Wrocław

W weekend biegamy we Wrocławiu i Katowicach

21.02.2024

W weekend biegamy we Wrocławiu i Katowicach

Wrocław i Katowice zamkną czwartą - przedostatnią kolejkę edycji 2023/2024. We wrocławskim Lesie Osobowickim widzimy się w sobotę, 24 lutego. Nad katowickimi Stawami Janina i Barbara jesteśmy w niedzielę, 25 lutego. Przypominamy najważniejsze informacje przed startem - lokalizacje naszych biegów i parkingów oraz harmonogram. W newsie znajdziecie także informację o spotkaniu ze znakomitymi biegaczkami - siostrami Alicją i Anetą Konieczek.

Stałe elementy

CITY TRAIL charakteryzuje się cyklicznością i stałością wielu elementów. Stałe są trasy, harmonogram, lokalizacja biura zawodów. 

Trasa - Wrocław
Biuro zawodów - Wrocław
Trasa - Katowice
Biuro zawodów - Katowice

Harmonogram - wszystkie biegi

Rejestracja w dniu zawodów

W naszym cyklu nie ma limitów miejsc, zatem zawsze można zapisać się w dniu biegu. Opłata startowa to w biurze zawodów 45 zł w biegu głównym i 25 zł w biegach junior.

Akcja "Przyprowadź znajomego, pobiegnie za darmo!"

Każda osoba, która ma karnet na nasze biegi, może skorzystać z promocji i jeden raz w edycji zaprosić kogoś bliskiego na bieg - bez opłaty startowej. Wystarczy zgłosić się do biura zawodów ze swoim zawodnikiem bądź zawodniczką. Uwaga - ta osoba nie może mieć nadanego numeru startowego w danym mieście w edycji 2023/2024 - a to oznacza, że z zaproszenia można skorzystać tylko raz. 

Spotkanie z siostrami Konieczek

Reprezentantki Polski, medalistki krajowych mistrzostw - siostry Alicja i Aneta Konieczek odwiedzą nas we Wrocławiu! To niecodzienna okazja to spotkania "oko w oko" z tak znakomitymi biegaczkami, podpytania o wskazówki i ciekawostki treningowe - także te dotyczące amerykańskiej szkoły lekkoatletycznej, ponieważ dziewczyny trenują w USA. Nasze spotkanie będzie połączone z promocją bardzo praktycznego planera, który zaprojektowała Alicja. Planer jest dostępny w naszym sklepiku podczas zawodów oraz online. Zainteresowanych odsyłamy do naszego e-sklepu, a wszystkich wrocławskich biegaczy zapraszamy do przybicia piątki z dziewczynami! 

Zapoznaj się z regulaminami

Zanim staniesz na linii startu, zapoznaj się z regulaminem. Unikniemy w ten sposób nieporozumień, a biorąc pod uwagę fakt, że CITY TRAIL nie jest klasycznym biegiem, a cyklem Grand Prix - naprawdę warto zerknąć na zasady, jakie ustaliliśmy.

Regulamin biegu głównego
Regulamin CITY TRAIL Junior
FAQ

fot. Mateusz Stodolski

Sponsor tytularny