z

Olsztyn

Listy startowe

CITY TRAIL onTour

21.07.2021 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
19 Tomaszewski Krzysztof 1989 M30
22 Sawicki Szymon 1991 M20 Młynago/Qźnia
24 Szałginiewicz Katarzyna 1988 K30 Biegam bo chcę a nie muszę
27 Tomasik Maciek 1987 M30 Mpk olsztyn
31 Suchodolski Robert 1987 M30
38 Furgał Rafał 1971 M40
39 Plucińska-Furgał Anna 1971 K40
40 Lenart Przemysław 1974 M40
41 Zaremba Jakub 1978 M40
42 Maziec Paweł 1980 M40
44 Orzołek Joanna 1983 K30 Biskupiec Biega/SPARTA BISKUPIEC
46 Rydzanowska Żaneta 1974 K40 Biskupiec Biega/SPARTA BISKUPIEC
48 Suwińska Barbara Teresa 1965 K50 biegam bo chcę a nie muszę
50 Mikita Mirek 1967 M50 Są Wolniejsi
52 Grabowski Grzegorz 1965 M50 Są Wolniejsi
53 Pietrzak Bartosz 1982 M30 Szperacze ZHR Olsztyn
54 Mańkowski Leszek 1983 M30
55 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT 1955 M60 ZABIEGANI OLSZTYN
56 Kłos Jan 1964 M50 URWIS BIEGA
57 Pogorzelski Piotr 2000 M20 Szperacze ZHR Olsztyn
58 Kowalski Jacek 1977 M40
61 Jakacki Sylwester 1984 M30 Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
62 Bukowska-Ptak Beata 1971 K40 SPARTA
64 Rodziewicz Dorota 1977 K40 Sparta Biskupiec
68 Misiorny Emil 1986 M30
71 Nawrocki Mateusz 1993 M20
73 OPALIŃSKI TOMASZ 1967 M50 Druźyna Wilka
74 Sałamacha Jarosław 1980 M40 Pszczółkowski Team
78 Macioł Dominik 1991 M20 Pszczółkowski Team
81 Folga Artur 1971 M40 IŁAWA BIEGA
82 Fenik Justyna 1998 K20
85 Banach Andrzej 1989 M30 Pisz-Olsztyn
86 Sierocki Marcin 1976 M40
87 Kąkol Krzysztof 1976 M40
91 Rybka Radosław 1974 M40
94 Bronowicki Jakub 1980 M40 Lecimy Tutej
95 Borkowski Jacek 1980 M40
98 Jakubowicz Sylwia 1984 K30
99 jabłoński krzysztof 1976 M40 M Runners
100 Cioban Bartłomiej 1985 M30
102 Jachimowicz Dorota 1978 K40 Qźnia Jeziorany
103 Olender Monika 1992 K20
104 Ożubko Dariusz 1977 M40
105 Lewicki Rafal 1992 M20
106 Tryk Piotr 1986 M30 Lecimy Tutej
107 Matwiejczuk Eliza 1983 K30
108 Bartyś Jan 1952 M60 Biegam Bo Lubię
109 Szpendowski Marek 1978 M40 Pszczółkowski Team
113 Mańkowska-Salik Izabela 1978 K40 TEMPOO
123 Bezlapowicz Jacek 1971 M40 GRUPA DBK OLSZTYN
124 Krakowiak Justyna 1975 K40
125 Kaczan Norbert 1975 M40 Pszczółkowski Team
128 Tęcza Maciej 1975 M40 GRUPA DBK Olsztyn
130 Kalinowska Marta 1982 K30
131 Kalinowski Tomasz 1978 M40
132 SOKALSKI BOGDAN 1950 M60 PRZEM-GRI
134 Rozicka Adriana 1991 K20
135 Korczakowski Sławomir 1965 M50
136 Korczakowska Edyta 1979 K40
137 Akinis Renata 1976 K40
138 Lachowicz Sandra 1992 K20
140 Kosowski Janusz 1952 M60 AKM Olsztyn
141 Wyrębski Łukasz 1976 M40
142 Tkacz Jacek 1980 M40 Team Kopeć
145 Kowalczyk Andrzej 1961 M50 Pszczółkowski Team
148 Gadomska Joanna 1982 K30
150 Hermann Tomasz 1978 M40 Są Wolniejśi / Bhp Rodo Thn
158 Budnicki Jacek 1976 M40 SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
176 Szczepaniak Piotr 1968 M50 Są Wolniejsi
179 Palus Katarzyna 1986 K30
181 Smolińska Małgorzata 1978 K40 Są Wolniejsi
182 Niewdzięczna Barbara 1976 K40 Są Wolniejsi
183 Pędziwiatr Joanna 1985 K30 Są wolniejsi / Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce
184 Kupibida Paweł 1982 M30
185 Neumann Artur 1978 M40 AKM Olsztyn
186 Wardęga Michał 1986 M30
187 Likszo Paweł 1988 M30
188 Borowski Kamil 1985 M30 Pszczółkowski Team
190 Bogdanowicz Kajetan 1992 M20
191 Raszewski Marcin 1975 M40 BBL Olsztyn
192 Grzegorz Kotowicz 1975 M40
195 Jędrzejak Magdalena 1978 K40 SĄ WOLNIEJSI
197 Noga Jarek 1984 M30 Pszczółkowski Team
198 Pilski Andrzej 1949 M60 Barefoot Runners Society UK
199 KASPERSKI Arkadiusz 1970 M50 Urwis Biega

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni