Szczecin

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2021/2022

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki PDF:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 28 Klimczak Alan Przedszkole 61 2016 D0 1
00:01:17


3
00:01:47
1
00:01:24
3 5
2 Brzeziński Mikołaj SP51 Szczecin 2016 D0
1
00:01:20
3
00:01:38
1
00:01:41
5
00:01:31
4 5
3 13 SKOCZYLAS FILIP Przedszkole Słoneczna 9 2018 D0 3
00:01:24
3
00:01:30

4
00:01:48
3
00:01:29
4 9
4 33 Karski Jan PP10 2016 D0 2
00:01:23
2
00:01:26


8
00:01:34
3 12
5 Nowak Mikołaj 2017 D0
4
00:01:32
6
00:01:44
8
00:02:22
2
00:01:27
4 12
6 Załoga Wiktor 2016 D0
6
00:01:35
2
00:01:33

4
00:01:30
3 12
7 44 Grzegórzek Filip Raz Szczecin 2016 D0 6
00:01:31
5
00:01:34
5
00:01:44


3 16
8 Mackiewicz Tomasz Przedszkole Publicznej w Dobrej 2017 D0

4
00:01:39
5
00:01:52
7
00:01:33
3 16
9 38 Wichrowski Franciszek Przedszkole nr 18, Szczecin 2017 D0 7
00:01:33

7
00:01:47
6
00:01:57
9
00:01:41
4 20
10 5 Szczepaniak Michał Teczowe przedszkole 2017 D0 8
00:01:34
7
00:01:39


6
00:01:32
3 21
11 31 Wiśniewski Witold Pola Wito Olo 2018 D0

8
00:01:48
2
00:01:43
11
00:01:51
3 21
12 1 Poniewiera Maksymilian Przedszkole 2016 D0

9
00:01:58
7
00:02:14
12
00:01:59
3 28
13 12 Mechliński Stanisław maluch_biega 2018 D0 10
00:02:11
11
00:02:10
11
00:02:20
11
00:02:50
15
00:02:12
5 32
14 18 Piecyk Krzysztof 2018 D0 13
00:02:25
10
00:02:05
10
00:02:04


3 33
15 4 Filipowski Tymoteusz Fehlau Run Team 2017 D0 9
00:01:36

16
00:03:34

10
00:01:43
3 35
16 24 Staniszczak Franciszek 2019 D0 14
00:02:28

12
00:02:28
10
00:02:38
16
00:02:15
4 36
17 17 Domin Adam przy SP63 2018 D0 11
00:02:12
9
00:02:04


17
00:02:16
3 37
18 20 KLAUZA Piotr www.PiotrekBIEGA.pl 2017 D0 15
00:02:33
13
00:02:57

9
00:02:33

3 37
19 36 Wołowicz Pawełek Puszczyk Bukowy 2018 D0
14
00:03:16
13
00:02:37

13
00:02:05
3 40
20 21 KLAUZA Wojciech www.PiotrekBIEGA.pl 2019 D0 19
00:04:24
15
00:03:58

13
00:11:20

3 47
21 3 Filipowski Nikodem Fehlau Run Team 2019 D0 18
00:04:14

14
00:03:34

19
00:03:31
3 51

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 Patyk Jan 2016 D0 5
00:01:26
8
00:01:41



2 13
2 7 Faleński Julian Hoża Team 2017 D0 17
00:02:37
12
00:02:11



2 29
3 23 Okieńczuk Leon maliNowa Edukacja 2018 D0 20
00:04:44



20
00:03:49
2 40
4 22 Okieńczuk Filip Nasza Bajka 2020 D0 21
00:05:28



21
00:04:19
2 42
5 Mazan Kacper KOS BnO Szczecin 2016 D0

1
00:01:20


1 1
6 2 Głogowski Henio 2018 D0 4
00:01:25




1 4
7 29 Napiórkowski Filip PP 5 MAGNOLIA 2018 D0 12
00:02:18




1 12
8 Piper ADRIAN 2017 D0


12
00:06:08

1 12
9 15 Nastarowicz Wojtuś Pszczółka i spółka 2017 D0



14
00:02:05
1 14
10 Koscielniak Adam Sloneczna 9 2018 D0 16
00:02:34




1 16
11 Bramowski Nikodem 2016 D0



18
00:02:27
1 18

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni