z

Wrocław

Wspieramy Fotografów!

31.03.2020

Wspieramy Fotografów!

Bieganie to Wasza pasja. Nasza także. Ale to dla nas także praca. Podobnie, jak dla wielu osób, z którymi współpracujemy. Dzisiaj trudno cokolwiek przewidzieć, ale chcemy zwrócić Wam uwagę na pewną kwestię dotyczącą Fotografów biegowych. Potraktujcie nasz pomysł jako ciekawostkę, okazję do wspomnienia emocji z minionych miesięcy, a nawet lat.

Jeśli stan epidemii będzie się przedłużał, niewykluczone, że biegów nie będzie dłużej niż do maja, czerwca, lipca. Nie chcemy być złymi prorokami. Daleko nam od pesymistycznego podejścia do życia. Ale traktujemy naszą pracę poważnie, dlatego bierzemy pod uwagę różne scenariusze. W tej najgorszej wizji jest ryzyko, że obecny rynek biegowy przestanie istnieć. Część biegów nie wróci do kalendarzy, a ich organizatorzy, fotografowie, którzy specjalizują się w zdjęciach sportowych, właściciele firm produkujących medale, statuetki, puchary i inne gadżety, będą musieli znaleźć inne zajęcia.

Oszem - będą nowi. Ale trudno nam sobie wyobrazić, że z rynku znikają osoby, z którymi współpracujemy od lat.

Tak rozmyślając o przyszłości, wpadliśmy na pewien pomysł. Jeśli w naszych galeriach (a jest ich naprawdę duuuużo) są Wasze zdjęcia, które chcielibyście mieć dla siebie, to dobry czas, żeby je kupić. Tak - kupić. W oryginalnej rozdzielczości, która pozwoli Wam takie zdjęcie np. wydrukować. Spodziewamy się, że możemy w tym momencie spotkać się z negatywnymi komentarzami, bo każdy ma swoje problemy. Oszem. I nie będziemy się dziwić, bo rozumiemy. Ale być może jest spora grupa osób, które uznają, że to dobry plan na wsparcie Fotografów, którzy towarzyszą im w biegowej pasji od lat.

Sugerujemy bezpośredni kontakt z Autorami Waszych zdjęć. Poniżej znajdziecie profile Fotografów, z którymi współpracujemy na stałe i z którymi skonsultowaliśmy nasz pomysł. Oczywiście na naszych biegach pojawiały się również inne osoby, które robiły zdjęcia sporadycznie lub pojawiały się z własnej inicjatywy (za co ogromnie dziękujemy!) - nie jesteśmy w stanie wszystkich wychwycić, ale jeśli macie zdjęcie Ich autorstwa i chcecie je mieć - na pewno znajdziecie namiar. W razie problemów z identyfikacją - jesteśmy do dyspozycji.

Karolina Krawczyk - fotografia
Piotr Dymus - fotografia
Fotografia Piotr Oleszak
Filip Kowalkowski Foto
Kacper Kirklewski Photography
Fotografia Tomasz Szwajkowski
Mateusz Stodolski - Fotografia
Tomasz Pawlicki Fotografia Sportowa
Emocjonalna
Fotografia Andrzej Olszanowski
Radek Pizoń - Fotografia
Fotografia sportowa - Dulny foto
Agata Dudek Fotografia
Sebastianowakowski
Inna perspektywa - SPORT
Piotr Krawczuk Twoja Fotografia
AM-STUDiO fotografia ślubna i reklamowa
Wojciech Zwierzynski - Fotografia
White Grizzly
UltraLovers
Jan Nyka - fotografia
Foty Beaty

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni