Bydgoszcz

Aktualności

W weekend biegamy w Warszawie i Bydgoszczy
30.11.2023

W weekend biegamy w Warszawie i Bydgoszczy

Warszawa i Bydgoszcz ponownie na start! W sobotę widzimy się w warszawskim Lesie Młociny, a w niedzielę - w bydgoskim Myślęcinku. Czy będzie to zimowe bieganie? Niewykluczone! Czy śnieg i mróz nas zatrzymają? Skądże! W poniższym newsie przypominamy kilka najważniejszych informacji przedstartowych dotyczących naszego cyklu w Warszawie i Bydgoszczy. Biegasz z nami? Zapoznaj się z nimi koniecznie.

Nowe zasady tworzenia klasyfikacji drużynowej
12.11.2023

Nowe zasady tworzenia klasyfikacji drużynowej

Nowe kategorie wiekowe to nie koniec zmian w nadchodzącej rywalizacji w cyklu Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden 2023/2024. Kolejne zmiany będą dotyczyły klasyfikacji drużynowej. Przypominamy, że zgłoszenia do drużynówki zamykamy w dniu drugiego biegu.

Uwaga konkurs! Zainspiruj innych do biegania!
09.11.2023

Uwaga konkurs! Zainspiruj innych do biegania!

Podczas biegu II kolejki naszego cyklu zrób sobie zdjęcie(-a) z tabliczką przygotowaną wspólnie ze Zmiany Zmiany, z wybranym przez siebie hasłem. Wstaw je na swój profil na Instagramie dodając opis, który zainspiruje innych do ruszenia się z kanapy i wygraj zdrowy, słodki zestaw batonów.

CITY TRAIL po pierwszej kolejce sezonu 2023/2024
08.11.2023

CITY TRAIL po pierwszej kolejce sezonu 2023/2024

Za nami pierwsza kolejka edycji 2023/2024. Oprócz ogromnej energii, którą co weekend otrzymujemy od Was dostaliśmy informację zwrotną w postaci statystyk, które bacznie śledzimy. Było rekordowo pod wieloma względami. Prześledźmy jak po inauguracyjnej serii sezonu 2023/2024 kształtują się liczby.

Ponad 1700 biegaczy na naszych trasach w Warszawie i Bydgoszczy
16.10.2023

Ponad 1700 biegaczy na naszych trasach w Warszawie i Bydgoszczy

W weekend 14-15 października nasza "przełajowa piątka" przyciągnęła 1246 uczestników. W zawodach juniorskich pobiegło 480 młodych sportowców. Wysoka frekwencja to nie jedyny ważny wątek weekendu. Na trasie w Bydgoszczy ustanowiony został rekord wszechczasów tego ogólnopolskiego cyklu - 14:18, a jego autorem jest Maciej Megier. Kolejne zawody już 21 października - we Wrocławiu oraz 22 października - w Katowicach.

Startujemy w Warszawie i Bydgoszczy!
12.10.2023

Startujemy w Warszawie i Bydgoszczy!

Listy startowe nie kłamią - to będzie największy weekend CITY TRAIL od kilku lat! W sobotę, 14 października pierwszy bieg edycji w Warszawie, natomiast w niedzielę, 15 października widzimy się w Bydgoszczy. W poniższym newsie przypominamy kilka najważniejszych informacji przedstartowych. Biegasz z nami? Zapoznaj się z nimi koniecznie.

Wsparcie Lasów Państwowych
29.09.2023

Wsparcie Lasów Państwowych

W czterech lokalizacjach nasze biegi organizujemy na terenie Lasów Państwowych. Są to: Bydgoszcz, Katowice, Lublin oraz Trójmiasto. Biegi nie mogłyby się odbywać gdyby nie oficjalne zgody i wsparcie Nadleśnictw: Żołędowo, Gdańsk, Katowice oraz Świdnik.

Jak zacząć biegać? Pierwsze 5 km
28.09.2023

Jak zacząć biegać? Pierwsze 5 km

Jesteś zdrowy(-a) i aktywny(-a). Może jeździsz na rowerze. Może pływasz. Może chodzisz na siłownię. A może wspinasz się lub grasz w tenisa. I uwaga - nie są to sporadyczne aktywności. Pewnego dnia, wpadłeś(-aś) na pomysł – zacznę biegać. Tak! Postanowione. Po chwili euforii, przychodzą pierwsze wątpliwości: „jak zacząć?”, „ile kilometrów na początek?”, „skąd mam wiedzieć, jakim tempem?”. No właśnie. Bieganie wydaje się być banalnie proste, ale jak się nad nim dłużej zastanowić, wcale takie proste nie jest. I właśnie dlatego, przygotowaliśmy krótki poradnik, jak przebiec pierwsze 5 km. Bez zatrzymania.

On Cloudvista – numer jeden na codzienne treningi w terenie
26.09.2023

On Cloudvista – numer jeden na codzienne treningi w terenie

Jako biegający organizatorzy staramy się służyć Wam poradami treningowymi oraz sprzętowymi. Nowy Partner - marka On - to dla nas duża motywacja, by w rozpoczynającym się lada dzień sezonie regularnie podrzucać Wam recenzje sprzętu. I tak dzisiaj mamy dla Was recenzję butów - modelu Cloudvista, który rekomendujemy na nasze biegi. Co więcej będziecie mogli przetestować buty na własnych stopach! Za nami już testy w Poznaniu, Szczecinie, Olsztynie, Trójmieście, Warszawie, Wrocławiu i Katowicach.

Gadżety dostępne podczas zapisów
19.09.2023

Gadżety dostępne podczas zapisów

W poprzednim sezonie wprowadziliśmy zasadę, zgodnie z którą zrezygnowaliśmy z bezpłatnych gadżetów dodawanych do karnetów. Tym samym to Wy decydujecie, czy taką pamiątkę chcecie posiadać, a jeśli tak możecie zakupić ją spośród kilku przygotowanych przez nas gadżetów. Efekt? My nie produkujemy gadżetów masowo, a Wy nie gromadzicie rzeczy, których nie potrzebujecie.

Harmonogram biegów. Będą wspólne rozgrzewki
18.09.2023

Harmonogram biegów. Będą wspólne rozgrzewki

Nasz cykl charakteryzuje się powtarzalnością wielu elementów. Dzięki temu nie musicie co miesiąc sprawdzać, m.in. harmonogramu imprezy - jest niezmienny. Jedynym ruchomym elementem są rozgrzewki przed biegiem, które w sezonie 2023/2024 będą dla Was przeprowadzać Ambasadorzy marki On. Odbędą się one podczas wybranych biegów edycji.

Nagrody za rekordy tras
15.09.2023

Nagrody za rekordy tras

Dobre info dla naszych szybkobiegaczy. W edycji 2023/2024 każdy rekord trasy będzie nagrodzony! Sklep Biegacza przygotował dla Was nagrody w postaci voucherów o wartości 500 zł do zrealizowania w sklepach stacjonarnych lub online. Sprawdź nasze aktualne rekordy!