Bydgoszcz

Listy startowe

Bieg 5

10.03.2024 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny

Zawodnicy z opłaconym startem

Nr Nazwisko Imię Rocznik Kategoria Klub
1 Ratajczyk Przemysław 1993 M23 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
2 Ochal Pawel 1981 M40 TEAMOCHAL
3 Wolski Jędrzej 2004 M16 Chłopaki z baraków
4 Tomaszewski Milosz 1988 M35 TIK TOK MUCHA NEVER STOP
5 Kotłowski Bartosz 1992 M23 KOTŁOWSKIRUNTEAM
6 Frydrychowski Piotr 1994 M23 FTS
7 Rudnik Damian 1995 M23 TEAM RUDNIK
8 Kaczmarek Mateusz 1996 M23 TEAM RUDNIK
9 Karolczuk Aleksandra 2004 K16 TEAM RUDNIK
10 Biskup Marcin 1999 M23 CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ SL
11 Ochal Olga 1985 K35 TEAMOCHAL
12 Mrotek Anna 1996 K23
13 Piotrowska Katarzyna 1990 K23 TEAMOCHAL
14 Rozpędzik Marzena 2003 K16 UKS Czapla Białe Błota
15 Kruber Karolina 1990 K23
16 Stejka Anna 1983 K40 SPORTOLUBNI
17 JAGIEŁA JAROSŁAW 1972 M50 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
18 Cichowski Kamil 2006 M16 CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ SL
20 Tuleja Jakub 2001 M16 CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ SL
21 Antosik Patryk 1984 M35 BiegampoKcynibezTeamu
22 Umiejski Sebastian 1989 M23
23 Mazur Tomasz 1991 M23
24 Kuklisova Gabriela 1980 K40
25 Motoczyńska Maria 1982 K40 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
26 Pasieka Tomasz 1976 M45 Szoko Bons
27 Kowalewski Wojciech 1968 M55
28 Witkowska Anna 1971 K50
29 Przekwasińska Agnieszka 1981 K40
30 Kilińska Magdalena 1983 K40 Brzeziński Run Club
31 Pietraszak Tomasz 1971 M50 RUN BYDGOSZCZ
32 Skrzątek Anna 1973 K50
33 Woszczyk Agnieszka 1991 K23
34 Lesisz Agata 1984 K35 PKO Harpagan Gdańsk
35 Kapeliński Stanisław 1967 M55 RODOS Team
36 Dering Tomasz 1981 M40 bydgoskie żółwie
37 Stelmach Patrycja 1991 K23 TEAMOCHAL
38 BIAŁEK ANNA 1982 K40 BIEGAJ Z DĘBAMI OSIELSKO
39 Okońska Żaneta 1983 K40
40 Krasińska Katarzyna 1981 K40
41 Golik Krzysztof 1979 M40 FordonRunners
42 Brywczyńska Justyna 1978 K45 #slimakibarcin
43 Krasiński Piotr 1975 M45
44 Gawrych Adam 1990 M23
45 Wiśniewski Dawid 1980 M40 CzarDzieci.pl
46 Piotrowski Dariusz 1979 M40 GardenFlora Sport Team
47 Basiński Łukasz 1992 M23 ElenSPORT.pl Sklepy Sportowe
48 Nikodem Łukasz 1993 M23
49 Falkowski Wojciech 1964 M55 RUN BYDGOSZCZ
50 LEBA DARIUSZ 1975 M45
51 Makowski Sławomir 1969 M50 wTLENIE
52 Kowalewski Krystian 1990 M23
53 Gadomska Maria 1952 K65 RUN BYDGOSZCZ
54 Świetlik Michalina 1982 K40 Brzeziński Run Club
55 Pawlik Stanisław 1965 M55
56 Mąka Łukasz 1988 M35
57 Karski Hubert 1951 M65
58 Szukalski Michał 1981 M40 TEAM RUDNIK
59 Rogozinski Dawid 1988 M35 TEAMOCHAL
60 Malczewska Mirka 1957 K65 Fordonrunners
61 Lipiński Sebastian 1973 M50 RUN Bydgoszcz
62 Raczyński Krzysztof 1960 M60 Passion First
63 Burczyk Roman 1977 M45 Grupa Biegowa Amator
64 Burczyk Katarzyna 1975 K45
65 Klaja Aleksander 1986 M35 Abebe Bikila Running Club
66 Banaszak Ewa 1984 K35 RUN BYDGOSZCZ
67 Ondra Karol 1994 M23 RUN BYDGOSZCZ
68 Wójcik Anna 1981 K40
69 Łaz Kamil 1983 M40 wTLENIE
70 WÓJCIK Tomasz 1971 M50
71 Pawłowski Radosław 1967 M55
72 Pasieka Magda 1981 K40 Szoko Bons
73 Kanjerski Jerzy 1940 M65 RUN BYDGOSZCZ
74 Przybyszewski Marcin 1973 M50
75 Różycki Dariusz 1969 M50 Bydgoskie Zółwie
76 Łassa Rafał 1997 M23 Parka Biega
77 Malec Karol 1976 M45
78 AUGUSTYNOWICZ KATARZYNA 1980 K40 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
79 Firyn Piotr 1997 M23
80 Grudzka Agata 1983 K40
81 Woźniak Anna 1979 K40
82 Ostrowska Renata 1979 K40 MŁODZI DUCHEM
83 Rujner Klara 1969 K50
84 Bagniewska Małgorzata 1991 K23
85 Radecki Maciej 1975 M45 Cyborgi
86 Tabaczyński Tomasz 1985 M35
87 Chojnacki Patryk 1995 M23
88 Majewska Patrycja 1991 K23
89 WALCZAK MACIEJ 1973 M50 TEAM RUDNIK
90 Gawrych Awa 1990 K23 Czarne Stopy
91 Falkowska Anna 1965 K55
92 Wojtecki Łukasz 1983 M40 Soleccy biegacze
93 CZAJKA ROKSANA 1987 K35
94 Borkowska Maria 1984 K35 Pilarski Team
95 Appel Karol 1995 M23
96 Nakiewicz Jarosław 1973 M50
97 Ruciński Paweł 1990 M23
98 Pawlak Łukasz 1984 M35
99 Romiński Patryk 1991 M23 romskizpolski.pl
100 KUBICKA ADRIANNA 1988 K35 Nationale-Nederlanden
101 Oulad-Mansour Dawid 1986 M35
102 Wiśniewska Klaudia 1996 K23
103 Stempkowska Klaudia 1996 K23
104 Sewina Barbara 1981 K40
105 Żelazny Mateusz 1996 M23
106 Mossakowski Paweł 1981 M40 Nationale-Nederlanden
107 Tomaszewski Jordan 1985 M35 TriFriends
108 Ignasiak Bernadeta 1981 K40
109 Słowiński Sławomir 1974 M45
110 Witkowski Łukasz 1989 M23 RUN BYDGOSZCZ
111 Święcicki Wojciech 1977 M45 FISHKA.pl
112 Mazur Natalia 1993 K23
113 Rassalska-Kausa Jola 1978 K45 Yogi Biega
114 Figurska Joanna 1986 K35
115 Winklarz Łukasz 1994 M23
116 Winklarz Julia 1996 K23
117 Niedbalski Grzegorz 1958 M65 RUN BYDGOSZCZ
118 Lach Bogumiła 1986 K35 CB163
119 Czajkowski Krystian 1979 M40 SZOKO BONS
120 Ettinger Justyna 1979 K40 RUN BYDGOSZCZ
121 Ettinger Dariusz 1988 M35
122 Deptuła Grzegorz 1979 M40 VII Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy
123 Lach Paweł 1985 M35 CB 163
124 Chrzanowski Jakub 1988 M35
125 Bejgier Edmund 1968 M55 Biegaj z Dębami Osielsko
126 Giełdon Paweł 1980 M40
127 Lewandowski Bartosz 1996 M23
128 Kiełbasiński Jarosław 1987 M35
129 Siuda Marek 1973 M50 Klinika Triathlonu
130 Kurowski Kamil 1985 M35 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ / 3Gravity
131 Jurek Sławomir 1966 M55
132 Barszcz Tomasz 1983 M40
133 Nowicki Wojciech 1979 M40 Bydgoszcz Triathlon Team
134 Klinowski Radosław 1985 M35
135 Kolmajer Rafał 1981 M40 TEAMOCHAL
136 Łassa Eliza 1996 K23 Sklep Biegacza / Parka Biega
137 Szulist Kazimierz 1980 M40 Kaziki
138 Krzewiński Radosław 1998 M23 Konoha Team
139 Sieradzki Damian 1981 M40
140 Słowiński Adam 1989 M23 Konoha Team
141 Karski Marcin 1976 M45
142 Grajewski Tomasz 1983 M40
143 KŁOSOWSKI Marcin 1976 M45 CSM Polska
144 Czajkowska Sylwia 1977 K45 SZOKO BONS
145 Iwaniuk Jacek 1973 M50 Pędzące chomiki
146 Sztejka Jolanta 1978 K45 PGB Sportowa Paczka
147 Karski Krzysztof 2006 M16
148 Kononowicz Wojciech 1993 M23
149 Bąk Remigiusz 1978 M45
150 Grobelny Szymon 1987 M35 ElenSPORT.pl Sklepy Sportowe
151 Biedroń Mateusz 1992 M23 Wyzwania Spacerowe i Biegowe
152 Donarski Karol 1994 M23
153 Kowalewski Sebastian 1975 M45 TEAM RUDNIK
154 Wawrzyniak Michał 1980 M40 GCH Biega
155 Rydlewski Marek 1970 M50 TEAM RUDNIK
156 Jancowski Wojciech 1971 M50 TEAM RUDNIK
157 Kranc Justyna 1970 K50
158 Nagórski Ryszard 1956 M65
159 Kalaczyński Miłosz 1997 M23 TEAM RUDNIK
160 Szyło Tomasz 1983 M40
161 Bońdos Katarzyna 1970 K50 Nationale-Nedrlanden
162 Kowalski Jacek 1977 M45 BYDGOSKIE OKONIE
163 Rożyńska Monika 1992 K23
164 Maciejewski Maciej 1977 M45 Biegacze Kcynia TEAM
165 Olszewski Daniel 1988 M35 wTLENIE
166 Zielińska Agnieszka 1991 K23 Running Stars
167 Okonkowski Adrian 1989 M23
168 Franków Łukasz 1986 M35
169 Ciaciuch Agnieszka 1996 K23 Biegacze Kcynia Team
170 Jankowski Tomasz 1969 M50 Dęby Osielsko
171 Ślaziński Daniel 1977 M45 1% dla Darii Biel
172 luty krzysztof 1972 M50 SQAD.
173 burduk-luty anna 1973 K50
174 Luty Tomasz 2007 M16 Fundacja Czas Na Bydgoszcz
175 Kukliński Rafał 1978 M45
176 Gżyl Mikolaj 1983 M40 janusze triathlonu exodus team
177 Loose Anna 1989 K23
178 Kasperowicz Jacek 1977 M45 Bydgoszcz
179 Jabłoński Tomasz 1982 M40 TeamOchal
180 Babiarz Marek 1978 M45
181 Woźniacka Beata 1965 K55 Azyl.dla.Jeży
182 ŻUCHOWSKI DARIUSZ 1968 M55 Parkrun Bydgoszcz
183 Wrzesiński Krzysztof 1988 M35
184 Runner Andrzej 1968 M55 RUN BYDGOSZCZ
185 Kawa Marcin 1975 M45
186 Mul Łukasz 1999 M23
187 studzinski robert 1975 M45 pigs.in.space.
188 Kozioł Magdalena 1992 K23
189 Grzybowski Maciej 1986 M35 Acti-vit
190 Sieracki Krzysztof 1985 M35 Run Bydgoszcz
191 Duszyńska Katarzyna 1974 K45
192 Knapik Karol 1990 M23 Dawaj Kalach Team
193 Bogdanów Karolina 1989 K23
194 Wolski Tomasz 1990 M23 Bydgoszcz Triathlon Team/WTLENIE
195 Wnuk Rafał 1979 M40 RUN Bydgoszcz
196 Melwińska Paulina 1981 K40 Run Bydgoszcz
197 Rycio-Sawiełajc Joanna 1972 K50
198 Cichy Adam 1986 M35 Run4Fun
199 Januszewski Radosław 1996 M23 TEAM RUDNIK
200 Dombrowski Patryk 1990 M23
201 Stępniewski Michał 1985 M35
202 Graczyk-Grzybowska Ilona 1979 K40 Acti-vit
203 Walkowiak Paweł 1992 M23
204 Wesołowska Aleksandra 1978 K45
205 Wesołowski Dariusz 1970 M50
206 Belnik Michał 1991 M23 UKS Traper Złocieniec
207 Kozłowski Rafał 1999 M23
208 brett przemysław 1973 M50 BTW BYDGOSZCZ
209 Nawrocki Dariusz 1976 M45 Łabiszyn Runners
210 Augustynowicz Aurelia 1974 K45
211 Augustynowicz Andrzej 1972 M50 RCI Bydgoszcz
212 Musiał Artur 1970 M50
213 Woźniak Parisa 2005 K16 PCT
214 Baumgart Jacek 1962 M60 Biegaj z Dębami
215 Wawrzyniak Sandra 1991 K23 Bydgoszcz na start
216 Markowska-Baumgart Aneta 1960 K60 Biegaj z Dębami
217 Wawrzyniak Katarzyna 1970 K50
218 Jagieła Adam 1981 M40 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
219 Lewandowska Larysa 2003 K16 Akademia Marynarki Wojennej
220 SZYCHOWSKI JAROSŁAW 1987 M35 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
221 Paszkiet Remigiusz 1978 M45 #slimakibarcin
222 Błażejak Krzysia 1978 K45 wTLENIE
223 Szafkowski Arkadiusz 1974 M45 Soleccy Biegacze
224 Lewandowski Tomasz 1988 M35 DOGONIĆ ZDROWIE
225 Piskorska Marta 1981 K40 Kolorowe gacie
226 Papierowski Piotr 1986 M35 Atos
227 Szkuta Sławka 1986 K35 100% banana
228 Świetlik Ewa 1984 K35
229 Mielczarska Jolanta 1961 K60
230 Sajdak Marcin 1982 M40 Pędzące żółwie
231 Górski Łukasz 1985 M35 Górscy Team
232 Bernacki Dominik 1980 M40
233 Biegała Leszek 1978 M45 Lingua Pro
234 Tucholski Bartłomiej 1992 M23 wTLENIE
235 Kapelewski Marcin 1979 M40 CYSTERSI
236 Januszewski Radosław 1981 M40
237 Ksobiak Magdalena 1972 K50
238 Kubeł Marta 1995 K23
239 Woźnicki Michał 1998 M23 TEAMOCHAL
240 Kubiak Magdalena 1987 K35
241 Michalak Wojciech 1966 M55
242 Skarwecki Remigiusz 1984 M35 Łabiszyn Runners
243 Janicka Maria 1990 K23
244 Koter Mirosław 1977 M45 Łabiszyn Runners
245 Sosna Mikołaj 1980 M40 SOS na Start
246 Lewandowski Piotr 1972 M50
247 Aładowicz Mikołaj 2002 M16 Łabiszyn Runners
248 Tomczyk Agata 1989 K23 SLA POLONIA BYDGOSZCZ/wTLENIE
249 Rychter Zbigniew 1969 M50 Nationale Nederlanden
250 Chynonova Anna 1998 K23 WOPR K-P
251 Trybuś Mateusz 1990 M23
252 Hłond Andrzej 1962 M60 Łabiszyn Runners
253 Ząbkowski Krzysztof 1991 M23
254 Wisniewski Rafał 1983 M40
255 Montowski Jakub 1982 M40 CTS
256 Misiak Agata 1994 K23
257 Kranz Amelia 2005 K16 Łabiszyn Runners
258 Konwińska Alina 1983 K40 Łabiszyn Runners
259 Niemczewski Mirosław 1976 M45 Łabiszyn Runners
260 Konwiński Marcin 1985 M35 Łabiszyn Runners
261 Niemczewska Zofia 1984 K35 Łabiszyn Runners
262 Nawrocka Agnieszka 1977 K45 Łabiszyn Runners
263 Urbański Dawid 1980 M40
264 Piekarski Marek 1971 M50 TEAMOCHAL
265 Bojałkowska Krystyna 1978 K45
266 Bojałkowski Leszek 1978 M45
267 Drobinski Daniel 1989 M23 ŁapaTriRun
268 Jankowski Damian 1998 M23
269 Paliga Maciej 1987 M35
270 Pasińska Angelika 1990 K23
271 Sikora Sylwia 1979 K40
272 Pilarski Paweł 1997 M23
273 Krusik Aleksandra 1993 K23 Albatrosy
274 Kabaciński Jarosław 1983 M40 EFINANSOWI
275 Maćkowski Maciej 1986 M35 KotłowskiRunTeam/UpsBydgoszcz
276 Lewandowska Sylwia 1978 K45
277 Błażek Katarzyna 1983 K40
278 Sobański Mariusz 1971 M50
279 Szczygieł Michał 1983 M40
280 Kapsa Dawid 1978 M45 TRISPACE/TREK
281 Hirt Tomasz 1982 M40 Brzeziński Run Club
282 Makowski Tomasz 1984 M35
283 Barszczewski Sebastian 1979 M40
284 Holiczko Mirosław 1966 M55 RWT BYDGOSZCZ
285 Marach-Neumann Monika 1981 K40
286 Różański Wojciech 1981 M40
287 Zielińska Justyna 1981 K40 Kolorowe gacie
288 Jeske Marek 1971 M50 RUN BYDGOSZCZ
289 Karczewski Filip 1983 M40 TEAM GARDONIX
290 zdrojewski piotr 1967 M55 -
291 Szyszka Piotr 1987 M35
292 Zamiatowska Kinga 1977 K45 BELLA LINE
293 Pic Dawid 1992 M23 Byle do przodu
294 Wrzesińska Joanna 1978 K45 WOPR Województwa Kujawsko-Pomorskiego
295 Barczak Rafał 1975 M45 Stachowscy Akademia Treningu Sportowego
296 Wrzesiński Wojciech 1972 M50 FordonRunners
297 Ochocki Maciej 1992 M23 Kabel Team Bydgoszcz
298 Golla Wiktor 1998 M23 Kabel Team Bydgoszcz
299 Krawczykowski Przemysław 1994 M23 Kabel Team Bydgoszcz
300 Kocik Marcin 1983 M40 Kabel Team Bydgoszcz
301 Świetlik Grzegorz 1984 M35 Polfarmex Team
302 Mowińska Karolina 2000 K23 WOPR Kujawsko - Pomorski
303 Warszawski Przemysław 1989 M23
304 Kijewski Maciej 1981 M40 Kabel Team Bydgoszcz
305 Monsiorski Adam 1973 M50 Kabel Team Bydgoszcz
306 Kamiński Artur 1986 M35 Psy gończe Janki-ego
307 Bagrowski Marek 1962 M60 UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGA
308 Szyszka Agata 1988 K35
309 Wadelski Maciej 1987 M35 Medycy na start
310 Kwasek Wojciech 1967 M55 Kabel Team Bydgoszcz
311 Stępski Marek 1973 M50 1% dla Dari Biel
312 Wadelska Joanna 1987 K35 Medycy na start
313 Sierant Marian 1959 M60 Chocobons
314 Pierzgalski Jarek 1971 M50 Kabel Team Bydgoszcz
315 Pierzgalski Damian 2000 M23 Kabel Team Bydgoszcz
316 Tubaja Anita 1978 K45 Kabel Team Bydgoszcz
317 Adam Jarosław 2002 M16
318 Sikorski Jarosław 1978 M45 Kabel Team Bydgoszcz
319 Kiełpiński Wojciech 1986 M35
320 Binaszewski AdaM 1982 M40 CITY TRAIL Team
321 Tubaja Albert 1975 M45 Kabel Team Bydgoszcz
322 Wiśniewski Przemysław 1989 M23
323 CHMIELEWSKI TOMASZ 1965 M55 TEAMOCHAL
324 Fuz Gabriela 1974 K45 Kabel Team Bydgoszcz
325 Fuz Marek 1971 M50 Kabel Team Bydgoszcz
326 Cichulska-Quaas Izabela 1979 K40 WOPR
327 Wójcik Maria 1985 K35 Running Sucks
328 Janiszewski Szymon 1988 M35
329 Matyszewski Amadeusz 1991 M23 TEAM RUDNIK
330 Guryn Wiktor 1983 M40 Zielony Pelikan
331 Jaworski Krzysztof 1973 M50
332 Balcerek Mateusz 1986 M35 GASTRO SZEF
333 Woźniak Adam 1979 M40
334 Stoppel Szymon 2000 M23 CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ SL
335 Natywo Gerard 1986 M35 Moldy Unicorns
336 Witkowska Katarzyna 1988 K35 Moldy Unicorns
337 Zieliński Maciej 1979 M40 Kabel Team Bydgoszcz
338 Jenczewski Szymon 1991 M23 Albatrosy
339 Michalik Joanna 1981 K40 TM IronTeam
340 Kwasik Wojciech 2001 M16
341 Raciborski Grzegorz 1979 M40 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
342 Kapanowski Sylwester 1972 M50
343 Żmich Tomasz 1978 M45 WOPR WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO
344 Maik Daria 1997 K23 wTlenie
345 QUAAS Lukasz 1979 M40 WOPR Województwa Kujawsko-Pomorskiego
346 Nadratowski Maciej 1975 M45 Kabel Team Bydgoszcz
347 Rydlewski Andrzej 1979 M40 TEAM RUDNIK
348 DERECKA KATARZYNA 1972 K50 Kabel Team Bydgoszcz
349 Derecki Piotr 1971 M50 Kabel Team Bydgoszcz
350 Sobierajski Łukasz 1992 M23 WSPR Bydgoszcz
351 Preder Bartosz 1978 M45
352 Sobociński Grzegorz 1983 M40
353 Stosik Maciej 2004 M16 TEAM RUDNIK
354 Paradowska Natalia 1995 K23
355 Wanecka Małgorzata 1984 K35
356 Boiński Bartosz 1988 M35 TM Iron Team
357 Andrzejewska Sylwia 1988 K35 TEAMOCHAL
358 Lizoń Dawid 1986 M35
359 Krysiński Adrian 2004 M16 TEAMOCHAL
360 Ignaczak Jarosław 1981 M40 Kabel Team Bydgoszcz
361 Węgrzynowski Sławomir 1968 M55 Kabel Team Bydgoszcz
362 Bzdzion Marcin 1993 M23
363 Kowalczyk Kamila 1992 K23 Brzeziński Run Club
364 Tyma Katarzyna 1983 K40 CB163
365 Tyma Krzysztof 1986 M35 CB163
366 Błażejewski Kacper 1989 M23 CB163
367 Myk Edyta 1986 K35 Cb163
368 Berenda Damian 1978 M45 CB163
369 Szymański Adam 1985 M35 TEAM RUDNIK
370 Dering Hania 1981 K40 Bydgoskie Żółwie
371 Kęskrawiec Bartosz 1986 M35
372 Koziński Tomasz 1973 M50 Bydgoskie Żółwie
373 Wiśniewski Piotr 1989 M23
374 Jankowska Ilona 1975 K45
375 Krysińska Kamila 1977 K45 TEAMOCHAL
376 Wtorek Szymon 1995 M23 CB163
377 PIJANOWSKA MARTA 1983 K40
378 SZYMAŃSKI BARTOSZ 1992 M23 wTLENIE
379 Laskowska Monika 1983 K40 Teamochal
380 Palacz Wioletta 1978 K45 Polonia Bydgoszcz SLA
381 Lica Krzysztof 1962 M60 SISU OWB rowertour.com
382 Strychalski Tomasz 1983 M40 Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 w Bydgoszczy
383 Mazur Łukasz 1995 M23
384 Preis Anna 1992 K23
385 Budzik Justyna 1975 K45
386 GORGOL Tomasz 1978 M45 LP500/wTLENIE
387 Rymarkiewicz Małgorzata 1983 K40 TM Iron Team
388 Szmyt Wioletta 1969 K50 #slimakibarcin
389 Piątkowski Mateusz 1987 M35 Biegacze Kcynia Team
390 Knasiecka Martyna 2002 K16
391 Żebrowska Martyna 1979 K40 SANDO
392 Żebrowski Radosław 1979 M40 SANDO
393 Rohde Łukasz 2005 M16 TM Iron Team
394 Jankowski Rafał 1974 M45 7 BDH Szare Wilki
395 Szulc Angelika 1981 K40 TEAMOCHAL
396 Górska Paulina 1984 K35 Running Mom
397 kreński tomasz 1977 M45 TEAMOCHAL
398 KREŃSKA AGNIESZKA 1979 K40 TEAMOCHAL
399 Gotowicz Mariusz 1962 M60 KDP GOTOWICZ
400 Kwaśnik Sławomir 1986 M35 TEAM RUDNIK
401 Lemanowicz Marzena 1972 K50
402 wawrzyniak Andrzej 1960 M60 22. ODN
403 Ksobiak Jędrzej 2004 M16 Bydgoski Klub Sztuk Walki
404 Prietz Agata 1981 K40
405 Mieczkowska-Lapke Weronika 1993 K23 TM IronTeam
406 Makuszewski Mateusz 1985 M35 wTLENIE
407 Kośmieja Marcin 1985 M35 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
408 Gorgol Renata 1976 K45 wTLENIE
409 Smarz Karol 1988 M35
410 Kubis Sylwia 1976 K45 Yoga blisko natury
411 Balcerek Marcin 1977 M45 TEAMOCHAL
412 Kaja Dominika 1991 K23
413 Grzankowska Olga 1999 K23
414 Kujawa Zbigniew 1990 M23 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
415 Budzik Irek 1972 M50 Petner Team
416 Piontek Elżbieta 1957 K65
417 Ślefarski Jacek 1986 M35 TriFriends
418 Laks Krzysztof 1991 M23
419 KUJAWA ROGER 1972 M50 #slimakibarcin
420 Piotrowska Zuzanna 1996 K23
421 STANISŁAWSKI ZDZISŁAW 1955 M65 SUZ
422 Rygiewicz Wojciech 1965 M55
423 Pytliński Paweł 1979 M40 Bydgoskie Żółwie
424 SULKOWSKI Zdzisław 1971 M50 TKKF Koleiarz Bydgoszcz
425 Pytliński Marek 2007 M16 bydgoskie żółwie
426 Paduch Paweł 1999 M23 CWZS Zawisza Bydgoszcz
427 Dulińska Dorota 1976 K45 TRISPACE TREK
428 Brywczyński Wiktor 2006 M16 #slimakibarcin
429 Grzelak Mikołaj 1984 M35 CB163
430 Muszyński Adam 1984 M35 SMOKI
431 Pilarski Witold 1981 M40 Sii Running Team
432 Michalewski Bartosz 1977 M45 CB163
433 Filarecka Joanna 1979 K40 Smoki
434 Strzelczyk Ewa 1981 K40
435 Ratajczak Paweł 1976 M45 Ślimaki Barcin
436 Głębocka Agnieszka 1981 K40
437 Adrych Karol 1980 M40
438 Węglarz Łukasz 1983 M40 Zabiegane smoki
439 Nawrocki Marcin 1980 M40 Mogilno Team
440 Szala Wojciech 1996 M23
441 Andrzejewski Wojciech 1991 M23 Decathlon Komorniki
442 Gromada Grzegorz 1973 M50 CB163
443 Laskowski Daniel 1979 M40 TEAMOCHAL
444 Filipiak Jakub 1992 M23
445 Lada Przemysław 1984 M35 STALE BIEGAM - NOVA TRADING
446 Olejniczak Marek 1977 M45
447 Kutra Paweł 1978 M45
448 Bethke Slawomir 1989 M23 Mrozbike Team
449 Montowski Jan 1956 M65 Opławiec
450 RATAJCZAK AGATA 1977 K45
451 Janeczek Weronika 1997 K23 LUKS SEROCK
452 Bednarek Adrian 1990 M23
453 Rohde Piotr 2006 M16 TM IronTeam
454 Dziekan Wojciech 1979 M40 Kabel Team Bydgoszcz
455 Małoń Martyna 1991 K23
456 Stasiewicz Filip 1988 M35 Spójnia Białe Błota
457 Slomczewski Marcin 1980 M40
458 Różyczka Joanna 1984 K35
459 WUJEK MAGDALENA 1983 K40 RUN Bydgoszcz
460 Szulc Andrzej 1972 M50 Łochowo Trail Team
461 Stępień Tomasz 1974 M45
462 Radkiewicz Beata 1976 K45 TEAMOCHAL
463 Płotka Michał 1996 M23
464 Król Patrycja 2001 K16
465 Kinstler Krzysztof 1975 M45
466 Kinstler Joanna 1977 K45
467 Jagodziński Karol 1969 M50
468 Szlinger Jakub 1986 M35 KOTŁOWSKIRUNTEAM
469 Radkiewicz Oskar 2007 M16 Fundacja Czas Na Bydgoszcz
470 Radkiewicz Eugeniusz 1972 M50 TEAMOCHAL
471 Ślusarski Przemysław 1984 M35
472 Ziębicki Maciej 1990 M23 Hooyabusa
473 Kempa Julia 2005 K16 CWZS Zawisza Bydgoszcz
474 Pociot Małgorzata 1991 K23
475 Gierach Marcin 1977 M45 TEAM RUDNIK
476 Rzeszotarski Daniel 1984 M35 Efinansowi.pl
477 Włodarczyk Wojciech 1964 M55 Czarne Stopy
478 PAWLIK Marek 1960 M60 AMATOR PRUSZCZ
479 Piekut Aleksandra 1986 K35 BRZEZIŃSKI RUN CLUB
480 Mielniczuk Mariusz 1973 M50
481 Dzierzanowska Eliza 2000 K23 Konoha Team
482 Prondzinski Maciej 1985 M35
483 Matczyński Marek 1960 M60 GKS Olimpia Grudziądz
484 Klawikowska Julita 1985 K35 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
485 Wenda Dawid 1990 M23 Szkoła Jazdy TOMAS
486 Łukomski Marcin 1985 M35
487 Chrubczyńska Patrycja 2000 K23 Wojskowa Akademia Techniczna
488 Witkowski Dariusz 2000 M23 CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ SL
489 Muss Aleksander 1973 M50 AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU
490 Ratajczak Jakub 1982 M40 CB163
491 Gierach Wojtek 2007 M16 TEAM RUDNIK
492 Żeglicz Marek 1995 M23 Spójnia Białe Błota
493 Andrzejewski Krystian 1979 M40 Mogilno Team
494 Ćwikliński Jarosław 1964 M55 colorado pizza express
495 Kucharski Piotr 1975 M45
496 Mateuszczyk Dawid 1984 M35 Run Bydgoszcz
497 Marciniak Przemysław 1982 M40
498 Pera Marek 1983 M40
499 Werner Michał 1990 M23 Łabiszyn Runners
500 Drabik Maja 1992 K23 Łabiszyn Runners
501 Kaczmarek Ela 1988 K35 Biegacze Kcynia Team
502 Paszkiet Witold 1954 M65 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
503 Śliwiński Łukasz 1983 M40 LKS Ostromecko
504 Telejko Łukasz 1994 M23 RUN BYDGOSZCZ
505 Skarbek Marek 1969 M50 RUN BYDGOSZCZ
506 Nurkiewicz Jarosław 1971 M50 Kung fu Pandy 3
507 Sulecki Piotr 1991 M23
508 Szulc Radosław 1983 M40
509 Kaczorowski Rafał 1991 M23 Rafał_Biega
510 Mularz Adam 1971 M50 Adam
511 Biniakowski Janusz 1977 M45
512 Klawikowski Dawid 1984 M35 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
513 Jeziorski Krzysztof 1980 M40 UKS Czapla Białe Błota
514 Tęgos Daniel 1992 M23
515 Skopowski Krzysztof 1976 M45 SALUS
516 Król Karol 1977 M45 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
517 Korach Piotr 1980 M40 Czapla Białe Błota
518 Jarzemski Marcin 1987 M35 Bydgoszcz Triathlon Team
519 Raczyński Mikołaj 1992 M23 adidas Runners Warszawa
520 Skrzeczewski Bartosz 1987 M35 KOTLOWSKIRUNTEAM
521 Jaworski Kamil 1987 M35
522 Kożuchowska Natalia 1992 K23 Laser Fight
523 Nowotnik Mariusz 1981 M40
524 Pyjos Rafał 1984 M35 TEAM GARDONIX
525 Dreslerska Agnieszka 1984 K35
526 Sudoł Jacek 1978 M45 PARKRUN BYDGOSZCZ
527 Majcher Elżbieta 1984 K35 TEAM RUDNIK
528 Haize Tomek 1978 M45 Jaźwiec Apokalipsy
529 Lewandowski Tomasz 1981 M40 WiHurra Sobiejuchy
530 Debczynski Maciej 1981 M40 Atos
531 Cieślewicz Radek 1990 M23
532 Belińska Patrycja 1989 K23 #zaliniametyteam/wTLENIE
533 Ryduchowski Jarosław 1993 M23
534 Nunzek Agnieszka 1974 K45 Żółtokrólewscy
535 Lenc Kasia 1981 K40 CB163
536 Trojańczyk Krzysztof 1978 M45 TRISPACE/TREK
537 Ćwiklińska Anna 1979 K40
538 Majkowska Jagoda 1992 K23 Cb163
539 Jagielski Szymon 1998 M23 Rozpędzone Trzewiki
540 Mikołajczak Artur 1980 M40
541 Dura Jacek 1983 M40 Dura Team
542 Kachlicka Weronika 1998 K23
543 Ruciński Marcin 1975 M45 TT SODA
544 Czubachowski Sławomir 1979 M40
545 Wojciechowski Grzegorz 1961 M60 MKL Tlen/Mogilno Team
546 Wolff Katarzyna 1998 K23 KABEL TEAM BYDGOSZCZ
547 Szatkowska Natalia 1997 K23
548 Zięba Mikołaj 1997 M23 Pro3Triathlon
549 Kalek Artur 1974 M45 TM IRON TEAM
550 Kułakowski Krzysztof 1985 M35 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
551 Mioduszewska DOROTA 1984 K35
552 Mckenzie Soren 1976 M45
553 Zdrojewski Paweł 1971 M50
554 Kuta Krystyna 1967 K55 LUKS Serock
555 stachowicz karol 1988 M35
556 Maczyński Grzegorz 1966 M55 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
557 Poczekaj Przemysław 1985 M35
558 Abramowski Damian 1991 M23 TT SODA
559 Filipek Małgorzata 1989 K23 TEAM RUDNIK
560 Obrębski Grzegorz 1977 M45 TEAMOCHAL
561 Gołasz Mateusz 1988 M35 wTLENIE
562 Rutkowska Virginia 1984 K35 Brzeziński Run Club
563 Kawska Aneta 1989 K23
564 Mruk Tomasz 1976 M45 Czarne Stopy
565 Gacka Paula 1999 K23 Run Bydgoszcz
566 Kallas Anetta 1975 K45
567 Lipski Krzysztof 1974 M45
568 Wajer Marita 1997 K23
569 Kubiński Jakub 1987 M35 Enea Bydgoszcz Triathlon Team/wTLENIE
570 Bedra Robert 1980 M40 Czarne Stopy
571 Grabowicz Urszula 1984 K35 Doktor
572 AUGUSTYNOWICZ Roman 1979 M40
573 Mlicka Agnieszka 1980 K40
574 Gabrych Maciej 1980 M40 Czarne Stopy
575 MANDOSIK Jerzy 1953 M65 TEAMOCHAL
576 Mandosik Bernadeta 1954 K65 TEAMOCHAL
577 Skorecki Aleksander 1990 M23 BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM / WTlenie
600 Gosiewski Krzysztof 1988 M35 1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA/CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ
1012 Błażejewska Joanna 1979 K40
1013 Popielarz Karolina 1981 K40 Łabiszyn Runners
1017 Lewandowski Bartłomiej 1996 M23
1026 Pawlak Wojciech 1973 M50
1033 Gwóźdź Grażyna 1969 K50 TEAM RUDNIK
1039 Strzemkowska Aleksandra 1989 K23 #slimakibarcin
1047 Jaster Jakub 1985 M35 klocku.pl
1052 Ruciński Benimin 2003 M16 TT SODA
1058 DRAB MATEUSZ 1982 M40 Nationale Nederlanden
1086 Kryske Mariusz 1982 M40 TKKF Kolejarz Bydgoszcz
1087 Czub Katarzyna 1972 K50
1091 Woźniakowska Agata 1984 K35 wTLENIE
1097 Szczuka Anna 1996 K23
1117 Michalska Karolina 1997 K23 Karofitka
1118 Łoboda Andrzej 1961 M60
1119 Kaczmarczyk Krzysztof 1978 M45 BrzezińskiRunClub
1120 Lisewski Jacek 1984 M35 TriŚwinki Team
1128 Olkowski Dariusz 1992 M23
1131 Kondek Jakub 1978 M45
1148 Patzer Patrycja 1999 K23 Bydgoszcz
1162 SZYMAŃSKI WIKTOR 1990 M23
1164 Mikulski Damian 1992 M23
1165 Bosak Maciej 1992 M23
1167 Gierach Krzysztof 1952 M65 TRISPACE/TREK
1172 Kotuła Sebastian 1979 M40 START TEAM WĄBRZEŹNO
1184 Peresiak Anna 1959 K60 BBL Bydgoszcz
1220 Gotowicz Joanna 1995 K23 Akademia Mistrzów Sportu
1221 Dolińska-Fojut Anna 1985 K35
1224 Sutkowy Paweł 1986 M35
1225 Czarnecka-Pijarowska Dominika 1980 K40
1228 Świerczyński Marcin 1986 M35 Athleticomed.pl Bydgoszcz
1230 Puchacz Marcin 1984 M35 PUCHACZE
1233 Kędzierski Rafał 1977 M45 DE-STRESS
1234 Sobczyński Michał 1985 M35
1236 Żylska Zuzanna 2002 K16 Brak
1238 Drzewiecki Paweł 1992 M23
1240 Łabędzki Maciej 1990 M23 Trispace/Trek
1246 Dembowski Łukasz 1993 M23
1247 Rezmer Kamil 1997 M23
1254 Głowska Magdalena 1991 K23
1258 Walda Łukasz 1985 M35
1259 Zaorska Roma 1987 K35
1260 Rogozińska Karolina 1983 K40 RunMors
1263 Zieliński RADOSŁAW 1986 M35
1264 Grabska-Zielińska Sylwia 1991 K23
1265 Polasik Michał 1987 M35 Run4Fun
1266 Szumski Kamil 1989 M23
1267 Szmelter Michał 1972 M50
1268 Bryl Paweł 1986 M35 Brzeziński Run Club
1271 Klecha Krzysztof 1978 M45 BasiaTEAM
1278 RADOŁA MAŁGORZATA 1980 K40
1280 Brzezińska Anna 1972 K50 START TEAM WĄBRZEŹNO
1282 Korecki Andrzej 1976 M45 Łochowo Trail Team
1285 Wojciechowski Grzegorz 1992 M23
1292 Dolata Magda 1977 K45
1293 Chudziński Konrad 1998 M23
1294 Gołata Wojciech 1980 M40 Lks Ostromecko/ Kotłowski Run Team
1295 Wilczewski Maksymilian 2005 M16 Bydgoszcz
1296 Świgoń Aneta 1988 K35
1297 Skocka Ania 1971 K50 Parkrun Rumia
1298 KLESSA HANNA 1973 K50
1299 Majewska Martyna 2003 K16
1300 Biernacki Sławomir 1980 M40 Łochowo Trail Team
1301 Filipiak Jakub 1983 M40 1,5% dla Darii Biel
1302 Gąsior Justyna 1986 K35 Night Runners
1303 Szcześniak Paweł 1978 M45
1304 Zamroczyńska Julita 2003 K16
1305 Gabrich Żanetta 1972 K50 My New Live
1306 Szymczak Magdalena 1996 K23
1307 Ruciński Tymon 1991 M23 ElenSPORT.pl Sklepy Sportowe

Sponsor tytularny