Lublin

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2019/2020

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 11 Gryglicka Natalia Przedszkole Kogucik Lublin 2014 D0 1
00:01:20
1
00:01:30
1
00:01:28

1
00:01:26

4 4
2 Kozłowska Agata Przedszkole w Strzeszkowicach Dużych 2015 D0

3
00:01:41
2
00:01:54
3
00:01:52
1
00:01:37
4 9
3 7 Kołtuniewicz Zofia wieś tańczy i biega 2014 D0
4
00:01:55
4
00:01:47
1
00:01:46
2
00:01:51
2
00:01:52
5 9
4 15 Błaziak Natalia Lublin 2016 D0 8
00:02:21

6
00:02:15
5
00:02:26
5
00:02:31
4
00:02:29
5 20
5 8 Nowak Amelia Przedszkole ABC 2015 D0 7
00:02:20
7
00:02:20
7
00:02:22

4
00:02:07
3
00:02:08
5 21
6 12 Łuszczak Magdalena Stay Insane 2016 D0 5
00:02:14
6
00:02:13
8
00:02:23
4
00:02:10


4 23
7 9 Żak Oliwia Przedszkole ABC 2015 D0 6
00:02:19
13
00:03:57
5
00:02:07
3
00:02:08


4 27
8 5 Głaz Halszka Przedszkole nr 19 w Lublinie 2016 D0 12
00:02:53

12
00:03:01
8
00:03:16
7
00:02:40
5
00:02:34
5 32
9 19 Żurawska Alicja Ptysia Team 2016 D0 13
00:02:54
11
00:03:06
10
00:02:39
6
00:02:33

6
00:02:40
5 33
10 23 Nieckarz Helena Kapibara 2016 D0 11
00:02:37
9
00:02:37
11
00:02:49

6
00:02:35
7
00:02:40
5 33
11 1 Hernas-Szewczyk Anastazja Centrum medyczne ORTO-OPTYMIST 2017 D0 10
00:02:36
10
00:02:48
9
00:02:31
7
00:02:40


4 36
12 10 Szuba Alicja Stay Insane 2016 D0 9
00:02:34
14
00:04:26
13
00:03:21
9
00:03:52
8
00:03:08

5 39

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 Kawiak Alicja 2015 D0 2
00:01:41
5
00:02:01




2 7
2 21 Kozakowska Marysia 2016 D0 3
00:02:02
8
00:02:29




2 11
3 Ostapiuk Olga 2014 D0

2
00:01:30



1 2
4 Kulawiak Amelia 2015 D0
2
00:01:36




1 2
5 Waśkowicz Magda Przedszkole nr 43 2014 D0
3
00:01:37




1 3
6 dyś gabrysia Motylek 2015 D0 4
00:02:03





1 4
7 SZANTYKA Lena 2017 D0
12
00:03:47




1 12

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni