z

Wrocław

Dołącz do wydarzenia i zgarniaj nagrody!

28.09.2018

Dołącz do wydarzenia i zgarniaj nagrody!

Dlaczego warto dołączyć do naszych facebookowych wydarzeń? Nie tylko dlatego, że znajdziecie tam sporo informacji organizacyjnych, ale również ze względu na konkursy, jakie dla Was przygotowaliśmy.

Każde miasto uczestniczące w cyklu ma swoje wydarzenie (znajdziecie je TUTAJ). Przy okazji wszystkich biegów w edycji 2018/2019 dzień przed zawodami na wydarzeniu będziemy publikować zdjęciowe zadanie konkursowe. Aby wziąć udział w konkursie, prace konkursowe trzeba będzie wstawić w dniu zawodów na wydarzenie, którego dotyczy konkurs lub na swój profil na Instagramie i opatrzyć hasztagami: #przelajowapiatka #citytrail #miasto, którego dotyczy konkurs (np. #olsztyn) oraz dodatkowym hasztagiem, który będzie podany razem ze szczegółami zadania konkursowego. W konkursie mogą wziąć udział osoby, które są uczestnikami danego wydarzenia i jednocześnie fanami naszego facebookowego profilu, a dodatkowo ukończą bieg, którego dotyczy konkurs.

W każdej kolejce naszych biegów nagrody będą inne, a ich fundatorami są nasi Partnerzy: Salomon, Sklep Biegacza, ALE – Active Life Energy, Good Food oraz Wydawnictwo Galaktyka. To jeszcze nie koniec! Po zakończeniu edycji na naszym facebookowym profilu opublikujemy konkurs specjalny, w którym będą mogli wziąć udział wszyscy zwycięzcy konkursów organizowanych na wydarzeniach. Zwycięzca otrzyma zegarek Suunto 9! Pula wszystkich nagród to ponad 20 000 zł! 

Nie pozostaje Wam nic innego, jak dołączyć do naszych wydarzeń, pilnie je śledzić i bawić się z nami!

Zachęcamy do zapoznania się z REGULAMINEM konkursu.

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni