z

Wrocław

Najnowsze informacje dotyczące nagród, medali oraz gadżetów

20.04.2020

Najnowsze informacje dotyczące nagród, medali oraz gadżetów

29 marca w Bydgoszczy powinniśmy zakończyć sportową część naszego cyklu w edycji 2019/2020. Epidemia koronawirusa uniemożliwiła kontunuowanie cyklu – ostatnie zawody zorganizowaliśmy 8 marca w Łodzi i Warszawie. Odwołanie biegów i gal podsumowujących sezon było początkiem wielu zmian, jakie musieliśmy wprowadzić. Niepewna sytuacja w naszym kraju wymusza na nas kolejne decyzje. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym komunikatem.

Pamiątkowe medale i upominki dla dzieci z kategorii D0 i D1

Medale dla sklasyfikowanych uczestników biegu głównego oraz biegów CITY TRAIL Junior, a także upominki dla zawodników kategorii D0 i D1 cyklu CITY TRAIL Junior (w których nagradzamy wszystkich jednakowo) są dostępne w sklepach sieci Sklep Biegacza (Katowice, Łódź, Poznań, Trójmiasto, Warszawa i Wrocław), sklepach sieci Decathlon w Bydgoszczy, Lublinie i Olsztynie oraz w Centrum Biegowym Run Expert w Szczecinie. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Medale oraz upominki będą na Was czekać tak długo, jak to będzie konieczne - minimum do 30 czerwca. W skali całego cyklu mamy sklasyfikowanych niemal 7000 osób, więc uprzedzamy pytania o wysyłki – nie mamy możliwości rozesłania medali. 

Nagrody

Dzisiaj wiemy już, że sytuacja epidemiologiczna w kraju nie pozwoli nam na zorganizowanie zaplanowanych wcześniej „Dni z ekipą CITY TRAIL”. W związku z tym postanowiliśmy wysłać nagrody w kategoriach open, wiekowych, drużynowych, dla najstarszego Biegacza/Biegaczki, a także w biegach CITY TRAIL Junior w kategoriach D2, D3 i D4, gdzie nagradzamy pierwsze trójki. Łącznie to 660 nagród. Rozesłaliśmy wiadomości mailowe ze szczegółami – jeśli ktoś, kto wywalczył nagrodę nie otrzymał e-maila, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM, a jeśli tam go nie ma - o informację na kontakt@citytrail.pl.

W przypadku nagród w kategoriach drużynowych, maile otrzymali Kapitanowie, których poprosiliśmy o wskazanie miejsca wysyłki nagród dla całego zespołu. Informacje o nagrodach dla juniorów zostały wysłane do Opiekunów.

Wirtualna dekoracja

Brak możliwości wręczenia nagród w tradycyjny sposób – z uściskiem dłoni i brawami, nie oznacza, że zostawiamy Was bez niczego. Na Waszych kontach jest dostępna wirtualna dekoracja - zarówno w biegu głównym, jak i w CITY TRAIL Junior (za miejsca w klasyfikacji OPEN, a także w kategoriach wiekowych biegu głównego oraz D2, D3 i D4 w biegach dziecięco-młodzieżowych). Trzecia odsłona naszej wirtualnej dekoracji to możliwość pochwalenia się ukończeniem cyklu i pokazania medalu. 

Gadżety

Osoby, które zakupiły gadżety przed szóstym biegiem i nie miały możliwości odebrania ich przez odwołanie zawodów, otrzymają od nas maile z informacją o wysyłce zakupów na nasz koszt. W przypadku osób, które nie odebrały gadżetów z innych względów – wysyłka także jest możliwa (na koszt Biegacza/Biegaczki) – szczegóły znajdziecie poniżej.

Sklep internetowy

Od kwietnia działa nasz e-sklep, w którym będą dostępne wszystkie gadżety, jakie mieliśmy w ofercie stacjonarnej oraz podczas zapisów. Dodatkowo w sklepie będzie też opcja zakupu wysyłki gadżetów, których nie udało Wam się odebrać podczas rozegranych biegów (dotyczy to osób, które kupiły gadżety np. w grudniu i nie odebrały ich podczas zawodów w styczniu/lutym). Zapraszamy: www.sklep.krokdonatury.pl!

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji pod adresem: kontakt@citytrail.pl lub na Facebooku.

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni