Wrocław

Piątkowe biuro zawodów we Wrocławiu

06.11.2014

Piątkowe biuro zawodów we Wrocławiu

Przed każdym biegiem naszego cyklu, biuro zawodów jest otwarte w dniu imprezy - w okolicy strtu bądź mety - w zależności od miasta. Aby uniknąć tłoku, staramy się otwierać biuro zawodów także dzień przed biegiem. Tak będzie przed najbliższymi zawodami we Wrocławiu. Biuro zawodów będzie czynne już w piątek (7.11) w SklepieBiegacza.pl.

Biuro zawodów

Wrocławski SklepieBiegacza.pl znajduje się przy ul. Legnickiej 62. Po odbiór pakietów zapraszamy od godziny 13:00 do 19:00. Uwaga! W piątek pakiety startowe moga odebrać TYLKO zawodnicy, którzy opłacili już wpisowe. W SklepieBiegacza.pl będzie można odebrać również numery startowe dzieci - ale tylko tych, które zostały już zgłoszone do biegu elektronicznie. Aby odebrać pakiet w imieniu innego zawodnika konieczne będzie oświadczenie, którego wzór można znaleźć tutaj. Jeśli macie pytania dotyczące organizacji zawodów - prosimy o kontakt z nami - nie z obsługą sklepu ;)

Wszystkich, którzy zapisali się do biegu przez internet, ale nie zdążyli opłacić startowego oraz osoby, które chcą dopisać się do listy startowej, zapraszamy do biura zawodów w sobotę - od godz. 8:30 do 10:30. Biuro będzie zlokalizowane w pobliżu mety biegu (leśne boisko w Lesie Osobowickim).

Parkingi

Miejsca parkingowe znajdują się przy ul. Osobowickiej (tutaj ważne jest, aby wszystkie samochody ustawiały się po tej samej stronie jezdni) oraz na osiedlu przy ul. Lipskiej. Ponieważ ilość miejsc parkingowych jest ograniczona polecamy skorzystanie z komunikacji miejskiej. Najłatwiej do lasu dotrzeć tramwajem lini 24 - wysiąść na pętli tramwajowej Osobowice i dotruchtać do lasu w ramach rozgrzewki :)

Przypominamy, że start biegu głównego jest zawsze o godzinie 11:00. Zawody CITY TRAIL Junior rozpoczną się o 9:30. Pod tym linkiem znajdziecie dokładny harmonogram imprezy i mapę biegu.

Do zobaczenia! :) 


Sponsor tytularny