z

Wrocław

Biegnij po EMOCJE

04.05.2020

Biegnij po EMOCJE

Czy w bieganiu najważniejsze są wyniki, śrubowanie życiówek, zdobywanie medali? Jego wpływ na zdrowie, naszą sylwetkę? Podróże, poznawanie nowych miejsc? To wszystko jest ważne, ale najważniejsze są EMOCJE. Bez emocji wyjście na trening, start w zawodach, medal po ich zakończeniu, czy nawet życiówka nie miałyby zupełnie sensu.

Jest tyle powodów do biegania, ile rodzajów emocji podczas biegów. Niezależnie od tego kim jesteśmy, gdzie  biegamy, ile mamy lat czy po co tak właściwie wychodzimy pobiegać, liczy się tylko jedno - emocje jakie towarzyszą nam w trakcie aktywności: ekscytacja po rozpoczęciu biegu, spokój gdy wpadniemy w rytm, skupienie związane z pokonywaniem swoich fizycznych ograniczeń i wreszcie ulga, satysfakcja i radość po zakończonym biegu.

Kampania "Biegnij po emocje" to biegowy manifest marki Salomon. Próba namówienia Was, abyście skupiali się na emocjach, które towarzyszą Wam w trakcie treningu, czy kolejnego startu i opowiedzieli o tym, za co kochacie bieganie.

Kolekcja Salomon Sense

Ci którzy znają produkty Salomona, wiedzą, że wiosna  należy do produktów z kolekcji Sense. Pamiętacie jakie jest DNA tych produktów? Sense to kolekcja produktów przeznaczonych do użytkowania w przestrzeni miejskiej oraz do aktywności na świeżym powietrzu. Opracowane zostały do wykorzystania w każdym terenie: miasto, park, las, szlaki górskie. Kolekcja produktów Sense jest adresowana do biegaczy na każdym poziomie - od początkujących do zaawansowanych. W sezonie letnim 2020 Salomon wprowadza nowe model butów: Sense Ride 3 oraz dwa zupełnie nowe modele, które są idealną propozycją na rozpoczęcie przygody z biegami w terenie: Sense Flow i Sense Feel. Przyjrzyjmy się każdemu z modeli.

Sense Ride 3 to konstrukcja odpowiednia dla wszystkich typów biegaczy dająca możliwość używania w każdym terenie od miasta po góry. Dają doskonałą równowagę pomiędzy komfortem biegów ulicznych i wytrzymałością na szlaku. W porównaniu z ubiegłorocznym modelem, Sense Ride 3  dzięki technologii Optivibe ma o 15 %  efektywniejszą amortyzację drgań i o 8 % efektywniejsze pochłanianie wstrząsów w porównaniu do technologii zastosowanej w poprzednim modelu. Dopracowano też cholewkę buta. Większy komfort zapewniają: nowy wewnętrzny system Sensifit oraz wykonanie cholewki buta z siatki 3D Mesh.

O ile Sense Ride 3, który jest flagowym butem z kolekcji Sense jest adresowany do bardziej zaawansowanych biegaczy, o tyle Sense Flow i Feel to propozycja dla mniej zaangażowanych biegaczy. To modele uniwersalne, zapewniające wygodę i ochronę podczas wielu aktywności na świeżym powietrzu, a dodatkowo zapewniające. Cechują się komfortem przypominającym chodzenie w skarpetkach oraz dobrą amortyzacją. W obydwu zastosowano technologię Quicklace (system wiązania umożliwiający szybkie, łatwe i pewne zasznurowanie buta, w wyniku czego sznurówki nigdy się nie rozwiążą ani nie poluzują)  i contragrip (specjalna podeszwa wykonana z najbardziej trwałego materiału, z bieżnikiem doskonale sprawdzającym się na powierzchniach zarówno twardych i gładkich, jak i miękkich i luźnych). Główną różnice między modelami Flow a Feel stanowi cholewka buta. W modelu Sense Flow zastosowano więcej rozwiązań poprawiających osiągi, jak choćby system SensiFit odpowiadający za lepszym trzymaniem stopy.

Wszystkie modele będziecie mogli przetestować na specjalnie organizowanych treningach przez markę Salomon. Na ten moment spotkania zostały zawieszone, ale wszelkie szczegóły na temat terminów, lokalizacji, a także formularz rejestracyjny znajdować będą się na stronie https://www.salomon.com/pl-pl/experiences. Zapraszamy również na facebookowy profil salomonrunning.pl, gdzie pojawiają się najważniejsze informacje.

Konkurs!

Od 4 do 30 maja działa specjalną stronę konkursową, gdzie codziennie jest do wygrania zegarek Suunto 7 o wartości 1999 złotych. Suunto 7 to najnowszy model fińskiego producenta będący połączeniem prawdziwego zegarka sportowego i smartwatcha w jednym. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest zakup obuwia z kolekcji Sense w wyszczególnionych sklepach (znajdziecie je na stronie konkursowej). Pierwsze ogłoszenie zwycięzców nastąpi po 14 dniach trwania konkursu na: www.wygrywajSalomon.pl.

Dziel się emocjami

W imieniu marki zapraszamy również do umieszczania na swoich kontach w mediach społecznościowych biegowych postów, w których wyrażacie swoje emocje. Używając hasztagów #RunOnEmotion #BiegnijPoEmocje stworzymy wielką biegową rodzinę w tych trudnych czasach!

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni