Warszawa

Listy startowe

Bieg 5

09.03.2024 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Mielewczyk Piotr 1990 M23 Piekielni Warszawa
2 Gontarczyk Rafał 1989 M23 TEAM NEVER GIVE UP/RLTL Optima Radom
3 Świrgoń Adam 1994 M23 TrenerBiegania.pl / Crazy dream-Adams team
4 Jabłoński Artur 1981 M40 DREAM RUN/NATIONALE-NEDERLANDEN
5 Więckowski Łukasz 1995 M23 RLTL Optima Radom
6 Stelmach Dominika 1982 K40 Adidas Runners Warsaw
7 Falkowski Bartłomiej 1989 M23 Piekielni Warszawa
8 Oskierko Łukasz 1989 M23 adidas Runners Warsaw
9 Jastrzębski Kamil 1992 M23 Ducla Academy Warszawa
10 Mazek Emilia 1993 K23 Sklep Biegacza Running Team
11 Bąk Zuzanna 2002 K16 100 twarzy grzybiarzy / OKS START OTWOCK
12 Karolczuk Aleksandra 2004 K16 TEAM RUDNIK
13 Kazmierczak Marta 1981 K40 Dream Run
14 Karolczuk Martyna 2005 K16 KP LO Rawa Mazowiecka
15 Jacek Karolina 1997 K23 Adidas Runners Warsaw
16 Babik Filip 1996 M23 Piekielni Warszawa
17 Machowski Paweł 1992 M23 adidas Runners Warsaw
19 PIETRUCZUK GRZEGORZ 1977 M45 NAPRZÓD MŁOCINY
20 Bojar Paweł 1976 M45
21 Przychodzki Łukasz 1981 M40 Wieliszew Heron Team
22 kisiel anna 1981 K40 fizjobiegacze szczecin
23 Kucharski Maciej 1988 M35 KS Staszewscy
24 Nowakowska Beata 1977 K45 RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIE
25 Górski Norbert 1978 M45
26 Wykręt Krzysztof 1968 M55 KS Radio Nowy Świat
27 Brusokas Tomasz 1983 M40
28 KURZ IZABELA 1984 K35 adidas Runners Warsaw
29 Gawlik Arkadiusz 1974 M45 Biegam Na Tarchominie
30 Tkacz Patryk 1992 M23 Rozbiegane Michałowice
31 Dąbrowski Jacek 1971 M50 BWRUNNERS
32 Barszczewska Marta 1987 K35 Biegowy Wariat Running Team
33 WERNER Kamil 1984 M35 Dziki Bieg/AW - SZYBCIEJ - Team
34 Rączkowski Adam 1981 M40 MYKK
35 solowiow Marcin 1979 M40 Solek running
36 Podsiadły Maciej 1989 M23 Trail Is Our Way
37 Jurak Beata 1984 K35
38 Skwarcz Paweł 1984 M35 Dziki Bieg
39 Kowalski Robert 1963 M60 NBRC
40 Dębski Robert 1973 M50 KJCh Warszawa
41 Kaniewski Jarek 1984 M35 Sushi Flow
42 Matuszewski Łukasz 1986 M35 BW Runnig TEAM
43 Mikutaniec Patrycja 1977 K45
44 Sobczak Grzegorz 1978 M45
45 Stańczyk Bartosz 1983 M40
46 Kucel Łukasz 1986 M35
47 Makuch Aleksandra 1986 K35 BWRUNNERS
48 Śliwczak Anna 1980 K40
49 Kowalska Kinga 1978 K45 KB Pace
50 Kowalski Tomasz 1980 M40 KB Pace
51 Sierzputowska Ewa 1966 K55 Guns and Roses Run Team
52 Henrewicz Kuba 1976 M45
53 Marczewski Marcin 1978 M45 RESILIA BEMOWO
54 Isasi-Kuran, Agata 1977 K45 Markowi Biegacze
55 Wilczyńska Marta 1984 K35
56 Kochman Iwona 1963 K60 Vege Runners
57 Ostaszewski Wojciech 1980 M40 Werkus Runners
58 Drabiński Adrian 1978 M45 BeerSpirit
59 Kucharczyk Paweł 1966 M55 Rozbiegane Michałowice
60 Stańczuk Wojciech 1977 M45 Trailove / Grupa Biegowa CHTMO
61 Cewińska Ida 1994 K23 Trimasters
62 Piórkowska Agnieszka 1978 K45 BRB Bydgoszcz
63 Maler Władysław 1940 M65 New Balance Run Club
64 Mistak Jacek 1974 M45 Rembertów Team
65 Świniarski Mariusz 1978 M45 FitTerror Team / KAZIKI
66 Krawczyk Wojciech 1969 M50 Biegam na Tarchominie
67 Olesiak Arkadiusz 1970 M50 BIEGAM NA TARCHOMINIE
68 Kraciuk Przemysław 1988 M35 Nationale-Nederlanden Running Team
69 Wiszenko Piotr 1999 M23 FC DZIKI Z LASU
70 Niewiadomska Katarzyna 1976 K45 MBC Team
71 Szpil Maciej 1983 M40 MYKK
72 Kozerski Łukasz 1976 M45
73 HULANICKI ANDRZEJ 1958 M65 Goggle Team
74 HULANICKA IRINA 1956 K65 Goggle Team
75 Pastuszak Paweł 1979 M40
76 Piatka Tomasz 1984 M35 Adidas Runners Warsaw
77 Prajsnar Robert 1970 M50 Speeding Turtles
78 Obłudka Adam 1978 M45 BeerSpirit / Biegające Ząbki
79 Ziomek Tomasz 1976 M45
80 Szewczyk Jacek 1975 M45
81 Zduniak Marcin 1980 M40 Biegam na Tarchominie
82 Szyszko Ewa 1980 K40 Markowi Biegacze
83 Pełczyńska Danuta 1963 K60
84 Kawecka Sabina 1977 K45
85 Bogucka Martyna 1973 K50 JacekBiega Runnig Team
86 Jachymski Krzysztof 1987 M35 Vege Runners
87 Stańczyk Klaudia 2001 K16
88 Walkiewicz-Kwiecień Julia 1998 K23
89 Pacocha Kamila 1997 K23
90 Kołecka Julia 1998 K23
91 Gęborys Jolanta 1967 K55 nn running team
92 Bechta Damian 1993 M23
93 Kurowski Daniel 1996 M23 NN
94 Andrzejczak Paweł 1990 M23 Nationale Nederlanden
95 Niemirka Bogdan 1965 M55
96 Surdeko Sylwia 1983 K40
97 Lorens Monika 1993 K23 Nacionale Nederlanden
98 Popęda Zenon 1962 M60 Nationale-Nederlanden
99 Borys Dariusz 1968 M55
100 Konończuk Jan 1995 M23
101 Jankowska Wiola 1980 K40
102 Rosa Mariusz 1973 M50
103 Niemirska Ewa 1960 K60
104 Wojciechowska Julia 1998 K23
105 Kalinowska Renata 1965 K55
106 Maksimowicz Wioleta 1995 K23
107 Tomiczek Jarosław 1983 M40
108 Elazyan Hovhannes 1995 M23
109 Świtoniak Jolanta 1958 K65
110 Asfal Kamila 1984 K35
111 Niewada-Puchała Justyna 1987 K35
112 Czuchnowski Marcin 1976 M45
113 Nowak Wojciech 1992 M23
114 Rotter Małgorzata 1977 K45 Markowi Biegacze
115 Gostek Dagmara 1998 K23
116 Frączkiewicz Justyna 1989 K23
117 Harasimiuk Norbert 1991 M23
118 BIGAJSKI RAFAŁ 1980 M40 Niezły Bigos
119 Wysocka Kinga 1998 K23
120 Gaińska-Żur Justyna 1982 K40
121 Pawiński Artur 1978 M45 ADIDAS RUNNERS WARSAW
122 Czarnecka-Iwanowicz Justyna 1979 K40
123 Corona Karol 1998 M23
124 Dymel Andrzej 1952 M65 Markowi Biegacze
125 giegiel łukasz 1985 M35
126 Kosiński Michał 1981 M40
127 Adamczyk Robert 1981 M40
128 Szewczyk-Ostrowska Anna 1961 K60 Nationale Nederlanden
129 Karp Magdalena 1991 K23 Nationale-Nederlanden
130 Kuc Daniel 1976 M45
131 Walecki Grzegorz 1984 M35
132 Raczkowska Dominika 1994 K23
133 Raczkowska Wiktoria 2001 K16
134 Piechna Jarosław 1993 M23
135 Miszczyńska-Jeż Anna 1964 K55
136 Pyrsak Kamil 1985 M35 Nationale Nederlanden
137 Uczestnik Anonimowy 1990 M23
138 Sałek Andrzej 1958 M65
139 Pawłowski Piotr 1971 M50 BBL Wydminy
140 Pasiut Anna 1963 K60
141 Sachajko Sławomir 1979 M40
142 Szubzda Magdalena 2001 K16
143 Cieślak Przemysław 1974 M45 DZIKI BIEG
144 Korytowska-Król Milena 1983 K40 NN-Żoliborz
145 Walendzik Agnieszka 1976 K45 Nacionale Nederlanden
146 Matysewicz Piotr 1977 M45
147 Paluch Dorota 1970 K50 NN-Żoliborz
148 Maniecki Krzysztof 1966 M55 NN
149 Molenda Monika 1975 K45 Nationale Nederlanden KWW
150 Żemierowski Krzysztof 1983 M40 Gang Albanii
151 Czebreszuk Bogdan 1967 M55 NN
152 Konat Robert 1990 M23
153 Morawik Patryk 1996 M23 Nationale Nederlanden
154 Kojdecki Mateusz 1996 M23 Nationale Nederlanden
155 Owczarski Andrzej 1957 M65
156 Lewandowski Michał 1991 M23 Izabelin na Start
157 Wierzbicki Łukasz 1980 M40 Kuźnia Triathlonu
158 Dziczek Szymon 1995 M23 passion first
159 Rosinski Krzysztof 1971 M50 Passion First
160 Kluj Bogusław 1958 M65 Guns and Roses Run Team/Biegam dla Sandry i Roberta
161 Sycan Krzysztof 1972 M50 Biegam Na Tarchominie
162 Bartniak Joanna 1980 K40 CityTrail
163 jaworska edyta 1984 K35 NN
164 Sapińska Monika 1979 K40
165 Borowiecka-Knap Justyna 1968 K55 A01
166 Krawczyk Hubert 1995 M23 NN-Żoliborz
167 Rogalska Agnieszka 1973 K50
168 CHMIELARZ MACIEJ 1973 M50
169 Szczęsny Krzysztof 1993 M23
170 Maciąg Przemysław 1980 M40 Biegaj Z Ursusem / Pawko Runner Team
171 Doliński Tomasz 1974 M45 długodystansZDROWYCH
172 Maroń Sebastian 1979 M40 Polisa Na Miarę NN Running Team
173 Torba Anna 1998 K23
174 Górecka Anna 1974 K45 Motobabiniec
175 Kashivskyy Oleh 1970 M50 Ducla Akademy
176 Tomaszczyk Damian 1997 M23
177 Piaszczyk Michał 1994 M23
178 Kashivska Oksana 1969 K50
179 Jaczyński Marcin 1979 M40 Inter Cars Running Team
180 Kubeisi Grazyna 1951 K65
181 Wojciechowski Hubert 1982 M40
182 Milczarek Marcin 1973 M50 Biegiem TO
183 Żuraniewska Agnieszka 1977 K45 Team Parszczyńskich
184 Bodniak Ewa 1973 K50 Bezklub
185 Zapart Karolina 1999 K23
186 Wojtowicz Maria 1958 K65
187 Karczmarczyk Mirosław 1984 M35
188 Gulatowski Mariusz 1985 M35
189 Łoś Krzysztof 1959 M60 Bieguni 2022
190 Jurkowska Irena 1949 K65
191 Groblewska Jolanta 1960 K60
192 Dańda Małgorzata 1984 K35
193 Kubiak Magdalena 1985 K35 BiegamBoLubie
194 Drewin Małgorzata 1978 K45
195 Dudzik Jan 1988 M35 Mistrzowski Trening
196 Bernatowicz Paweł 1997 M23
197 Turek Mariusz 1978 M45 LEGION
199 Kuźniarski Paweł 1982 M40 T-Mobile Sport Team
200 Lipski Michał 1993 M23 Samsung Research Sport
201 Chętkowski Artur 1988 M35
202 Gryglewicz Anna 1982 K40 Sklep Biegacza Running Team
203 Bujnowska Małgorzata 1985 K35 Rozbiegane Michałowice
204 Więcławska Kasia 1978 K45
205 Lewdorowicz Wojciech 1977 M45 Sam Sobie Klubem
206 Woźniak-Pątkowska Katarzyna 1974 K45
207 Matosek Barbara 1985 K35
208 Hetmańska-Wrzeszcz Jolanta 1977 K45 Bieganie Po 40/Puchacz Sowia Wola
209 Stępniak Michał 1969 M50 SKLEP BIEGACZA Running Team
210 Kaźmierski Janusz 1955 M65 DA SIĘ
211 ZIELINSKI KRZYSZTOF 1978 M45
212 Domagała Aleksandra 1980 K40 Borkofoki
213 Maliborski Jan 1999 M23
214 Malinowski Dariusz 1974 M45
215 Prajsnar Paweł 1993 M23 Speeding Turtles
216 Syguda Katarzyna 1994 K23 Team Parszczyńskich
217 Mikosz Marta 1984 K35
218 Woch Krzysztof 1980 M40 WIDŁOROGI
219 Kubak Marta 1976 K45 New Balance Run Club
220 ZASŁONKA PAWEŁ 1989 M23
221 Kaczmarczyk Anna 1975 K45
222 Górska Jessica 1996 K23
223 Wilga Kamil 1989 M23
224 Giefert Sylwia 1994 K23 Team Parszczyńskich
225 Mikielski Daniel 1990 M23
226 Drążyk Paweł 1985 M35 DDRunningTeam
227 Pastuszko Maciek 1983 M40
228 Sierpień Paulina 1990 K23
229 Wygonowski Jacek 1972 M50 Dzikur Crew
230 STRZELECKI PIOTR 1994 M23 KB PACE Warszawa
231 Krawczyk Juliusz 2001 M16
232 Lazareva / Dovgan Svetlana 1980 K40
233 Osipowicz Kamil 1990 M23
234 Kobuszewski Artur 1980 M40 BWRUNNERS/ Sklep Biegacza
235 Krzempek Aleksander 1973 M50 Bieganie po 40
236 Siedlecki Łukasz 1985 M35 Bieganie po 40
237 Gawron-Smater Agnieszka 1975 K45
238 Musiał Maciej 1987 M35 Samsung Research Sport
239 Biernacki Piotr 1981 M40
240 Biernacka Agnieszka 1982 K40 Yulo Run Team Siedlce
241 Latka-Grot Julita 1977 K45
242 Nowak Tomasz 1995 M23
243 Samburski Paweł 1981 M40
244 Katus Aneta 1980 K40 Nationale Nederlanden
245 Graczyk Roman 1973 M50
246 Łabędzki Andrzej 1978 M45
247 Lisińska Agata 1973 K50
248 KUBACKA EWA 1976 K45
249 Leszczyńska Barbara 1985 K35
250 Piętowski Grzegorz 1966 M55 Rozbiegany Piastów
251 Busiło Małgorzata 1968 K55 Rozbiegany Piastów
252 Jarmużewski Adam 1975 M45 Grupa biegowa CHTMO
253 Jarmużewska Teresa 1971 K50 Grupa biegowa CHTMO
254 Porejko Justyna 1986 K35
255 Tyde Marek 1966 M55
256 KALINOWSKA KARINA 1979 K40 NN
257 Well Adam 2000 M23 nn
258 Zawadzka Natalia 2001 K16 CITY TRAIL
259 Kowalska Agata 1978 K45
260 Zarzycka Aleksandra 1974 K45
261 Jakubisiak Renata 1981 K40 Biegam na Tarchominie
262 Borkowska Jolanta 1962 K60
263 Bareja Leszek 1970 M50 Run and Smile Team
264 Majewski Michał 1987 M35 MBC Team
265 Surdy Artur 1974 M45
266 Lisiecka Małgorzata 1980 K40 Dziki Bieg
267 Szczypka Monika 1980 K40
268 Wójcik Izabela 1978 K45
269 OKRÓJ DAWID 1983 M40 DEAF RUNNING
270 Samul Grzegorz 1979 M40
271 Święcicki Ignacy 1984 M35 obozybiegowe.pl
272 Luterek Michał 1980 M40
273 Miodek Aleksandra 1984 K35
274 Kalukiewicz Warcisław 1985 M35
275 Pilecka Joanna 1979 K40
276 Kościk Urszula 1988 K35 ADIDAS RUNNERS WARSAW
277 Dudek Paweł 1973 M50 Kaziki
278 Josypenko Bożena 1978 K45
279 Wojewódzka Dorota 1965 K55 WOJEWÓDZCY TEAM
280 Ryczko Urszula 1989 K23
281 Galimski Marcin 1990 M23
282 Karpińska Marta 1989 K23 DZIKI BIEG
283 Bondar Witold 1981 M40
284 Rudnik Paweł 2003 M16 Nationale-Nederlanden
285 Walac Jacek 1983 M40 100 MARATHON CLUB POLSKA
286 Wójcik Monika 1977 K45 Biegam Na Tarchominie
287 Botulińska Urszula 1962 K60 Nn
288 Idryan Małgorzata 1978 K45 T-Mobile Sport Team
289 Galewicz Ewa 1992 K23 Trimasters
290 Gorzejewski Bartosz 1984 M35
291 Zwiefka Urszula 1990 K23
292 Kubańska Dorota 1983 K40
293 Wojtyna Łukasz 1987 M35
294 Figat Szczepan 1974 M45 Akademia Zdrowego Biegania Fizjoterapia FIGAT
295 Zachwatowicz Jan 2007 M16
296 Dzwonnik-Jankowska Karolina 1986 K35 NATIONALE-NEDERLANDEN RUNNING TEAM
297 Król Artur 1977 M45 Warszawa-Żoliborz
298 Jabcoń Mateusz 1993 M23
299 Sułowski Damian 1996 M23 Nationale-Nederlanden
300 Kondrowska-Tracz Katarzyna 1985 K35 NN
301 Zientara-Kamińska Aneta 1980 K40
302 Słowiak Klaudia 1985 K35
303 Szkółka Robert 1973 M50 EasyRunning Team
304 Grochowska Magdalena 1985 K35 EasyRunning Team
305 Gołaszewski Michał 1976 M45 EasyRunning Team
306 Ziółkowski Ramza Rita Róża 1985 K35 EasyRunning Team
307 Jagieluk Jacek 1982 M40 EasyRunning Team
308 Mikina Artur 1959 M60 Guns and Roses Run Team
309 Majewska Edyta 1983 K40 WIDŁOROGI
310 Wesołowski Mariusz 1984 M35
311 Małecki Karol 1993 M23
312 Kobylec Artur 1979 M40
313 Duda Dariusz 1977 M45
314 Pudełko Arkadiusz 1985 M35
315 Ochremiak Aleksandra 1991 K23
316 Świątkiewicz Piotr 2004 M16
317 Turyk Bożena 1969 K50
318 Wawrzyniak Damian 1993 M23 ACCENTURE
319 Lechowicz Katarzyna 1983 K40
320 Kania Paweł 1971 M50 Biegam na Tarchominie
321 Bloch Maciej 1987 M35 ACCENTURE
322 Ochremiak Michał 1991 M23
323 Witkowski Paweł 1979 M40 Wieliszew Heron Team
324 Nowik Jadwiga 1957 K65
325 Rutkowski Janusz 1963 M60
326 Kalwajtys Anna 1982 K40 TRIMASTERS
327 Majchrzak Daniel 1995 M23 ACCENTURE
328 Kwiatkowski Mateusz 1989 M23 Wieliszew Heron Team
329 Bzdyk Katarzyna 1984 K35 ACCENTURE
330 Kołodziejczak Kinga 1986 K35 Accenture
331 Rybczak Paweł 1988 M35 ACCENTURE
332 Feliksik Aleksandra 1999 K23 ACCENTURE
333 Jabłońska Marta 1984 K35 ACCENTURE
334 Jałoszyńska Anna 1998 K23 ACCENTURE
335 Ostrowski Krzysztof 1994 M23 ACCENTURE
336 Vasilev Veselin 1984 M35
337 Glapińska Emilia 1987 K35
338 Ptaszyńska Małgorzata 1990 K23
339 Rączkowska Patrycja 1984 K35 MYKK
340 Zielińska Sylwia 1974 K45
341 Konicz Sebastian 1987 M35 Mastercard
342 Milicevic Andela 1992 K23 ACCENTURE
343 Gamski Marcin 1975 M45
344 ZASŁONKA JUSTYNA 1991 K23 Accenture
345 Jakubowska Magdalena 1985 K35
346 Ciok Przemysław 1980 M40 KS Staszewscy
347 MARKOWSKA OKTAWIA 1979 K40 Biegaj z Dymkiem
348 Fabisiak Patryk 1982 M40 Trailove
349 Dąbrowski Damian 1990 M23 Kriss Coaching
350 Lechowicz-Dyl katarzyna 1979 K40
351 KRYPA JAN 1954 M65
352 Dąbrowska Hanna 1986 K35 ŚLĘZAK TEAM
353 Burak Olga 1984 K35 Mafia Babci
354 Pietroń Joanna 1989 K23
355 GRZEJDZIAK Igor 1973 M50 Naprzód Młociny
356 Piechocka Katarzyna 1982 K40 BWRUNNERS
357 Pisarczyk Grzegorz 1980 M40 Karaś TRI-SWIM TEAM
358 Zmorzyński Jakub 1979 M40 Foodwell
359 Iwińska Katarzyna 1979 K40
360 Carboni Giuseppe 1979 M40 Mafia Babci
361 Kępińska Kamila 1984 K35 Kamyk Biega
362 Gecow Marcin 1988 M35
363 Kmieć Cezary 1969 M50 KS Lemiesz Team Warszawa
364 Płuciennik Marcin 1974 M45
365 Łabędzki Konrad 1986 M35 DUCLA ACADEMY
366 Turbar Nataliia 2001 K16 Accenture
367 Kasprzyk Michał 1992 M23 TriWise
368 Chruszcz Rafał 1988 M35
369 Pasik-Głuszczak Dagmara 1983 K40
370 Przybysz Jan 1978 M45
371 Skowron Maja 1993 K23 Grupa OLX Team
372 Szpunar Piotr 1986 M35 Grupa OLX Team
373 Krzyżanowski Jan 1978 M45 Grupa OLX Team
374 Jachowicz Grzegorz 1983 M40 Grupa OLX Team
375 Budzewski Marcin 1970 M50
376 Konarzewska - Kowalczyk Katarzyna 1988 K35 GRUPA OLX TEAM
377 Mroczek Monika 1989 K23
378 Gozdek Radek 1973 M50 Bieganie Po 40
379 Krawczyk Marta 1989 K23
380 Wierbiłowicz Dariusz 1973 M50
381 Wierbiłowicz Małgorzata 1977 K45
382 Gajdecki Tomek 1978 M45 Accenture
383 Siek Urszula 1979 K40
384 wieczorek kamil 1999 M23
385 Jasny Michał 1986 M35
386 Wilczura Marek 1972 M50 Bieganie Po 40/ Spartanie Dzieciom
387 Kamiński Paweł 1976 M45 Dziki Bieg
388 Kacprowicz Paweł 1980 M40 Relentless
389 Drabczyk Szymon 1960 M60
390 Małkiewicz Emilia 1994 K23 Grupa OLX Team
391 Okólska Iwona 1965 K55
392 Kucińska Magdalena 1984 K35
393 Gecow Justyna 1986 K35
394 Dorociak Kamil 1978 M45 Bieganie Po 40
395 Wrześniewska Urszula 1989 K23 Relentless Tri Team
396 Daniel Krzysztof 1981 M40 Accenture
397 Mazur Julia 2003 K16
398 BARAN ZENON 1960 M60 HOMOKOMANDO
399 Bytner-Kwiatkowska Monika 1986 K35 WPRunner Pruszków
400 Łowicki Łukasz 1986 M35
401 Kowalewska Magdalena 1976 K45
403 Tobolski Piotr 1991 M23
404 Mazur Robert 1968 M55
405 Dąbrowski Robert 1971 M50
406 Lasek Magdalena 1996 K23
407 Ogorzałek Ilona 1996 K23
408 Kruzel Karolina 1990 K23 ING Bank Ślaski
409 Korniluk Piotr 1980 M40
410 Achinger Marlena 1991 K23
411 Leja Sabrina 1995 K23
412 Szczypińska Beata 1970 K50
413 Baran Paulina 1990 K23
414 Wicher Bartłomiej 1985 M35 Sklep Biegacza Running Team
415 Shvaikouskaya Volha 1979 K40
416 Starzyńska Marta 1973 K50 Perfect Runner team
417 Długosielski Piotr 1977 M45 ROSTER ATHLETICS
418 Kacprzak Rafał 1982 M40
419 Andrzejczyk Sebastian 1973 M50 Grupa OLX Team / Relentless
420 Szewczuk Maksym 1987 M35
421 Liszewska Dominika 1975 K45 Nationale-Nederlanden Running Team
422 Galicka Ewa 1974 K45
423 Sułkowski Rafał 1973 M50
424 Rokicki Szymon 1988 M35
425 bieńkowska magdalena 1996 K23
426 Kalukiewicz Amelia 1975 K45 MYKK
427 Ochalski Mariusz 1974 M45
428 Wodzińska Justyna 1991 K23
429 Kolano Agnieszka 1981 K40 Przedwojewski Team
430 Wróblewska Joanna 1955 K65 Las Na Zawsze
431 Mościpan Magda 1994 K23
432 Szołucha Magdalena 1987 K35 PobryCani
433 Gajdecka Adriana 1979 K40 Accenture
434 Majewska Ewa 1977 K45 Bieganie Po 40
435 Całka Bartłomiej 1983 M40 Nationale-Nederlanden Running Team
436 Bączyk Natalia 1999 K23 Monia Gym
437 Gajdecki Mateusz 2006 M16 Accenture
438 Hołozubiec Artur 1973 M50 Elektromoc
439 Galiński Sebastian 1987 M35
440 Szeląg-Sosna Małgorzata 1970 K50 PZU SPORT TEAM
441 Zych Dominika 1979 K40
442 Fornalczyk Łukasz 1986 M35
443 Kujko Piotr 1992 M23
444 Kobus Anna 1988 K35
445 Żak Piotr 1972 M50
446 Dominiak Aleksandra 1974 K45
447 Kalukiewicz Dobromił 1984 M35 MYKK
448 Primik Marek 1974 M45 Vege Runners
449 Bieliński Jacek 1973 M50
450 Brach Barbara 1980 K40
451 SKOWRON KRZYSZTOF 1973 M50
452 Helon Ida 1992 K23
453 Krygier Krzysztof 1991 M23 ACCENTURE
454 Redkiewicz Jacek 1962 M60 Team ZabieganeDni
455 Furmaniak-Pańczak Joanna 1989 K23 Team Parszczyńskich
456 Wojciechowski Ryszard 1968 M55 Kuźnia Triathlonu
457 Zachwatowicz Honorata 1977 K45
458 Górecki Rafał 1978 M45
459 Tranda Łukasz 1981 M40 MYKK
460 Bawor Marcin 1975 M45
461 Wojtczak Michał 1985 M35
462 Czerwoński Artur 1968 M55 Widłorogi/KS Lemiesz Team
463 Iżycki Tomasz 1972 M50 Run de Girard
464 Piasta serafin Natalia 1979 K40 Wieliszew Heron Team
465 Kaseja Łucja 1986 K35 Niezła Korba
466 Skrzywan Paweł 1986 M35
467 Kaseja Janek 1987 M35 Niezła Korba
468 Kąkowska Julia 1985 K35
469 Kuźniewski Konrad 1995 M23
470 Kuźniewska Magdalena 1995 K23
471 Kacprzak Agata 1995 K23
472 Jereczek Ada 1997 K23 KB Pace
473 Kucharski Piotr 1968 M55 12tri.pl
474 JABRZYK MARIUSZ 1978 M45 PZU SPORT TEAM
475 Rybiński Andrzej 1976 M45 Grupa Biegowa CHTMO
476 Gawron Paweł 1991 M23 Passion First
477 Zachwatowicz Maciej 1980 M40
478 Rajchel Katarzyna 1984 K35 adidas Runners Warsaw
479 Chmielnik Dorota 1992 K23 eAzymut.pl
480 Wawryka Angelika 1995 K23
481 Kralik Sylwia 1982 K40
482 Bielicka Ewa 1987 K35 eAzymut
483 Nowicki Dominik 1984 M35
484 Kalinowska Małgorzata 1983 K40
485 Klejnowska Urszula 1995 K23 eAzymut
486 Jung Oliwia 2007 K16
487 Szczepańska Natalia 1987 K35
488 Waśko Joanna 1986 K35 Welland Medical Polska
489 Gołkowski Zbigniew 1973 M50 eAzymut.pl
490 Kado Magdalena 1990 K23 Welland Medical Polska
491 Kado Krzysztof 2002 M16 Welland Medical Polska
492 Filipek Grzegorz 1971 M50
493 Kado Grzegorz 1963 M60 Welland Medical Polska
494 Rodrigues Rafael 1987 M35 Welland Medical Polska
495 Kwaśniewski Tomasz 1980 M40
496 Skrzycki Maciej 1980 M40 Sklep biegacza
497 STREMPLEWSKI PIOTR 1983 M40 RCI Warszawa
498 Karolak Marek 1964 M55
499 Paraszka Łukasz 1987 M35 Dziki Bieg / Minions Speed Team
500 Leśniewicz-Paraszka Danuta 1985 K35 Dziki Bieg / Minions Speed Team
501 Jędrasiewicz Jacek 1991 M23 Hadi Team
502 Wójcik Michał 1981 M40
503 Niewiarowski Adam 1979 M40 Stare Babice Biegają
504 Michałek Tomasz 1972 M50
505 Zawadzka Kamila 1997 K23 EAZYMUT.PL
506 Niewiarowska Anna 1979 K40 STARE BABICE BIEGAJĄ
507 Aleksa Irena 1986 K35
508 Kuśmierski Marcin 1981 M40
509 Napieraj Rafał 1981 M40
510 Staroszczyk Maciej 1992 M23
511 Kociszewska Paulina 1982 K40 Rwące Sarny
512 Czarnecka Renata 1977 K45 Rwące Sarny
513 Filipek Paweł 1981 M40 biegusiem.pl / AW - SZYBCIEJ - TEAM
514 Krukowski Paweł 1992 M23
515 Trębicki Marcin 1976 M45
516 Umiastowski Bartosz 1996 M23
517 Kowalska Marta 1996 K23
518 Tula Renata 1952 K65 Mykmyk
519 Sigal Bogdana 1995 K23
520 Jagła Krzysztof 1980 M40 Ranger Warsaw
521 Lewandowski Jan 1986 M35
522 Łukasiuk Ewa 1980 K40 TeamKaraś
523 Sujczynski Marcin 1976 M45
524 Woźniewski Paweł 1978 M45
525 Antosik Piotr 1991 M23
526 Ziemlakowski Norbert 1983 M40
527 Zalewski Marcin 1982 M40 Inobe
528 Więckowski Jakub 1985 M35 Grupa OLX Team
529 Czerska Marta 1998 K23
530 Koszczuk Łukasz 1983 M40 Nationale-Nederlanden Running Team
531 Ilba Marta 1981 K40
532 Łoś Wojciech 1983 M40 Nationale-Nederlanden Running Team
533 Makowska Marta 1987 K35
534 Stolarek Piotr 1997 M23 Nationale-Nederlanden Running Team
535 Radzimowski Sylwester 1979 M40 Nationale Nederlanden Running Team
536 Lis Daniel 1984 M35 FOX_Tri
537 Wojciechowska Joanna 1987 K35 Nationale-Nederlanden Running Team
538 Dąbrowski Michał 1985 M35 Nationale-Nederlanden Running Team
539 Kowalewski Filip 1991 M23 Nationale-Nederlanden Running Team
540 Kopczyńska Dominika 1973 K50 Nationale-Nederlanden Running Team
541 Bińkowska Katarzyna 1974 K45 Nationale Nederlanden
542 Matuszewski Piotr 1980 M40 Nationale Nederlanden Running Team
543 Milczarek Agnieszka 1979 K40 Rwące Sarny
544 Łoś Krzysztof 1980 M40 Nationale-Nederlanden Running Team
545 Odolczyk Joanna 1965 K55
546 Majchrzak Rafał 1995 M23 Iron Erfel Motofizjo
547 Godlewska Beata 1970 K50
548 Olechno-Miatkowska Aniela 1983 K40 Nationale Nederlanden Running Team
549 Bajor Katarzyna 1990 K23
550 Cabaj Paweł 1975 M45 Nationale-Nederlanden Running Team
551 Kosman Małgorzata 1963 K60 Sport Generation
552 Szmurło Marzena 1984 K35 GRUPA OLX TEAM
553 Żurawski Marcin 1974 M45 adidas Runners Warsaw/DrużynaBlondyna/DzikiBieg
554 Bielecka Agnieszka 1988 K35 Relentless
555 Drozd Artur 1970 M50 NN
556 Piwek Mariola 1989 K23 Nationale-Nederlanden Running Team
557 Korulczyk Katarzyna 1986 K35 Nationale-Nederlanden Running Team
558 Rolewicz Jakub 2006 M16
559 Strzelczyk Marta 1991 K23 Kuźnia Triathlonu
560 Wereszczyński Dariusz 1960 M60 Relentless Tri Team
561 Gogol Tomasz 1989 M23
562 Śliż Patrycja 1988 K35
563 Zawadzki PRZ3M3K 1981 M40 Dziki Bieg
564 Tittenbrun Aleksander 1987 M35 Niezła Korba
565 Rolewicz Tomasz 1977 M45
566 Cieplak Katarzyna 1980 K40
567 Banasiewicz Marcin 1980 M40 Relentless Tri Team
568 Bespalaya Katerina 1988 K35
569 Kulupa Karolina 1990 K23 Moderna
570 Lewkow Marcin 1973 M50 ARW
571 Stobiecka Karolina 1993 K23
572 Jagnieszczak Zuzanna 1985 K35 Team Parszczyńskich
573 Zajfryd Marzena 1978 K45
574 Majewski Tomasz 1980 M40 WIDŁOROGI
575 Kisiel Wincenty 1949 M65 Widłorogi
576 Zachwatowicz Wojciech 2007 M16
577 Cecka-Suliga Katarzyna 1990 K23
578 Parfianowicz Zuzanna 1993 K23 UNTS Warszawa
579 Parfianowicz Piotr 1994 M23 UNTS Warszawa
580 Pyrka Ewelina 1982 K40
581 Wolan Mikołaj 1996 M23
582 Charubin Przemysław 1993 M23
583 Rawa Marcelina 1994 K23
584 OCZKOWSKI MATEUSZ 1978 M45 Grupa Biegowa CHTMO /EASYRUNNING TEAM
585 Stankowski Rafał 1981 M40 Szuramsobie
586 Borgoń Piotr 1990 M23 Inter Cars Running Team
587 Krakowski Daniel 1975 M45 PĘDZĄCE LENIWCE
588 Krakowska Małgorzata 1978 K45 PĘDZĄCE LENIWCE
589 Kozłowski Grzegorz 1979 M40
590 Kalisz Rafal 1979 M40 Skurcze Lydek
591 Markiewicz Agnieszka 1988 K35
592 Nowak Tomasz 1991 M23
593 Kozłowska Ola 1981 K40
594 Koźliczak Patrick 1993 M23 BW Runners Team
595 Szuszman Łukasz 1985 M35
596 Szuszman Agnieszka 1987 K35
597 Dudek Bartłomiej 1982 M40 12tri.pl
598 Taranta Daniel 1994 M23 Jeleniowate-pogońcowate
599 Banaszek Grzegorz 1981 M40
600 Mazur Paweł 1971 M50 @tak_sobie_biegam
601 Woźnics Mariusz 1970 M50
602 Woźnica Małgorzata 1970 K50
603 Lamparska Natalia 1999 K23 Nationale-Nederlanden Running Team
604 Buszko Aleksandra 1994 K23
605 Świętanowski Błażej 1989 M23
606 Piotrowska Urszula 1998 K23 Adventure Team by Deloitte
607 Sałek Radosław 1979 M40
608 Makowska Maja 1991 K23 eAzymut/ On Running
609 Przybylak Wanda 1955 K65 Pawko Runner Team
610 Skalski Michał 1972 M50 Adventure Team by Deloitte
611 Rutkowski Tomasz 1986 M35
612 Deja Wojciech 1985 M35 Stowarzyszenie SONICS PL
613 Karmeluk Grażyna 1992 K23
614 Pikul Piotr 1980 M40 ING Runners
615 Bersheda Yurii 1996 M23 adidas Runners Warsaw
616 Marczak Marta 1989 K23
617 Łastowiecki Radosław 1975 M45 KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
618 Łastowiecka Karolina 2007 K16 KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
619 Koncewicz Łukasz 1992 M23 BWRUNNERS
620 Świderska Dorota 1987 K35
621 Kraszpulska Magdalena 1987 K35 Team Kopeć
622 Fabianowski Kamil 2004 M16
623 Bednarek Jacek 1971 M50 Nationale-Nederlanden Running Team
624 Byrne Gary 1982 M40 WITC / @triathletesperformance
625 Rusek Robert 1991 M23
626 Dąbrowska Katarzyna 1989 K23
627 Brzuszkiewicz Michał 1988 M35 KMD Running Club/ DREAM RUN
628 SZYMAŃSKA AGNIESZKA 1977 K45
629 Rembacz Wioletta 1975 K45 KMD Club Running
630 Goławski Michał 1999 M23 Adventure Team by Deloitte
631 Gałązka Łukasz 1981 M40 KMD Running Club
632 Wagner Łukasz 2002 M16 FMW
633 Poniatowska Kamila 1983 K40 Rwące Sarny
634 Chabiera Michał 1994 M23 Samsung Research Sport
635 Król Patryk 1984 M35 Samsung Research Sport
636 Załęski Paweł 1999 M23 Samsung Research Sport
637 Broniarz Paulina 1986 K35 Samsung Research Sport
638 Smyk Maciej 1984 M35 Samsung Research Sport
639 Fałek Paweł 1988 M35 Samsung Research Sport
640 Rąbalski Marcin 1985 M35 KMD Running Club
641 Roczyna Katarzyna 1984 K35 Rwące Sarny
642 Szmit Filip 2002 M16 Samsung Research Sport
643 Musińska Marta 1992 K23 Adventure Team by Deloitte
644 Kosińska Katarzyna 1998 K23 Adventure Team by Deloitte
645 Castillo Rivera Fernando 1991 M23 Samsung Research Sport
646 Nowaczek Jagoda 2004 K16
647 Klimowicz Agnieszka 1991 K23
648 Maleńczak Piotr 1992 M23
649 RASIELEWSKA-SAJEWSKA DOROTA 1980 K40 Exorigo Upos
650 Ludwig Małgorzata 1978 K45
651 OKTABA LIDIA 1983 K40 Exorigo-Upos
652 Wasielewska Monika 1991 K23 KMD running club
653 Stępień Andrzej 1976 M45 EXORIGO UPOS
654 Jędrzejczak Michał 1999 M23 Samsung Research Sport
655 MAREK Roman 1962 M60 Guns and Roses Run Team
656 Kochanowski Dariusz 1974 M45 Relentless Tri Team
657 Brzuszkiewicz Jolanta 1988 K35
658 Gaweł Dorota 1980 K40
659 Waśniewski Albert 1987 M35 SKLEP BIEGACZA WARSZAWA/ZORAWSKI TEAM
660 Miatkowski Błażej 1970 M50
661 Gaweł Piotr 1978 M45
662 Rokicka Marta 1989 K23
663 Grzelak Piotr 1995 M23 Grzelak Team
664 Grzelak Klaudia 1996 K23 Grzelak Team
665 Kempisty Anna 1971 K50 12tri.pl/Sekcja Biegowa OIL Warszawa
666 Josypenko Jędrzej 1986 M35 DREAM RUN
667 Sobiczewski Rafał 1984 M35 Passion First
668 Lichwała Witold 1983 M40 Na luźnej torbie
669 SZCZUTOWSKA OLGA 1974 K45
670 Sienkiewicz Michał 1985 M35
671 Polak Lechosław 1963 M60 LechuBiega
672 Owoc Tomasz 1971 M50 PKO Bank Polski / adidas Runners Warsawa
673 Bakowski Jakub 1988 M35
674 Żebiałowicz Alicja 2003 K16
675 Lata Michał 2003 M16
676 Durka Dorota 1980 K40 Samsung Research Sport
677 Nowacka Anna 1989 K23
678 Pociejewska Justyna 1981 K40 Nationale-Nederlanden Running Team
679 Prusik Marcin 1987 M35 Samsung Research Sport
680 Ostaszewska Katarzyna 1974 K45
681 Panek Krzysztof 1989 M23 Moderna
682 Olczak Oskar 1986 M35 Samsung Research Sport
683 Turżański Maciej 1985 M35 Moderna
684 Obukowicz Monika 1985 K35
685 Podbielski Krystian 1976 M45 KAJA Team
686 Zaczek Przemysław 1978 M45
687 Karaś Sylwia 1991 K23
688 Jastrzębska Anna 1983 K40 NBRC
689 Kankowska Dominika 2001 K16 WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA
690 Zubelewicz Anna 1987 K35 RozpędzOne
691 Wicha Iwona 1987 K35 WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA
692 Kowalczyk Igor 2007 M16 KS Czempion Warszawa
693 Składanek Kacper 2004 M16 WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA
694 Berft Borys 2007 M16 Klub Sportowy Czempion
695 Kurek Jarosław 1988 M35 Wojskowa Akademia Techniczna
696 Mazgajski Michal 1983 M40
697 Żernaczuk Andrzej 1999 M23 Adventure Team by Deloitte
698 Fortuniak Weronika 1998 K23 UNTS Warszawa
699 Pięta-Lendzion Michał 1993 M23 bieganie razem
700 Majer Bogusława 1983 K40 Vege Runners
701 Król Maciej 1995 M23 Tyczyński Triathlon
702 Brzeczkowski Paweł 1981 M40 Power Training
703 Matuszczak Jakub 2002 M16 WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA
704 Górzyńska Patrycja 1978 K45 BWRUNNERS
705 Siegieda Michał 1989 M23 Adidas Runners Warsaw
706 Kasza Marcin 1977 M45
707 Ostaszewski Jan 2006 M16
708 Zaroda Grażyna 1972 K50
709 ZARODA TOMASZ 1972 M50
710 Józefowicz Maciej 1984 M35 VEGE RUNNERS
711 Perkowski Piotr 1979 M40 Vege Runners / Monk Sandals
712 Weremczuk Stanisław 1969 M50
713 wasilewski piotr 1978 M45 NeON Team
714 Karolak Piotr 1992 M23
715 Knaga Piotr 1982 M40
716 Rutkowski Piotr 1984 M35 Samsung Research Sport
717 Dębowski Błażej 1986 M35
718 Kuciński Łukasz 1986 M35 adidas Runners Warsaw
719 Wasilewska Jagna 2006 K16
720 KARWOWSKI WOJCIECH 1993 M23
721 Górka Barbara 2005 K16
722 Pszeniczna Joanna 1990 K23 Vege Runners
723 Jasik Andrzej 1987 M35
724 Klimczyk Jadwiga 1974 K45
725 Rzymowska Krystyna 1969 K50 Vege Runners
726 Kadakovska Dace 1983 K40
727 Widuch Martyna 1998 K23 WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA
728 Lubartowski Jakub 1983 M40 KS Czempion
729 Pieniążek Leszek 1960 M60
730 Gruza Marta 1979 K40 Bieganie Po 40
731 Dryl Radosław 1977 M45
732 Plewka Michał 1986 M35 Nationale-Nederlanden Running Team
733 Gruza Marek 1976 M45 Bieganie Po 40
734 Kurczyński Maciej 1983 M40
735 Odrowąż-Petrykowska Maria 1982 K40 Nationale-Nederlanden Running Team
736 Suwała Jacek 1976 M45
737 Domaszewicz Marzena 1978 K45 NN
738 Stachurski Daniel 1976 M45 Karaś TRI-SWIM TEAM
739 Ostaszewski Marcin 1987 M35 Paciak.pl forum running club
740 Kuźma Ewelina 1984 K35 BiegiemTO MCHM
741 RZEMIENIEWSKA-JASTRZĘBSKA Marta 1994 K23 Ducla Academy
742 Anuszewski Michał 1981 M40
743 Jankowski Łukasz 1988 M35
744 Otłowski Aleksy 1991 M23 Trimasters
745 Brewczak Maciej 1985 M35 Naprzód Młociny
746 Markiewicz Kamila 1989 K23
747 Sztuba Olga 1982 K40 4Sz
748 Gałka Oskar 1984 M35
749 Durtan Piotr 1989 M23
750 Kurkowski Michał 1993 M23
751 Misiak-kursa Karina 1983 K40 ffk warszawa
752 Ronkiewicz Lidia 1988 K35
753 Żylak Adrian 1984 M35 Team Parszczyńskich
754 Radkowska Małgorzata 1988 K35 Team Parszczyńskich/ Adidas Runners Warsaw
755 Goncharov Michael 1989 M23 KS Lemiesz Team
756 Dałkiewicz Marta 1985 K35
757 Borawska Martyna 1996 K23
758 Pluszka Adam 1976 M45 Vege Runners
759 Kalwajtys Grzegorz 1981 M40 -
760 Nestorowicz Michał 1975 M45 Nationale-Nederlanden Running Team
761 Kowalik Natalia 2001 K16 Wojskowa Akademia Techniczna
762 Owczarski Dominik 1984 M35 Coco Bongo Pink Team
763 Adrjan Michał 2000 M23 TriMasters
764 Krawczyk Aleksandra 1984 K35 Coco Bongo Pink Team
765 Chystikov Artem 1986 M35
766 Zaczyk Alicja 1980 K40
767 Kowalska Agata 1995 K23
768 Tomaszewski Michał 1993 M23
769 Osial Mariusz 1980 M40 KB im. Piotra Sękowskiego
770 Majde Karolina 1992 K23 Nationale-Nederlanden Running Team
771 Karłowicz Anna 1953 K65 Partia Wolnych Biegaczy
772 Klimek Marta 1990 K23
773 Antoshchuk Mykyta 1998 M23 Deloitte Adventure Team
774 Hawryluk-Stasiak Ewa 1963 K60 BIEGUNI 2022/AKTYWNA WARSZAWA
775 Mechelewski Bartłomiej 1973 M50 Nationale Nederlanden Running Team
776 Kaźmierczak Joanna 1988 K35 PapugiRun
777 Czako Andras 1981 M40 Team TriTrend
778 Romanowska Agnieszka 1985 K35 Aktywność Rodzi Pozytywność
779 Bartnicki Bernard 1994 M23
780 Bartosiewicz Zygmunt 1986 M35
781 Cieślar Rafał 1984 M35
782 Sokołowski Waldemar 1991 M23
783 Muszyński Maciej 1988 M35 BieGramy
784 Lechowicz Lukasz 1978 M45
785 Bielecka Ola 1979 K40
786 Adamczyk Paweł 1992 M23
787 Gralewski Aleksander 1996 M23 Adventure Team by Deloitte
788 Pręgowski Michał 1978 M45 Vege Runners
789 OSTROWSKI MARCIN 1986 M35 PZU Sport Team
790 Polkowski Piotr 1985 M35
791 Bańkowska Anna 1990 K23
792 Maziarz Michał 1983 M40 Partyzant Śródmieście
793 Kurzacz Katarzyna 1972 K50 KB Pace Warszawa
794 Lesiak Radosław 1961 M60 Rozbiegane Michalowice
795 Ostaszewski Marek 1984 M35
796 Domagała Jarosław 1966 M55 AKTYWNA WARSZAWA
797 Gołoś Artur 1990 M23 KMD running club
798 Gabinecki Jarosław 1979 M40 Klub Bokserski Huragan
799 Konasiewicz Agnieszka 1990 K23
800 Letkiewicz Aneta 1975 K45
801 Słowiński Marcin 1978 M45 Dream Run/Samsung Research Sport
802 Dac Jarosław 1973 M50 KS Lemiesz Team
803 Krasnowski Jacek 1973 M50
804 Łada Krasnowska Grażyna 1976 K45
805 Letkiewicz Grzegorz 1974 M45
1000 Uszyński Zbigniew 1982 M40 Trailove
1013 Pokutycka-Madrala Marta 1978 K45 Nationale-Nederlanden Running Team
1019 wojewódzki marcin 1993 M23 WOJEWÓDZCY TEAM
1049 Pleban Felix 1999 M23 Collegium Civitas
1078 Lis Leszek 1970 M50
1079 Lis Tomasz 1994 M23
1081 Tittenbrun Marta 1989 K23
1096 Nowosad Olga 1987 K35
1121 Zawadzki Emil 1991 M23 Grupa OLX Team
1122 Bogus Karol 1982 M40 Relentless
1123 Mossakowski Wojciech 1998 M23 UNTS Warszawa
1155 Słoń-Nowaczek Małgorzata 1971 K50
1156 Rudzinski Jan 1988 M35 Skipoltex
1159 Krajewska Magdalena 1977 K45
1173 Modras Agnieszka 1979 K40
1177 Górecka Katarzyna 1976 K45
1203 Wojciechowski Sebastian 1983 M40 Vege Runners
1204 Tyszczuk Iwona 1989 K23 Stado Pędzących Imadeł
1206 Galewski Adrian 1990 M23 AW - SZYBCIEJ - Team
1209 Koziarski Robert 1967 M55
1212 Smyk Dominik 1990 M23
1213 Smyk Sylwia 1988 K35
1229 Groblewska Maria 2003 K16
1241 Pakuła Błażej 1988 M35 Endless Pain
1257 Górski Wojciech 1990 M23
1263 Abrahamek Natalia 1989 K23
1276 Burek Katarzyna 1982 K40
1319 KUROWSKI MACIEJ 1980 M40 NATIONALE-NEDERLANDEN RUNNING TEAM
1326 Bartosiewicz Kamil 1995 M23
1327 Bobrek Bartosz 1993 M23
1332 Gryboś Ewa 1990 K23 KS Polonia
1344 Zając Dominik 1979 M40 Adidas Runners Warsaw
1350 Zalewska Anna 1984 K35 Wiedźmy Biegowe
1358 Hrynkiewicz Maciej 1972 M50 dla EWUNI
1362 kukowka grzegorz 1979 M40
1363 Mieszkuniec Michał 1996 M23
1370 Włodarczyk Grzegorz 1987 M35 Żabka Team
1373 Piechocka Maja 2006 K16 XXXIII LO im. M. Kopernika w Warszawie
1378 Veremchuk Yuliia 1987 K35 TEAMOCHAL #BIEGAM BO LUBIĘ
1401 Karolak Michał 1988 M35
1402 Majewska-Karolak Anna 1988 K35
1407 Zalewski Paweł 1980 M40 Ropuch
1454 Marczak Krzysztof 1996 M23 STARE BABICE BIEGAJĄ
1457 Pętlak Tadeusz 2000 M23
1458 Oksiędzki Zbigniew 1965 M55
1472 Baka Maciej 1992 M23
1473 FIRLAG Mateusz 1976 M45
1483 Koko Dawid 1978 M45
1484 Koko Alicja 1987 K35
1492 Maliszewski Damian 1985 M35
1494 Maczułajtys Łukasz 1985 M35
1500 Młyński Mariusz 1991 M23 Obstacle Center Team
1501 Snigir Alexey 1988 M35
1503 Woźniak Przemysław 1984 M35 Wieliszew Heron Team
1504 Zakharchenko Artem 1982 M40
1505 Matera Anita 1984 K35
1510 Wiśniewski Bartosz 2000 M23 Łomiankowska Grupa Biegowa
1511 Snigir Ekaterina 1991 K23
1512 Zając Daria 1993 K23
1513 Stawryłło Piotr 1971 M50
1514 Hubner Antoni 1981 M40 Hubner Team
1518 Chruściel Lucyna 1988 K35
1519 Tarnowski Marcin 1977 M45 s710 Running Team
1520 Gala Kamila 1981 K40 Naprzód Młociny
1521 Antończyk Artur 1993 M23
1523 Szymański Jarosław 1992 M23
1524 Prędki Marcin 1981 M40
1527 Pękalski Marek 1977 M45 Die Antwoord
1530 Michaluk Tomasz 1978 M45
1537 Piotrowski Paweł 1993 M23
1539 Michalski Ryszard 1980 M40 Bemowo Biega
1542 Pluta Justyna 1976 K45 Arturrito
1543 JANICKA Elżbieta 1975 K45 12tri.pl
1544 Brzozowski Andrzej 1954 M65 WKZ
1545 Zwierzchoń Grzegorz 1981 M40 AKTYWNA WARSZAWA
1550 Czechoski Tomasz 1979 M40
1552 Rosłonkiewicz Beata 1987 K35
1554 Mamla Zbigniew 1970 M50 Biegiem na Kawę
1557 Trawiński Michał 1982 M40 Naprzód Młociny/adidas Runners Warsaw
1566 Szczepański Łukasz 1976 M45
1570 Kańciała Rafał 1997 M23
1578 Grałek Aleksandra 1991 K23
1579 Wróbel Grzegorz 1983 M40 Byle Do Mety
1590 Olejniczak Maksymilian 1994 M23 OKB TEOLEO
1591 Sroczyńska Magdalena 1983 K40
1592 Pająk Paweł 1987 M35 Mokotów Reprezentant
1593 Zarodkiewicz Dawid 1989 M23 Naprzód Młociny
1594 Krezyman BEATA 1991 K23 #BEZWYMÓWEK
1595 Zwierzyńska Małgorzata 1985 K35
1596 Tomar Nikol 1995 K23
1597 Barabasz Artur 1983 M40 trenujbieg.pl
1598 Nowak Aga 1977 K45
1599 krzyzanowska zoja 1967 K55 Vege runners
1600 Trepczyński Paweł 1974 M45
1601 Dutkiewicz Maciej 1987 M35 Markowi Biegacze
1603 Perchaluk Magdalena 1979 K40 RunFoto Team
1604 Nowakowska Katarzyna 1982 K40 adidas Runners Warsaw
1605 Golebiewski Lukasz 1976 M45
1607 Syguła Mateusz 1979 M40 Kolarski.eu Team
1608 Kałdowski Łukasz 1993 M23 7 PRO SIÓDMIAK TEAM
1628 Mlek-Antoniewicz Alicja 1985 K35
1629 Kitlas Rafał 1981 M40 Dream Run
1630 Kłosińska Klaudia 1988 K35
1631 Trawiński Andrzej 1975 M45 jtendo
1632 Rokicki Aleksander 1977 M45
1633 Piasecki Paweł 1982 M40 GIŻA TEAM
1634 Falba Zbigniew 1972 M50 12tri.pl
1635 Cyruk Katarzyna 1988 K35
1636 Wolski Kamil 1996 M23
1637 Kapłon Anna 1977 K45
1638 Pancer Michał 1995 M23 Żórawski Team
1639 Tomisic Marcelo 1989 M23
1640 Chojnowska Monika 1983 K40 We Run Clan
1641 Bloch Wiktoria 1998 K23
1642 Ratyński Paweł 1985 M35 Team Dwa Ognie
1643 Noworyta Jacek 1942 M65 ASA Team Biegiem po zdrowie
1644 Łoń Agnieszka 1981 K40 Bestie OCR Legionowo
1645 Fijałkowska Aleksandra 1984 K35 Bestie OCR Legionowo
1646 Jankowska Agnieszka 1973 K50 Bestie OCR Legionowo
1647 Maciejewski Krystian 1992 M23 Bestie OCR Legionowo
1648 Ciesielska Monika 1981 K40 Drużyna Wiaderka
1649 Rombel Agata 1991 K23 Bestie OCR Legionowo
1650 Bartkowiak Ireneusz 1973 M50 Drużyna Wiaderka
1651 pluta daniel 1985 M35 AmeriGas Polska
1652 Wójcik Karolina 1981 K40

Sponsor tytularny