z

Lublin

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2018/2019

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 3 Żak Julia Przedszkole ABC 2013 D0 1
00:01:33
1
00:01:27
3
00:01:52

3
00:01:49
1
00:01:31
5 6
2 2 Szarota Amelia 2013 D0 2
00:01:38
2
00:01:35
1
00:01:42

1
00:01:40

4 6
3 12 Gryglicka Natalia Przedszkole Kogucik 2014 D0 5
00:01:43
9
00:01:49
2
00:01:48
1
00:01:57
2
00:01:48
7
00:01:51
6 10
4 Próchniewicz Pola 2013 D0 6
00:01:44
6
00:01:44

2
00:02:04

2
00:01:36
4 16
5 Borkowska Hanna Przedszkole ABC 2013 D0 9
00:01:58
8
00:01:46
4
00:02:07

4
00:02:09
3
00:01:40
5 19
6 Bogusz Alicja Czterolistna Koniczynka 2013 D0 12
00:02:18


3
00:02:36
6
00:02:21
9
00:02:12
4 30
7 10 Kołtuniewicz Zofia wieś tańczy i biega 2014 D0 10
00:01:59
15
00:02:22
5
00:02:22

5
00:02:14

4 35
8 8 Żurawska Alicja Ptysia Team 2016 D0 15
00:03:36
17
00:02:54
9
00:03:46
4
00:03:36
10
00:03:37
13
00:04:02
6 36
9 5 Głaz Halszka 2016 D0
18
00:03:00
10
00:04:24
5
00:04:31
11
00:03:41
10
00:03:30
5 36
10 Nowak Amelka Przedszkole ABC 2015 D0
13
00:02:08
7
00:03:04

8
00:03:29
14
00:04:03
4 42
11 4 Żak Oliwia Przedszkole ABC 2015 D0 13
00:02:43
16
00:02:52
6
00:03:01

7
00:02:51

4 42
12 7 hałasa martyna 2016 D0 16
00:03:41
19
00:03:28
8
00:03:35

12
00:03:52
12
00:03:47
5 48
13 14 Hernas-Szewczyk Anastazja 2017 D0 17
00:03:52
20
00:04:25


9
00:03:30
11
00:03:37
4 57

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 Siwiec Alicja 2013 D0 7
00:01:45
4
00:01:39



4
00:01:43
3 15
2 Starobrat Barbara Przedszkole nr 37 2013 D0 11
00:02:01
11
00:01:56



8
00:01:52
3 30
3 Ostapiuk Olga 2014 D0 4
00:01:43
5
00:01:42




2 9
4 17 Kościołek Alicja Przedszkole Św. Franciszka z Asyżu w Lublinie 2013 D0 3
00:01:38
7
00:01:44




2 10
5 Szuba Alicja Stay Insane Junior 2016 D0

11
00:04:27
6
00:04:47


2 17
6 Suwała Tola 2013 D0 8
00:01:50
10
00:01:50




2 18
7 19 Jóźwiak Alicja Przedszkole 48 2013 D0
3
00:01:38




1 3
8 Filozof Helena 2014 D0




5
00:01:48
1 5
9 Mazurek Aleksandra Szybkie Nóżki 2014 D0




6
00:01:50
1 6
10 Adaszek Hanna Przedszkole nr 32 2013 D0
12
00:02:05




1 12
11 Pietras Lena Przedszkole Ziarenko 2013 D0
14
00:02:13




1 14
12 Tokarczyk Aleksandra 2015 D0 14
00:03:17





1 14
13 Kern Aleksandra 2017 D0 18
00:03:57





1 18

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni