z

Wrocław

Najważniejsze informacje o edycji 2018/2019

15.09.2018

Najważniejsze informacje o edycji 2018/2019

Nasz cykl charakteryzuje się powtarzalnością startów, ale co roku staramy się Was też zaskakiwać :) Nie inaczej będzie w kolejnym sezonie. Zebraliśmy w jednym miejscu najważniejsze informacje – w tym zmiany, jakie wprowadzamy.

Podstawowa informacja - nie zmieniają się nasze lokalizacje. Nadal biegamy w Bydgoszczy, Katowicach, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Szczecinie, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu. Miejsca rozgrywania biegów również będą te same, ale nie wykluczamy modyfikacji tras, o czym poinformujemy wkrótce. Tymczasem skupmy się na informacjach kluczowych u progu rozpoczęcia rejestracji. 

OPŁATY STARTOWE

Wysokości podstawowych opłat startowych:
- opłata startowa za pojedynczy bieg podczas rejestracji elektronicznej to 20 zł,
- opłata startowa za pojedynczy bieg w przypadku zapisów w dniu zawodów to 30 zł,
- karnet sześć biegów wersji STANDARD to koszt 80 zł,
- karnet sześć biegów w wersji PREMIUM – ze stałym chipem – to koszt 90 zł,
- w CITY TRAIL Junior opłaty to 5 zł (pojedynczy bieg) i 20 zł (karnet sześciu biegów).

KARNET PREMIUM

W edycji 2018/2019 - podobnie, jak w poprzednim sezonie - będziecie mieć możliwość wykupienia stałych chipów do pomiaru czasu (w kolorze zielonym), które po pierwszym starcie zabieracie do domu (razem z numerem startowym) i przynosicie na każdy kolejny bieg. To karnet PREMIUM w cenie 90 zł. UWAGA - chipy z poprzedniej edycji nie będą aktywne - możecie je wyrzucić lub oddać w biurze zawodów.

Chipy "klasyczne" (z karnetu STANDARD - 80 zł) są zwrotne - odbieracie je razem z numerem startowym na każdym biegu i oddajecie po zawodach. Mają kolor czerwony.

CZAPKA JAKO CZĘŚĆ KARNETU

Kupując karnet sześciu biegów na 5 km (bez względu na to, czy w wersji Standard, czy Premium) otrzymacie w pakiecie startowym zimową czapkę do biegania.

KONTYNUUJEMY WSPÓŁPRACĘ Z I-SPORT

I-sport, czyli platforma treningowa będąca unikalnym połączeniem trenera personalnego (indywidualne podejście) i najnowszych technologii umożliwiających zoptymalizowanie kosztów usługi. Co dla Was oznacza nasza współpraca?

- po pierwsze - 21 dni bezpłatnej, indywidualnej opieki treningowej - dla osób, które w poprzedniej edycji nie skorzystały z takiego bonusa. Co trzeba zrobić? Po opłaceniu wpisowego na nasze biegi trzeba zarejestrować się na platformie i-Sport (www.i-sport.pl) za pomocą specjalnego kodu CTR + numer startowy w naszym cyklu, np. CTR123.

- po drugie - osoby, które w poprzedniej edycji skorzystały z oferty specjalnej 21 bezpłatnych dni opieki treningowej, będą mogły trenować z i-Sport ze zniżką: 229 zł za 3 miesiące - kod przy rejestracji na platformie to CTRPROMO3 oraz 399 zł za 6 miesięcy - kod to CTRPROMO6.

DODATKOWE GADŻETY DO KUPIENIA PODCZAS ZAPISÓW

Przygotowaliśmy dla Was szereg gadżetów, które będą dostępne podczas rejestracji:

- biegowe bluzy z długim rękawem dla dorosłych,
- koszulki lifestyle dla dorosłych,
- biegowe koszulki z krótkim rękawem dla dzieci,
- bawełniane torby w dwóch wersjach kolorystycznych,
- kubki,
- podkładki pod kubki,
- magnesy na lodówkę z terminarzem biegów.

Dodatkowo będzie można kupić także czapki, które będą częścią pakietów sześciu biegów na 5 km (karnetów). 

Przechodząc do zmian - jest ich kilka i nie wszystkie dotyczą każdego z miast.

LIMITY MIEJSC

Po raz pierwszy w historii naszych biegów wprowadzamy ograniczenie liczby Uczestników. Ale spokojnie, zmiana ta dotyczy tylko dwóch lokalizacji – Poznania i Szczecina.

- w Poznaniu limit wynosi 1000 opłaconych karnetów na cały cykl i po 250 opłaconych pojedynczych startów (na każdy bieg oddzielnie);
- w Szczecinie to 800 opłaconych karnetów i po 200 opłaconych pojedynczych startów (na każdy bieg oddzielnie).

PAKIETY CHARYTATYWNE

Wybierając tę opcję podczas rejestracji każdy z Was będzie mógł pomóc podopiecznym Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę! W zamian otrzymacie specjalny numer startowy (w przypadku karnetów dla dorosłych), który będzie wyróżniał Was spośród Uczestników naszych biegów. Dodatkowo każdy, kto wybierze ścieżkę charytatywną otrzyma materiały edukacyjne od Fundacji.

Kwoty, jakimi będziecie mogli wesprzeć Fundację to:
- 30 zł w przypadku karnetów dla dorosłych,
- 15 zł w przypadku pojedynczych biegów,
- 10 zł w przypadku karnetów dla dzieci,
- 5 zł w przypadku pojedynczych biegów dzieci.

ZMIANA SPOSOBU LICZENIA KLASYFIKACJI GENERALNEJ W KATEGORIACH WIEKOWYCH

Klasyfikacje wiekowe w klasyfikacji końcowej cyklu będą powstawać na podstawie wyników danej kategorii, a nie wyników OPEN z poszczególnych biegów. To odpowiedź na głosy zawodników z najstarszych kategorii.

BIEGI NIEPODLEGŁOŚCI CITY TRAIL – DO LUBLINA DOŁĄCZY ŁÓDŹ

W poprzednim roku po raz pierwszy zorganizowaliśmy bieg okolicznościowy – Bieg Niepodległości w Lublinie. W tym roku postanowiliśmy, że biegi będą dwa – 11 listopada uczcimy 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości także w Łodzi.

Oba biegi będą częścią cyklu Grand Prix, ale będą miały również dodatkową klasyfikację – z nagrodami dla najszybszych zawodniczek i zawodników. Przygotujemy także okolicznościowe medale, ale każdy zainteresowany będzie musiał dopłacić do podstawowej opłaty startowej 10 zł.

Na koniec przypominamy, że zapisy do edycji 2018/2019 są aktywne od 30 sierpnia, a każdy z Was powinien zapoznać się z REGULAMINEM zawodów! :)

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni