z

Wrocław

Uwaga, Wrocław! Biuro zawodów otwarte już w piątek!

04.12.2014

Uwaga, Wrocław! Biuro zawodów otwarte już w piątek!

Do drugiego biegu Grand Prix Wrocław CITY TRAIL zapisało się niemal 500 osób. Aby ułatwić Wam odbiór pakietów startowych, zapraszamy do piątkowego (5.12) biura zawodów w SklepieBiegacza.pl.

Biuro zawodów

SklepBiegacza.pl we Wrocławiu znajduje się przy ul. Legnickiej 62. Odbiór pakietów będzie możliwy od godziny 13:00 do 19:00. Uwaga! W piątek pakiety startowe mogą odebrać TYLKO zawodnicy, którzy opłacili już wpisowe. W SklepieBiegacza.pl będzie można odebrać również numery startowe dzieci - ale tylko tych, które zostały już zgłoszone do biegu elektronicznie. Aby odebrać pakiet w imieniu innego zawodnika konieczne będzie oświadczenie, którego wzór można znaleźć tutaj. Jeśli macie pytania dotyczące organizacji zawodów - prosimy o kontakt z nami - nie z obsługą sklepu ;)

Wszystkich, którzy zapisali się do biegu przez internet, ale nie zdążyli opłacić startowego oraz osoby, które chcą dopisać się do listy startowej, zapraszamy do biura zawodów w sobotę - od godz. 8:30 do 10:30. Biuro będzie zlokalizowane w pobliżu mety biegu (leśne boisko w Lesie Osobowickim).

Parkingi

Miejsca parkingowe znajdują się przy ul. Osobowickiej (tutaj ważne jest, aby wszystkie samochody ustawiały się po tej samej stronie jezdni) oraz na osiedlu przy ul. Lipskiej. Ponieważ ilość miejsc parkingowych jest ograniczona polecamy skorzystanie z komunikacji miejskiej. Najłatwiej do lasu dotrzeć tramwajem lini 24 - wysiąść na pętli tramwajowej Osobowice i dotruchtać do lasu w ramach rozgrzewki :)

Konkursy i dodatkowe atrakcje w trakcie zawodów

Wraz z klubem Fitness Academy tym razem zorganizujemy dla Was aż dwa konkursy! Pierwszy z nich odbędzie się już w trakcie sobotnich zawodów i polegać będzie na pokonaniu jak najdłuższego dystansu na ergometrze wioślarskim (w ciągu dwóch minut). Natomiast wieczorem odbędzie się konkurs na stronie wydarzenia dedykowanego wrocławskiej edycji CITY TRAIL w serwisie społecznościowym facebook. Zachęcamy do dołączenia do tego wydarzenia :)

Przypominamy, że start biegu głównego jest zawsze o godzinie 11:00. Zawody CITY TRAIL Junior rozpoczną się o 9:30. Pod tym linkiem znajdziecie dokładny harmonogram imprezy, a TUTAJ mapę biegu.

Do zobaczenia! :) 

fot. Pro-Run Wrocław

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni