z

Warszawa

Listy startowe

Bieg 1

20.10.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
11 Ślusarczyk Mariola 1990 K20 UKS Barnim Goleniów
16 Brzozowski Artur 1966 M50
17 Kropiewnicki Jerzy 1980 M30
18 Majewski Artur 1974 M40 Accenture
19 Szewczyk Marek 1959 M60 Face Nordic Walking Team
20 Kądzielska Magdalena 1976 K40 INS
21 Wróbel Joanna 1991 K20
22 Szewczyk Agnieszka 1975 K40 Face Nordic Walking Team
23 Waszczak Agata 1989 K30
24 Waszczak Bartosz 1987 M30
25 Piotrowski Paweł 1993 M20
26 Pytel Anna 1983 K30
27 Mezglewski Kamil 1999 M20 AZS WAT Warszawa
28 Kroszka Beata 1971 K40 KS Staszewscy
29 Kowalczyk Klaudia 1994 K20
30 Lewandowski Michał 1991 M20 Izabelin na Start
31 Onopiuk Jakub 2003 M16
32 Chaberska Agata 1994 K20
33 Sałata Karol 1995 M20
34 Stępień Dorota 1984 K30 Im szybciej tym szybciej
35 Murawski Michal 1982 M30
36 Dermańska Marta 1984 K30
37 Rączkowski Adam 1981 M30 MYKK
38 Żurawski Kamil 1993 M20 ENTRE.PL / ZURAWSKI_ULTRA
39 Świć Bartłomiej 1985 M30
40 Kondracka Justyna 1985 K30 HOSPIFARM S.C.
41 Brzeczkowski Piotr 1988 M30
42 Czapinska Katarzyna 1981 K30 AR Warsaw
43 Dąbrowski Marcin 1967 M50
44 Pisarczyk Grzegorz 1980 M30 Naprzód Młociny
45 Sobieszczuk Maciej 1984 M30
46 Brzeczkowski Paweł 1981 M30 Power Training
47 Różańska Magdalena 1976 K40
48 Bogusz Marcin 1973 M40
49 Różański Robert 1969 M50
50 Mróz Gabriela 1993 K20 MUKS Podkarpacie Jedlicze
51 Rzymowska Krystyna 1969 K50 Reebok RUN CREW
52 Pniewska Edyta 1976 K40 Adidas Runners Warsaw
53 Koć Marcin 1977 M40 wkurw_team Warszawa
54 Smoczyk Mirosława 1975 K40
55 Rąbalski Marcin 1985 M30 adidas Runners Warsaw
56 Zawadzka Magdalena 1981 K30 AKS Polonia Warszawa
57 Kuder Anna 1990 K20 SBRT
58 Kuder Anna 1965 K50
59 Matuszewski Łukasz 1986 M30 SBRT Warszawa
60 Ogrocka Agnieszka 1979 K40 adidas Runners Warsaw
61 Steć Adrianna 1988 K30 Adidas Runners Warsaw
62 Gliński Paweł 1978 M40
63 Mitura Marek 1977 M40
64 Frątczak Mateusz 1983 M30 Adidas Runners Warsaw
65 Górzyńska Anna 1978 K40
66 Krywczuk Tomasz 1995 M20 Adidas Runners Warsaw
67 Pietrzak Krzysztof 1977 M40 adidas Runners Warsaw
68 Kostrzewska Justyna 1982 K30 Adidas Runner Warsaw
69 Sierzputowska Ewa 1966 K50 Niezrzeszona
70 Pawlik Mateusz 1985 M30
71 Gruza Marek 1976 M40 BieganiePo40 w Nudne Piątki
72 Trościańczyk Piotr 1976 M40
73 Trościańczyk Agata 1975 K40
74 Winnicka Edyta 1988 K30 adidas Runners Warsaw / Słodkie Pączki
75 Ptasiński Piotr 1970 M40
76 Gos Mariusz 1975 M40 ARW
77 Zawiślak Ola 1986 K30
78 glasser marek 1949 M60
79 Maron Jacek 1968 M50 Adidas Runners Warsaw / Jack team
80 Cichocka Magdalena 1983 K30
81 Kołosowski Michał 1975 M40
82 Olejnik Tomasz 1973 M40 Łomiankowska Grupa Biegowa /RUN Oley
83 Dziekonski Jacek 1957 M60
84 Suchanecka Aleksandra 1995 K20 Good Coach Team
85 Gumowska Beata 1969 K50 Łomiankowska Grupa Biegowa
86 Stańczuk Wojciech 1977 M40 Grupa Biegowa CHTMO
87 Fornalski Andrzej 1969 M50
88 Próchniewicz Dominik 1981 M30
89 Bochenek JERZY 1954 M60 Auto-mex
90 Napieraj Rafał 1981 M30
91 Stańczyk Karolina 1974 K40 Dream Run
92 Kociołek Michał 1978 M40 Stare Babice Biegają
93 Zieliński Krystian 1975 M40
94 Lipiński Oskar 1987 M30
95 Kozłowski Andrzej 1970 M40
96 Kaźmierski Janusz 1955 M60 DA SIĘ
97 Jaczyński Marcin 1979 M40 Motointegrator Running Team
98 Słodownik Renata 1968 K50
99 Krochmal Paweł 1993 M20 PAWKO RUNNER TEAM
100 Kielewicz Kazimierz 1952 M60
101 Wnorowska Magdalena 1977 K40 RMF4RT Gladiators
102 Dziedzic Marlena 1976 K40 TRUCHT TARCHOMIN TEAM
103 Glinicki Jarosław 1976 M40
104 Rutkowska Marta 1982 K30 DREAM RUN
105 Anuszewski Michał 1981 M30
106 Korczykowski Artur 1966 M50
107 Jurkowska Irena 1949 K60
108 Jędrzejczyk Agnieszka 1971 K40 Triathlon Serwis
109 Fabisiak Patryk 1982 M30
110 Jankowska Wiola 1980 K30
111 Przybysz Jan 1978 M40
112 WRONA Anna 1982 K30 Biokod Karrots
113 Syrocki Michał 1986 M30
114 Sokołowski Kamil 1986 M30
115 Kula Marcin 1976 M40
116 Jankowski Tomasz 1979 M40
117 Chudzik Dorota 1978 K40 Łomiankowska Grupa Biegowa
118 Pieczarka Wojciech 1984 M30
119 Leśniewski Paweł 1989 M30
120 Czarnecki Krzysztof 1978 M40
121 Szczepańska Ewa 1974 K40
122 Lewandowska Joanna 1972 K40 Warsaw Run Club
123 Tula Renata 1952 K60 Mykmyk
124 Siegieda Michał 1989 M30 Adidas Runners Warsaw
125 Farat Magdalena 1980 K30
126 Deresz Wiktor 1992 M20 adidas Runners Warsaw
127 Rostworowski Jerzy 1988 M30
128 Skoczewski Marek 1971 M40 Naprzód Młociny
129 Borkowski Mikołaj 1987 M30
130 Woch Krzysztof 1980 M30 WIDŁOROGI
131 Rybiński Andrzej 1976 M40 Pędzące Leniwce
132 Kapłon Anna 1977 K40 Triathlon serwis
133 KARŁOWICZ Artur 1976 M40 Partia Wolnych Biegaczy
134 Patrzałek Anna 1983 K30
135 Malinowski Dariusz 1974 M40
136 Głuszcz Beata 1989 K30 Adidas Runners Warsaw
137 Wysocki Konrad 1982 M30 K.S. Alaska
138 HULANICKA IRINA 1956 K60 Goggle Team
139 HULANICKI ANDRZEJ 1958 M60 Lasek Bielański Team
140 Matyskiel Krzysztof 1972 M40 Albatrosy
141 Kasprzak Piotr 1986 M30 Piotrowski Running Team
142 Zieliński Kamil 1997 M20
143 Klimek Andrzej 1979 M40
144 Jeż Adam 1979 M40 SuperDrob Runners
145 Bareja Leszek 1970 M40 Run and Smile Team
146 Matyjewicz Klaudia 1992 K20 Biegowe Endorfiny
147 Pakuła Magdalena 1980 K30
148 Wykręt Krzysztof 1968 M50
149 Cieplińska Wioletta 1973 K40 Naprzód Młociny
150 Rama Sylwester 1992 M20 Grupa DBK Warszawa
151 Grzelak Piotr 1995 M20
152 Kopcinska kasia 1977 K40
153 Dąbrowski Michał 1985 M30 Nasuczaj
154 Wierzynska Aga 1979 K40
155 Dałkiewicz Marta 1985 K30
156 Sędzik Joanna 1980 K30 Biegamy RAZEM
157 Dąbrowska Marta 1987 K30 SBRT WARSZAWA
158 Kmieć Cezary 1969 M50 Naprzód Młociny
159 Majewski Michał 1987 M30
160 Kurbiel-Syrocka Aleksandra 1989 K30
161 Ciszewska Dominika 1984 K30 Reebok Run Crew
162 Sikora Marcin 1978 M40 Good Coach Team
163 Karczmarczyk Mirosław 1984 M30
164 BANASZCZYK ARKADIUSZ 1971 M40 #RUNMEN
1001 Zdanowicz Paweł 1981 M30
1002 Marczyk Jerzy Paweł 1958 M60 Face Nordic Walking Team
1003 Bielinski Rafal 1979 M40
1004 Książkiewicz Piotr 1987 M30 CITY TRAIL Team
1005 Wojciechowski Marek 1986 M30 Adidas Runners Warsaw
1006 Kowal Agnieszka 1980 K30 Adidas Runnners Warsaw
1007 Lech Mieszko 2002 M16
1008 Kociszewska Paulina 1982 K30
1009 Turek Michał 1981 M30 BezNapinki
1010 Kucińska Magdalena 1984 K30 Basett Rolling Team
1011 Kisiel Mariusz 1977 M40
1012 Sierzputowska Iwona 1971 K40 Sie Biega
1013 Cymborska Jolanta 1981 K30 Warsaw Run Club
1014 Orlińska Beata 1982 K30
1015 Bechta Damian 1993 M20 Adidas Runners Warsaw
1016 Adamiak Piotr 1974 M40
1017 Melska Karolina 1986 K30
1018 Szymczyk Maciej 1991 M20 Triathlon Serwis
1019 Kowalczyk Bogdan 1962 M50
1021 Zgorzałek Magda 1987 K30
1022 Orzeł Michał 1981 M30 Stay Insane
1023 Chmiel Przemysław 1978 M40 Albatrosy
1024 Górecka Anna 1974 K40
1025 Szafrański Sławomir 1981 M30
1026 Kościk Jakub 1985 M30
1027 Pastuszak Paweł 1979 M40
1028 Burzynski Tobiasz 1999 M20 MKS Boleslavia
1029 Włodarczyk Michał 1993 M20 Strefa Bębnu
1030 Maciopa Michał 1976 M40 Naprzód Młociny
1031 Rataszewska Edyta 1965 K50 Warsaw run club
1032 Rataszewski Marek 1961 M50 Warsaw run club
1033 Zalewski Dominik 1991 M20
1034 BRZOZOWSKI Tomasz 1991 M20 Im Szybciej Tym Szybciej
1035 OLSZAK ZENON 1964 M50 Warsaw run club
1036 Redkiewicz Agnieszka 1983 K30 Reebok Run Crew
1037 Kozerski Łukasz 1976 M40
1038 Wiechetek Artur 1978 M40
1039 Grałek Aleksandra 1991 K20 Markowi Biegacze
1040 Grałek Paweł 1960 M50 Markowi Biegacze
1041 Sachajko Sławomir 1979 M40
1042 Bakalarska Mariola 1968 K50 Warsaw Run Club
1043 Boniecki Maciej 1983 M30 GET RUN
1045 Litke Andżelika 1993 K20
1046 Kowalczyk Anna 1974 K40 Drużyna ML
1047 Szafran Artur 1970 M40 Adidas Runners Warsaw
1048 Piatka Tomasz 1984 M30 Enel-Sport Runners Team
1050 Budzewski Marcin 1970 M40
1051 Ciszewska Anna 1980 K30
1052 Grajda Marcin 1990 M20 Adidas Runners Warsaw
1053 wojewódzki marcin 1993 M20 WOJEWÓDZCY TEAM
1054 Wojewódzka Dorota 1965 K50 WOJEWÓDZCY TEAM
1055 Wojciechowski Ryszard 1968 M50 Kuźnia Triathlonu
1057 Kulesza Agnieszka 1997 K20 Trucht Tarchomin Team
1058 Lisowski Aleksander 1987 M30
1059 Gozdek Radek 1973 M40 BieganiePo40 w Nudne Piątki
1060 Zasuwa Marta 1981 K30
1061 Kucharski Piotr 1968 M50 12tri.pl
1062 Zielińska Weronika 1986 K30 12tri.pl / ASICS FrontRunner Poland
1063 Kalbarczyk Izabella 1980 K30
1064 Gzula Beata 1973 K40 Adidas Runners Warsaw
1065 Wnuk Tomasz 1981 M30 Naprzód Młociny
1066 Łukasiak Adam 1985 M30 adidas Runners Warsaw
1067 Gasiorowska alicja 1978 K40 Żórawski Team
1068 Łozowski Olaf 1989 M30
1069 Barc Hubert 1996 M20
1070 Rutkowska Marta 1994 K20
1071 WRONOWSKa Aneta 1976 K40
1072 Wronowski Dariusz 1974 M40
1073 Rudo Jakub 1990 M20 Łochowska Grupa Biegowa /PGB Sportowa Paczka
1074 Bujalski Konrad 1999 M20
1075 Duda Dariusz 1977 M40
1076 Kulikowski Artur 1992 M20
1077 Kostarska Anna 1984 K30
1079 Wąsowski Piotr 1971 M40
1081 KRYPA JAN 1954 M60 Fundacja LOTTO
1082 MICHALAK JERZY 1948 M60 KB im. P. Sękowskiego
1083 Stokowski Michał 1985 M30 XTB Running team
1084 Brusokas Tomasz 1983 M30
1085 Maliborski Jan 1999 M20
1088 Kwiatkowska Beata 1963 K50
1089 KACZOR Renata 1970 K40 1970
1090 Mazuś Jarek 1971 M40
1091 Chrapek Janusz 1980 M30 BONVM klub sportowy
1092 Przybyła Krzysztof 1986 M30 Adidas Runners Warsaw
1093 Morgaś Mariusz 1986 M30 Trener24h.com.pl
1094 Iłowiecki Radosław 1974 M40
1095 adamczyk krzysztof 1985 M30 grupa dbk warszawa
1096 Mierzejewska-Ćwik Sylwia 1983 K30 gazele na starcie
1097 Kwinta Andrzej 1977 M40
1098 Wicha Iwona 1987 K30 OCRA POLAND/ PUKS Młode Orły NDM
1099 Mikielski Daniel 1990 M20 Team Kopeć
1100 Kwinta Sylwia 1977 K40
1101 Kluj Bogusław 1958 M60 Biegam dla Sandry i Roberta
1102 Kerntopf-Rychlicka Magdalena 1990 K20
1103 Kuskowski QAdam 1983 M30 Grupa DBK Warszawa
1104 Krzeptowicz Katarzyna 1979 K40 Grupa DBK Warszawa
1105 Gajewiak Piotr 1984 M30 enter air Runners Club
1106 Stańczak Iwona 1975 K40 Trucht Tarchomin Team
1107 Jaszek-Wilczyńska Anna 1983 K30 Biegaj z Ursusem
1108 Vasilev Veselin 1984 M30
1109 Dudek Bartłomiej 1982 M30 12tri.pl
1110 Orłowska Katarzyna 1993 K20
1111 Hołda Michał 1980 M30 WIDŁOROGI
1112 Kamiński Stanisław 1958 M60 GOS Nadarzyn
1113 Bielicki Adam 1955 M60 izabelinrunners.pl
1115 Kędzierska Hanna 1984 K30

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni