z

Bydgoszcz

Aktualności

Bydgoszcz: kolejne zwycięstwo małżeństwa Brzezińskich
20.02.2022

Bydgoszcz: kolejne zwycięstwo małżeństwa Brzezińskich

Nasz czwarty bieg sezonu w Bydgoszczy odbył się 20 lutego. Poprzednie, wietrzne dni pozostawiły po sobie ślady w postaci powalonych na ścieżkach Myślęcinka drzew. Nie zagrażały one jednak bezpieczeństwu, więc bieg mógł odbyć się na tradycyjnej trasie. Naszą lutową przełajową piątkę w Bydgoszczy wygrali Błażej i Aleksandra Brzezińscy.

Warszawa i Bydgoszcz - widzimy się w weekend!
17.02.2022

Warszawa i Bydgoszcz - widzimy się w weekend!

To już ten czas! Czas na czwarte zawody edycji w Warszawie i Bydgoszczy! W sobotę, 19 lutego zapraszamy do Lasu Młociny, a w niedzielę, 20 lutego do bydgoskiego Myślęcinka. Pamiętajcie, że zapisy do obu biegów będą możliwe w dniu imprezy - w biurze zawodów. Przygotowaliśmy krótką zapowiedź naszych weekendowych spotkań.

Czas na Twój wielki powrót na trasę CITY TRAIL!
11.02.2022

Czas na Twój wielki powrót na trasę CITY TRAIL!

W czwartej i piątej serii naszych biegów, osoby, które jeszcze z nami nie biegały od października, mogą skorzystać z promocyjnej opłaty startowej, która wynosi 14,90 zł w przypadku rejestracji elektronicznej oraz 20 zł w dniu zawodów. Zapraszamy! A jeśli już biegasz z nami – podaj info dalej!

Półmetek za nami!
28.01.2022

Półmetek za nami!

Śmiało możemy stwierdzić, że nasz cykl grand prix wkroczył w decydująca fazę. W niektórych miastach dokonały się już finalne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej, ale przed nami jeszcze wiele emocjonujących chwil. Trzy z pięciu kolejek oprócz wyśmienitego poziomu sportowego wykazały, że społeczność skupiona wokół naszych przełajowych piątek spod znaku zielonego liścia jest niezwykle zżyta zarówno z samym cyklem, jak i z lokalnymi społecznościami biegowymi.

Minima kwalifikacyjne CITY TRAIL Gold
12.01.2022

Minima kwalifikacyjne CITY TRAIL Gold

Rozważaliśmy kiedyś stworzenie wspólnej klasyfikacji dla wszystkich miast CITY TRAIL. Dzisiaj – po intensywnej pracy nad przygotowaniem minimów naszego ogólnopolskiego biegu CITY TRAIL Gold, który zaplanowaliśmy na 9 kwietnia 2022 - już wiemy, że byłoby to arcytrudne zadanie. Ale, ale! Przedstawiamy czasy, jakie będą dawały przepustkę do udziału w naszym prestiżowym podsumowaniu sezonu 2021/2022!

Styczniowe biegi w Bydgoszczy i Łodzi za nami
09.01.2022

Styczniowe biegi w Bydgoszczy i Łodzi za nami

W niedzielę, 9 stycznia spotkaliśmy się na trasach w bydgoskim Myślęcinku i w łódzkim Parku Baden-Powella. Dzisiejszym zwycięstwem Aleksandra Brzezińska zapewniła sobie wygraną w klasyfikacji generalnej w Bydgoszczy. To jedyne rozstrzygnięcie w generalce po dzisiejszym dniu. Zachęcamy do przeczytania relacji z obu miast.

W Nowy Rok biegowym krokiem!
06.01.2022

W Nowy Rok biegowym krokiem!

Pierwsze biegi 2022 roku zorganizujemy 8 stycznia w Lublinie i Warszawie oraz 9 stycznia w Bydgoszczy i Łodzi. Elektroniczna rejestracja do biegów jest już zamknięta, ale zapisy będą możliwe w dniu imprezy - w biurze zawodów. Zachęcamy do zerknięcia na zapowiedź weekendowych wydarzeń.

Nie buty są tutaj najważniejsze
16.12.2021

Nie buty są tutaj najważniejsze

Od początku grudnia spotykamy się z Wami w ramach akcji „Rozruch przed CITY TRAIL”. To wspólne, krótkie treningi, mające pobudzić Was przed startem w naszej przełajowej piątce, a dodatkowo okazja do przetestowania asfaltowych butów Salomona. To oficjalnie. A jak jest naprawdę pisze Justyna Grzywaczewska z naszej ekipy, współprowadząca treningi.

Zguba
09.12.2021

Zguba

Gubienie jest jedną z najmniej przyjemnych czynności w życiu. Chociaż nazywanie tegoż czynnością jest chyba niewłaściwe, bo czynność jest działaniem świadomym. Gubienie zazwyczaj nie. I o gubieniu właśnie jest najnowszy tekst Łukasza Panfila, do którego lektury Was zapraszamy.

Masz karnet? Przyprowadź znajomego – pobiegnie za darmo!
07.12.2021

Masz karnet? Przyprowadź znajomego – pobiegnie za darmo!

Każdy z Was, kto wykupił karnet w wersji premium lub standard (w biegu głównym) może w drugiej i trzeciej serii naszych zawodów sprezentować bieg komuś znajomemu! Wystarczy zgłosić się z nowym zawodnikiem (jeszcze niezapisanym na nasze imprezy w trwającej edycji) do biura zawodów.

Świetne widowisko w Bydgoszczy!
05.12.2021

Świetne widowisko w Bydgoszczy!

Podczas drugiego biegu sezonu w bydgoskim Myślęcinku Mateusz Kaczmarek i Sebastian Nowicki zafundowali nam olbrzymie emocje! Wbiegli na metę niemal jednocześnie, z rewelacyjnym czasem 14:46! Brawa należą się także dla najszybszej z kobiet - Aleksandra Brzezińska zwyciężyła z dużą przewagą, z wynikiem 16:33. Kolejne spotkanie w Bydgszczy - 9 stycznia.

Grudzień zaczynamy w Warszawie i Bydgoszczy!
02.12.2021

Grudzień zaczynamy w Warszawie i Bydgoszczy!

W pierwszy weekend grudnia widzimy się w dwóch miastach - w sobotę, 4 grudnia w Warszawie, a w niedzielę, 5 grudnia – w Bydgoszczy. Elektroniczna rejestracja do obu imprez jest już zamknięta, ale zapisy będą możliwe w dniu biegu - w biurze zawodów.

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni