Wrocław

Nagrody edycji 2023/2024!

23.03.2024

Nagrody edycji 2023/2024!

Pamiątkowe medale to nagrody dla wszystkich, którzy ukończą ca najmniej 3 biegi w edycji. Najszybsi zawodnicy biegu głównego otrzymają statuetki oraz nagrody. Sponsorami głównymi nagród są w tym roku marka On oraz Sklep Biegacza. Nagrody otrzymają także nasi najmłodsi Uczestnicy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

klasyfikacji OPEN nagrodzimy po pięć kobiet i pięciu mężczyzn. W poszczególnych kategoriach wiekowych – po trzy kobiety i trzech mężczyzn. Zmiany w liczbie kategorii wiekowych (jest ich aż 18) sprawiły, że w biegu głównym nagrodzimy łącznie 680 osób, a dodatkowo 240 w zawodach CITY TRAIL Junior! Pula nagród w skali cyklu to niemal 180 000 zł!

Przypominamy, że nagrody nie dublują się, a więc jeśli ktoś zajmie np. drugie miejsce w klasyfiakcji generalnej, nie będzie brany pod uwagę w klasyfikacji wiekowej.

Nagrody oraz medale wręczymy podczas oficjalnych zakończeń sezonu - terminarz i szczegóły znajdują się TUTAJ.

Przejdźmy do nagród! Bardzo ważna zmiana względem poprzednich edycji jest taka, że nie ma nagród rzeczowych, a vouchery, które możecie wykorzystać na zakup dowolnych produktów marki On w sieci Sklep Biegacza (online lub stacjonarnie).

Klasyfikacje generalne

miejsce klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn – voucher o wartości 1200 zł

II miejsce klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn – voucher o wartości 850 zł

IImiejsce klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn  – voucher o wartości 650 zł

IV miejsce klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn  – voucher o wartości 500 zł

V miejsce klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn – voucher o wartości 400 zł

Kategorie wiekowe

I miejsce w kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn zostanie nagrodzone voucherami o wartości 200 zł na produkty marki On w sieci Sklep Biegacza.

Za II miejsce w kategoriach wiekowych nagrodami są: chusta wielofunkcyjna Nationale-Nederlanden, zestaw batonów Zmiany Zmiany oraz książka. Za III miejsce w kategoriach wiekowych nagrodami są: chusta wielofunkcyjna Nationale-Nederlanden oraz zestaw batonów Zmiany Zmiany.

Klasyfikacja drużynowa

W klasyfikacji drużynowej najlepsze zespoły w każdym z miast otrzymają vouchery o wartości 800 zł do wykorzystania w sieci Sklep Biegacza. Natomiast II i III miejsce w klasyfikacji zespołowej nagrodzimy zestawami produktów High5 – będą to elektrolity (II miejsce) oraz żele energetyczne (III miejsce).

Najstarszy Uczestnik

W każdym z miast nagrodzimy najstarszą osobę (kobietę lub mężczyznę), która ukończy nasz cykl. Nagrodą chusta wielofunkcyjna Nationale-Nederlanden, zestaw batonów Zmiany Zmiany oraz książka.

CITY TRAIL Junior

W naszym cyklu CITY TRAIL Junior nagrody otrzymują wszyscy sklasyfikowani Uczestnicy dwóch najmłodszych kategorii – D0 i D1. Nagrody są identyczne dla każdego małego Biegacza. Natomiast w kategoriach D2, D3, D4 i D5 nagradzamy miejsca I-III (oddzielnie wśród dziewcząt i chłopców). 

Biegacze startujący w kategoriach D0 i D1 otrzymają w nagrodę za ukończenie cyklu pamiątkowy medal oraz gadżety – worek sportowy Nationale-Nederlanden oraz masę piankową.

W kategorii D2 nagrodami są: worek sportowy Nationale-Nederlanden oraz gra karciana.

W kategoriach D3, D4 i D5 nagrodami dla zwycięzców są worki sportowe Nationale-Nederlanden oraz produkty High5 - elektrolity i bidony.

Do zobaczenia! 

ZOBACZ TEGOROCZNY MEDAL

SPRAWDŹ DATĘ ZAKOŃCZENIA CYKLU W TWOIM MIEŚCIE