Wrocław

Grand Prix Wrocław zBiegiemNatury na mecie

09.03.2013

Pięć biegów z cyklu Grand Prix Wrocław zBiegiemNatury za nami. Sobotnie zawody były dla biegaczy niecodziennym wyzwaniem, bo tym razem na trasie czekało na nich … błoto. Bieg był wyjątkowy także ze względu na niespodziankę dla każdej biegaczki ;)

Grand Prix Wrocław zBiegiemNatury na mecie

Z okazji Dnia Kobiet, który obchodziliśmy dzień wcześniej na mecie Panie otrzymywały piękne żonkile. – Mimo zmęczenia, na twarzach pań od razu pojawiał się uśmiech – mówi Weronika Machowska, trenerka zBiegiemNatury. – Szybko minęły zimowe miesiące akcji. Na każdych zawodach mieliśmy różne przygody, spowodowane głównie aurą, ale jestem przekonana, że zawodnicy co miesiąc opuszczali Las Osobowicki  zadowoleni.

Weronika i drugi trener Wrocław zBiegiemNatury – Jacek Bocian dbali o rozgrzewkę przed każdym biegiem i rozciąganie po jego zakończeniu, by żaden zawodnik nie cierpiał z powodu tzw. "zakwasów". Mieliście więc okazję zobaczyć namiastkę naszych spotkań, które będą odbywać się niezależnie od zakończenia cyklu Grand Prix. Zapraszamy do Lasu Osobowickiego w każdą niedzielę o godzinie 11:00.

A już 27 marca w auli Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu o godzinie 19:00 odbędzie się ceremonia zakończenia I edycji Grand Prix Wrocław zBiegiemNatury - wręczenie nagród dla zwycięzców cyklu i medali dla wszystkich, którzy ukończyli co najmniej 4 z 5 biegów we Wrocławiu.

Do zobaczenia!

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni