z

Wrocław

CITY TRAIL onTour w wersji wirtualnej!

15.05.2020

CITY TRAIL onTour w wersji wirtualnej!

Dosyć! Mamy dosyć czekania! Podjęliśmy decyzję o organizacji letniej edycji naszego cyklu - CITY TRAIL onTour - w wersji wirtualnej! Zapraszamy do biegania na trasach przełajowej piątki – w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu i… w Krakowie! Dodatkowo możecie wyznaczyć własną, 5-kilometrową trasę i dołączyć do naszej biegowej karuzeli. Kiedy? Od 13 do 30 lipca! Oczywiście będzie też coś dla dzieciaków.

Szykujemy dla Was kilka niespodzianek – najbliższe dni poświęcimy na dopracowanie szczegółów i po weekendzie wracamy do Was z informacjami o zapisach, pakietach startowych i innych ważnych kwestiach.

Pewnie wiecie, ale powiemy to głośno - startując w lipcowych biegach wesprzecie naszą Fundację i pomożecie nam przetrwać ten wyjątkowo trudny okres. Nie chcemy nawet myśleć o tym, że nie uda nam się wrócić na nasze trasy. Że więcej się nie spotkamy. Że nie zobaczymy Waszych emocji, uśmiechów, radosnych podskoków na mecie, czy też grymasów zmęczenia na twarzach. To wszystko wróci! Wierzymy w to mocno! 

A wcześniej pobiegamy razem wirtualnie! 

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni