z

Bydgoszcz

Listy startowe

Bieg 1

07.11.2021 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
2 Bednarek Adrian 1990 M30 Profesjonalni Amatorzy / adrianbednarek.pl
3 Frydrychowski Piotr 1994 M20 Profesjonalni Amatorzy
6 BRZEZIŃSKI BŁAŻEJ 1987 M30 BRZEZIŃSKI RUN CLUB
7 Biskup Marcin 1999 M20 TEAMOCHAL
8 Myślak Piotr 1990 M30 OwocBiega TEAM
10 Brzezińska Aleksandra 1991 K30 Brzeziński Run Club
11 Maik Daria 1997 K20
12 Szenk Marta 1980 K40
15 Stejka Anna 1983 K30 TEAMOCHAL
16 Cegłowski Marcin 1978 M40 TEAM GARDONIX
17 Miazga Marek 1986 M30
18 Napierała Mikołaj 1993 M20 FCNB TRI KLUB
19 Knapik Karol 1990 M30 DawajKalachTeam
20 Maćkowska Magda 1985 K30 fit_madzia_85
21 Kilińska Magdalena 1983 K30 Helix pomatia
22 Żurawski Michał 1976 M40 run LOTTO-Bydgostia
23 Smaruj-Sadowska Janina 1951 K60 Bydgoskie Żółwie
24 Jancowski Wojciech 1971 M50 Leśne Dziadki Team
25 MIŚKOWSKI MATEUSZ 1991 M30 ZWYROLINDOR TEAM
26 Paczkowski Mirosław 1970 M50
27 Bełka-Siemion Aneta 1977 K40 run LOTTO-Bydgostia
28 Wójcik Anna 1981 K40
29 Czechowski Dawid 2004 M16 DR Team
30 WÓJCIK Tomasz 1971 M50
31 Garbaczewska Ania 1982 K30
32 Widźgowski Przemysław 1978 M40
33 Łopuszyński Krzysztof 1983 M30 Lange Tri Coach
34 Lewandowski Piotr 1972 M40 FreakY_FIT Team
35 Falkowski Wojciech 1964 M50 RUN Bydgoszcz
36 Makowski Sławomir 1969 M50 Cortez Triathlon Team
37 Dzięgielewski Paweł 1985 M30
38 Gadomska Maria 1952 K60 RUN BYDGOSZCZ
39 Burczyk Roman 1977 M40
40 Burczyk Katarzyna 1975 K40
41 Gąsiorowski Robert 1971 M50 RUN Bydgoszcz
42 Bogdanów Karolina 1989 K30
43 Wiśniewski Dawid 1980 M40 CzarDzieci.pl
44 Wiśniewski Piotr 1989 M30
45 Zborała Dawid 1990 M30 ZborałaTeam
46 Raczyński Krzysztof 1960 M60 Biegający Filozof Team
47 Wenda Dawid 1990 M30 Szkoła Jazdy TOMAS
48 Michalak Wojciech 1966 M50
49 Galaska Julia 1986 K30
50 Drobinski Daniel 1989 M30
51 Paszkiet Witold 1954 M60 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
52 Głębocka Agnieszka 1981 K40
53 Haracewiat Cezary 1961 M60 Chupacabras
54 Woszczyk Agnieszka 1991 K30
55 Kwiatkowska Maja 1993 K20
56 Kwiatkowski Piotr 1985 M30
57 Kolmajer Rafał 1981 M40 Rowertour
58 kreński tomasz 1977 M40 TEAMOCHAL
59 Stawczyk Dariusz 1977 M40
60 Węglarz Łukasz 1983 M30
61 Remus Sandra 1995 K20
62 Gosieniecki Konrad 1994 M20
63 Zieliński Nicolas 1993 M20 ElenSportPL
64 Kwiatkowska Bożena 1970 K50 ElenSportPl
65 Gotowicz Mariusz 1962 M50 KDP GOTOWICZ
66 Wyrąbkiewicz Hanna 1986 K30
67 Dering Tomasz 1981 M40 bydgoskie żółwie
68 Szajda Magdalena 1977 K40
69 Werner Michał 1990 M30 Łabiszyn Runners
70 Sobolewska Aleksandra 1994 K20
71 Muszyński Adam 1984 M30
72 Musiał Artur 1970 M50
73 Warlikowski Łukasz 1984 M30
74 Brywczyńska Justyna 1978 K40 #slimakibarcin / RODOS Team
75 Brzuskiewicz Sławomir 1967 M50 ARTCOP
76 Barszcz Tomasz 1983 M30
77 AUGUSTYNOWICZ Roman 1979 M40
78 Woźniak Anna 1979 K40
79 Barczak Rafał 1975 M40 Stachowscy.eu
80 Ostrowska Renata 1979 K40
81 Basiński Łukasz 1992 M20 ElenSPORT.pl Sklepy Sportowe
82 Borowski Radosław 1989 M30 MLKS Krajna Sępólno
83 Karczewski Filip 1983 M30 TEAM GARDONIX
84 Klinikowski Jacek 1969 M50 RUN BYDGOSZCZ / KOCHAM ŻYCIE I...
85 Kapelewski Marcin 1979 M40 CYSTERSI
86 Dziekan Wojciech 1979 M40 Kabel Team Bydgoszcz
87 Ochocki Maciej 1992 M20 Kabel Team Bydgoszcz
88 Tubaja Albert 1975 M40 Kabel Team Bydgoszcz
89 Tubaja Anita 1978 K40 Kabel Team Bydgoszcz
90 Monsiorski Adam 1973 M40 Kabel Team Bydgoszcz
91 Nadratowski Maciej 1975 M40 Kabel Team Bydgoszcz
92 Bagrowski Marek 1962 M50 UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGA
93 Sikorski Jarosław 1978 M40 Kabel Team Bydgoszcz
94 DERECKA KATARZYNA 1972 K40 Kabel Team Bydgoszcz
95 Fuz Gabriela 1974 K40 Kabel Team Bydgoszcz
96 Fuz Marek 1971 M50 Kabel Team Bydgoszcz
97 Derecki Piotr 1971 M50 Kabel Team Bydgoszcz
98 Węgrzynowski Sławomir 1968 M50 Kabel Team Bydgoszcz
99 Węgrzynowski Michał 1997 M20 Kabel Team Bydgoszcz
100 Kwasek Wojciech 1967 M50 Kabel Team Bydgoszcz
101 Zieliński Maciej 1984 M30 ElenSPORT.pl Sklepy Sportowe
102 Raczyński Mikołaj 2000 M20
103 Ignaczak Jarosław 1981 M40 Kabel Team Bydgoszcz
104 Trojańczyk Krzysztof 1978 M40
105 Pawlik Stanisław 1965 M50 #grupa biegowa amator
106 Kuklisova Gabriela 1980 K40 Flash runners
107 Miazga Emilia 1992 K20
108 Butowski Michał 1973 M40 BYDGOSZCZ NA START
109 Cholewczyński Damian 1990 M30 EuroDudi
110 Szulist Kazimierz 1980 M40 Kaziki
111 Iwaniuk Jacek 1973 M40 Pędzące chomiki
112 Zieliński Maciej 1979 M40 Kabel Team Bydgoszcz
113 Kuzioła Marcin 1979 M40
114 BIAŁOWĄS DARIUSZ 1973 M40
115 Dering Hania 1981 K40 Bydgoskie Żółwie
116 Krasińska Katarzyna 1981 K40
117 Krasiński Piotr 1975 M40
118 Samul Ewa 1984 K30
119 Klinowski Radosław 1985 M30
120 Zimmer Łukasz 1981 M40 City Trail Team/Packman Team
121 Pokorski Adam 1991 M30 WSPR BYDGOSZCZ
122 Skibiński Sebastian 1982 M30 WSPR BYDGOSZCZ
123 Maćkowski Maciej 1986 M30 TEAMOCHAL/UpsBydgoszcz
124 Felczak Jakub 1994 M20 Profesjonalni Amatorzy
125 Przybyszewski Marcin 1973 M40
126 Złotowski Piotr 1975 M40 RUN BYDGOSZCZ
127 Bejgier Edmund 1968 M50 Biegaj z Dębami Osielsko
128 studzinski robert 1975 M40 swinie w kosmosie
129 Sikora Sylwia 1979 K40 Różowe Misie
130 Bernacki Dominik 1980 M40
131 HAŁAS EWA 1980 K40 Biegacze Kcynia Team
132 Chmiel Justyna 1980 K40 Pani Doula
133 Brzozowska Agnieszka 1991 K30 Biegacze Kcynia Team
134 Czarnecki Marek 1975 M40
135 Chmiel Zuzanna 2005 K16
136 Czarnecka Iwona 1975 K40
137 Skibińska Paulina 1989 K30
138 Kemnitz Agnieszka 1982 K30 Biegacze Kcynia Team
139 Komorowska Hanna 1984 K30 Biegacze Kcynia Team
140 Chrobak Tomasz 1978 M40
141 Kamiński Artur 1986 M30 Medycy na start
142 Wadelska Joanna 1987 K30 Medycy na start
143 Wadelski Maciej 1987 M30 Medycy na start
144 Stryjak Tomasz 1973 M40 Damy Radę!
145 Pawłowski Radosław 1967 M50
146 Chrobak Małgorzata 1986 K30
147 Nawrocki Dariusz 1976 M40 Łabiszyn Runners
148 Kowalczyk Kamila 1992 K20 SILNI PONAD MIARĘ
149 Nagórski Ryszard 1956 M60
150 Chwiałkowska Joanna 1975 K40
151 Sosna Mikołaj 1980 M40
152 ŁABENDA Piotr 1970 M50 Terenowa Masakra Team
153 Zieliński RADOSŁAW 1986 M30
154 Haize Tomek 1978 M40 ARRK
155 Meinert Dawid 1978 M40 ElenSPORT.pl Sklepy Sportowe
156 LEBA DARIUSZ 1975 M40
157 Kowalski Jacek 1977 M40
158 wawrzyniak Andrzej 1960 M60 22. ODN
159 Kołakowski Tomasz 1988 M30 ElenSPORT.pl Sklepy Sportowe
160 Krupa Piotr 1981 M40 Woodrun
161 Binkowski Adrian 1980 M40 CTS
162 Jeske Marek 1971 M50 RUN BYDGOSZCZ
163 Piskorski Paweł 1991 M30 Paweł Piskorski
164 Dzieża Roma 1971 K50 RUN Bydgoszcz
165 Szymanski Isabella 1980 K40
166 Zielińska Agnieszka 1991 K30 Running Stars
167 Witkowska Anna 1971 K50 Dreptusie Team
168 Kruczkowski Jakub 1997 M20 ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM/ TM IRONTEAM
169 Kukliński Rafał 1978 M40
170 Stępski Marek 1973 M40
171 Luzak Magdalena 1991 K30
172 Zupa Wojciech 1962 M50 SISU-OWB rowertour.com
173 Telejko Łukasz 1994 M20 RUN BYDGOSZCZ
174 Łyszczarz Alicja 1983 K30
175 Leszczyńska Aleksandra 1996 K20
176 Kapusta Maciej 1977 M40
177 Binaszewski AdaM 1982 M30
178 Lwowski Zbigniew 1974 M40
179 Popielarz Robert 1969 M50 PeaceTeam
180 Pięta Dariusz 1967 M50
181 Jankowski Rafał 1974 M40 7 BDH Szare Wilki
182 Bałys Łukasz 1990 M30 Łabiszyn Runners
183 Piekarska Eliza 1994 K20 Łabiszyn Runners
184 Kruczkowska Magdalena 1980 K40 Brzeziński Run Club
185 ETTINGER PAWEŁ 1987 M30 TEAMOCHAL
186 Śpica Leszek 1969 M50 BBL Bydgoszcz
187 DRAUS Kacper 2005 M16 Zespół Szkół Mechanicznych
188 Obrębski Grzegorz 1977 M40 TEAMOCHAL
189 Tyburski Pawel 1984 M30
190 Meyer Maciej 1991 M30
191 Piekarski Paweł 1990 M30
192 Gawrych Adam 1990 M30
193 Pasieka Magda 1981 K40 OSP Nakło nad Notecią
194 Pasieka Tomasz 1976 M40 #maratonyweroniki
195 Nagaj Wojciech 1987 M30 Brzeziński Run Club
196 Stankiewicz Dariusz 1967 M50 Ból to ściema
197 Śpica Dorota 1967 K50 BBL Bydgoszcz
198 Sajdak Marcin 1982 M30
199 Mlicka Agnieszka 1980 K40
200 Jodko Magdalena 1978 K40 TM Iron Team
201 Arach Przemysław 1983 M30
202 ŻUCHOWSKI DARIUSZ 1968 M50
203 Stryjak Krzysztof 1998 M20
1001 Łassa Rafał 1997 M20 Parka Biega
1002 Skornia Eliza 1996 K20 Parka Biega
1003 Tokarska Alicja 1981 K40 Vege Runners
1004 Kalinowska Kamila 1972 K40 RUN BYDGOSZCZ
1005 Brzuchalski Mateusz 1987 M30
1006 Marciniak Przemysław 1982 M30
1007 Pietraszak Tomasz 1971 M50 RUN BYDGOSZCZ
1008 Umiejski Sebastian 1989 M30
1009 Wawrzyniak Sandra 1991 K30 Bydgoszcz na start
1010 Mocna Anna 1990 K30 Bydgoski Klub Wioślarek
1011 Grobelny Szymon 1987 M30
1012 Feliniak Daniel 1983 M30
1013 Malczewska Mirka 1957 K60
1014 Sapa Dariusz 1967 M50 Bydgoskie Żółwie
1015 BIAŁEK ANNA 1982 K30 BIEGAJ Z DĘBAMI OSIELSKO
1016 Gierach Krzysztof 1952 M60 TRISPACE/TREK
1017 Góźdź Hanna 1949 K60 Jaś biega
1018 Węgielewski Szymon 1986 M30
1019 Tomczyk Agata 1989 K30 SLA POLONIA BYDGOSZCZ
1020 Czajkowska Sylwia 1977 K40 #żółtokrólewscy
1021 Gwiazdowski Krzysztof 1977 M40
1022 KUFLEWICZ JUSTYNA 1989 K30 MATKA TYMKA
1023 Kuflewicz Mirko 1982 M30
1024 Wajer Marita 1997 K20
1025 Grochowska Zuzanna 2004 K16
1026 Kempa Julia 2005 K16 CWKS Zawisza Bydgoszcz SL
1027 Wesołowski Radosław 1988 M30
1028 Augustynowicz Aurelia 1974 K40
1029 Brunke Tomasz 1972 M40 Run Bydgoszcz
1030 Rymaszewska Jolanta 1964 K50
1031 Woźniak Radek 1983 M30 Bozita Polska
1032 Kasprzyk Adrianna 1995 K20
1033 LENC JANUSZ 1953 M60 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
1034 Jaworski Kamil 1987 M30
1035 Książka Arkadiusz 1989 M30
1036 Tews Marzena 1974 K40
1037 Pyjos Rafał 1984 M30 TEAM GARDONIX
1038 Wesołowska Aleksandra 1978 K40
1039 Wesołowski Dariusz 1970 M50
1040 WUJEK MAGDALENA 1983 K30
1041 Siuda Marek 1973 M40 Klinika Triathlonu
1042 Angiel Władysław 1937 M60 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
1043 Bulińska Agnieszka 1987 K30
1044 Dura Barbara 1957 K60
1045 Kabaciński Jarosław 1983 M30
1046 Staszkiewicz Lucyna 1967 K50 STASHKY TEAM
1047 Myślicka Dalia 1991 K30
1048 Michalik Joanna 1981 K40
1049 Staniszewska Aleksandra 1988 K30
1050 Zaparucha Mikolaj 1972 M40 Bracia Zappa
1051 Nowak Dawid 1986 M30 Trawers Team Nakło
1052 KEMPA Arkadiusz 1974 M40 Family Team Kempa
1053 Wiśniewski Remigiusz 1977 M40 Biegacze Kcynia TEAM
1054 Pisarski Igor 1992 M20
1055 Watorowski Ireneusz 1990 M30
1056 Bohdanowicz Patrycja 1984 K30
1057 Grzelak Radek 1977 M40 Następny Krok TEAM
1058 Walkowiak Paweł 1992 M20
1059 Polańczyk Paulina 1987 K30 KacperIZuzia
1060 Niedbalski Grzegorz 1958 M60 RUN BYDGOSZCZ
1061 TOMKOWICZ DARIUSZ 1965 M50
1062 TOMKOWICZ BEATA 1970 K50
1063 Jankowski Tomasz 1969 M50 Dęby Osielsko
1064 Grzybowski Maciej 1986 M30 Acti-vit
1065 Kasperowicz Jacek 1977 M40 JW 1515 Bydgoszcz
1066 Maciejewski Maciej 1977 M40 Biegacze Kcynia TEAM
1067 Kowalski Arkadiusz 1969 M50
1068 Ciaciucj Agnieszka 1996 K20 Biegacze Kcynia Team
1069 Antosik Patryk 1984 M30 Biegacze Kcynia Team
1070 Gżyl Mikołaj 1983 M30 Janusze triathlonu Exodus Team
1071 Augustynowicz Andrzej 1972 M40 RCI Bydgoszcz
1072 Kopacz Hanka 1979 K40 Po swojemu.
1073 Borkowski Michał 1991 M30 Łabiszyn runners
1074 Dypolt Julia 1990 K30
1075 Kubis Sylwia 1976 K40
1076 Pyra-Kuczyńska Marzena 1976 K40
1077 Klawikowska Julita 1985 K30 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
1078 Klawikowski Dawid 1984 M30 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
1079 Smażyk Ewelina 1977 K40 WTLENIE.PL
1080 Brzykcy Artur 1995 M20 Biegacze Kcynia Team
1081 Kwapiński Damian 1981 M40 TEAMOCHAL
1082 Bonalska Magdalena 1980 K40
1083 Słowińska Joanna 1977 K40
1084 Sikorski Jarek 1977 M40 RUN BYDGOSZCZ
1085 Urbańska Ewa 1976 K40 TM Ironteam
1086 Mętel Laura 1992 K20 Łabiszyn Runners
1087 Hłond Andrzej 1962 M50 Łabiszyn Runners
1088 Stępień Monika 1978 K40
1089 Skrzątek Anna 1973 K40
1090 Guryn Wiktor 1983 M30 Zielony Pelikan
1091 Piotrowski Dariusz 1979 M40 GardenFlora MTB Team
1092 Sobucka Ewelina 1992 K20 Biegacze Kcynia Team
1093 Golik Krzysztof 1979 M40 FordonRunners
1094 Król Karol 1977 M40 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
1095 Koper Michał 1987 M30 ElenSPORT.pl Sklepy Sportowe
1096 PAWŁOWSKA Kamila 2000 K20 Zamek Kurzętnik
1097 Wolski Tomasz 1990 M30 Bydgoszcz Triathlon Team
1098 Han Malwina 2000 K20
1099 Raniszewski Damian 1999 M20
1100 Maciński Waldemar 1982 M30
1101 Banicki Marcin 1983 M30
1102 Mendel Patryk 1994 M20 TM Iron Team
1103 Sawiełajc Jakub 1999 M20 TM Iron Team
1104 Śląska Angelika 1985 K30
1105 Sztejka Jolanta 1978 K40 PGB Sportowa Paczka
1106 PAWŁOWSKA DOROTA 1980 K40 Zamek Kurzętnik
1107 Balcerek Marcin 1977 M40
1108 Maison Magdalena 1981 K40
1109 Błażejak Krzysia 1978 K40 wtlenie.pl
1110 Banaszak Ewa 1984 K30 RUN BYDGOSZCZ
1111 Łaz Kamil 1983 M30 wtlenie.pl
1112 Piątkowski Mateusz 1987 M30 Biegacze Kcynia Team
1113 ZIEMIŃSKI MACIEJ 1989 M30 GardenFlora MTB Team
1114 Bojałkowski Leszek 1978 M40
1115 Wojciechowski Grzegorz 1992 M20 Atos Bydgoszcz
1116 Bukowski Bartosz 2002 M16 Parkrun Grudziądz
1117 KŁOSOWSKI Marcin 1976 M40 CSM Polska
1118 Rutkowski Szymon 1998 M20 GardenFlora MTB Team
1119 Kubanek Lukasz 1983 M30 TEAMOCHAL
1120 Wojtysiak Dorota 1981 K40
1121 Rutkowski Robert 1973 M40
1122 Kwaśniewski Waldemar 1969 M50
1123 Kwaśniewska Aldona 1975 K40
1124 Błażek Katarzyna 1983 K30
1125 Drwęcki Daniel 1983 M30 Biegnij z ProService
1126 Graczyk-Grzybowska Ilona 1979 K40 Acti-vit
1127 Kamiński Paweł 1972 M40
1128 łoboda robert 1971 M50 Niebiesko-Czarna Armia
1129 Winiarski Mateusz 1990 M30
1130 Łukaszczyk Joanna 1981 K40
1131 Idzińska Natalia 1987 K30

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni