z

Wrocław

Zegarki Suunto do wygrania!

13.07.2020

Zegarki Suunto do wygrania!

Każdy startujący w wirtualnej edycji CITY TRAIL onTour ma szansę na wygranie zegarka Suunto 5! Wystarczy podzielić się z nami swoją biegową historią. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Biegasz dla siebie? To świetnie! Ale zrób coś więcej i swoim bieganiem zainspiruj kogoś do ruszenia się z kanapy! Opowiedz nam swoją biegową historię – to, jak zaczynałeś/zaczynałaś biegać. To, jak Twoje bieganie wygląda aktualnie. To, jak godzisz swoją pasję z codziennymi obowiązkami. Nie musisz martwić się o nic – pisz prosto z serca o tym, co chcesz nam pokazać. Nawet jeśli wydaje Ci się, że Twoja historia nie jest nadzwyczajna, być może przeczyta ją ktoś, kto odnajdzie w Tobie motywację. Nie myśl o krytyce, myśl o tym, co dobrego mogą zdziałać Twoje słowa. Swoją historię wyślij na media@citytrail.pl (w tytule maila wpisując „Konkurs CITY TRAIL”). Możesz dołączyć zdjęcia ilustrujące Twoją opowieść, ale nie jest to warunek konieczny.

Konkurs jest skierowany do dorosłych Uczestników CITY TRAIL onTour – wirtualnie. Na zgłoszenia czekamy od 13 do 31 lipca.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni