisiak Patryk 1982 M30
110 Jankowska Wiola 1980 K30
111 Przybysz Jan 1978 M40
112 WRONA Anna 1982 K30 Good Coach Team
113 Syrocki Michał 1986 M30
114 Sokołowski Kamil 1986 M30
115 Kula Marcin 1976 M40
116 Jankowski Tomasz 1979 M40
117 Chudzik Dorota 1978 K40 Łomiankowska Grupa Biegowa
118 Pieczarka Wojciech 1984 M30
119 Leśniewski Paweł 1989 M30
120 Czarnecki Krzysztof 1978 M40
121 Szczepańska Ewa 1974 K40
122 Lewandowska Joanna 1972 K40 Warsaw Run Club
123 Tula Renata 1952 K60 Mykmyk
124 Siegieda Michał 1989 M30 Adidas Runners Warsaw
125 Farat Magdalena 1980 K30
126 Deresz Wiktor 1992 M20 adidas Runners Warsaw
127 Rostworowski Jerzy 1988 M30
128 Skoczewski Marek 1971 M40 Naprzód Młociny
129 Borkowski Mikołaj 1987 M30
130 Woch Krzysztof 1980 M30 WIDŁOROGI
131 Rybiński Andrzej 1976 M40 PĘDZĄCE LENIWCE
132 Kapłon Anna 1977 K40 Triathlon serwis
133 KARŁOWICZ Artur 1976 M40 Partia Wolnych Biegaczy
134 Patrzałek Anna 1983 K30
135 Malinowski Dariusz 1974 M40
136 Głuszcz Beata 1989 K30 Adidas Runners Warsaw
137 Wysocki Konrad 1982 M30 K.S. Alaska
138 HULANICKA IRINA 1956 K60 Goggle Team
139 HULANICKI ANDRZEJ 1958 M60 Goggle Team
140 Matyskiel Krzysztof 1972 M40 Albatrosy
141 Kasprzak Piotr 1986 M30 Piotrowski Running Team
142 Zieliński Kamil 1997 M20 adidas Runners Warsaw / Brzeski Biegacz
143 Klimek Andrzej 1979 M40
144 Jeż Adam 1979 M40 SuperDrob Runners
145 Bareja Leszek 1970 M40 Run and Smile Team
146 Matyjewicz Klaudia 1992 K20 Biegowe Endorfiny
147 Pakuła Magdalena 1980 K30
148 Wykręt Krzysztof 1968 M50
149 Cieplińska Wioletta 1973 K40 Naprzód Młociny
150 Rama Sylwester 1992 M20 Grupa DBK Warszawa
151 Grzelak Piotr 1995 M20
152 Kopcinska kasia 1977 K40
153 Dąbrowski Michał 1985 M30 Nasuczaj
154 Wierzynska Aga 1979 K40
155 Dałkiewicz Marta 1985 K30
156 Sędzik Joanna 1980 K30 Biegamy RAZEM
157 Dąbrowska Marta 1987 K30 Dziewczyny_ministry
158 Kmieć Cezary 1969 M50 Naprzód Młociny
159 Majewski Michał 1987 M30
160 Kurbiel-Syrocka Aleksandra 1989 K30
161 Ciszewska Dominika 1984 K30 Reebok Run Crew
162 Sikora Marcin 1978 M40 Good Coach Team
163 Karczmarczyk Mirosław 1984 M30
164 BANASZCZYK ARKADIUSZ 1971 M40 #RUNMEN
165 Bogusz Anita 1968 K50 Nationale-Nederlanden
166 Turek Michal Piotr 1981 M30
167 BIEL Kamil 1978 M40 Atos Racing
168 Bujnowska Małgorzata 1985 K30
169 Gajdecki Tomek 1978 M40 Accenture
170 Wujec Bartłomiej 1972 M40
171 Pytka Monika 1979 K40 Naprzód Młociny
172 Ossowski Michał 1999 M20 Dziki z lasu
173 OKRÓJ DAWID 1983 M30 DEAF RUNNING
174 Hunkiewicz Wojciech 1972 M40 Markowi Biegacze
175 Zubrzycki Janusz 1978 M40 OLDSKULL
176 Rosinski Krzysztof 1971 M40
177 Sojkowski Piotr 1982 M30 TRI NEGU
178 Pęcak Kamil 1992 M20
179 Królikowski Sebastian 1991 M20
180 Królikowska Justyna 1992 K20 Snowflake. Never the same
181 Król Paweł 1985 M30 DENTALKING.EU
182 Kozłowicz Paulina 1978 K40
183 Ostaszewski Wojciech 1980 M30 Werkus Runners
184 Mazloum Amir 1987 M30 Kuźnia Triathlonu
185 Kopczyńska Dominika 1973 K40 Nationale Nederlanden
186 Panfil Łukasz 1980 M30 City Trail Team
187 Graczyk Damian 1982 M30
188 Kacprzak-Klejna Agnieszka 1978 K40
189 Gorzoch Justyna 1984 K30 KW Warszawa
190 Gromadka Małgorzata 1979 K40 CMKP Team
191 Czuba Czuba 1966 M50 NA FALI ROBERT CZUBA
192 Parszczyńska Izabela 1988 K30 adidas Runners Warsaw
193 Zalewski Marcin 1982 M30 Inobe
194 Anderwald Jakub 1983 M30 Anderwald
195 Kozina Adam 1970 M40
196 Gajdecka Adriana 1979 K40 Orange Polska
197 Graczyk Mariusz 1971 M40
198 Wierzgała Iwona 1979 K40 Nationale Nederlanden
199 Werstak Anna 1986 K30 adidas Runners Warsaw
200 Walendowicz Michał 1985 M30 Nationale-Nederlanden
201 Wywrot Grzegorz 1982 M30 Sodexo Run
202 Uklejska Joanna 1990 K20 Anderwald
203 Dykier Krzysztof 1985 M30
204 Molenda Monika 1975 K40 Nationale Nederlanden KWW
205 Moraczewski Maciek 1974 M40 Łomiankowska Grupa Biegowa
206 Rubaszewski Paweł 1961 M50
207 Szczepańska Anna 1979 K40 Biegam Na Tarchominie
208 Bohusz-Rubaszewska Ewa 1955 K60
209 Gańska-Karamon Monika 1973 K40 Biegam
210 Pawłuszek Robert 1976 M40
211 Świeżaczyński Piotr 1983 M30
212 Grochowski Wojciech 1980 M30 Klub Wysokogórski Warszawa
213 Brudniak Mariusz 1980 M30
214 Kobuszewski Artur 1980 M30 Sklep Biegacza Running Team
215 Mazek Emilia 1993 K20 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
216 Matysiak Paweł 1984 M30 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
217 Rybicki Przemysław 1975 M40 Sklep Biegacza
218 Przychodzień Rafał 1977 M40 Kuźnia Triathlonu
219 Gołębiewski Marcin 1980 M30 #biegamizbieram
220 Sztuba Adam 1986 M30
221 Filipek Grzegorz 1971 M40
222 Polak Lechosław 1963 M50 LechuBiega
223 ZASŁONKA PAWEŁ 1989 M30
224 Tędziagolski Tomasz 1978 M40 MYKK
225 Wójcik Małgorzata 1975 K40
226 Fajkowski Piotr 1986 M30 Adidas Runners Warsaw
227 Jagiełło-Fajkowska Agnieszka 1987 K30 Adidas Runners Warsaw
228 ZASŁONKA JUSTYNA 1991 K20
229 Domagała Aleksandra 1980 K30
230 Gawrylczyk Andrzej 1990 M20 Good Coach Team
231 Ciemnicki-Tuchomicki Marcin 1977 M40 Karły biznesu
232 Jasiński Tomek 1973 M40 Karły biznesu
233 Modras Agnieszka 1979 K40
234 Maler Władysław 1940 M60 Reebok Run Crew
235 Górecki Rafał 1978 M40 Leszno Team
236 Dembek Jarosław 1982 M30 Raiffeisen Bank International
237 Zawadka Dariusz 1977 M40 KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
238 Nowakowska Beata 1977 K40 RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIE
239 Maroń Sebastian 1979 M40 Filia Nationale Nederlanden Stara Miłosna
240 Wojciechowska Joanna 1987 K30 Nationale-Nederlanden
241 Olechno Aniela 1983 K30 Nationale-Nederlanden
242 Krzewski Piotr 1983 M30 Nationale-Nederlanden
243 Nasierowski Jakub 1990 M20 Nationale-Nederlanden
244 Ignaciuk Andrzej 1990 M20 PĘDZĄCE LENIWCE
245 Żochowski Daniel 1997 M20 Żórawski Team/SBRT WARSZAWA
246 Majewski Tomasz 1980 M30 WIDŁOROGI
247 Majewska Edyta 1983 K30 WIDŁOROGI
248 Wiszenko Piotr 1999 M20 Dziki z Lasu
249 Matczak Robert 1970 M40
250 Kania Paweł 1971 M40 Biegam na Tarchominie
251 Kuźniarski Paweł 1982 M30 T-Mobile Sport Team
252 Koszczuk Łukasz 1983 M30 Nationale-Nederlanden
253 Cylke Marcin 1983 M30
254 Sztuba Olga 1982 K30 4Sz
255 Kosowski Przemysław 1969 M50 Nationale-Nederlanden
256 Jędraszczyk Karolina 1983 K30 Nationale-Nederlanden
257 Szymanik Paweł 1973 M40 Aktywni biegacze
258 Ogłoblin Adam 1992 M20 i-Sport Team
259 Matuszewski Piotr 1980 M30 Nationale-Nederlanden
260 Wojtczak Jakub 1992 M20 i-Sport Team
261 Kozarski Krzysztof 1981 M30 RK LEGAL TEAM
262 Łachmanowicz Domi 1991 K20
263 Strzelczyk Marlena 1988 K30 Nationale-Nederlanden
264 Stolarski Rafał 1974 M40 NATIONALE-NEDERLANDEN
265 Głodek Robert 1984 M30
266 Ostaszewski Marek 1984 M30
267 Chu Pham Xuan Hieu 1988 M30 Nationale-Nederlanden
268 Mechelewski Bartłomiej 1973 M40 Nationale-Nederlanden
269 Zawistowska Wioleta 1993 K20 Zespół Szkół w Małkini Górnej
270 GODEK Marek 1969 M50 Nationale-Nederlanden
271 Larwiński Patryk 1982 M30 Pawko Runners x Orsino AKD
272 KUROWSKI MACIEJ 1980 M30 Nationale-Nederlanden
273 Miedziński Piotr 1969 M50 MSD Running Club
274 Miedzińska Katarzyna 1972 K40
275 Kwiatkowski Maciej 1982 M30
276 Zduniak Marcin 1980 M30 Biegam na Tarchominie
277 Pawłuszek Leszek 1951 M60
278 Fidler Ewa 1971 K40
279 Niziołek Przemek 1984 M30 Aktywni Biegacze
280 Łukowska Agnieszka 1977 K40 Adidas Runners Warsaw
281 Długosielski Piotr 1977 M40 ROSTER ATHLETICS
282 Boss Oskar 1994 M20 Nationale-Nederlanden
283 Strzyżowski Marcin 1978 M40 PĘDZĄCE LENIWCE
284 CHRUPEK MACIEJ 1983 M30
285 Cabaj Paweł 1975 M40 Nationale-Nederlanden
286 Kaseja Łucja 1986 K30 Niezła Korba
287 Tranda Łukasz 1981 M30 MYKK
288 Bubeła Magda 1979 K40 Duklanowski Team
289 Grzywacz Tomasz 1981 M30 Aktywni Biegacze
290 Hawryluk-Stasiak Ewa 1963 K50 Reebok Run Crew
291 Kalukiewicz Dobromił 1984 M30 MYKK
292 Grzyb Ryszard 1956 M60 Lasy Wawerskie
293 Josypenko Bożena 1978 K40 DREAM RUN
294 Wawiórowski Kamil 1981 M30 Ptysie
295 Zielińska Sylwia 1974 K40
296 Kruk Marta 1981 K30 Markowi Biegacze
297 Smolińska Katarzyna 1988 K30
298 Stankowski Rafał 1981 M30 Szuramsobie / DREAM RUN
299 Jankowski Gracjan 1987 M30
300 Wierzbowski Michał 1981 M30 Cogitare Team
301 Hereć-Olejnik Ewa 1970 K40 Łomiankowska Grupa Biegowa /RUN Oley
302 Nestorowicz Michał 1975 M40 Nationale-Nederlanden
303 Stradomski Artur 1974 M40 Markowi Biegacze
304 Mazur Robert 1968 M50
305 Wodejko Artur 1976 M40
306 Mazur Julia 2003 K16
307 Hemka Mateusz 1992 M20 AGISKO POLSKA
308 Kwasowiec Andrzej 1974 M40 Nationale-Nederlanden
309 Bednarz Cezary 1988 M30 Decathlon Targówek
310 Szewczuk Maksym 1987 M30
311 Zaleska Aneta 1982 K30 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA
312 Walacik Adam 1994 M20 Decathlon Targówek
313 Opalski Jan 1990 M20 Decathlon Targówek
314 Sporek Jakub 1987 M30 Decathlon Targówek
315 Berger Dariusz 1986 M30
316 Berger Hortensja 1983 K30
317 Kralik Sylwia 1982 K30
318 Łukasiewicz Maciej 1982 M30 WARSZAWIAKY
319 Abdallah Yousry 1948 M60
320 Getler- Strzyżowska Małgorzata 1976 K40 PĘDZĄCE LENIWCE
321 Przywózki Rafał 1993 M20 Kropka Team
322 Zięborak Szymon 1984 M30
323 Stec Adam 1996 M20 TrenerBiegania.pl by Żyj Bardziej
324 Panasiuk Olga 1992 K20 Decathlon Targówek
325 Kucharska Joanna 1984 K30
326 Paluch Dorota 1989 K30 Adidas Runners Warsaw
327 Jędrachowicz Agnieszka 1983 K30
328 Urbańczyk Dariusz 1976 M40 Randonneurs Polska
329 Gajda Sylwana 1999 K20 TrenerBiegania.pl by Żyj Bardziej
330 Wójcik-Urbańczyk Monika 1976 K40
331 Witczak Piotr 1975 M40
332 Ostaszewski Marcin 1987 M30 Paciak.pl forum running club
333 Piętocha Anna 1988 K30 adidas Runners Warsaw
334 Niewiadomski Igor 1994 M20 TrenerBiegania.pl by Żyj Bardziej
335 Stachula Paweł 1985 M30 Nationale-Nederlanden
336 Bourich Katarzyna 1989 K30
337 Cyrny Rafał 1977 M40 Powolni Testerzy
338 Krakowski Karol 1973 M40 PĘDZĄCE LENIWCE
339 Sęk Piotr 1971 M40
340 Gęza Marzena 1984 K30
341 Kaniewska Katarzyna 1980 K30
342 Omielan Wojciech 1994 M20
343 Zalewski Cezary 1979 M40 PĘDZĄCE LENIWCE
344 Czarnota Andrzej 1966 M50 Nationale-Nederlanden
345 Popławski Jan 1993 M20 Dream Run
346 Wilim Ariel 1987 M30
347 Dorociak Kamil 1978 M40 BieganiePo40 w NudnePiątki
348 SZYMANEK ANIA 1980 K30 NAPRZÓD MŁOCINY
349 Ostrowska Aneta 1976 K40
350 wiktor wojciech 1993 M20 Decathlon Targówek
351 Bałaj Krzysztof 1996 M20 Decathlon Targówek
352 Całka Bartłomiej 1983 M30 Nationale Nederlanden
353 Żurańska Dagmara 1977 K40
354 Bartosiński Bartłomiej 1990 M20 Decathlon
355 Majcher Elżbieta 1984 K30 LUKS BOGUSZYCE
356 Jeziorek Krystian 1994 M20 Decathlon
357 Zgórzak Adam 1983 M30
358 Kulesza Radosław 1977 M40 Roadbike
359 Hepner Malwina 1985 K30 Adidas Runners Warsaw
360 Lichwała Witold 1983 M30
361 Hołopiak Ewa 1961 K50 Ewa Hołopiak
362 DERESZEWSKI PIOTR 1979 M40 ZABIEGANY WOŁOMIN
363 Mosur Kamil 1977 M40
364 Łukaszewski Michał 1993 M20 Decathlon Targówek
365 Osipiuk Marzenna 1968 K50
366 Kolano Agnieszka 1981 K30 Kuźnia Triathlonu / way2champ
367 Siek Urszula 1979 K40
368 Karaś Bartosz 1988 M30 Compensa Aktywni
369 Ciok Przemysław 1980 M30 Powolni Testerzy / KS Staszewscy
370 Czerwoński Artur 1968 M50 Widłorogi
371 Adamiak Rafał 1980 M30
372 ZIÓŁKOWSKI KONRAD 1981 M30 Kuźnia Triathlonu
373 Zmorzyński Jakub 1979 M40 Bakalland
374 Figacz Łucja 1992 K20 Agisko Polska
375 Czerko Beata 1977 K40 Compensa Aktywni
376 Baranowski Marek 1975 M40 Compensa Aktywni
377 Pieńkowska Agnieszka 1977 K40 Compensa Aktywni
378 Kitlas Rafał 1981 M30 Dream Run
379 Wrona Agnieszka 1985 K30 Compensa Aktywni
380 Talarek Renata 1984 K30 i-Sport team
381 Przyk Krzysztof 1955 M60 RUN-LOG.COM
382 Sięda Arkadiusz 1990 M20 APS ENERGIA
383 Okrzeja Grzegorz 1985 M30 APS ENERGIA
384 Hofman Piotr 1980 M30
385 Haponiuk Wojciech 2003 M16 Widłorogi
386 Kwiatkowski Piotr 1986 M30 WTE I WEWTE / APS ENERGIA
387 Bińkowska Katarzyna 1974 K40 Nationale Nederlanden
388 Grabowska Anna 1979 K40 Odłam Rozrywkowy
389 Giza Paweł 1973 M40 Nationale-Nederlanden
390 Krzempek Aleksander 1973 M40 BieganiePo40 w Nudne Piątki
391 Siedlecki Łukasz 1985 M30 BieganiePo40 w Nudne Piątki
392 Szalewicz Damian 1978 M40 Łomiankowska Grupa Biegowa
393 Niemczyk Damian 1983 M30 DREAM RUN
394 Szalewicz Ewa 1979 K40 Łomiankowska Grupa Biegowa
395 Kulka Michał 1975 M40
396 Biaduń Daniel 1982 M30 i-Sport Team
397 Maliszewski Jerzy 1966 M50
398 SZCZUTOWSKA OLGA 1974 K40
399 Kupryjaniuk Piotr 1984 M30
400 Pawlak Piotr 1989 M30 Nationale-Nederlanden
401 Rajchel Katarzyna 1984 K30
402 Żywień Marek 1966 M50
403 Matejka Małgorzata 1982 K30 Biegam na Tarchominie
404 Matejka Łukasz 1981 M30 Biegam na Tarchominie
405 Bieszyński Bartosz 1984 M30 KK Team
406 Specjalski Maciej 1987 M30 Colonnade Running Team
407 Jędrzejczyk Kasia 1990 K20 Odłam Rozrywkowy
408 Krygier Krzysztof 1991 M20 Spieszsiepowoli.pl
409 MARKOWSKA OKTAWIA 1979 K40 Powolni Testerzy
410 Palmowska Monika 1984 K30 Jogger Nowy Dwór Mazowiecki
411 Kaseja Janek 1987 M30 Niezła Korba
412 Trzeszczkowski Mateusz 1996 M20
413 Roszkowska-Kazała Małgorzata 1976 K40 adidas Runners Warsaw
414 Kosewska Dorota 1968 K50 Biegam na Tarchominie
415 Ochrymowicz Mateusz 1991 M20 OLX RUNNING TEAM
416 Szczęsny Michał 1979 M40
417 Krajewska-Horosz Anna 1971 K40 Lipiec Running Team
418 Madej Tomasz 1981 M30
419 Stachelski Robert 1981 M30
420 Kaniak Monika 1989 K30 OLX RUNNING TEAM
421 Kazała Piotr 1970 M40 adidas Runners Warsaw
422 Andrzejczyk Sebastian 1973 M40 OLX Running Team
423 Moraczewska Aleksandra 1974 K40 Łomiankowska Grupa Biegowa
424 Drozd Maciej 1975 M40 Dream Run
425 Mendygrał Emilia 1978 K40
426 Strep Mateusz 1994 M20
427 Ługowski Damian 1988 M30 @arkenya_team
428 Fain Oksana 1986 K30
429 Dąbrowski Robert 1971 M40 Łomiankowska Grupa Biegowa
430 Brzuszkiewicz Michał 1988 M30 Powolni Testerzy
431 Piotrowski Łukasz 1986 M30
432 Owczarek Beata 1991 K20 GoSport Runners
433 Własinowicz Sebastian 1990 M20 Obłuski Running Team Łomianki
434 Wysocka Magda 1981 K30
435 Maciąg Przemysław 1980 M30 BiegajZUrsusem
436 Trąbiński Michał 1974 M40
437 Chaliński Damian 1989 M30
438 Berkan Marek 1976 M40 e-point
439 Orczykowski Tomasz 1979 M40 Nationale-Nederlanden
440 Długosielska Małgorzata 1977 K40 Długiteam
441 Trzaskowski Dariusz 1977 M40 Trucht Tarchomin Team
442 Lasikowski Mateusz 1994 M20 Biegaj Pod Okiem Trenera
443 Witkowska-Patena Ewa 1987 K30
444 Miażdżyk Daniel 1993 M20
445 Gomółka-Piątek Małgorzata 1968 K50
446 jakubowska joanna 1977 K40 Trimasters
447 Dykier Dorota 1963 K50 Kosewko
448 Głębocka-Roszczyk Joanna 1984 K30 SBRT, RDB
449 Gonet Katarzyna 1974 K40
450 Zimowicz Magda 1981 K30 Duklanowski Team
451 Bajor Jakub 1990 M20 adidas Runners Warsaw
452 Żak Maciej 1988 M30
453 Jasinowicz Aleksandra 1994 K20 TriNEGU
454 Kietliński Maciej 1970 M40
455 Odrowąż-Petrykowska Maria 1982 K30 Nationale-Nederlanden
456 Cichowicz Martyna 1993 K20
457 Zaremba Wojciech 1977 M40
458 Osikowska Aleksandra 1985 K30 Raiffeisen Bank International
459 GĄTARCZYK MARIUSZ 1983 M30 Dzikie Grubasy Szatana
460 Orzoł Michał 1984 M30
461 Rączkowska Patrycja 1984 K30 MYKK
465 Jachowicz Grzegorz 1983 M30 OLX Running Team
1001 Zdanowicz Paweł 1981 M30
1002 Marczyk Jerzy Paweł 1958 M60 Face Nordic Walking Team
1004 Książkiewicz Piotr 1987 M30 CITY TRAIL Team
1005 Wojciechowski Marek 1986 M30 Adidas Runners Warsaw
1006 Kowal Agnieszka 1980 K30 Adidas Runnners Warsaw
1007 Lech Mieszko 2002 M16
1008 Kociszewska Paulina 1982 K30
1009 Turek Michał 1981 M30 BezNapinki
1010 Kucińska Magdalena 1984 K30 Basset Rolling Team
1011 Kisiel Mariusz 1977 M40
1012 Sierzputowska Iwona 1971 K40 Sie Biega
1013 Cymborska Jolanta 1981 K30 Aktywni Biegacze / Warszawa Run Club
1014 Orlińska Beata 1982 K30
1015 Bechta Damian 1993 M20 Adidas Runners Warsaw
1016 Adamiak Piotr 1974 M40 Aktywni biegacze
1017 Melska Karolina 1986 K30
1019 Kowalczyk Bogdan 1962 M50
1021 Zgorzałek Magda 1987 K30
1022 Orzeł Michał 1981 M30 Stay Insane
1023 Chmiel Przemysław 1978 M40 Albatrosy
1024 Górecka Anna 1974 K40
1025 Szafrański Sławomir 1981 M30
1026 Kościk Jakub 1985 M30
1027 Pastuszak Paweł 1979 M40
1028 Burzynski Tobiasz 1999 M20 adidas Runners Warsaw
1029 Włodarczyk Michał 1993 M20 Strefa Bębnu
1031 Rataszewska Edyta 1965 K50 Warsaw run club
1032 Rataszewski Marek 1961 M50 Warsaw run club
1033 Zalewski Dominik 1991 M20
1034 BRZOZOWSKI Tomasz 1991 M20 Im Szybciej Tym Szybciej
1035 OLSZAK ZENON 1964 M50 Aktywni biegacze
1036 Redkiewicz Agnieszka 1983 K30 Aktywni Biegacze
1037 Kozerski Łukasz 1976 M40
1038 Wiechetek Artur 1978 M40
1039 Grałek Aleksandra 1991 K20 Markowi Biegacze
1040 Grałek Paweł 1960 M50 Markowi Biegacze
1041 Sachajko Sławomir 1979 M40
1042 Bakalarska Mariola 1968 K50 Aktywni biegacze/Warsaw Run Club
1043 Boniecki Maciej 1983 M30 GET RUN
1045 Litke Andżelika 1993 K20
1046 Kowalczyk Anna 1974 K40 Drużyna ML
1047 Szafran Artur 1970 M40 Adidas Runners Warsaw
1048 Piatka Tomasz 1984 M30 Adidas Runners Warsaw
1050 Budzewski Marcin 1970 M40
1052 Grajda Marcin 1990 M20 Adidas Runners Warsaw
1053 wojewódzki marcin 1993 M20 WOJEWÓDZCY TEAM
1054 Wojewódzka Dorota 1965 K50 WOJEWÓDZCY TEAM
1055 Wojciechowski Ryszard 1968 M50 Kuźnia Triathlonu
1057 Kulesza Agnieszka 1997 K20 Trucht Tarchomin Team
1058 Lisowski Aleksander 1987 M30
1059 Gozdek Radek 1973 M40 BieganiePo40 w Nudne Piątki
1061 Kucharski Piotr 1968 M50 12tri.pl
1062 Zielińska Weronika 1986 K30 12tri.pl / ASICS FrontRunner Poland
1063 Kalbarczyk Izabella 1980 K30
1064 Gzula Beata 1973 K40 Adidas Runners Warsaw
1065 Wnuk Tomasz 1981 M30 Naprzód Młociny
1066 Łukasiak Adam 1985 M30 WARSAW RUN CLUB
1071 WRONOWSKa Aneta 1976 K40
1072 Wronowski Dariusz 1974 M40
1073 Rudo Jakub 1990 M20 Łochowska Grupa Biegowa /PGB Sportowa Paczka
1074 Bujalski Konrad 1999 M20
1075 Duda Dariusz 1977 M40
1076 Kulikowski Artur 1992 M20
1079 Wąsowski Piotr 1971 M40
1081 KRYPA JAN 1954 M60 Fundacja LOTTO
1083 Stokowski Michał 1985 M30 XTB Running team
1084 Brusokas Tomasz 1983 M30
1085 Maliborski Jan 1999 M20
1088 Kwiatkowska Beata 1963 K50
1089 KACZOR Renata 1970 K40 1970
1090 Mazuś Jarek 1971 M40
1091 Chrapek Janusz 1980 M30 BONVM klub sportowy
1092 Przybyła Krzysztof 1986 M30 Adidas Runners Warsaw
1093 Morgaś Mariusz 1986 M30 Trener24h.com.pl
1094 Iłowiecki Radosław 1974 M40
1095 adamczyk krzysztof 1985 M30 grupa dbk warszawa
1096 Mierzejewska-Ćwik Sylwia 1983 K30 gazele na starcie
1097 Kwinta Andrzej 1977 M40
1100 Kwinta Sylwia 1977 K40
1101 Kluj Bogusław 1958 M60 Biegam dla Sandry i Roberta
1103 Kuskowski QAdam 1983 M30 Grupa DBK Warszawa
1104 Krzeptowicz Katarzyna 1979 K40 Grupa DBK Warszawa
1106 Stańczak Iwona 1975 K40 Trucht Tarchomin Team
1107 Jaszek-Wilczyńska Anna 1983 K30 Biegaj z Ursusem
1108 Vasilev Veselin 1984 M30
1109 Dudek Bartłomiej 1982 M30 12tri.pl
1110 Orłowska Katarzyna 1993 K20
1111 Hołda Michał 1980 M30 WIDŁOROGI
1112 Kamiński Stanisław 1958 M60 GOS Nadarzyn
1113 Bielicki Adam 1955 M60 izabelinrunners.pl
1116 Kashivskyy Oleh 1970 M40 Duklanowski Team
1117 Kashivska Oksana 1969 K50
1118 Sałaciński Kamil 1987 M30
1119 rzepka mirek 1960 M50 Brygada PORAJÓW/ Aktywni Biegacze
1121 Książek Wojciech 1992 M20
1122 Sekuła Martyna 1991 K20
1123 Wójcik Monika 1977 K40 Trucht Tarchomin Team
1124 Partyka Mirosława 1968 K50
1126 Haduch Mateusz 2002 M16 SBRT Warszawa
1127 Sikora Paweł 1979 M40 Compensa Aktywni
1128 Lipski Piotr 1975 M40
1129 Piątek Bogdan 1953 M60 LECHICI Zielonka
1130 Rynkun Ludomir 1968 M50 KB Jogger Nowy Dwór Mazowiecki
1131 Rynkun Michał 2002 M16 KB JOGGER
1132 KOC Marta 1999 K20 Warszawski Klub Kolarski
1133 Wróblewska Joanna 1955 K60 Lasek Bielański Team
1135 Jarochowski Władysław 1957 M60
1137 Jastrzębska Anna 1982 K30 Biegam Bo Lubię Ząbki Team
1138 Fijołek-Warszewska Agnieszka 1972 K40 Kuźnia Triathlonu
1139 Kot Wioleta 1982 K30
1140 Miśkiewicz Martyna 1989 K30 adidas runners Warsaw
1142 Pawłowski Piotr 1971 M40 BBL Wydminy
1143 Kaska Krzysztof 1969 M50 Bureau Veritas
1145 Mazur Paweł 1971 M40
1150 Król Piotr 1985 M30 DENTALKING.EU
1152 Januszwwska Aleksandra 2001 K16
1153 Kuich Aleksandra 1982 K30 Dream Run
1155 Mrozik Jarosław 1986 M30 Klarcia Team Nowodwory
1158 ŚMIETANKA PIOTR 1972 M40
1159 Kaska Rafał 2000 M16
1160 Uszyński Zbigniew 1982 M30
1161 Wróblewski Artur 1975 M40
1162 Łobejko Wiesław 1968 M50 Bravehearts Legionowo
1163 Kruszyńska Anna 1968 K50
1164 Frąckiewicz Dariusz 1973 M40 Biegam na Tarchominie
1165 Słota Bruno 1992 M20
1166 Skłodowski Rafał 1977 M40
1167 Zdrodowski Rafał 1977 M40 Grupa DBK Warszawa
1168 Opońska Emilia 1984 K30 Biegam na Tarchominie
1169 Tadrowski Tomasz 1973 M40
1170 Kruszyński Przemysław 2002 M16
1172 Gawlik Arkadiusz 1974 M40 Biegam Na Tarchominie
1173 Jakubowska-Gawlik Katarzyna 1973 K40
1174 Kulińska Agnieszka 1979 K40
1175 Bielecki Marcin 1981 M30 Adidas Runners Warsaw
1176 Jagnieszczak Zuzanna 1985 K30 Adidas Runners Warsaw
1177 Krochmalska Agnieszka 1973 K40 Adidas Runners Warsaw
1178 Rachwał Michał 1981 M30 12tri.pl
1180 Kozikowski Jakub 1988 M30
1181 Krajnik Agnieszka 1968 K50 Klub Biegacza Providenta
1182 Janeczko Małgorzata 1989 K30
1184 Ciesielski Rafał 1976 M40 Wojewódzcy Team
1185 Miatkowski Błażej 1970 M40 ATMAN Runners
1186 Popiolek Joanna 1974 K40
1187 Nowakowska Katarzyna 1982 K30 adidas Runners Warsaw
1188 Majewska-Ostrowska Maja 1981 K30
1189 Żuraniewska Agnieszka 1977 K40 BieganiePo40 w Nudne Piątki
1190 Szyszko Ewa 1980 K30 Markowi Biegacze
1191 Piekut Andrzej 1959 M60 KB Jogger
1192 ZALEWSKI TOMASZ 1964 M50
1194 sawicki robert 1971 M40
1195 Dominicka Anna 1978 K40
1196 Kuropatnicki Bogusław 1968 M50
1197 Dzieniszewski Tadeusz 1951 M60
1198 Lelito Daria 1989 K30
1199 Komorowska Olga 1992 K20
1200 Kiliński Filip 1993 M20
1202 Wasilewska Joanna 1978 K40 Łomiankowska Grupa Biegowa
1203 wasilewski adam 1978 M40 Łomiankowska Grupa Biegowa
1204 Rzyszkiewicz Tomasz 1973 M40 PĘDZĄCE LENIWCE
1205 Kosman Małgorzata 1963 K50 i-Sport Team
1206 Szczygielska Agnieszka 1976 K40
1208 Karłowicz Anna 1953 K60 Partia Wolnych Biegaczy
1210 Kukla Agnieszka 1980 K30
1212 Tittenbrun Aleksander 1987 M30 Niezła Korba
1214 Brzeska Agata 1976 K40 Łomiankowska Grupa Biegowa
1215 Brzeska Edyta 2002 K16 Łomiankowska Grupa Biegowa
1217 Kamiński Paweł 1979 M40 Trener24h.com.pl
1219 Kamiński Paweł 1976 M40 Naprzód Młociny
1221 kobiałka konrad 1978 M40 Naprzód Młociny
1222 Skrzywan Paweł 1986 M30
1224 Zychalak Grzegorz 1983 M30 MPWiK s.a
1225 GRZEJDZIAK Igor 1973 M40 Naprzód Młociny
1227 Zając Adam 1967 M50 Naprzód Młociny
1228 Metera Anna 1975 K40
1229 Górka Jakub 1993 M20
1231 Cichowicz Jerzy 1955 M60
1235 Półtorak Katarzyna 1977 K40 Duklanowski Team
1238 Kozaczuk Katarzyna 1977 K40 PĘDZĄCE LENIWCE
1241 Moskal Tomasz 1975 M40
1242 Weber Agata 1975 K40 JacekBiega Running Team
1244 Jaszczur Kamil 1994 M20
1247 Dymel Andrzej 1952 M60 Markowi Biegacze
1249 Wiśniewski Dominik 1980 M30 MYKK
1251 Falba Zbigniew 1972 M40 MetLife Run
1255 Rojek Paweł 1974 M40
1259 KIESZEK TADEUSZ 1956 M60 Dystans Leszno
1260 Gajewska Karolina 1984 K30 adidas Runners Warsaw
1261 Czaja Paula 1992 K20 Wichura
1264 Walczak Paweł 1979 M40
1266 Jaworska Klaudia 1996 K20
1271 Cieplak Katarzyna 1980 K30
1277 Klaś Łukasz 1975 M40 BieganiePo40 w Nudne Piątki
1278 Sycan Krzysztof 1972 M40 PKO Bank Polski / Biegam Na Tarchominie
1281 Prugar Fukowska Paulina 1983 K30 Dream Run/NeOn Team
1282 Michalski Marcin 1983 M30 FUNFLY
1284 Leśniewicz Danuta 1985 K30 Minions Speed Team
1285 Paraszka Łukasz 1987 M30 minonsspeedteam
1286 Szpoton Monika 1985 K30 Adidas Runners
1288 Hardej Monika 1976 K40 M.I.L.A.
1292 Karpiłowska Maria 1978 K40
1294 Weremczuk Stanisław 1969 M50
1296 Kostka Aneta 1992 K20 Adidas Runners Warsaw
1297 Zajfryd Marzena 1978 K40
1298 Kwaśniewski Tomasz 1980 M30
1304 Smoleń Sabina 1985 K30
1305 Wolski Kamil 1984 M30 Race Fighter GOSiR Dębe Wielkie
1306 Wolska Milena 1986 K30 RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie
1309 Petrajtis Aneta 1971 K40
1310 Gwiazdowicz Maja 1971 K40
1311 Kępczyński Janusz 1949 M60 GOSIR Ożarów Mazowiecki
1312 Piotrowski Andrzej 1972 M40 Ortoreh team
1313 Dalgiewicz Dariusz 1957 M60
1315 Jakubowska Magdalena 1985 K30
1318 Więcławska Kasia 1978 K40 UL Running Team
1320 BUŚ GRZEGORZ 1951 M60
1322 Kubasiewicz Artur 1965 M50
1324 Sarzała Dariusz 1959 M60 AKS Polonia Warszawa
1327 Kolibabski Radosław 1988 M30 Hardcorowe Wychylylybymy
1328 WIŚNIEWSKA EWELINA 1984 K30 HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY
1334 Gąska Piotr 1994 M20
1336 o Proinsias Keith 1982 M30
1337 STACHOWIAK MACIEJ 1979 M40 Adidas Runners Warsaw
1338 Świstak Ilona 1985 K30 GET RUN
1341 Bakuła Marek 1979 M40 Sbrt
1342 Maluchnik Marek 1973 M40 Blue Runner
1345 Olzacki Piotr 1987 M30 StepStone Runners
1348 Cimochowska Magdalena 1976 K40 Biegam na Tarchominie
1351 Decoene Joris 1988 M30 Kuźnia Triatlonu
1352 Wiśniewski Paweł 1971 M40 Łomiankowska Grupa Biegowa
1353 Ragus-Suszczyńska Agnieszka 1993 K20
1354 JAWORSKA WIOLETA 1994 K20 adidas Runners Warsaw
1355 BUBROWSKI MARIUSZ 1973 M40 Łomiankowska Grupa Biegowa
1361 Ciborska Agnieszka 1973 K40 Naprzód Młociny
1364 Rocka Gosia 1976 K40
1365 krzesińska renata 1981 K30 Aktywni Biegacze,
1368 Stalmach-Chylińska Jolanta 1960 K50 Warszawa
1370 Madejek Jacek 1980 M30 Zabiegani Po Uszy
1372 ZALEWSKA EWA 1968 K50 MPWIK
1373 Ratajczak Norbert 1979 M40 Markowi Biegacze
1375 KALIŚ ARTUR 1981 M30 Ultratata
1382 Lewandowski Stefan 1977 M40
1384 Kądziela Michał 1996 M20
1386 Górecka Katarzyna 1978 K40 Leszno Team
1395 Grabarska Lidia 1981 K30 Uciekam więc biegne
1397 PIETRASIK ELŻBIETA 1985 K30 SBRT Warszawa
1398 Skotnicki Jakub 1990 M20 ADIDAS RUNNERS WARSAW
1403 Skibiński Mikołaj 1986 M30 Duklanowski Team / adidas Runners Warsaw
1404 Kozieł Łukasz 1986 M30 Żubry 211
1411 żyluk Dariusz 1977 M40 ZABIEGANY WOŁOMIN
1413 Jastak Natalia 2001 K16
1427 Kowalec Łukasz 1979 M40 MYKK
1433 Figat Szczepan 1974 M40 ADIDAS RUNNERS
1438 Puchala Patryk 1999 M20 Bąkowski Fight Club
1440 Lipińska Kamila 1984 K30
1443 Szachna Piotr 1973 M40 Markowi Biegacze
1446 Rek Iwona 1988 K30
1452 Antoniak Krzysztof 1995 M20
1454 Pisarczyk Anna 1981 K30 Naprzód Młociny
1460 Janicka Katarzyna 1984 K30 4everFaster.pl
1461 Kucharski Łukasz 1984 M30
1463 Wojtyna Łukasz 1987 M30 12tri.pl
1466 Bartnik Rafał 1979 M40
1467 Józwik Robert 1976 M40 ARSUN
1475 Starczewski Krzysztof 1989 M30
1476 JAWORSKI PAWEL 1985 M30 the cripples
1484 Pawiński Artur 1978 M40 ADIDAS RUNNERS WARSAW
1495 Raczkiewicz Robert 1981 M30
1497 Kądziołka Beata 1986 K30 Biegusie
1500 SZYMAŃSKA AGNIESZKA 1977 K40 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA
1501 Szymański Hubert 1979 M40
1506 Bardadyn Ula 1978 K40 ROGATY BIEGACZ
1509 Szczepański Łukasz 1976 M40
1510 Kwaśnicki Radosław 1978 M40
1513 Orłowska Monika 1979 K40
1515 Szczurowski Patryk 2002 M16 KB JOGGER
1526 Piotrowska Edyta 1977 K40 Aktywni Biegacze
1541 Szostak Iwona 1983 K30 Wodociągi Warszawskie
1542 Stragiewska Eliza 1981 K30
1543 Więcek Anna 1987 K30
1546 Gaida Nicole 2002 K16
1566 Krupiński Marek 1995 M20 DĄBROWSKI TEAM
1576 Drużkowska Monika 1991 K20 adidas Runners Warsaw
1591 Kalwajtys Anna 1982 K30
1595 Snopek Stanisław 1998 M20
1602 Radzki Piotr 1985 M30
1606 Skolik Andrzej 1967 M50 Fundacja Wojskowości Polskiej
1610 Szpil Maciej 1983 M30 MYKK
1611 Kufera Dariusz 1972 M40 FRAPOL RAZEM! / Biegam na Tarchominie
1623 Buczak Piotr 1992 M20
1634 Baczewski Mariusz 1997 M20
1635 Przytocki Bartłomiej 1989 M30
1637 Pluszka Adam 1976 M40 Vege Runners
1638 Mulak Michał 1978 M40 Klub Ochrony Orangutanów Majki
1645 O Keeffe Arthur 1989 M30
1658 Antoszkiewicz Dobrawa 1983 K30 Adidas Runners
1663 jancewicz marcin 2003 M16 ADIDAS RUNNERS WARSAW
1665 lemanski piotr 1979 M40 Duklanowski Team
1674 Nitecki Krzysztof 1979 M40 Biegaj z Ursusem
1680 Gruszczynska-Hyc Agnieszka 1974 K40 Duklanowski Team
1690 Łabędzki Konrad 1986 M30 Adidas Runners Warsaw
1693 Czako Andras 1981 M30 TriMasters
1694 Talaga Anna 1992 K20
1711 Dziewińska Dagmara 1984 K30
1712 Sulik Agnieszka 1986 K30 Warsaw Masters Team
1713 MICHAŁOWSKI TOMASZ 1973 M40 Inov-8 Team
1714 Kłok Emil 1993 M20
1719 Gniadkowski Andrzej 1981 M30
1720 Leszczyńska Monika 1992 K20
1725 Rakowski Piotr 1991 M20
1727 Stanik Michał 1978 M40 Neon Team
1729 SERAFIN PAWEŁ 1966 M50
1730 Łukianow Artur 1989 M30 Bieganie to hói
1731 Konarzewska Katarzyna 1981 K30
1732 Slodziak Mateusz 1978 M40
1734 Naser Eugenia 1982 K30
1735 Kochman Iwona 1963 K50 Vege Runners
1736 Olender Filip 1991 M20
1740 Wieczorek Dorota 1981 K30
1746 Hetman Grzegorz 1993 M20 UNTS Warszawa
1766 Bochniak Małgorzata 1985 K30
1779 Julia Norbert 1984 M30
1785 Domański Paweł 1984 M30
1791 Skowerski Dominik 1995 M20
1798 Manikało Dariusz 1969 M50
1807 Draszanowski Jakub 1989 M30 Duklanowski Team
1809 Zawistowski-Lulek Marcin 1972 M40
1811 Radzio Aleksandra 1995 K20
1812 Bernacka Julia 1994 K20
1813 Nawrot Magdalena 1982 K30
1814 Mroszczyk Paweł 1989 M30
1815 Ołtarzewski Piotr 1989 M30 Enter Air Runners Club
1816 Świtaj Mateusz 1992 M20 Enter Air Runners Club
1817 Corlatan Nicu 1980 M30
1818 Hołubowicz Jacek 1988 M30 Posnania Poznań
1821 Suchy Robert 1970 M40 Duklanowski Team
1822 Taras Marcin 1982 M30
1823 Książek Dymitr 1978 M40 I-sport
1824 Jarkowska Anita 1984 K30
1825 Cieslak Krzysztof 1980 M30 CLARIANT
1826 Jerulank Wiesław 1958 M60 Maratonka Grajewo
1827 Lis Anna 2002 K16
1828 Bialik Daniel 1985 M30
1829 Wojdas Sławomir 1990 M20

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni