Szczecin

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2021/2022

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 39 Sawicka Nela Przedszkole 72 2016 D0
1
00:01:22
1
00:01:27
3
00:01:49

3 5
2 8 Płusa Amelia Savages 2016 D0
3
00:01:33

2
00:01:36
1
00:01:28
3 6
3 Piechowiak Zuzanna 2016 D0
2
00:01:32
4
00:01:34
1
00:01:32

3 7
4 9 Winnik Felicja Ślimaki Winniczki 2016 D0 3
00:01:40
6
00:01:40


2
00:01:32
3 11
5 41 Sadłowska Zuzanna Kraina Uśmiechu 2016 D0
4
00:01:36
3
00:01:34
4
00:01:51

3 11
6 30 Wiśniewska Pola Pola Wito Olo 2016 D0 4
00:01:41
5
00:01:38
5
00:01:41

3
00:01:35
4 12
7 Olkowska Kalina 2016 D0 2
00:01:38

6
00:01:43

4
00:01:36
3 12
8 Bramowska Nikola 2018 D0 8
00:02:08

7
00:02:07

5
00:01:50
3 20
9 25 Fiałek Anastazja Przedszkole Misia Uszatka Myślibórz 2017 D0 7
00:01:52
9
00:02:09
8
00:02:17

10
00:02:09
4 24
10 37 Mazurczuk Alicja Przedszkole Publiczne nr 8 2018 D0
10
00:02:12
9
00:02:21
8
00:02:36

3 27
11 42 Kaczorowska Alicja 2018 D0
11
00:02:28
10
00:02:41
7
00:02:32

3 28
12 35 Wołowicz Iza Puszczyk Bukowy 2020 D0 9
00:04:02
14
00:03:25
15
00:03:58
12
00:03:44
9
00:02:06
5 30
13 43 Kortus Wiktoria 2018 D0
12
00:02:33
11
00:02:59
9
00:02:52
13
00:03:38
4 32
14 Mackiewicz Julia Punkt Przedszkolny w Dobrej 2018 D0

13
00:03:09
11
00:02:55
12
00:03:36
3 36
15 11 Marmura Zuzanna 2019 D0 11
00:04:42

17
00:04:01
14
00:04:18
11
00:03:34
4 36
16 10 Bartczak Zuzanna 2019 D0 13
00:04:55

16
00:03:58
13
00:04:16

3 42
17 26 Fiałek Aniela 2020 D0 12
00:04:53
PK
00:04:00
18
00:04:22

14
00:03:42
4 44

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 Pawlak Michalina Przylep 2016 D0 1
00:01:29

2
00:01:31


2 3
2 19 Śpiewak Lilianna 2016 D0 6
00:01:45
7
00:01:45



2 13
3 Zielińska Hanna 2018 D0


6
00:02:26
7
00:02:02
2 13
4 6 Ziemniewicz Laura 2016 D0
8
00:01:47


6
00:01:59
2 14
5 Mackiewicz Aleksandra Przedszkole Publicznej w Dobrej 2018 D0

12
00:03:09
10
00:02:54

2 22
6 34 Osojca Zuzanna 2020 D0 10
00:04:05

14
00:03:34


2 24
7 Dorniak Klara SP Bezrzecze 2016 D0 5
00:01:43




1 5
8 Branowska Nikola 2018 D0


5
00:02:21

1 5
9 Różańska Pola Brzózki 2018 D0



8
00:02:04
1 8
10 Ślęzak Julia 2020 D0
13
00:03:21



1 13
11 Wiewiórska Wiktoria Stonoga 2016 D0


15
00:06:07

1 15
12 Piper Izabella 2019 D0


16
00:08:15

1 16

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni