z

Olsztyn

Listy startowe

Bieg 1

15.10.2022 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Kopeć Wojciech 1986 M30 Team Kopeć
7 Świerdzewski Damian 1993 M20 Następny Krok TEAM
16 Sawicki Szymon 1991 M30 Kuropatwa Team
17 Bertel Marcin 1982 M40
18 Abramczyk Marcin 1977 M40 Yanushe Triathlon Team Olsztyn
19 Nitkiewicz Bartosz 1981 M40 dziq Team
20 Mazonik Justyna 1983 K30 Pszczółkowski Team
21 Clajot Fabian 1993 M20 FC Grabowa
22 Radziewicz Iwona 1982 K40 Pszczółkowski Team
23 Folga Artur 1971 M50 IŁAWA BIEGA
24 Mikita Mirek 1967 M50 Są Wolniejsi
25 Niewdzięczna Barbara 1976 K40 Są Wolniejsi
26 Grunwald Paulina 1992 K30
27 Hermann Tomasz 1978 M40 Są wolniejsi
28 Zieja Andrzej 1979 M40 Pszczółkowski Team
29 Sałamacha Jarosław 1980 M40 Pszczółkowski Team
30 Chrostowski Sebastian 1993 M20
31 Gołota Krzysztof 1979 M40 Zielony Śledzik Team
32 Zaremba Jakub 1978 M40 Są Wolniejsi
33 Miłowska Anna 1972 K50
34 Kowalczyk Andrzej 1961 M60 Pszczółkowski Team
35 KASPERSKI Arkadiusz 1970 M50 URWIS BIEGA
36 Prusik Dominik 1990 M30
37 Banach Andrzej 1989 M30 Są Wolniejsi
38 Białek Jarosław 1974 M40
39 Kubicki Sebastian 1990 M30 KUROPATWA TEAM
40 Kotlarz Karol 1990 M30
41 Cieślakiewicz Katarzyna 1982 K40
42 Mikielski Daniel 1990 M30
43 Nawrocki Mateusz 1993 M20
44 Humen Agnieszka 1978 K40 Konrad Nosarzewski - Badania Dieta Trening
45 Długosz Lucyna 1964 K50
46 Widawski Tomasz 1975 M40
47 Grycuk Mirek 1981 M40 PersonalTriathlon
48 Smolińska Małgorzata 1978 K40 Są Wolniejsi
49 Całka Aneta 1974 K40 Są Wolniejsi
50 Górka Marek 1968 M50
51 Małkowski Maciej 1986 M30 Team Kopeć
52 Kostrzewa Adam 1976 M40
53 Kostrzewa Katarzyna 1982 K40
54 Skałecki Łukasz 1987 M30 PersonalTriathlon
55 Jacyszyn Monika 1988 K30
56 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT 1955 M60 BIEGAM BO CHCĘ A NIE MUSZĘ
57 Borkowski Jacek 1980 M40
58 Rodziewicz Maciej 1975 M40 Sparta Biskupiec
59 Rodziewicz Dorota 1977 K40 Sparta Biskupiec
60 olszewski Sebastian 1988 M30 Fizjoterapia Olsztyn
61 Stolarczyk Teresa 1970 K50 Są Wolniejsi
62 Słowik Jarosław 1994 M20 Pszczółkowski Team
63 Przybyła Agnieszka 1994 K20 Run Goku Team
64 Suchodolski Robert 1987 M30
65 Szewczyk Rafał 1974 M40
66 Lorek Katarzyna 1975 K40 Slow jogging w Olsztynie
67 Zarzycka Marta 1988 K30
68 Żyrkowski Robert 1970 M50 Drużyna ML
69 Szałginiewicz Katarzyna 1988 K30 Biegam bo chcę a nie muszę
70 Mańkowski Leszek 1983 M30 Biegam bo chcę a nie muszę
71 Królak Aleksandra 2005 K16 Team Kopeć / SOKÓŁ Węgorzewo
72 Charubin Mariusz 1979 M40 Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych
73 Bastek Zuzanna 1985 K30
74 Szewczyk Bartosz 1981 M40 739338592
75 Kotfica Krystian 1987 M30 Team Kopeć
76 Olszewski Marek 1970 M50 Slow jogging w Olsztynie
77 Bryl Mirosław 1977 M40 Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY
78 Chmielewski Krzysztof 1979 M40
79 Grzegorzewska Katarzyna 1986 K30 #zaliniametyteam
80 Tokarczyk Mikołaj 1987 M30
81 Łunio Piotr 1975 M40 Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
82 Dublanka Dawid 1976 M40
83 Żukowski Daniel 1978 M40
84 Chrostowska Katarzyna 1994 K20
85 ORŁOWSKI Piotr 1978 M40 PersonalTriathlon
86 Pabjańczyk Artur 1971 M50 Billennium
87 KOWALCZYK GRZEGORZ 1981 M40
88 Suchecki Tomasz 1975 M40
89 Ambrożko Jan 1938 M60 AKM Olsztyn
90 Rydzanowska Żaneta 1974 K40 Biskupiec Biega/SPARTA BISKUPIEC
91 Bartyś Jan 1952 M60 Biegam Bo Lubię
92 Sałamacha Izabela 1981 K40 Mamy Biegamy
93 Orzołek Joanna 1983 K30
94 PĘPIAK Kinga 1986 K30
95 Cioban Bartłomiej 1985 M30
96 Pępiak Marek 1976 M40
97 Kondratowicz Marcin 1980 M40 Kondratowicz Transport
98 Rybaczyk Cezary 1973 M40 Nikielkowo Team
99 Sobala Maciej 1980 M40 Dzieciaki z naszej paki
100 Jurkiewicz Paweł 1978 M40
101 Lenart Miłosz 1965 M50 Drużyna ML
102 Sieradzan Adam 1980 M40 Oszczsza chwały
103 Łukaszewski Jakub 1992 M30
104 Gremblewski Karol 1982 M40
105 Jakacki Sylwester 1984 M30 Góral z Mazur Running Team
106 Bronowicki Jakub 1980 M40 Lecimy Tutej
107 Filipczuk Adam 1978 M40
108 Macioł Dominik 1991 M30 Pszczółkowski Team
109 Czyżewski Sebastian 1985 M30
110 Sinkiewicz Tomasz 1970 M50
111 Ciupiński Jerzy 1955 M60 AKM Olsztyn
112 Ośko Mirosław 1988 M30 Pszczółkowski Team
113 Kupibida Paweł 1982 M40 4W-MBOT
114 Pazerski Maciej 1973 M40 4W-MBOT
115 Radziewicz Marcin 1998 M20 Drużyna ML
116 Gwozdowicz Ryszard 1965 M50 Grupa DBK Olsztyn
117 Błaut Damian 1995 M20 Run Goku Team
118 Charubin Julia 2006 K16 Narodowe Siły Zbrojne NSZ
119 Augustynowicz Marek 1968 M50
120 Sławuszewska Małgorzata 1982 K40 Team Kopeć
121 Doliwa Adam 1965 M50
122 Kupchyk Maks 1979 M40 Kondratowicz Transport
123 Głowacki Sebastian 1981 M40 Cisowianka Team
124 Ruszczyk Małgorzata 1982 K40 Drużyna ML
125 Nieściór Mieczysława 1970 K50 Są Wolniejsi
126 Biesiekierski Krzysztof 1973 M40 Drużyna Wilka
127 Dąbrowski Robert 1978 M40
128 Sujka Karol 1981 M40 Najmowicz Triathlon
129 Nieściór Jan 1968 M50 Są Wolniejsi
130 Szot Andrzej 1978 M40 Michelin Polska
131 Daniluk Stanisław 1963 M50 AKM OLSZTYN
132 Kujawa Wiktor 1993 M20 AZS UWM Olsztyn
133 Szczepański Patryk 1988 M30 4fun
134 Kurp Marcin 1983 M30 Kuropatwa Team
135 Bętkowski Piotr 1987 M30
136 Bazyluk Janusz 1951 M60
137 Tkacz Jacek 1980 M40 Team Kopeć
138 SOKALSKI BOGDAN 1950 M60
139 Jurkowska Małgorzata 1981 K40
140 Krom Wojciech 1983 M30 Cryospace Olsztyn Team
141 wojciechowski maciej 1974 M40 Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie
142 Wysocka Martyna 1991 K30 Drużyna ML
143 Słowikowski Wojtek 2000 M20 4fun
144 Mikielska Danuta 1959 K60
145 Stypułkowska Dominika 1985 K30 Najmowicz Triathlon
146 Mikielski Marek 1960 M60
147 Kozłowska Anita 1986 K30 BBKTS
148 Jurgielewicz Kamil 1984 M30
1001 Kostrzewska Magda 1978 K40
1002 Przybyła Adrian 1991 M30 Run Goku Team
1003 Zapadka Beata 1970 K50 biegam bo chcę a nie muszę
1004 Kolaj Hanna 1981 K40
1005 Tomaszewski Jakub 1983 M30
1006 Kolaj Ewelina 1982 K40 Mordeczki
1007 Juchniewicz Andrzej 1982 M40
1008 Michalczuk Monika 1994 K20
1009 Łosko Dorota 1977 K40 #teamCDEF
1010 Wasilewski Tomasz 1983 M30

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni