Szczecin

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2021/2022

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki PDF:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 4 Kielsznia Michał AP Pogoń 2010 D3 1
00:04:00


1
00:04:13
1
00:03:51
3 3
2 33 Wymysłowski Mateusz 2009 D3 3
00:04:04
1
00:03:54


2
00:03:53
3 6
3 32 Wymysłowski Łukasz 2009 D3 2
00:04:02
3
00:04:01


3
00:04:06
3 8
4 38 Klimczak Adam Sp 37 2011 D3 6
00:04:14
2
00:03:56

2
00:04:33
7
00:04:24
4 10
5 10 Wojnar Michał Szkoła CMS 2010 D3 5
00:04:11
5
00:04:18
2
00:04:02

4
00:04:14
4 11
6 24 Pilarczyk Emil Football Arena 2010 D3 4
00:04:06
6
00:04:19
4
00:04:15

5
00:04:16
4 13
7 40 Pszczółkowski Tymon 2011 D3 7
00:04:22

3
00:04:10

6
00:04:20
3 16
8 14 Mazur Maksymilian Szkoła Podstawowa Bezrzecze 2010 D3 8
00:04:26
4
00:04:16


8
00:04:31
3 20
9 9 Wojnar Marcin Szkoła CMS 2010 D3 14
00:05:07
7
00:04:28
5
00:04:17

9
00:04:38
4 21
10 29 Kolb Aleksander Szkoła Podstawowa Nr 71 2011 D3
9
00:04:43
8
00:04:55
4
00:05:21
11
00:05:13
4 21
11 28 Mliński Wiktor Sp.23 2009 D3 10
00:04:48
13
00:04:56
9
00:05:05
5
00:05:25

4 24
12 22 Krupieńczyk Tomasz Sp 55 2011 D3 11
00:04:51
12
00:04:54
6
00:04:42

12
00:05:17
4 29
13 2 DUDENKO Fabian DUDKI TEAM 2010 D3 13
00:05:02

11
00:06:01
6
00:05:41

3 30
14 13 Przeworski Jakub SP nr 48 Szczecin 2009 D3 18
00:05:55
15
00:05:25
7
00:04:47

13
00:05:35
4 35
15 18 Bartczak Filip 2011 D3 19
00:06:09

12
00:06:16
7
00:06:04

3 38
16 31 Wiszniewski Oskar SP 23 2009 D3 16
00:05:47

10
00:06:00

14
00:06:26
3 40
17 20 Marmura Mariusz SP1 Stargard 2010 D3 22
00:07:11

14
00:08:06
10
00:08:53
16
00:07:19
4 40
18 1 ŁEBKOWSKI Jakub Szkoła podstawowa NR 2 Gryfino 2010 D3 20
00:06:44

13
00:06:54
9
00:07:37

3 42
19 16 Krajewski Jakub SP48 2009 D3
20
00:07:14

8
00:06:47
15
00:06:53
3 43
20 5 Pupek Maksymilian 2011 D3 23
00:07:53

16
00:08:42
11
00:11:01

3 50
21 MAJEWSKI KAJETAN KTA O/Szczecin 2011 D3 21
00:07:04
19
00:07:06
15
00:08:07

17
00:07:59
4 51

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 Kocoń Bartosz 2010 D3
16
00:05:34

3
00:05:03

2 19
2 26 Gajzler Antoni SP 61 im. Michała Kmiecika w Szczecinie 2010 D3 9
00:04:43
11
00:04:53



2 20
3 30 Jankowski Szymon Salos Szczecin 2011 D3 12
00:04:59



10
00:04:51
2 22
4 15 Dzioba Michał Hoża Team 2010 D3 17
00:05:49
17
00:05:36



2 34
5 36 Lewandowski Gabriel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 D3

1
00:04:02


1 1
6 Wyrwiński Wiktor 2010 D3
8
00:04:36



1 8
7 8 Żemojdzin Mikołaj CKS Szczecin 2011 D3
10
00:04:43



1 10
8 Buczko Ziemowit Sp59 2010 D3
14
00:04:59



1 14
9 11 Nurek Jan SP 74 2011 D3 15
00:05:28




1 15
10 Szymański Szymon 2010 D3
18
00:06:27



1 18

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni