z

Wrocław

Zmiana godziny startu Grand Prix Wrocław zBiegiemNatury

05.03.2013

Zmiana godziny startu Grand Prix Wrocław zBiegiemNatury

Już w najbliższą sobotę odbędzie się piąty bieg cyklu Grand Prix Wrocław zBiegiemNatury. Będzie to ostatnia okazja, aby zaliczyć 4 z 5 biegów we Wrocławiu i dostać medal za cały cykl. Jeśli udało Ci się zaliczyć jedynie 3 lub 2 biegi nadal możesz zostać sklasyfikowanym. Wystarczy że przyjedziesz wystartować w naszych zawodach w innym mieście, a przy okazji zaliczysz start w cyklu Grand Prix. Szczegóły można znaleźć w regulaminie.

Bardzo ważna informacja dotycząca sobotnich zawodów to zmiana godziny startu! Ponieważ w tym dniu odbywa się jeszcze jeden bieg we Wrocławiu, zdecydowaliśmy się start naszych zawodów przesunąć na godzinę 10:00, aby chętnym umożliwić udział w obu imprezach.

Znamy już termin Ceremonii Zakończenia cyklu Grand Prix Wrocław zBiegiemNatury odbędzie się ona 27 marca w auli Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu o godzinie 19:00. Podczas ceremonii nagrodzimy zwycięzców cyklu, a wszystkim uczestnikom którzy ukończyli co najmniej 4 biegu Grand Prix zBiegiemNatury - wręczymy pamiątkowe medale. Rezerwujcie czas już dziś!

Po ostatnich biegach w mrozie i śniegu, teraz będzie okazja na sprawdzenie swoich sił na szybkich leśnych ścieżkach - bęzie więc szansa na poprawienie rekordów życiowych!

Plan minutowy sobotnich zawodów:

08:30 – otwarcie biura zawodów;
09:15 – start biegu dzieci kategorii D0/D1;
09:15 – marsz Nordic Walking;
09:25 – start biegu dzieci kategoria D2;
09:35 – start biegów młodzieżowych kategorie D3 oraz D4;

09:45 – zamknięcie biura zawodów;

09:45 – wspólna rozgrzewka;
10:00 – start biegu głównego Grand Prix Wrocław zBiegiemNatury;
10:15 – pierwsi zawodnicy na mecie biegu;
ok. 10:40 – ostatni zawodnik na mecie biegu.

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni