Olsztyn

Listy startowe

Bieg 5

16.03.2024 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Przybyła Adrian 1991 M23 Run Goku Team
2 Kujawa Wiktor 1993 M23 AZS UWM Olsztyn
3 Flaga Przemysław 1983 M40 URWIS BIEGA
4 Mikielski Daniel 1990 M23
5 Błaut Damian 1995 M23 Run Goku Team
6 Kopeć Wojciech 1986 M35 Team Kopeć
7 Bętkowski Piotr 1987 M35 CITY TRAIL Team / R-GOL Team
8 Najmowicz Sebastian 1991 M23 Najmowicz Triathlon
9 Najmowicz Paweł 1993 M23 Najmowicz Triathlon
11 Trzeciak Magdalena 1995 K23
12 Budziłek Martyna 1996 K23 UKS Siódemka Ostrołęka
13 Jacyszyn Monika 1988 K35 Lekkoatletyka dla Najmłodszych
14 kołomańska lidia 1979 K40 URWIS BIEGA
16 Zimmer Łukasz 1981 M40 City Trail Team
17 Pszczółkowski Paweł 1988 M35 Pszczółkowski Team
20 Domżalski Tomasz 1980 M40 G33
21 Bertel Marcin 1982 M40
22 Nitkiewicz Bartosz 1981 M40 dziq Team
23 Białek Jarosław 1974 M45 URWIS BIEGA
24 Szlaszyński Przemek 1983 M40
25 Abramczyk Marcin 1977 M45 Yanushe Triathlon Team
26 Szczepaniak Piotr 1968 M55 Są Wolniejsi
27 Saracyń Agnieszka 1979 K40
28 Antoń Piotr 1990 M23
29 Suchodolski Robert 1987 M35
30 Kurek Łukasz 1988 M35
31 Żyrkowski Robert 1970 M50 Drużyna ML
32 Parszczyńska Izabela 1988 K35 Team Parszczyńskich
33 Folga Artur 1971 M50 IŁAWA BIEGA
34 Mazonik Justyna 1983 K40 Pszczółkowski Team
35 Zarzycka Marta 1988 K35
36 Radziewicz Iwona 1982 K40 Pszczółkowski Team
37 Smolanko Bartosz 1981 M40
38 Bieńkowski Daniel 1984 M35
39 Kotlarz Karol 1990 M23
40 Bryl Mirosław 1977 M45 Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY
41 Bryl Magdalena 1982 K40
42 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT 1955 M65 BIEGAM BO CHCĘ A NIE MUSZĘ
43 Kowalski Jacek 1977 M45
44 Nieściór Jan 1968 M55 Są Wolniejsi
45 Nieściór Mieczysława 1970 K50 Są Wolniejsi
46 Lis Aneta 1981 K40
47 Drohomirecki Maciej 2003 M16 FC Janusze
48 Jurgielewicz Kamil 1984 M35
49 Mikita Mirek 1967 M55 Są Wolniejsi
50 Sawicki Szymon 1991 M23 Kuropatwa Team
51 Zielińska Kasia 1988 K35
52 Rogowski Paweł 1980 M40
53 Wiśniewski Mirosław 1961 M60 BIEGAM SAM TU I TAM
54 Chmieliński Michał 1981 M40 KS Sparta Olsztyn
55 Chrostowski Sebastian 1993 M23
56 PĘPIAK Kinga 1986 K35
57 Franus Marcin 1989 M23 Tylko-Trening
58 Pępiak Marek 1976 M45 Nie jest lekko być ciężkim
59 Prusik Dominik 1990 M23
60 Zaremba Jakub 1978 M45 Są Wolniejsi
61 Żbik Ada 1994 K23 Sklep Biegacza Running Team
62 Jeger Piotr 1989 M23 Sklep Biegacza Running Team
63 Skałecki Łukasz 1987 M35 PersonalTriathlon
64 Materna Katarzyna 1988 K35 Sklep Biegacza Running Team
65 Wiśniewski Rafał 1988 M35 Sklep Biegacza Running Team
66 Stramek Marta 1991 K23 Są wolniejsi
67 Humen Agnieszka 1978 K45 Konrad Nosarzewski - Badania Dieta Trening
68 Gaszyk Jolanta 1984 K35 Pszczółkowski Team
69 Dębowski Damian 1986 M35 Sklep Biegacza Running Team
70 Łazicki Tomasz 1987 M35
71 Jeger Wojtek 1968 M55 Sklep Biegacza Running Team
72 Romanowski Marcin 1986 M35 Castorama Olsztyn
73 Nowokolska Magdalena 1982 K40 Sklep Biegacza Running Team
74 Gut Mateusz 1996 M23
75 Jankowski Krystian 1999 M23 Sklep Biegacza Running Team
76 Kamińska Urszula 1983 K40 Sklep Biegacza Running Team
77 Doliwa Adam 1965 M55
78 Banach Andrzej 1989 M23 Są Wolniejsi
79 Mikielska Danuta 1959 K60
80 Mikielski Marek 1960 M60
81 Gronkowska Sylwia 1988 K35 Personaltriathlon.pl
82 Panikowski Tomasz 1983 M40 ASICS FrontRunner Poland
83 Górka Marek 1968 M55
84 Nagorski Robert 1963 M60 Herne Hill Harriers
85 Kołakowski Andrzej 1975 M45 Pszczółkowski Team
86 Mackiewicz Maksymilian 1986 M35
87 Pieńkowski Adam 1985 M35
88 Gołota Krzysztof 1979 M40 Zielony Śledzik Team
89 Majchrzak Magdalena 1985 K35
90 Bogusz Monika 1991 K23 Kuropatwa Team
91 Schlueter Bernard 1979 M40 PersonalTriathlon Team
92 Sobala Maciej 1980 M40 Dzieciaki z naszej paki
93 Baranowska Mariola 1960 K60 CZORT TEAM
94 Kawka Agnieszka 1980 K40 CZORT TEAM
95 Kalinowska Patrycja 1977 K45
96 Dubik Małgorzata 1978 K45 CZORT TEAM
97 Pacholczyk Krzysztof 1976 M45 CZORT TEAM
98 HULNITSKAYA KATSIARYNA 1988 K35 CZORT TEAM
99 Kamińska Teresa 1958 K65 CZORT TEAM
100 Klinikowski Jacek 1969 M50 RUN BYDGOSZCZ / KOCHAM ŻYCIE I...
101 Sosnówka Bartosz 1988 M35 Klub Sosnowy
102 Pietrzak Bartosz 1982 M40 8 ODH Szperacze
103 Sosnówka Leszek 1963 M60 Klub Sosnowy
104 Sinkiewicz Tomasz 1970 M50
105 Marciniak Łukasz 1981 M40 Olsztyn
106 Wiecek Dorota 1986 K35 Sklep Biegacza Running Team
107 Grams Paulina 1988 K35 Są Wolniejsi
108 Szumańska Ewa 1980 K40
109 Dziwiszek Katarzyna 1986 K35 Są Wolniejsi
110 SZWED GRZEGORZ 1972 M50
111 Stępień Marzena 1970 K50 4TEAM Morsy Skanda Olsztyn
112 Wójcik Monika 1985 K35
113 Piórkowski Michał 1989 M23
114 duda mieczyslaw 1951 M65
115 Kantor Orest 1968 M55 URWIS BIEGA
116 Wojtkiewicz Łukasz 1985 M35
117 Jankiewicz Agnieszka 1992 K23 Sklep Biegacza Running Team
118 Wiadrowska Dorota 1979 K40 Sklep Biegacza Running Team
119 Pierwanicki Krzysztof 1982 M40 Dzumandzi
120 Słowikowski Wojtek 2000 M23 Dzumandzi
121 DĘBOWSKI Marcin 1976 M45 Są Wolniejsi
122 Pieślak Monika 1991 K23 Są Wolniejsi
123 Szczepański Patryk 1988 M35 Dzumandzi
124 Borkowski Jacek 1980 M40
125 Huszcza Paweł 1991 M23 Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
126 Kołtun Sławomir 1980 M40 SKEB Olsztyn
127 Stankiewicz Jakub 1976 M45
128 Janicka Aleksandra 1983 K40
129 Janicki Marek 1983 M40
130 KOWALCZYK GRZEGORZ 1981 M40
131 Kordek Marta 1982 K40 Czort Team
132 królak Przemysław 1978 M45 Króliki Run
133 Królak Aleksandra 2005 K16 Króliki Run / UKS SOKÓŁ Węgorzewo
134 Dombkowska Gabriela 1992 K23 DOMBKI
135 Dombkowski Dawid 1991 M23 DOMBKI
136 wojciechowski maciej 1974 M45 Akademia Policji w Szczytnie
137 Grycuk Mirek 1981 M40 PersonalTriathlon
138 Sieradzan Adam 1980 M40 Oszczsza chwały
139 Szlaszyńska Wioleta 1990 K23 GołdapTrail
140 Horba Adam 1989 M23 Nankatsu
141 Dąbrowski Marcin 1977 M45 Nikielkowo Team
142 Żmijewski Tomasz 1978 M45 Nikielkowo Team
143 Tabaka Bartłomiej 1978 M45 Nikielkowo Team
144 Rybaczyk Cezary 1973 M50 Nikielkowo Team
145 Bystrzycki Radosław 1968 M55 Pszczółkowski Team
146 Filipowska Aneta 1971 K50 Sklep Biegacza Running Team
147 Dziubanii Anna 1982 K40
148 Staszałek Bartosz 1982 M40 Nikielkowo Team
149 Sałamacha Jarosław 1980 M40 Pszczółkowski Team
150 Borkowski Jerzy Krzysztof 1957 M65 Collegium Baccalarum
151 Smołka Katarzyna 1980 K40 Czorty Team
152 Kowalczyk Andrzej 1961 M60 Pszczółkowski Team
153 Dutkiewicz Michał 1990 M23 Sklep Biegacza Running Team
154 PROKOPOWICZ Aneta 1986 K35 NIKIELKOWO TEAM
155 Kolaj Ewelina 1982 K40 Mordeczki
156 Szewczyk Robert 1980 M40
157 Sałamacha Izabela 1981 K40 Mamy Biegamy
158 Sul Marcin 1980 M40 słony cukier
159 Klemańska Marta 1984 K35 CZORT TEAM
160 Głażewska Milena 1996 K23
161 Tkacz Jacek 1980 M40 Team Kopeć
162 Niestępski Bartosz 1993 M23
163 Furgał Rafał 1971 M50
164 Kowalewska Bartoszewicz Anna 1983 K40 Pszczółkowski Team
165 Groszkowska Beata 1971 K50 Nikielkowo Team
166 Mitkowski Daniel 1975 M45 AKM Olsztyn
167 Sinkiewicz Mikołaj 2007 M16
168 ORŁOWSKI Piotr 1978 M45 PersonalTriathlon Team
169 Sienkiewicz Kamil 1996 M23 NEDZAK DIETETYKA
170 Ciupiński Jerzy 1955 M65 AKM Olsztyn
171 Amarasekara Kamil 2003 M16
172 więcek przemysław 1983 M40
173 Sieheń Bogusia 1965 K55 Sklep Biegacza Running Team
174 Polakowski Kamil 1990 M23 Fundacja Drużyna ML
175 Długosz Lucyna 1964 K55 Witkowski Running Team
176 Ławrynowicz Ireneusz 1976 M45 PRZEM-GRI
177 Jaszczuk Jarosław 1977 M45
178 podlewski tomasz 1978 M45 KOPEĆ TEAM
179 Machul Piotr 1983 M40
180 Kuczkowski Ryszard 1966 M55 Kuropatwa Team
181 Kulesza Anna 1990 K23 Personal Triathlon
182 Tokarczyk Mikołaj 1987 M35
183 Nowak Iwona 1977 K45
184 Kolaj Hanna 1981 K40
185 Brzoza Arkadiusz 1994 M23 Sklep Biegacza Running Team
186 Rybiński Jarosław 1976 M45
187 Ambrożko Jan 1938 M65 AKM Olsztyn
188 Kamieńska Iwona 1985 K35 Kamyk Team
189 Kamieński Arek 1982 M40 KamykTeam
190 Parzychowska Marta 1994 K23
191 Jędrzejak Magdalena 1978 K45 SĄ WOLNIEJSI
192 Hermann Tomasz 1978 M45 Są wolniejsi
193 Tytoń Sylwia 1995 K23 Pawko runner
194 jaszczuk aneta 1975 K45
195 Bukowska-Ptak Beata 1971 K50 SPARTA
196 Gwozdowicz Ryszard 1965 M55 Aber
197 Kłos Jan 1964 M55 URWIS BIEGA
198 Glowacki Szymon 2007 M16 AZS UWM OLSZTYN
199 Czarzasty Patryk 2002 M16
200 KASPERSKI Arkadiusz 1970 M50 URWIS BIEGA
201 Kujda Dorota 1980 K40 Giżycko
202 Kujda Arkadiusz 1979 M40 112 batalion remontowy
203 Ptak Dariusz 1971 M50
204 Woźniak Tomasz 1987 M35 URWIS BIEGA
205 Sawicz Kacper 2004 M16 Pszczółkowski Team
206 Kwade Mateusz 1979 M40 Kwade Racing Team
207 Gisicz Piotr 1981 M40
208 Melnyk Tomasz 2007 M16 8 ODH SZPERACZE
209 Lenart Miłosz 1965 M55 Drużyna ML
210 Rydzanowski Tomasz 1966 M55 Biskupiec Biega Egger Sparta
211 Rydzanowska Żaneta 1974 K45 Biskupiec Biega/SPARTA BISKUPIEC
212 Kostrzewa Adam 1976 M45
213 Szpendowski Marek 1978 M45 Pszczółkowski Team
214 MARCINIAK JOANNA 1985 K35
215 Jurkowska Małgorzata 1981 K40
216 Bartyś Jan 1952 M65 Biegam Bo Lubię
217 Zubrycki Łukasz 1985 M35 Malina i Miron
218 Biesiekierski Krzysztof 1973 M50 WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU
219 Mikołajewska Anna 1980 K40
220 Królikowski Zbigniew 1985 M35 Pszczółkowski Team
221 Skoneczny Darek 1962 M60 URWIS BIEGA
222 Laszczak Jerzy 1961 M60
223 Ranachowska Justyna 1994 K23 Kuropatwa Team
224 Jeziorski Mateusz 1991 M23 Team Prawie_Pro
225 Jeziorska Katarzyna 1990 K23
226 Wdowiak Wojciech 1973 M50 CWCR / Departament Biegów
227 Głowacki Tomasz 1987 M35 Drużyna Krakena
228 Kukowski Michał 1994 M23 Drużyna Krakena
229 Głowacka Joanna 1987 K35 Drużyna Krakena
230 Zając Bartosz 1989 M23 BSB BARCZEWO BIEGA
231 olszewski Sebastian 1988 M35 Patogrupa
232 Kuber Andrzej 1987 M35 Ex Team
233 Żebrowski Jacek 1984 M35
234 Wilczewska Monika 1984 K35 Są Wolniejsi Olsztyn
235 Nahibowicz Cezary 1983 M40 Team Prawie_Pro
236 Wierebiej Milena 1993 K23 FITNESS CLUB SYLWETKA
237 Najda Ewa 1973 K50 SĄ WOLNIEJSI
238 Florczykowska Martyna 1994 K23
239 Zaniewska-Wichrowska Emilia 1980 K40 Są Wolniejsi
240 Sacharuk Radosław 1990 M23
241 Szymanowska-Warcholak Agnieszka 1975 K45
242 SZWEDOWICZ JOANNA 1976 K45
243 Grzegorzewska Katarzyna 1986 K35 #zaliniametyteam
244 Pogorzelski Piotr 2000 M23 8 ODH Szperacze
245 Deptuła Elwira 1994 K23
246 Olszewski Paweł 1978 M45
247 Korpusik Marta 1984 K35
248 Rachubka Robert 1974 M45
249 Daniluk Stanisław 1963 M60 AKM OLSZTYN
250 Burandt Magdalena 1980 K40 Najmowicz Triatlon
251 Radziwon Tomasz 1980 M40
252 Menzińska Agnieszka 1988 K35 BSB Barczewo Biega
253 Białek Katarzyna 1980 K40 URWIS BIEGA
254 Korol Maciej 1981 M40 Olsztyńskie Wodociągi
255 Kuliziak Tomasz 1966 M55 Olsztyńskie Wodociągi
256 Dublanka Dawid 1976 M45 WMKS olsztyńska szkółka triathlonu
257 Łabędzki Grzegorz 1987 M35 AgropartS
258 Łazicka Kamila 1980 K40 Pszczółkowski Team
259 Jaje-Rykowska Natalia 1992 K23
260 Cieślakiewicz Katarzyna 1982 K40
261 Smolaga Joanna 1975 K45
262 Krupiński Bogumił 1973 M50 CWCR/ Departament Biegów
263 Królik Karol 1983 M40 Olsztyńskie Wodociągi
264 Sieniuta Monika 1982 K40 Olsztyńskie Wodociągi
265 Matwiejczuk Eliza 1983 K40
266 Kalinowski Tomasz 1978 M45
267 Zienkiewicz Piotr 1974 M45 UKS Gimpas Pasłęk
268 Kupibida Paweł 1982 M40 4W-MBOT
269 Radziwon Wojciech 1988 M35 Ostróda Runners
270 Prella Przemysław 1982 M40 Ostróda Runners
271 Szawerdak Grzegorz 1979 M40 PersonalTriathlon.pl
272 Ruszczyk Daniel 1984 M35 UKS Piorun Barczewo
273 Domeracki Mateusz 1987 M35 Olsztyńskie Wodociągi
274 Noga Jarek 1984 M35 Pszczółkowski Team
275 Wawrzyn Tomasz 1977 M45 Kopeć Team
276 Jurkiewicz Paweł 1978 M45
277 Sanko Aliaksandr 1989 M23
278 Sanko Sviatlana 1988 K35
279 Rutkowski Damian 2004 M16 KS Zamek Kurzętnik
280 Leński Michał 1980 M40 Słupy
281 Sułek Grzegorz 1973 M50 Grupa DBK Olsztyn
282 Kałędek Natalia 1991 K23
283 Fiedorowicz Asia 1993 K23 Sklep Biegacza Running Team
284 Orzołek Joanna 1983 K40
285 Wilk Tomasz 1984 M35 Olsztyńskie Wodociągi
286 Plaszewska Aneta 1985 K35 PZU Sport Team
287 Lempaszek Andrzej 1979 K40
288 Kaźmierczak Adrian 1994 M23 AZS UWM OLSZTYN
289 Busk Piotr 1989 M23 Castorama Olsztyn
290 Duliszewski Piotr 1989 M23 Olsztyńskie Wodociągi
291 Kowalczyk Zyta 1978 K45 Fitness Club Sylwetka
292 Dulka Michał 2007 M16 8 ODH Szperacze
293 Dublanka Igor 2007 M16 Wydry Olsztyńska Szkółka Triathlonu
294 Ostaszewski Wojciech 1980 M40 Werkus Runners
295 Szwed Elżbieta 1973 K50
296 Kozak Przemysław 1980 M40 Kozak Sport Team
297 Godlewska Iwona 1974 K45 Gasss Łomen
298 Tamkun Paulina 1993 K23 Akademia Zdrowego Stylu Życia Uruz Dywity
299 Gawroński Adam 1982 M40 Gawron Serwis Team
300 Bałdyga Grzegorz 1984 M35 4 Team Morsy Skanda Olsztyn
301 Nadulski Jacek 1979 M40 Team Kopeć
302 Kopyść Jarosław 1976 M45 Pszczółkowski Team
303 Juszczyk Piotr 1984 M35 inFakt gotowy na KSeF
304 Bartnicki Łukasz 1983 M40 Egger Biskupiec Biega
305 Sangowski Andrzej 1972 M50
306 Sangowski Jakub 2006 M16 Technikum Mechaniczne Elbląg
307 Bartnicka Celina 1989 K23
308 Dołęga Mariusz 1984 M35 Pszczółkowski Team
309 Aranowski Patryk 1979 M40
310 wolszczak tomasz krzysztof 1957 M65 nie
311 Salej Piotr 1998 M23 Biuro Rachunkowe Anna Gembicka Sp. Z o.o.
312 Tyborowska Agnieszka 1974 K45 URWIS BIEGA
313 Przybyszewski Jakub 1990 M23 Egger Biskupiec Biega
314 Swatowski Tomasz 1994 M23 EGGER Biskupiec biega
315 Charubin Mariusz 1979 M40 Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych
1003 Ręczkowska Anna 2001 K16
1004 Kościk Jakub 1985 M35
1017 Mitręga Daria 1990 K23 Pszczółkowski Team
1019 Witkowski Michał 1992 M23 Castorama Olsztyn
1021 KACZOR KWIATKOWSKA IRMINA 1979 K40
1024 ZALEWSKA JOANNA 1978 K45 Są Wolniejsi
1043 Tobolski Grzegorz 1997 M23
1049 Mazur Paweł 1981 M40
1068 Smyk Dominik 1990 M23
1069 Żuchowska Paulina 1996 K23 AZS Umk Toruń
1071 Smyk Sylwia 1988 K35
1072 Wiśniewska Justyna 1984 K35 Są Wolniejsi
1084 Pitura Anna 2002 K16
1114 Krawczyk Katarzyna 1982 K40 dąbrowski_team
1116 Rodriguez Diaz Cesar Esteban 1992 M23
1118 Michalczuk Monika 1994 K23
1119 Kubicki Sebastian 1990 M23 Kuropatwa Team
1121 Jurczyk Robert 1985 M35
1140 Cynta Maciej 1989 M23 Kozak Sport Team
1145 Brzozowski Sławomir 1969 M50
1146 Grabowski Szymon 1987 M35
1147 Nojman Rafał 1984 M35 Forbet Runners
1148 Pieczkowska Agnieszka 1978 K45
1149 Gremblewski Karol 1982 M40
1151 Chruszczyk Monika 1992 K23
1153 Kościesza Piotr 1986 M35 Lecimy Tutej
1156 Sosnowski Adam 1985 M35 Ostróda Runners
1157 Goszka Jakub 1998 M23 DentalManufactory
1158 Podrażka Kamila 1986 K35
1160 Lippert Konrad 1987 M35
1162 Skuza Leszek 1978 M45 LZS Kiełpiny
1164 TOMCZYK ANNA 1989 K23
1174 Zembrzuski Maciej 1992 M23
1175 Borowicz-Skoneczny Sebastian 1994 M23
1176 Wolak Grzegorz 1987 M35 Ostróda Runners
1177 Kawalec Marta 2000 K23

Sponsor tytularny