z

Wrocław

Klasyfikacja drużynowa 2021/2022

po 2 z 5 biegów

Pobierz wyniki PDF:

Drużyny sklasyfikowane

Drużyny nieklasyfikowane

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Zawodnicy /
Biegi
Punkty
1 ALOHA HAKUNA I 4 / 8 146.7112
264 Liputa Emilia Wrocław 1995 K202
3.08
2
3.64
2 6.7112
1095 Lewandowski Maciej Wrocław 1989 M30249 2 33.0000
1021 Nowak Paweł Wrocław 1986 M302818 2 46.0000
73 Mroczkowski Karol Wrocław 1990 M304219 2 61.0000
2 140minut.pl I 4 / 8 168.9572
107 Dąbrowski Andrzej Wrocław 1985 M301713 2 30.0000
1250 Harasiuk Adam Wrocław 1989 M30265 2 31.0000
233 Kokott Agnieszka Smolec 1983 K3017
26.15
12
21.81
2 47.9572
1001 Majchrzak Maciej Wrocław 1989 M304020 2 60.0000
3 140minut.pl II 4 / 8 413.0000
21 Sobczak Tomasz Brzeg Dolny 1981 M403826 2 64.0000
235 Kokott Marcin Smolec 1984 M305445 2 99.0000
1112 Zięba Błażej Wilczyce 1978 M405861 2 119.0000
1105 Stawiarz Paweł Wrocław 1986 M305774 2 131.0000
4 Łab Łagiewniki I 4 / 8 420.7084
61 Budziewska Katarzyna Łagiewniki 1985 K307
10.77
6
10.91
2 21.6716
173 Momot Anna Łagiewniki 1978 K4030
46.14
29
52.71
2 98.8504
189 Januszkiewicz Monika Łagiewniki 1986 K3042
64.60
40
72.70
2 137.3000
198 Wawrzyniak Wioleta Łagiewniki 1973 K4048
73.82
49
89.06
2 162.8864
5 ALOHA HAKUNA II 4 / 8 525.1600
42 Kusal Tomasz Opole 1995 M204123 2 64.0000
56 Murmyło Wojciech Wrocław 1975 M404739 2 86.0000
221 Pirozek Aneta Wrocław 1992 K2036
55.37
45
81.79
2 137.1600
1056 Maślanka Łukasz Wrocław 1985 M30121117 2 238.0000
6 trenujznami.pl I 4 / 8 624.1108
202 Wiktorska Małgorzata Wrocław 1982 K3037
56.91
32
58.16
2 115.0692
209 Wiktorski Mieszko Wrocław 1981 M4010910 2 119.0000
1159 Ptaszek Katarzyna Pietrzykowice 1972 K4040
61.52
41
74.52
2 136.0416
187 Kowalski Konrad Wrocław 1990 M3024014 2 254.0000
7 140minut.pl III 4 / 8 658.0000
58 Cisło Krzysztof Wysoka 1981 M407264 2 136.0000
87 Cichowski Wojciech Przygodzice 1992 M2031109 2 140.0000
171 Ząbek Łukasz Wrocław 1978 M406581 2 146.0000
53 Rychtyk Dawid Wrocław 1976 M40132104 2 236.0000
8 Zakochaj się w Bieganiu i nie tylko I 4 / 8 999.9048
97 Kucharski Robert Wrocław 1980 M403328 2 61.0000
1156 Więckowska Agata Wrocław 1984 K3077
118.43
72
130.87
2 249.2932
19 Tyl Radosław Bierzyce 1979 M40149122 2 271.0000
1007 Ogrodnik Anna Wroclaw 1983 K30141
216.86
111
201.75
2 418.6116
9 Drużyna ML 4 / 8 1182.2164
1256 Lenart Rafal Wrocław 1989 M307452 2 126.0000
1173 Lenart Miłosz Kętrzyn 1965 M509063 2 153.0000
1212 Kornak Anna Wrocław 1994 K20146
224.55
125
227.20
2 451.7480
1211 Lenart Natalia Wrocław 1997 K20147
226.09
124
225.38
2 451.4684
10 Bergson Team I 4 / 8 1401.1076
89 Wolak-Łakomy Dominika Wrocław 1982 K3076
116.89
75
136.32
2 253.2080
1030 KRÓLIKOWSKI Piotr Wrocław 1980 M40146136 2 282.0000
1132 Adamczyk Łukasz Wrocław 1983 M30183179 2 362.0000
1031 Królikowska Anita Wrocław 1979 K40161
247.62
141
256.28
2 503.8996
11 MKS Siechnice I 4 / 7 165.2820
145 Haber Agnieszka Groblice 1987 K3013
19.99
11
19.99
2 39.9876
101 Haber Marcin Groblice 1987 M303224 2 56.0000
1011 Drewnicka Magdalena Groblice 1982 K3020
30.76
19
34.53
2 65.2944
1094 Gorzelańczyk Jakub Golęczewo 1991 M304 1 4.0000
12 Łab Łagiewniki II 4 / 7 834.1760
62 budziewski tomasz łagiewniki 1978 M40102103 2 205.0000
68 WROŻYNA AGNIESZKA Łagiewniki 1979 K4067
103.05
62
112.69
2 215.7372
230 Koślacz Anna Łagiewniki 1974 K40109
167.64
98
178.12
2 345.7668
174 FRYGA MAGDA Łagiewniki 1982 K3044
67.67
1 67.6720
13 Wosiek Team I 4 / 6 134.5440
1054 Hołubowicz Anita Lwówek Śląski 1993 K208
12.30
5
9.09
2 21.3920
1231 Tomczyk Rafał Wrocław 1983 M305354 2 107.0000
1150 Pietras Kinga Radomsko 2001 K201
1.54
1 1.5380
1141 Krupa Ula Ząbkowice śląskie 2004 K163
4.61
1 4.6140
14 GóryLasy 4 / 6 750.7448
1131 Pacześna Katarzyna Ołdrzychowice Kłodzkie 1980 K4038
58.44
28
50.89
2 109.3368
228 Kornaś Marcin Laskówka 1978 M40206215 2 421.0000
1354 Gałuszka Mateusz Wrocław 1990 M3075 1 75.0000
243 Maj-Harzowska Viktoria Wrocław 1996 K2080
145.41
1 145.4080
15 VEX Team I 4 / 6 896.2544
1026 Bińczyk Adam Wrocław 1985 M30118116 2 234.0000
1106 Kujawa Natalia Wrocław 1995 K20112
172.26
100
181.76
2 354.0160
287 Palusko Marta Wrocław 1980 K4059
107.24
1 107.2384
1355 Schmidt Damian Wrocław 1990 M30201 1 201.0000
16 Akademia Wojsk Lądowych 4 / 5 213.4640
1143 Ratajczak Marika Orzechowo 1998 K2039
59.98
27
49.08
2 109.0572
1251 Bambynek Ewa DRONIOWICE 2003 K165
7.69
1 7.6900
226 Pstrucha Julia Chrzanów 1999 K2018
32.72
1 32.7168
1192 Szostek Jakub Wrocław 2000 M2064 1 64.0000
17 ALLIMP TEAM I 4 / 5 315.0000
102 Mielczarek Tomasz Wrocław 1975 M408877 2 165.0000
196 Orłowski Łukasz wrocław 1987 M3020 1 20.0000
1100 Gańko Bartłomiej Wrocław 1981 M4062 1 62.0000
1157 GREKOW Sławko WROCŁAW 1967 M5068 1 68.0000
18 140minut.pl IV 4 / 5 365.2980
1152 Bachurski Tomasz Miłoszyce 1978 M40138123 2 261.0000
4 Witek Andrzej Mirków 1992 M201 1 1.0000
1259 Mazurkiewicz-WARCHAŁOWSKA Agnieszka Wrocław 1975 K4021
32.30
1 32.2980
1268 Studnicki Paweł Wrocław 1979 M4071 1 71.0000
19 ADAMEK TEAM I 4 / 4 28.0000
3 Czeronek Mikołaj Wrocław 2000 M202 1 2.0000
1153 Kowalski Wojciech Nadolice Wielkie 1982 M303 1 3.0000
1149 Suszczewski Marcin Wrocław 1996 M209 1 9.0000
1123 Malik Jakub wrocław 2001 M2014 1 14.0000
20 MKS Siechnice II 4 / 4 49.6020
1049 Wendland Michał Wrocław 1989 M305 1 5.0000
1115 Grygiel Ilona Wrocław 1999 K206
9.23
1 9.2280
256 Łomnicka Barbara Wrocław 1979 K4011
16.92
1 16.9180
1140 Frąckowiak Marta Święta Katarzyna 1998 K2012
18.46
1 18.4560
21 MKS Siechnice III 4 / 4 112.4828
8 Sobczyk Tomasz Wrocław 1977 M4023 1 23.0000
1144 Peniowicz Justyna Sułów 1987 K3015
23.07
1 23.0700
1012 Bednarczyk Ewelina Wrocław 1986 K3016
24.61
1 24.6080
1313 Kwiecień Magda Wrocław 1990 K3023
41.80
1 41.8048
22 ALOHA HAKUNA III 4 / 4 151.2640
41 Głód Mateusz Wrocław 1979 M4015 1 15.0000
140 Hotała Anna Wrocław 1982 K3015
27.26
1 27.2640
1291 Nowicki Mateusz Wrocław 1995 M2047 1 47.0000
139 HOTAŁA Piotr WROCŁAW 1979 M4062 1 62.0000
23 MKS Siechnice IV 4 / 4 232.8300
1275 Bednarek Bartłomiej Radwanice 1984 M3048 1 48.0000
1130 Grajnert Małgorzata Domaszków 2000 K2035
53.83
1 53.8300
1006 Wróbel Paweł Siechnice 1989 M3055 1 55.0000
1052 Michalak Kamil Sieradz 1998 M2076 1 76.0000
24 Arribatec Innovation 3 / 4 422.0000
179 Kipigroch Bartłomiej Wrocław 1985 M306641 2 107.0000
250 Zawadzki Tomasz Tarnowskie Góry 1998 M20134 1 134.0000
251 Kaliciński Jarosław Siechnice 1982 M30181 1 181.0000
25 trenujznami.pl II 3 / 4 569.0000
1162 Groński Robert wrocław 1976 M40172173 2 345.0000
206 Kolawa Piotr Kobierzyce 1976 M40111 1 111.0000
1164 Minuzzi Francesco Wrocław 1986 M30113 1 113.0000
26 Wosiek Team II 3 / 3 23.1520
1243 Bereźnicka Monika Orły 2000 K204
6.15
1 6.1520
1189 Przestrzelski Kajetan Wrocław 2001 M206 1 6.0000
1226 Markowicz Łukasz Wrocław 1994 M2011 1 11.0000
27 KLZK 3 / 3 131.0000
1210 Marcjanek Łukasz Szczytna 1989 M3019 1 19.0000
1169 Kinal Piotr Kłodzko 1975 M4030 1 30.0000
1203 Zawadzki Rafał Gorzanów 1975 M4082 1 82.0000
28 MKS Siechnice V 3 / 3 358.3952
1018 Trzeciak Jacek IWINY 1978 M4080 1 80.0000
1241 Kossowski Sebastian Wrocław 1990 M3093 1 93.0000
1013 Woźniak Karolina Wrocław 1995 K20102
185.40
1 185.3952
29 Zakochaj się w Bieganiu i nie tylko II 3 / 3 492.7344
155 Makowiecki Rafal Wroclaw 1975 M40106 1 106.0000
154 KOBOS RADOSŁAW Siechnice 1982 M30125 1 125.0000
98 Kucharska Kamila Wrocław 1983 K30144
261.73
1 261.7344
30 Jamniki Zagłady 2 / 4 589.6404
227 Nieczyszczak Klaudyna Wrocław 1985 K3057
87.67
44
79.97
2 167.6404
1270 Kondrat Kamil Wrocław 1994 M20208214 2 422.0000
31 Komando Foki 2 / 3 420.9520
1217 Ziętek Krzysztof Ostrów Wlkp. 1973 M40123138 2 261.0000
240 Wolikowska Joanna Wrocław 1993 K20104
159.95
1 159.9520
32 ADAMEK TEAM II 2 / 2 62.6840
1197 Ciesiółka Katarzyna Wrocław 2000 K2018
27.68
1 27.6840
1207 Majowski Jan Góry Kalwarii 2005 M1635 1 35.0000
33 WATAHA 2 / 2 117.0000
1314 Bajon Przemysław Miejska Górka 1993 M2044 1 44.0000
1317 Wencel Daniel Miejska Górka 1993 M2073 1 73.0000
34 Łab Łagiewniki III 2 / 2 339.8980
1109 Staszkowian Magda Łagiewniki 1982 K30110
169.18
1 169.1800
1110 Sołtys Ewelina Królikowice 1984 K30111
170.72
1 170.7180
35 ALLIMP TEAM II 2 / 2 438.0000
204 Grabara Robert Wrocław 1985 M30180 1 180.0000
278 Majer Miroslaw Ligota Piękna 1984 M30258 1 258.0000
36 Bergson Team II 2 / 2 453.7100
110 CHUDZINSKA Patrycja Wrocław 1986 K30127
195.33
1 195.3260
141 Żukrowska Kornelia Wrocław 1988 K30168
258.38
1 258.3840
37 Velicante Sport Team 1 / 2 227.0000
78 Wieczorek Jacek Wrocław 1972 M40117110 2 227.0000
38 MATNER RUNNING TEAM 1 / 2 468.0000
1127 Figaj Kamil Wrocław 1979 M40232236 2 468.0000
39 Akademia Biegania 1 / 1 5.4528
1076 Patas Magdalena Wrocław 1990 K303
5.45
1 5.4528
40 GóryLasy1 1 / 1 33.0000
244 Harzowski Mateusz Wrocław 1990 M3033 1 33.0000
41 Anatomia Biegania 1 / 1 50.0000
1257 Nowacki Bartosz Wrocław 1987 M3050 1 50.0000
42 GT RAT / TRIMP 1 / 1 78.0000
40 Fonrobert Dominik Wrocław 1977 M4078 1 78.0000
43 ALOHA HAKUNA IV 1 / 1 220.0000
125 Olaczek Łukasz Mrozów 1979 M40220 1 220.0000
44 Night Runners Wrocław 1 / 1 227.0000
1294 Bała PitEr Bukowa 1985 M30227 1 227.0000
45 VEX Team II 1 / 1 233.0000
288 Palusko Bartosz Wrocław 1980 M40233 1 233.0000

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni