z

Wrocław

Akcja poszukiwania NIE-biegaczy!

23.05.2018

Akcja poszukiwania NIE-biegaczy!

Chcesz zacząć biegać, ale brakuje Ci odwagi lub motywacji?! Zgłoś się do nas! Od dzisiaj do 30 maja czekamy na zgłoszenia osób, które chcą z nami zacząć biegać. Pomożemy w tym postanowieniu! I to jak! 

Szczęśliwa dwójka (jedna kobieta i jeden mężczyzna), która zostanie wybrana spośród zainteresowanych NIE-biegaczy otrzyma pakiet startowy na wybrany bieg CITY TRAIL onTour 2018, plan treningowy przygotowujący do pierwszego biegu w życiu (którym będą zawody CITY TRAIL onTour – 5 km), strój startowy marki Salomon oraz biegowy zegarek Suunto Spartan Trainer.

Oto, co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie:

- wysyłać zgłoszenie na adres media@citytrail.pl,

- w treści maila opisać swoją historię, napisać, dlaczego chcesz zacząć biegać, dlaczego jeszcze NIE biegasz, itp. Jury będzie kierować się przede wszystkim Twoją motywacją do biegania, dlatego warto przyłożyć się do tej wiadomości :) 

Nie zapomnij podać w mailu imienia, nazwiska, daty urodzenia, miejscowości, w której mieszkasz i biegu CITY TRAIL onTour 2018, w którym chcesz wystartować. Dodaj także zdanie potwierdzające, że zapoznałeś się z regulaminem konkursu i zgadzasz się z jego postanowieniami.

REGULAMIN konkursu znajduje się TUTAJ.


Sponsor tytularny

Partnerzy generalni